Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10365) M107 válasza attilav2 (#10363) üzenetére


M107
addikt

:R

Nem Qsi chipkészletre épül ?

a 216 L író óta a Pioneer dvd íróban kicsit a hulladék kategória, vagy rosszul tudom?

A Pioneer nem válogatós, volt 107D 112D elégedett voltam velük.

Ő még igazi pio volt :)

Dvd íróként én most perr pill, egy jó kis samu 224BB-t tartok cukor írásminőség gyors mi más kellene még.

"

Azért ez luxus lenne, ha egy dvd5 vagy dvd9 filmet akarsz ki írni, vagy egyszerűen csak olyan adatot -pl avi vagy mkv film- ami gazságosan ráfér egy 8,5 vagy 4,7gb-os dvd-re akkor pazarlás lenne bluray lemezt használni. Vagy ott vannak a vhs-ből egyéb analóg forrásból digitalizált felvételek, ezekre is inkább megfelelő a DL dvd ha jobb minőségű a szalag, bluray már ide is túlzás.
Attól hogy bluray írom van még valószínű nagyrészt dvd-t fogok vele írni, bluray lemezt meg akkor használok ha gazdaságosan meg tudom tölteni.
"

Az hogy tud Dvd-t is írni de nem mindegy milyen minőségben, azt majd az ídő eldönti.

Cd-íróval Cd olvasás írás. CDMEDIA
Dvd-íróval Dvd írás olvasás. DVDMEDIA (itt persze minőségi írókra gondolok mert nagy a szórás mind az írók mind a lemezek tekintetében.
BLU-RAY-íróval írás olvasás BLU-RAY MEDIA

[ Szerkesztve ]

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.