Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10551) slaci007


slaci007
senior tag

Sikerült egy jót is írni plextorral TTH-s lemezre az előzőnél FHT volt bekapcsolva OHT-ra raktam.
Plex 880SA 1.13 TTH02 lemez 6x írva OHT on FHT off

Tungsram 1896-2022

(#10552) GrooveHero válasza slaci007 (#10551) üzenetére


GrooveHero
addikt

A rövidítéseket velem is megosztod? :))

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#10553) slaci007 válasza GrooveHero (#10552) üzenetére


slaci007
senior tag

Majd holnap menni kell dolgozni,de itt már leírtuk többször ha rákeresel megtalálod.

Tungsram 1896-2022

(#10554) verybigboy


verybigboy
senior tag

Nem akarok elszomorítani a kedves fórumtársakat, de ezek az eredmények nem igazán nevezhetők szép eredményeknek!!!

Persze tudom, beszélek én, betáraztam minőségi alapanyagból évekre előre ... de egyszer ugyanezt a sztorit megjátszottam a Maxell Xtreme Protect lemezekkel, azt hittem mindíg lesznek ... pofára estem, nem lettek ... Ebből tanulva amikor volt a Made in UAE Verbatim csodalemezek, bevásároltam belőlük, aztán volt a Philips csodalemezek, abból is betáraztam, igaz most meg szerintem túlreagáltam a dolgot, de most az tuti hogy nem szenvedek lemezhiányban. Én már egyetlen új lemez nélkül kihúzom a DVD-s korszakot egészen a végéig, jó előre biztosítva vannak minőségi!!! lemezekre a családi felvételek.

Nem irigyellek Titeket, nagyon nehéz ma jó lemezt beszerezni, szinte már lehetetlen :(

Itt tartunk (sajnos :( )

(#10555) M107 válasza verybigboy (#10554) üzenetére


M107
addikt

:R

Ebben igazad van, hála istennek nekem vannak még olyan források, amik minőségi lemezt tudnak biztosítani.

Áldja meg az isten őt :B :B :P :P :DDD :DDD

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#10556) verybigboy válasza M107 (#10555) üzenetére


verybigboy
senior tag

Ha van ilyen forrásod szerencsés vagy! PÜ-ben küldhetnél infót, lássuk, hátha elcsábulok!

(#10557) GrooveHero válasza M107 (#10555) üzenetére


GrooveHero
addikt

nekem is jöhet :B

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#10558) Flashget válasza GrooveHero (#10550) üzenetére


Flashget
félisten

samsunghoz használd az ingyenes Kprobe2 progit teszthez.

Realme GT Master Edition

(#10559) GrooveHero válasza Flashget (#10558) üzenetére


GrooveHero
addikt

És ez mivel másabb? Vagy többet tud? Vagy csak szimplán jobb samsunghoz?

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#10560) Flashget válasza GrooveHero (#10559) üzenetére


Flashget
félisten

Volt egy jedi master a topicban..ketten voltunk VBB-al a padawanjai és ő mondta azt a tippet mikor vettem a samu 223L-t. :)
jobb a samsunghoz amit ugye nem fogadnak el tesztképes írónak komolyabb fórumokon, de magadnak tudsz vele mérni.
Jittert nem képes a samu mérni ezért nem fogadják el.

Realme GT Master Edition

(#10561) verybigboy válasza Flashget (#10560) üzenetére


verybigboy
senior tag

Ez így igaz ... de az a jedi master még mindig köztünk van, érzem a jelenlétét, körbevesz minket ... yes my master! :R

(#10562) GrooveHero válasza Flashget (#10560) üzenetére


GrooveHero
addikt

és ki volt az a híres-neves Mester? :B

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#10563) M107 válasza GrooveHero (#10557) üzenetére


M107
addikt

:R

Tőle csak minőséget kaptam és itt van ő is a dvd lemezek fórumán. Nagyon sokat segített, és érti is az ipart, amennyiben ő is úgy szeretné Pü-ben felveszi veled a kapcsolatot.

Gondolom ő is olvassa, és ha magára ismer felveszi veled a kapcsolatot.

Egyet kérnék ha így is lesz nem szeretném nagydobra verni kilétét !

Köszönöm a nevében is.

[ Szerkesztve ]

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#10564) GrooveHero válasza M107 (#10563) üzenetére


GrooveHero
addikt

köszi :R
egyelőre betáraztam lemezekből, de egy jó ajánlatot mindíg kész vagyok meghallgatni :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#10565) strike-force válasza strike-force (#10502) üzenetére


strike-force
őstag

Asus DRW-24B5ST, JVC DVD+R (Yuden T003), Nero Portable 12, 8X

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#10566) Flashget válasza strike-force (#10565) üzenetére


Flashget
félisten

Imgburnt használj írásra!
Vagy régi nerot 6.x.x.x verziót, de ahhoz egy xp partióci is kell.

Realme GT Master Edition

(#10567) Joltee


Joltee
aktív tag

A teszteléshez egy megjegyzés: az sem mindegy milyen (tesztképes) meghajtóval vizsgáljuk a lemezt; pl. íme egy rögtön egymás után elvégzett két teszt. Az 1. teszt Plextor 880SA-val, a 2. Samsung SH-S222L-lel történt. (Sajna az Asus 24B3LT íróm sz@rakodik, azzal is érdemes lett volna lefuttatni.) Totál PIF tekintetében azért van eltérés, bár a mai lemezviszonyok között ez már tényleg kukacoskodás... ;)

Ja, a lemez egy UAE Verba, bár nem a legjobb szériából. :D Író: Optiarc AD-7201A, 8x

[ Szerkesztve ]

Chuck Norris elszámolt végtelenig! Kétszer is... :D

(#10568) Wasp91 válasza Flashget (#10566) üzenetére


Wasp91
aktív tag

Ezer éves Neroval semmiképp nem írnék.

Enyésszen minden rút kötöttség korlátozás, szabály életterem ne szűkítse ócska, poros morál

(#10569) GrooveHero válasza Flashget (#10566) üzenetére


GrooveHero
addikt

Én Ashampoo-t használok, eddig nem hagyott cserben :N

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#10570) verybigboy válasza Joltee (#10567) üzenetére


verybigboy
senior tag

Joltee csodás eredmény amit belinkeltél, mondjuk Te is megadod a módját!!! Mind a Samsung SH-S222l, mind az NEC AD-7201A csodálatos író (És mind IDE csatlakozós, amik nálam több tesztben is szebb írási eredményt produkáltak, mint ugyanazon írók SATA interfészes verziói) és akkor az UAE Verbatim lemezekről már ne is beszéljünk. Gratulálok, jó ilyet is látni!!! :R :R :R

(#10571) Flashget válasza Wasp91 (#10568) üzenetére


Flashget
félisten

pedig azzal és egy ezer éves íróval lehet a legszebben pörkölni :)

de én nem használom a nerot semmi másra csak mp3 írásra.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#10572) Joltee válasza verybigboy (#10570) üzenetére


Joltee
aktív tag

Nem véletlen, hogy a 222L-ből még van egy null km-es a szekrényben; no meg a 7201A mellé is akad még 2 db használt 7200A. ;) UAE Verbatim lemezt meg szerencsére lehet(ett) még találni nem is olyan rég... ;) ;) ;)
(No igen, én sem tudok megállni a realitások talaján, ha DVD-írókról meg jófajta lemezekről van szó...) :DDD

Chuck Norris elszámolt végtelenig! Kétszer is... :D

(#10573) Wasp91 válasza Flashget (#10571) üzenetére


Wasp91
aktív tag

Igen, de a 24B5ST nem ezeréves író. :)

Enyésszen minden rút kötöttség korlátozás, szabály életterem ne szűkítse ócska, poros morál

(#10574) Ottó58 válasza Wasp91 (#10568) üzenetére


Ottó58
senior tag

6.6-os Neroval megírt lemezem semmivel sem rosszabb ImgBurn2.5.7-el megírt lemeznél.

» facebook nélkül is volt, van, lesz élet «

(#10575) verybigboy válasza Joltee (#10572) üzenetére


verybigboy
senior tag

Ezek Joltee mind-mind nagyon jó "anyagok"!!! Nekem is ide kellene eljutnom, hogy maradjon 20 íróm össz-vissz és kész, lenyugodni ... asszonynak nagyon tetszene ez a verzió, csak nekem nehezen kivitelezhető! Bármely írómtól is válok meg, mindig bennem van VBB. nehogy megbánd amit teszel, ilyen jó íród többet már nem lesz!

(#10576) attilav2


attilav2
őstag

Kiváncsiságból vettem Auchan sajátmárkás CD-R-t, 10 cake 1290ft-ért.
ImgBurn ezt adta ki rá: MID: 97m24s16f (Sony Corp.)
A minőségre kiváncsi leszek, bár nem tesztképes az írom azt hiszem.
Audio cd-nek lesz megírva.

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#10577) ledgeri


ledgeri
nagyúr

2 kérdés:
Indiai sony dvd+r-től milyen élettearamot várhatok?
Van-e olyan írás-minőség ellenörző, ami ingyenes, és nem lejárós?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#10578) Flashget válasza ledgeri (#10577) üzenetére


Flashget
félisten

Van-e olyan írás-minőség ellenörző, ami ingyenes, és nem lejárós?

LiteOn, Asus, Plextor írókhoz alapból a nero disk speed dukál!
Samsunghoz a Kprobe2

Realme GT Master Edition

(#10579) GrooveHero válasza Flashget (#10578) üzenetére


GrooveHero
addikt

Kipróbáltam az ajánlott KProbe2-t. Nem rosz, csak kicsit furi. Ezt is ilyen grafikonon mutatja, csak olyan kicsik voltak múltkor az értékek, hogy alig láttam :P
De jó, mert a végén még egy kis txt fájlt is feldob, hogy milyen eredmény született. Végül is nem olyan látványos, mint az itt gyakran használt progik, de elmegy.
Amúgy elképzelhető, hogy ugyanaz a lemez két külön progival más eredményt ad? Melyiknek higgyek inkább?

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#10580) Flashget válasza GrooveHero (#10579) üzenetére


Flashget
félisten

én néztem ugyanazt a lemezt samsungal, liteonnal, eltérő progikkal. Számottevő eltérés nem volt a kapott eredményben.

Realme GT Master Edition

(#10581) GrooveHero válasza Flashget (#10580) üzenetére


GrooveHero
addikt

Értem. Köszi a választ. :R

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#10582) M107


M107
addikt

:R

Jvc DVD+R 8X írás Samsung Slim Se-208AB/TSBS FW=TS03 (2012 Január)

USB 2.0 eredeti kábel 2Db USB port-ról vett 5 volt-tal.

Érdekes mi van az elején PIE szinten és a végén Pif szinten.

Talán a nagyok a hozzáértők, tudnak valamit rá mondani.

[ Szerkesztve ]

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#10583) M107


M107
addikt

:R

Jvc DVD+R 8X írás Samsung Slim Se-208AB/TSBS FW=TS03 (2012 Január)

USB 2.0 eredeti kábel 2Db USB port-ról vett 5 volt-tal.

Széria számos Philips lemez 4X írás !!!!

Az eleje miért ilyen csúnya :( :(

[ Szerkesztve ]

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#10584) M107 válasza M107 (#10583) üzenetére


M107
addikt

:R

Bocsánat elírás történt az előző hozzászólásomban.

Philips széria számos lemez
Philips 4X írás Samsung Slim Se-208AB/TSBS FW=TS03 (2012 Január)

USB 2.0 eredeti kábel 2Db USB port-ról vett 5 volt-tal.

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#10585) GrooveHero válasza M107 (#10582) üzenetére


GrooveHero
addikt

A JVC Taiyo Yuden alapanyag? Gondolom az :))

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#10586) M107


M107
addikt

:R

A régi márkák-hoz csak régi írók a jók sajnos ez ez a tesz is láttatja.

Xtreme Protekt. 8X írásSamsung Slim Se-208AB/TSBS FW=TS03 (2012 Január)

USB 2.0 eredeti kábel 2Db USB port-ról vett 5 volt-tal.

"Az elején próbálja beállítani", hogy Verybigboy privát szavait idézzem.

Sajnos a mai írók már nem fogják azt a minőséget hozni, mint a régiek.

Ez látszik is az eredményen. Sőt itt az Xtreme Protek-nél látszik igazán 2.7 gigától megbolondul az író :( :(
+
A pif ezekben a tesztekben mindig magasabb mint ha régi írót használnák tehát 20% fars a teszt.

Nem is veszek többé régi lemezeket ennyi volt tanuló pénz és lecke csak régi minőségi író való hozzájuk.

Elrakom őket a vitrinbe és kész.

[ Szerkesztve ]

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#10587) M107 válasza GrooveHero (#10585) üzenetére


M107
addikt

:R

Természetesen.

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#10588) M107 válasza M107 (#10586) üzenetére


M107
addikt

:R

Magyarul kár elba... rá mert úgy sem ad olyan minőséget tesztelésnél ami elvárható.

Amúgy tökéletesen és gyorsan olvasható. de a teszt szempontjából sajnos lejtmenet :O :O :(( :(

Nem lesz baj még évek múlva sem de itt a tesztben a minél kisebb Pie és pif érték számít de ezekkel az írókkal ennyire volt képes, függ ő még a chipset usb vezérlő s egyéb vezérlőktől is. (Flashget szavait idézve).

[ Szerkesztve ]

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#10589) GrooveHero válasza M107 (#10588) üzenetére


GrooveHero
addikt

De ezért annyira nem "sz@r" ez, nem? :F

Megnézzek egy ugyanilyen JVC-t? Samu 224BB Szivesen pörkölök egyet :DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#10590) GrooveHero válasza GrooveHero (#10589) üzenetére


GrooveHero
addikt

Már késő szólni, pörög a lemez:DD
mindjárt mutatom az eredményt :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#10591) Flashget válasza M107 (#10586) üzenetére


Flashget
félisten

Plextor nem mér jittert? Úgy emlékszem BIOS-ban AHCI van állítva nálad is.
Vagy ez asus plextor fw-vel?

Realme GT Master Edition

(#10592) M107 válasza GrooveHero (#10589) üzenetére


M107
addikt

:R

Samu SH-222A

[link]

Legalább ilyen lenne :DDD

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#10593) M107 válasza Flashget (#10591) üzenetére


M107
addikt

:R

Ott van az a label nél az 1.70 Opti bugos egy kicsit főleg Amd chipsettel de nem csak nálam.
Nem Plex 880 sa alias címkézett liteon.

[ Szerkesztve ]

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#10594) M107


M107
addikt

:R

Most már felkeltette az érdeklődésem, egy családi video összeállítás lesz kiírva mindjárt jön a tesz kép.
U.A.E Verba
Igaz csak 8X ír, mert az a max amivel tud írni az író.

[ Szerkesztve ]

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#10595) M107 válasza GrooveHero (#10589) üzenetére


M107
addikt

:R

annyira nem csak idegesítő néha a sok Pie :( és a pif néha csomókban, de most mit csináljak bevállalom az írók tesztelését néha napján.

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#10596) M107


M107
addikt

:R

U.A.E Verba 8X írás Samsung Slim Se-208AB/TSBS FW=TS03 (2012 Január)

Ez Lemez !!!! Van még pár 10 darab de nem nagyon fogok innesttől írni, csak kivételes esetekben.

UI:

A Verba U.A.E az minőség. Még slim íróval is.

[ Szerkesztve ]

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#10597) Wasp91 válasza M107 (#10596) üzenetére


Wasp91
aktív tag

Nagyon szép! :K Ilyen U.A.E Verbát már nem lehet szerezni?

Enyésszen minden rút kötöttség korlátozás, szabály életterem ne szűkítse ócska, poros morál

(#10598) M107 válasza Wasp91 (#10597) üzenetére


M107
addikt

:R

Kérdezz körbe a fórumban, én is ez tettem és be vásároltam 225 Ft / Db áron.

Amúgy kösz.

UI : Ha többet szerzel ne írj ki olyan sokat hisz kincs ez a lemez, ilyen másik még nem született.

Nekem is csak 174 Db van még, de vigyázok is rá előbb vakuljak meg.

[ Szerkesztve ]

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#10599) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Nah itt vannak a teszt eredmények:

Samsung SH-S224BB+JVC DVD+R /Taiyo Yuden/ 8x-os írás és 8x-os teszt:

ki mit gondol?

A made in Taiwan-os verbákkal is hasonló eredmények születtek

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#10600) Laybee válasza GrooveHero (#10599) üzenetére


Laybee
őstag

Ez nagyon érdekes, ugyanilyen lemezem van és nekem 6ezer pif értékem van ugyanilyen körülmények között.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.