Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72601) Bence942


Bence942
tag

Helló! Az mi a hót toprongyos meg csavart bimbójú nem írom le minek köszönhető , hogy ha frissítem a win-t nem adja ez a remek játék de ha letörlöm esetleg vissza állítom frissítés előttire akkor meg úgy adja hogy már én érzem magam rosszul (na jó nem is) + volt egy olyan microsoft visual c++ frissítés ami miatt nem töltötte be a pályákat :((( :F oké mondom letörlöm őket egyesével és próbálgattam de előtte persze újra raktam a cs-t is de semmi akkor jöttek a törölgetések és egy 2013 volt a hiba , de nem minden esetben , mert volt hogy egy két szerverre még így se engedett fel mondom mi a Jézus akkor jött az hogy a profi win 10 prot vissza állítottam úgy hogy letörölt mindent csak a win na és akkor jött el a dolog hogy kikapcsoltam a frissítést és adta/adja mert megint valamiért nem pedig most 4 frissítés van ami szerintem kell neki és abból egyet nem enged letörölni valami oknál fogva a legjobb az egészben hogy ha kikapcsolom a frissítéseket szolgáltatások menüpontban teljesen és le is állítom akkor forza horizon 4ben nem kapcsolódik online a játék és ennél a pontnál már teljesen elgurult a gyógyszer ez csak nekem furcsa vagy másnak nem?

(#72602) mepet válasza Bence942 (#72601) üzenetére


mepet
addikt

wow. ez a leghosszabb mondat, amit idén olvastam. :D

(#72603) lemusz válasza Bence942 (#72601) üzenetére


lemusz
addikt

Mikor adja mikor nem, hát ez elég mély téma, hetekig olvasgathatnád neten kinek mi meg hogy, abból is a fele szubjektív bullshit lenne. Én mióta win10-en vagyok érezhetően gyengébb az aimom. Win7-re nem tudok vissza menni a chipsetem miatt, meg már talán lassan nem is lenne biztonságos, pedig azon lenne a legjobb mouse response és ez nem holmi placebo, hanem ténylegesen mérhető dolog, elég csak összehasonlítani a két oprendszert Mousetester nevű programmal melyikre milyen grafikont dob. Valószínűleg a windows belső órája a felelős a romlásért, win7-en 3,9Mhz körül volt a Querytimer attól függően HPET be volt-e kapcsolva biosban vagy sem, a legújabb win10-eken meg fixált 10Mhz tök mindegy mit állítasz. Ez pedig nem tesz jót a latencyknek, na meg sok más újítgatás sem. Ajánlom figyelmedbe ezt a tweakekkel foglalkozó youtubert: [link] Érti a dolgát.

(#72604) lemusz


lemusz
addikt

[ ANTI-CHEAT ]
– Users can now report players from their own recently played matches provided the demo is viewed from the Watch Tab.
– Matchmaking has been adjusted to increase the weight of Trust Factor. Users with High Trust who experience cheating in their matches going forward should report those experiences to CSGOTeamFeedback@valvesoftware.com with the subject “Cheating in High Trust Matches.” Please include a link to your steam community profile, approximate time of your match and which game mode you were playing.
– Overwatch users should experience significantly fewer obvious spinbot cases.

Végre egy üdvözlendő, értelmes és hasznos update. :R Befellegzett a spinbotosoknak? :)

(#72605) wjbhbdux válasza lemusz (#72604) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Csipkedniük kell magukat, mert a Riot pár hete bejelentette hogy a Project A majd Windows kernel szintű anticheatet kap. [link]
aztán lehet hogy csak azért mert Tencent papa leszivogálná az emberek adatait :DDD de reménytelibb mint a VAC.

/s

(#72606) Spet válasza lemusz (#72604) üzenetére


Spet
addikt

Attól függően még mindig nem fogja tudni a delikvens, hogy milyen a Trust factor szintje.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#72607) bepken válasza Spet (#72606) üzenetére


bepken
veterán

kíváncsiságból: másképp játszanál, ha tudnád, hogy - a példa kedvéért - 10/10 az indexed, mintha 6/10 lenne?

(ha van kedved, azt is leírhatod, hogy melyik értéknél és miért :) )

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#72608) Spet válasza bepken (#72607) üzenetére


Spet
addikt

Igen, mivel rögtön összedobott az első meccsen csalókkal a játék, ami ki is hat az ember játékára. Hiszen hiába próbálja játszani a játékát, stílusát, előbb utóbb felmorzsolódik.

Így szűrhető lenne az ismeretségi kör is, mert gondolom ha csapatban indul az ember, akkor csak átlag trustot vesz a rendszer (vagy mi a szösz).

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#72609) bepken válasza Spet (#72608) üzenetére


bepken
veterán

eddig is szólt, ha nagyban eltérő trust factorod a többi játékosétól.

ilyenkor van, hogy illedelmesen kilépek a váróból :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#72610) Spet válasza bepken (#72609) üzenetére


Spet
addikt

Váróban nem jelzett senkinél (nálam) semmit (sárga, vagy piros).

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#72611) Bence942 válasza lemusz (#72603) üzenetére


Bence942
tag

Így nagyon az egér érzékenységbe és a stb be nem mentem bele csak ezt furcsálltam hogy frissítek a fos winen és nem adja be úgy a fejet mint ha nem frissítem vicc kategória :D
@mepet csak neked csak most SPÉCIÁÁLBAA

(#72612) bepken válasza Spet (#72610) üzenetére


bepken
veterán

akkor egy szinten vagytok. nekem többször volt, hogy behívtam valakit és ő is behívott valakit....aztán meccs indításnál jött a piros figyelmetetés, hogy gáz van. ilyenkor vagy kickeltük azt az illetőt és kerestünk mást, vagy én léptem a váróból. de lényeg, hogy szerintem ez eddig is működött, ennél több információra nincs is szüksége a playernek.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#72613) Spet válasza bepken (#72612) üzenetére


Spet
addikt

Hát azért eléggé külön szintenken kell mozogni:
- ismeretségi körömből (aki cs:go-zik) az én felhasználóm a legrégebben regisztrált
- szintén a legtöbb játékkal rendelkezek
- top-ban vagyok játszott és overwatch meccseket végignézett
- etc.

Aki akar vegyen fel (profil link), aztán lehet ellenőrizni a Trust-pénisz szinteket, hogy kinek milyen és akár aki akar összedobhat egy excel táblát.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#72614) bepken válasza Spet (#72613) üzenetére


bepken
veterán

de elvileg csak akkor szól, ha akkora különbség van a két profil között, ami már a te trust factor szintedet is befolyásolhatja. (ergó trollkodó hülyegyerekkel kerültél egy váróba vagy pl olyan valakivel, akit mostanában gyanússá vált)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#72615) Spet válasza bepken (#72614) üzenetére


Spet
addikt

Hát nálam legritkább esetben szól (utóbbi hónapban 1-szer volt valaki piros).

A zavaró ismerősökkel (akikről tudom, hogy csalnak), már rég nem játszok, de érdekes módon hónapok óta élnek az accountok vígan.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#72616) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Katowice - nézők kitiltva a vírus miatt. Valve szerencséje hogy nem pont ezt választotta majornek idén.

/s

(#72617) LendvaiFeri1 válasza wjbhbdux (#72616) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Vagy tudta előre, és ezért tették Rióba... :C ;]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#72618) Bence942 válasza Spet (#72615) üzenetére


Bence942
tag

Nem egyszer játszottam citromsárga trustossal szint úgy le csaltak mint piros trustal, de volt hogy játszottam pirossal és olyan csalással jöttek hogy lőhetted a fejét az enemynek direkt hagyták is és nem találtad el, hitboxot tologatja a csalás vicces volt + még aimoztak is tehát pirosba is van rossz és még rosszabb citromsárgában pedig szerintem ugyan az mint a piros.. Az viszont nagyon nyomós gond hogy most kis accon szuprém vagyok (nagyon globál) és ha elmegyek egy 5ös csapattal és nem írja a trustot senkinek szuprémbe esélyes hogy lecsalnak, de ha a globállal megyek teljesen egyedül akkor pedig sima win , és faceiten is most még csak lvl4 vagyok (nem nagyon feküdtem rá, de itt az ideje :DD ) ugyan úgy látom a pár órás csaló profilokat megy rá a jelentés de ha nem írom hogy megy az adminoknak a demo stb akkor ott eléggé lefognak csalni..

[ Szerkesztve ]

(#72619) qdak


qdak
addikt

Milyen jó mikor egyik játék után másikra ilyen vár: csgo crosshair bug?!

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#72620) Bence942 válasza qdak (#72619) üzenetére


Bence942
tag

dmben már nekem is volt ilyen reconnect és már jó..

(#72621) LendvaiFeri1 válasza qdak (#72619) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Tuti, hogy a fullhd miatt van... ;]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#72622) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Az Operation utolsó hetére új coop strikeot kaptunk, meg lehet ölni a phoenix bosst :C

/s

(#72623) Promi


Promi
aktív tag

Üdv emberek!
Utóbbi időben CS:GO alatt elég sokszor újra indult a gépem. Létezik ilyen cheat ami restartolja a gépem, és van mikor vissza enged van, hogy nem? Az érdekes, hogy mindig van a csapatba orosz játékos.

(#72624) phenomHUN válasza Promi (#72623) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Nincsen, ez user error lesz. :D

(#72625) Cr00py válasza Promi (#72623) üzenetére


Cr00py
senior tag

Első körben célszerű lenne megnézni az Event viewer-ben, hogy mi is okozta a galibát. - A legtöbb esetben ez már elegendő lehet.

Az nem derült ki, hogy pc-ről, avagy laptopról lenne szó? Más játéknál, programnál nem fordul elő?

Laptopnál gyakoribb, de pc esetében is meg kellene nézni az ingame hőmérsékleteket, elképzelhető, hogy túlmelegedik valami, és azért áll le, indul újra. Mikor volt újrapasztázva a szerkezet?

Kábelek rendben? Nem lazultak ki? Meg lehet próbálni ki-bedugni őket újra, hátha.

[ Szerkesztve ]

(#72626) energy4ever


energy4ever
addikt

Lake-en csak nalam hianyzik a viz a tobol? :DDD
Aranyra mennyi teljesitett kuldi utan valt at a kituzo?

(#72627) lemusz válasza energy4ever (#72626) üzenetére


lemusz
addikt

Első passz, második 66.

(#72628) Promi válasza Cr00py (#72625) üzenetére


Promi
aktív tag

Asztali gép, nem túl régi, jól bír minden progit, nem melegedik. Mint említettem csak is a CsGO alatt restartolt. Ha nincs egy orosz játékos sem akkor érdekes nem restartol a gépem. Véletlen műve lenne? :D

(#72629) Mezcal


Mezcal
addikt


A 30 fejlövéses sztorit csak most sikerült megcsinálnom. Ez volt a legszivatósabb küldi.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#72630) LendvaiFeri1 válasza Mezcal (#72629) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

SG-vel 1 dm alatt megvolt. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#72631) lemusz válasza Mezcal (#72629) üzenetére


lemusz
addikt

Az hogy melyik küldi volt a legszívatósabb eléggé szubjektív + szerencse kérdése is.

(#72632) energy4ever válasza Mezcal (#72629) üzenetére


energy4ever
addikt

En azt nem az aktualis heten csinaltam, hanem joval kesobb, igy konnyu volt nekem, mert csak botok voltak ellenem. :DDD

(#72633) Cr00py válasza Promi (#72628) üzenetére


Cr00py
senior tag

Szvsz igen. Ott valami más lesz a háttérben.

Event viewer mit mond a restart okára? Azt kellene kideríteni első körben.

(#72634) Mezcal válasza lemusz (#72631) üzenetére


Mezcal
addikt

Nálam magasan ez volt a legszemetebb küldi, a többi viszonylag könnyen ment.

LendvaiFeri1 : AK-val mentem és kétszer is 27-ig jutottam, dühítő volt. Kihagytam pár hetet, beraktam random fegyverre és meglett. LoL

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#72635) NoX válasza energy4ever (#72626) üzenetére


NoX
senior tag

Ha alacsony grafikán játszol, akkor hiányozhat a víz.

(#72636) gyáliSanyi válasza Spet (#72610) üzenetére


gyáliSanyi
őstag

A héten mentünk egy 3300h -háromezer- háromszáz órás veteránnal és pirosan írt a Trust factora. Mi négyünknek semmi ilyen.
Első meccs Ez ,másodiknál Hack az eneminél.
Szóval nem is kell már a barátlistára a gyerek pedig 1.6-ba kezdte még.
Nem tudja, hogy mitől lehet Ow-kat is sűrűn csinál elmonása szerint. Egy MM keresés viszont 10 perc volt a gyenge Trust factora miatt.

Ráhúznánk, hogy csaló de nem úgy lőtt meg 3k+ óra na az is.

Live poor, die ritch.

(#72637) lemusz válasza gyáliSanyi (#72636) üzenetére


lemusz
addikt

Ilyen miatt felesleges törölni bárkit is, a turst factor befolyásolható, akár folyamatosan hullámzó érték is lehet. Könnyen megeshet, hogy másnap már nem is írna ki rá se pirosat, se sárgát. Olyannyira gyorsan változik egyébként, amin mi is meglepődtünk a minap. Korábbi tapasztalat alapán az volt bennem, hogy jó esetben is minimum 2-3 hét kellhet mire megjavul egy ártatlan embernél, de egyik havert sárgával írta ki. Fogta magát és eladott marketen vagy 10-15db elfekvőben lévő centes ládát és skint, korábban sokáig hanyagolta ezt a dolgot nem adott vagy vett semmit se. Ezen kívül mást nem csinált nem játszottunk már aznap meg semmi, másnap mikor újra nekiindultunk már rendben volt az accja.

(#72638) syIex


syIex
veterán

Sziasztok!
Olyan problémával fordulok hozzátok, hogy a játék random időközönként nem indul el.
Folyamatosan indítás után lefagy és semmit nem lehet csinálni vele, feladatkezelőben pedig kiírja, hogy nem válaszol. :F
Próbáltam újra telepíteni, helyi fájlokat újra scanneltetni és semmi nem működik. :W
Konfigomat láthatjátok a profilomban, szóval ezzel nem kellene gond legyen.
Tegnap még tökéletesen ment ma pedig egyszerűen nem indul el bármit csinálok. Haverok simán játszák.... :(((
Azóta frissítettem az nVidia driver-t, de az sem oldotta meg a dolgot.... :o

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#72639) lemusz válasza syIex (#72638) üzenetére


lemusz
addikt

Ha HDD-n van tedd át SSD-re. Steamet is. Launch optionsbe rakd be ezt: -novid
Nem biztos hogy megjavul, de egy próbát megér.

[ Szerkesztve ]

(#72640) syIex válasza lemusz (#72639) üzenetére


syIex
veterán

SSD-n van, de nem azon az SSD-n amelyiken a Steam. Ez lehet baj? :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#72641) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Közszemlére, csak hogy milyen accokkal csalnak:
https://steamcommunity.com/id/ezk0mg/
(wh, trigger/aim)

Valve egyszerűen képtelen ennél jobban leszarni a játékot szerintem, elképesztő, hogy a világ legjobb és legikonikusabb e-sport játékával úgy bánnak mint valami zabigyerekkel.
Soha nem látott csúcson a játékbázis, és a csaló helyzet kb ugyanaz mint 15 éve az 1.6 -ban.
El sem tudom képzelni milyen szuper élmény lehet újoncként elkezdeni ezt a retket.

Az új operation kb 2 gyakornok 1 heti szellemi munkája lehetett, és erre több mint egy évet vártunk.

Remélem hogy megkapják lassan a versenytársat a CS mellé is akár a Steam megkapta az Epicgames és társát.

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#72642) Spet válasza Zomb€€ (#72641) üzenetére


Spet
addikt

Legalább linkkelj valami igazi gyökeret (steam profile lényegtelen ingyen reg vol [szegény VAC-os lett nem is értem miért], linkelve a youtube csatorna). Non-prime-ban találkoztam vele. Persze az ilyen profilok nem kerülnek eltávolításra lyúktyúkról. :U

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#72643) bepken válasza Zomb€€ (#72641) üzenetére


bepken
veterán

hát én meg azt kívánom, bárcsak tényleg évente jönnének ilyen 1 hét alatt összedobott szarok! (értsd: két és fél év volt az az 1 év :) )

bevallom én élveztem! bár nyilván akadnak olyan küldetések, amik teljesítéséhez nem érzek elég motivációt.szóval valószínűleg marad az arany medál.

na de az a játék, amit telibe szar a fejlesztő, azt nem itt tart, hidd el nekem...

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#72644) skt


skt
tag

Sziasztok!
Jelenleg MGE vagyok, és játékostársakat keresek, beleuntam a solo mm-be, esetleg lenne valaki(K)? :D

(#72645) syIex válasza lemusz (#72639) üzenetére


syIex
veterán

Át tettem másik SSD-re, de így sem lett jobb a dolog ugyan úgy crashel. Mi lehet a gondja?
Minden Windows update megvolt, kártya driver stb minden friss. Bármelyik játék instant elindul egyedül ez nem megy. Van bárkinek bármilyen más ötlete? :W :W :W

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#72646) lemusz válasza syIex (#72645) üzenetére


lemusz
addikt

Novidet beraktad? Nem OCztál valamit bioszban?

(#72647) syIex válasza lemusz (#72646) üzenetére


syIex
veterán

Be és semmit.. :(

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#72648) skL86


skL86
tag

Sziasztok, gyerekeknek szeretnek olyan beallitast, hogy negyen jatszhassanak sok bot ellen "versengot", mi a legegyszerubb opcio erre? Koszi.

(#72649) skL86 válasza syIex (#72645) üzenetére


skL86
tag

masik steames/ nem steames jatekot teszteltel ugyanezt csinalj e?

(#72650) Spet válasza skL86 (#72648) üzenetére


Spet
addikt

Legegyszerűbben, ha követitek a 1,5 soros leírást.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.