Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10501) Nor- válasza mozesapo (#10483) üzenetére


Nor-
tag

Ne tevesszen meg, europaban mar sehol sincs szinte JVC dvd keszleten, es csak azert nem vennenk mashonnan horror aron hogy meg dragabban kinalhassuk ...

http://itmedia.sk/

(#10502) strike-force


strike-force
őstag

vettem véletlenül egy asus 24b5st-t, megpróbálok a héten 1-2 pörkölést postolni, abból még úgysincs annyi. :)

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#10503) Gyick válasza Nor- (#10500) üzenetére


Gyick
őstag

megrendeltem itt.csütörtökig remélem áttudom venni mert csak addig vagyok pesten

(#10504) Nor- válasza Gyick (#10503) üzenetére


Nor-
tag

Ha holnap delutan 2-ig megrendeled, akkor csutortok delutan 2-tol mar biztosan at tudod venni.
Ha ma idoben leadtad ra a rendelest, akkor mar holnap is mehetsz erte.

http://itmedia.sk/

(#10505) verybigboy válasza strike-force (#10502) üzenetére


verybigboy
senior tag

"Véletlenül" ??? :D

(#10506) Flashget válasza strike-force (#10502) üzenetére


Flashget
félisten

véletlenül? :DD

üdvözítő mert sajnos ebben a topicban ha jól emlékszem (de lehet hogy nem) 0 db teszteredmény lett berakva különböző lemezekről ezzel az íróval.

Realme GT Master Edition

(#10507) Flashget válasza M107 (#10493) üzenetére


Flashget
félisten

írás mínőséghez több dolog szükségeltetik.
1. alapanyag
2. író
3. hardver környezet (sata, ide vinyó, író stb.)
3. szoftverkörnyezet (op. rendszer, író progi)
egy széthullott win7 is simán bekavarhat az írásnak nem hogy egy új még nem teljesen jó rendszer mint a win8

Realme GT Master Edition

(#10508) M107


M107
addikt

:R

Ilyet még nem láttam That's Write 4X Samsung SH 224BB 4X írás.

Az eleje, az miért ilyen csúnya ez itt a kérdés ??

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#10509) #01682176 válasza M107 (#10508) üzenetére


#01682176
törölt tag

Ezeket a teszteket hogyan kell értékelni, nézni???

(#10510) Flashget válasza #01682176 (#10509) üzenetére


Flashget
félisten

a teszteredménye alapján ez egy selejt írás lett.

sokszor beírtam/beírtuk már mit kell figyelni.
Keress rá a PIF, Jitter, összhiba szavakra.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#10511) Daywalkerke


Daywalkerke
aktív tag

Csak, hogy legyen egy kis szívfájdalmatok(velem együtt), hogy nem rendeltünk többet annak idején ebből a jó kis philips carry packból, íme egy ma erre a lemezre írt teszt eredménye:

Philips DVD+R 16x Carry Pack (30)

Innentől off:
Egyébként úgy néz ki, hogy veszek egy blu-ray írót, mert az írható blu-ray lemez árak is eléggé csábítóak(300Ft körül lehet már minőségi írható blu-ray lemezt venni és az ugye 25GB, ami ár-érték arányban a mai adatarchiválási árakat nézve is igen baráti), aki esetleg tud ötletet adni, hogy milyen blu-ray írót vegyek(legfontosabb elvárás, hogy teszt képes legyen, és persze az írási minőség sem másodlagos) az kérem írjon, ja és egyébként blu-ray íróval írt DVD lemez az írás minőségén változtat valamit vagy ugyanaz lesz mintha sima DVD íróval írta volna az ember?

(#10512) M107 válasza Flashget (#10510) üzenetére


M107
addikt

:R

Annyira azért nem, csak nem ajánlott ehhez az íróhoz, ez a lemez még írás elején kiírta nincs az adatbázisában a 224BB-nek ezért rendelt hozzá, és az elejét el is rontotta, ott és e miatt lett sok a PIE és a PIF.

That's 4X DVD+R 4X írás Samsung Sh-224BB

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#10513) M107 válasza Daywalkerke (#10511) üzenetére


M107
addikt

:R

Nekem 206D Pio-m van. Dvd írásról erős közepes bár, az U.a.e Verbát :

Így írta meg.

Flashget többet tud mondani, a Blu-ray írók Dvd írásáról és írásuk minőségéről, esetleg a Blu-rayes topikokban GG72.

UI:

Kíváncsi vagyok, a U.A.E-s TDK-ra hogy írná meg, de a kettő sok itteni szakértő dvdírós és blu-ray írós emberkéktől hallom hiába U.A.E a Verbatim U.A.E nyomába sem jár. ő marad egyenlőre a császár.

De ezzel nem azt akartam mondani hogy nem hó de attól hogy U.A.E még nem u.az a minőség.

Nor nem akartalak megbántani ezzel ;)

[ Szerkesztve ]

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#10514) Nor- válasza M107 (#10513) üzenetére


Nor-
tag

HA jol tudom az UAE verbát mostaniban ilyen 2-300 forint között "vesztegetik".
Valóban vesztegetik, annyit ugyanis nem ér, azért a pénzért már archival grade lemezt adunk, ugyanúgy UAE, csak klasszisokkal jobb kategóriából mint egy átlag verbatim.
Amit ti hivatkoztok, az DUPLI grade, tehát A-grade, de nem a prémium kategória.

Jelenleg van glossy print prémium kategória, az is érdemes lesz majd kipróbálni, mivel jelenleg majdnem egy árban van a duplival, mert egy akciós készletet elhoztunk belőle.

Valamint vannak platinum archival lemezeink is az FTI-től, ez új termékük ...

http://itmedia.sk/

(#10515) Flashget válasza M107 (#10512) üzenetére


Flashget
félisten

Annyira azért nem,

3x több a PIF érték mint a megengedett max.
De a az igazi teszter az asztali lejátszó :)

Realme GT Master Edition

(#10516) M107


M107
addikt

:R

That's 4X DVD+R 4X írás Plextor 880SA.

Ez már jobban sikerült itt nem panaszkodott, hogy nincs az adatbázisában, viszont 95% tól elérte a 8X sebességet és ott egy kicsit hanyagul minta vételezett, s gyorsan :( 3-as Pif

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#10517) Flashget válasza Daywalkerke (#10511) üzenetére


Flashget
félisten

Én a Pioneer 207 mellett döntöttem, mert az írás mínőségben ez a márka a legjobb jelenleg hozzá Panasonic lemez. Tesztelésre nem alkalmas viszont van pioneer BD lejátszóm anál jobb teszterre nincs is szükségem :)
Eddig minden megírt BD lemezt reccenés nélkül viszi amit 6x-an írtam.

Realme GT Master Edition

(#10518) M107 válasza Nor- (#10514) üzenetére


M107
addikt

:R

;) ;) ;)

"glossy print prémium kategória, az is érdemes lesz majd kipróbálni, mivel jelenleg majdnem egy árban van a duplival, mert egy akciós készletet elhoztunk belőle."

Ha majd megérkezik milyen árban lesz, 10 Db kipróbálás szempontjából majd rendelünk. :K :K

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#10519) Flashget válasza M107 (#10512) üzenetére


Flashget
félisten

ez a lemez még írás elején kiírta nincs az adatbázisában a 224BB-nek

MCS-be nézd meg a fw-t szerepel benne a mid vagy sem.

Realme GT Master Edition

(#10520) M107


M107
addikt

:R

Philips InfomediaR30 Direkt széria számos egy itteni teszter kollégától.

Plextor 880SA 8X írás tesztelve U.A azzal.

Sem a Samu 224BB, sem a Plex 880Sa, marad a Pio 206D. Remélem szépen írja meg mint Flashget kolléga 207-es Pio-ja.

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#10521) M107 válasza Flashget (#10519) üzenetére


M107
addikt

:R

Be sem olvassa a bin-t csak inaktív marad a felület.

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#10522) Flashget válasza M107 (#10521) üzenetére


Flashget
félisten

most nézem én is mely írókkal kompatibilis a legutolsó MCS
[link]

Samsung SH-S222A/L SB00
Samsung SH-S223B/L SB01
Samsung SH-S223F/Q SB00
Samsung SE-S224Q TS00

Realme GT Master Edition

(#10523) Nor- válasza M107 (#10518) üzenetére


Nor-
tag

Glossy print TTH02 DVD
itt van most mar papir tokban is elerheto.

Az archival 8x platinum-gold lemezek pedig az eddigi MCC helyett TTG02 (TDK 8x) kodosak !

http://itmedia.sk/

(#10524) M107


M107
addikt

:R

Pioneer 206D 8X írás Philips InfomediaR30 Szériaszámos

Ez még rondább mint a Plextor-ral készült :F :F :O :O

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#10525) attilav2 válasza Nor- (#10500) üzenetére


attilav2
őstag

Nor!
Várható e hogy esetleg lesznek Xlayer márkájú BD lemezek nálatok?
[link]
Djculture írta hogy az xmediakingről sokan ilyet rendelnek, és állítólag jó.
Itt az xlayer cég címe: [link]
De márkás TDK BD lemezek(TDK szitázású TDK MID-es) is kaphatóak náluk, pl [link]
A másik meg hogy vannak nagyobb kiszerelésű (25-50db-os) Dual layer BD lemezek is az xmediakingnél ti tervezitek ilyenek forgalmazását?
Ugyan rendelhet belátása szerint mindenki az xmediakingről de német cég így a postaköltség magasabb, és nyilván az utánvét sem játszik.

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#10526) M107 válasza Nor- (#10523) üzenetére


M107
addikt

:R

Köszönöm

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#10527) speedbor válasza attilav2 (#10525) üzenetére


speedbor
csendes tag

A tdk mides tdk lemezeket az fti gyartja, ilyen lemezunk csak full printbe van keszleten:
IT Media *Fullprint TDK* BluRay BD-R 4x (1 layer) 50cake (IT6770) es van belole 10-es hengeres verzio is.

Azzal hogy mi forgalmazzunk x-layer márkájú lemezeket az az egy probléma van, hogy minekünk is ugyanúgy kell rá szállítási díjat fizetni, és nagyon nagy mennyiséget nem szeretnénk rendelni, hogy megérje, mivel a bd árak épp esőben vannak, és végül a nyakunkon ragad, és bukóra adhatjuk az egészet, a bd-re, bd-dl lemezekkel szinten ez a helyzet, hogy nem fogunk készleten tartani több ezer eur-nyi lemezt, csak azért mert van 2-3 potenciális vevő aki megvenne egy 25-os hengert, azért nem sok embernek van 30-70e ft-ja talonban ilyesmire, főleg manapság.

Ráadásul jelenleg bd-ből az egyetlen ajánlott lemez a panasonic made in japan lemezei, amit tartunk is készleten és igen kedvező áron adjuk, valamint bd-r DL-ből a verbatim ami made in japan es kedvező áron tudjuk adni.

Az első linken latható lemez média kódja, amúgy pont az mint a IT Media BluRay BD-R 4x (1 layer) *Printable* 10cake PHILIPS (IT5909) termékünké ami folyamatosan van készleten hasonlóan kedvező áron.
A gyártója a méltán hírhedt, nem éppen minőségi lemezeiről híres MBI.

itmedia.sk

(#10528) Flashget válasza speedbor (#10527) üzenetére


Flashget
félisten

Ráadásul jelenleg bd-ből az egyetlen ajánlott lemez a panasonic made in japan lemezei, amit tartunk is készleten és igen kedvező áron adjuk, valamint bd-r DL-ből a verbatim ami made in japan es kedvező áron tudjuk adni.

Így van!

És van még amit a Pio író nagyon szeret BD lemezben is az InfomeR30 MIDes lemez mint ez.

Realme GT Master Edition

(#10529) djculture


djculture
félisten

Én csak azt tudom hogy ebből az xlayer csodából rendelnek a haverok filmeket írnak rá és megy gond nélkül. Tartósságát nem tudom majd kiderül. Azt néztem én is hogy phillips média kódja van.

[ Szerkesztve ]

(#10530) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Sziasztok. Nyersanyagból Philips
vagy Verbatim?

ne az árat nézzétek, hanem arra lenék kiváncsi, hogy minőségre melyik lehet a jobb?
Köszi előre is.
Valószínű egy Samu 224BB lesz a masinéria ami pörköli őket.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#10531) Flashget válasza GrooveHero (#10530) üzenetére


Flashget
félisten

verbatim, ha made in taiwan a gyártás...

Realme GT Master Edition

(#10532) Nor- válasza GrooveHero (#10530) üzenetére


Nor-
tag

EZ a verbatim
ez konkretan taiwani, amig meg van belole, vigyel, mert a kovetkezo keszlet mar csak jovore erkezik valoszinu.

http://itmedia.sk/

(#10533) GrooveHero válasza Nor- (#10532) üzenetére


GrooveHero
addikt

Köszi. Erre a fajtára gondoltam én is.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#10534) slaci007 válasza Orgi (#10470) üzenetére


slaci007
senior tag

Teszt a lemezről Samu 223L-lel 6x írva

Tungsram 1896-2022

(#10535) verybigboy válasza slaci007 (#10534) üzenetére


verybigboy
senior tag

Esetleg egy írást csinálhatnál az LG 4167 vagy 4163 íróval, annak szerintem jobban ízlene ez a MID!

(#10536) GrooveHero válasza slaci007 (#10534) üzenetére


GrooveHero
addikt

A 223L-em mondta be az unalmast. Azon gondolkodom, hogy firmware frissítés nem segít e rajta :F

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#10537) slaci007 válasza GrooveHero (#10536) üzenetére


slaci007
senior tag

Nem valószínű hogy segít,223 elött vettem 222-es írót 2db lemezig bírta,cserélni kellett. :((

Tungsram 1896-2022

(#10538) verybigboy válasza slaci007 (#10537) üzenetére


verybigboy
senior tag

De nem 222L-t vettél ugye?

(Lehetséges teszt eredmény majd az LG-től?)

(#10539) djculture


djculture
félisten

Újabb dvd írók semmit se érnek, ezt már mondom egy ideje. Nekem ez a ötödik nec 7280s, előtte 7260s volt kettő az is bedöglött. Előtte asus volt meg samu azok is bírtak fél évet. Az lg 4163b meg most lesz 7 éves és röhögve írja a lemezeket.

[ Szerkesztve ]

(#10540) GrooveHero válasza slaci007 (#10537) üzenetére


GrooveHero
addikt

Kár, hogy a 224-es már nem lájtszkrájbos :N
Legalábbis ez nem. De ez volt 2 év garival 4800 ft körül, annyira nem vágott földhöz a LS. Pedig jó lett volna egy két dolgot szépen megcsinálni, oszt mehet a polcra. Azt mondta a boltban a faszikám, hogy ahogy jött, úgy ment is a lightscribe. Nem tudom ebből mi igaz :F
Amúgy mindjárt mutatom a tegnap eredményt: samu 224bb+TDK combo

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#10541) GrooveHero válasza GrooveHero (#10540) üzenetére


GrooveHero
addikt

Na kérem, itt az eredmény. Mi a véleményetek? :))

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#10542) slaci007 válasza verybigboy (#10538) üzenetére


slaci007
senior tag

Nem sata-s sima 222-es volt.
Lg-vel és Plextor 880-nal hasonló a lemez :O

Katasztrófa!

Tungsram 1896-2022

(#10543) slaci007 válasza GrooveHero (#10541) üzenetére


slaci007
senior tag

MBI-s lemezekhez képest nem is rossz.

Tungsram 1896-2022

(#10544) GrooveHero válasza slaci007 (#10543) üzenetére


GrooveHero
addikt

MBI-s alatt mit kell érteni?

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#10545) slaci007 válasza GrooveHero (#10544) üzenetére


slaci007
senior tag

Indiai cég,MBI az általuk gyártott lemezek médiakódja sok cégnek gyártanak.Az első linkelt eredmény memorex lemez volt a második tdk.Hasonló minőség mint a Ritek kódos lemezek de ott legalább szoktak lenni kiugróan jó szériák,MBI-nél még nem találkoztam igazán jó lemezzel.

Tungsram 1896-2022

(#10546) slaci007


slaci007
senior tag

Ezt most írtam az elérhető legjobb lemez manapság.
Verbatim glossy dvd-r made in UAE

:C :R

Tungsram 1896-2022

(#10547) GrooveHero válasza slaci007 (#10546) üzenetére


GrooveHero
addikt

ilyen lesz majd jövő héten 100db

amúgy most ez a TDK amire írtam, 2db volt, el is fogyott az összes :))

eredetileg olyan halvány kék színű, nem tudom mennyit látni belőle, most lőttem a képet telefonnal

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#10548) slaci007 válasza GrooveHero (#10547) üzenetére


slaci007
senior tag

Verbatimmal jobban jársz,mostanában a taiwani egész jó volt(25-ös hasonló kiszerelésű guriga),van a mostani 10-es kiszerelésből is majd kipróbálom.Kínai verbatimot pedig kerüld messziről.

[ Szerkesztve ]

Tungsram 1896-2022

(#10549) GrooveHero válasza slaci007 (#10548) üzenetére


GrooveHero
addikt

Megpróbálok mindíg Taiwanit venni, ha tudok. Ma még volt kb 700 db, amikor én megrendeltem 100-at. 2-3 órával később már ki is írták, hogy elfogyot.. Na, mondom, remélem én még belefértem. Aztán délután hívott egy csaj 70-es számról, hogy igen, 100db Verbatim..na mondom oké. :))
Amúgy régebbi lemezt is berakhatok ellenőrizni? Mert akkor megnézem, hogy a régebbi Philipsek milyenek voltak.

update: megy az ellenőrzés, de elég tré:DD
amúgy van vmi köze ennek az eredménynek, ahhoz, hogy a lemez több mint 2 éves, és hát nem makulátlan a hátulja? :N

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#10550) GrooveHero válasza GrooveHero (#10549) üzenetére


GrooveHero
addikt

OMG :Y :Y

remélem csak az miatt ilyen, mert régi a lemez. Nem az alapanyag szar...annyira:DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.