Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) wilkyx


wilkyx
tag

A mem beállításoknál van egy olyan hogy trfc for dimm1től 4ig ezeknek nem egyforma értékeknek kéne lennie? nálam ha autora állítom a membeállításokat 3 az 75ns de az egyiket átrakja 105nsre, először azt hittem alaplap sajátossága(alapból a dimm2re tette a 105öst) és ezért a dimm3-4et használtam alapbeállításokkal(pár napja cseréltem ramokat és nem volt időm bíbelődni velük), ma viszont volt időm nézegetni mit is bírna a szett szépen belőttem a 4 4 4 15öt 1000en(ez az alap OCZ titanium VX 1000esek nél) megadtam neki a 2.4 V-t(a kis torkosok) és ment is szépen az orthos kb vagy 2 percig:) (érdekes hogy addig a boot alapján viszonyítva az eddigi tapasztalataimhoz viszonyítva stabilabbank nézett ki mint valaha, gyors is volt post kódok is pörögtek sz.al már szinte kezdtem reménykedni:) ) aztán restartolt a gép na gondoltam vissza autora a memeket aztán megnézem uis, és akkro látom hogy most a dimm4a 105nses, ez jól van így? vagy akkor felejtsem az auto beállítást és azért ezt toljam át 75re? egyáltalán ezt min jó használni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.