Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72401) bepken válasza GhanBuri Ghan (#72394) üzenetére


bepken
veterán

én már meguntam a fújkálást...meg azt, hogy ha az egyik kifogy, akkor helyette be kell tenni a következőt...egyszerűen törölni szoktam őket :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#72402) Chosen


Chosen
addikt

Aki 144 Hz monitorra várt eddig: Alzában mega akció van, AOC 27G2U kuponokkal 65 eFt (!) körül kihozható. 27", IPS, 144Hz, 1080p, állítható állvány.

(#72403) vzsryl válasza Chosen (#72402) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Nem rossz, kár az 1080p-ért. 27"-en nem árt ha 1440p.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#72404) Chosen válasza vzsryl (#72403) üzenetére


Chosen
addikt

Acer Nitro XV272UPbmiiprzx személyében van 27" 1440p, ami 120 eFt alá kuponozható, ami szintén jó vétel a maga kategóriájában (átlagban 160 eFt körül megy).

(#72405) Zimmi91 válasza Chosen (#72402) üzenetére


Zimmi91
addikt

Ha 24es lenne és le lehetne kuponozni hoznam is 😁

" Just remember Manchester is RED! "

(#72406) stfx válasza bepken (#72385) üzenetére


stfx
aktív tag

De ritkava valik, mert amit a jatekba veszel azt nem tudod se eladni, se elcserelni, csak ladat nyithatsz vele. Viszont a marketen levo kulcsok cserelhetok es eladhatoak maradnak, ezert tobbet is ernek, mivel tobb ilyen mar nem lesz.

(#72407) phenomHUN válasza stfx (#72406) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Ritkává, az értéke pedig nőni fog, de szerintem nem számottevően: hétfő hajnalra várom az áresést.

(#72408) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Két mapon két kör az Astralis ellen a FaZe jóvoltából. Azért ez nem gyenge... :O :F

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#72409) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Van egy olyan problémám hogy vga-t cseréltem és gtx 1070-ről amd rx 5700 xt-re és a vga kihasználtsága a béka segge alatt van. (kb 30% avg kihasználtsággal megy a cs:go)
A proci 15% körül de azt meg szoktam.

ryzen 5 2600x 4ghz-n meg az 5700xt benchmarknál 290 körüli fps-t dob de in-game ez tök változó 200-300 között van nem stabilan. (gtx 1070-el a benchmark dobott 700fps körül és beton stabil 300-am volt in-game)
Bármi tipp hogy ne 15% cpu kihasználtsággal fusson a játék és 30% gpu-val lehet valami command megoldaná ezt ?

FHD-ba játszok ami még plusz info.

[ Szerkesztve ]

(#72410) wjbhbdux válasza ADAM1337 (#72409) üzenetére


wjbhbdux
veterán

-amd-amd
+intel+nvidia

/s

(#72411) lemusz válasza ADAM1337 (#72409) üzenetére


lemusz
addikt

VGA helyett procit kellett volna cserélned, 3-es szériára, pl R5 3600. Ez a 3 ezres széria az ami IPCben rendesen utól érte, talán egy hangyafasznyival meg is előzte az intelt, így egy source motoros játékhoz ideális választás.

Kihasználtság: SMT miatt nyugodtan szorozd meg kettővel, az a rendes kihasználtság. Bioszt frissítsd, winben teljesítménycentrikus energiagazdálkodás, cpu unpark, próbáld meg -high launch optionst esetleg, meg ehhez hasonló tweakek.

(#72412) Chosen válasza ADAM1337 (#72409) üzenetére


Chosen
addikt

Ddu-val driver törlés megvolt? Ha van kéznél egy tartalék SSD/HDD akkor egy új Windows-zal is megnézném, hogy mit tud.

Ha ezek nem segítenek, akkor lehet, hogy a hardver ennyit tud sajnos. A CS az Intel+Nvidia kombinációval működik a legjobban jelenleg.

(#72413) ADAM1337 válasza lemusz (#72411) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Igazából a cs csak egy a sok közül, azért lepett meg.
Máshol +50%-ot hozott a vga csere.

Illetve a kihasználtságot after burnerrel nézem máshol van 100% szóval real amit kiír, illetve hwinfo-val szoktam még nézni.

[ Szerkesztve ]

(#72414) ADAM1337 válasza Chosen (#72412) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Igen úgy csináltam a vga cserét meg.

(#72415) Chosen válasza ADAM1337 (#72414) üzenetére


Chosen
addikt

Esetleg azt még megpróbálhatod, hogy feljebb veszed a grafikát. AMD-nél nekem volt olyan gondom, hogy annyira alacsony volt a CS:GO terhelése neki, hogy azt hitte, hogy csak egy videót nézek, ezért alapon maradtak az órajelek. Az segített, hogy feljebb vettem medium-high környékére, így észbe kapott a VGA, hogy be kell gyújtania a rakétákat.

Mod: Afterburnerből meg tudod nézni játék után, hogy felkapcsolt-e órajelben.

[ Szerkesztve ]

(#72416) lemusz válasza ADAM1337 (#72413) üzenetére


lemusz
addikt

Hát a csé azon kevés játékok egyike, ami a procit részesíti előnyben. Legyen minél erősebb az egyszálas teljesítmény, legyen minél magasabb az órajel, a memória is lehetőség szerint jó tuningos legyen, aztán akkor van sokszáz fps, videokártyából meg kb elég egy akármilyen 1-2 gigás darab, competitív 720p körül az 1 giga is elég, FHD competitívnél 2 giga. Bár az új infi meg cache mapok, a battle royal módot nem is említve kezdenek már vga igényesek is lenni, szóval nem árt, ha van az embernek egy modernebb 3-4 gigás kártyája, pl gtx 1060 rx 570 vagy hasonlók, de ha éppen csere előtt áll valaki akkor javasolnám, hogy még várjon egy kicsit a gddr6-os budget kártyák elterjedésére, mint pl. lesz az az rx 5500 vagy a gtx 1650 super, mert ezek minden bizonnyal future proofabb megoldások lesznek.

[ Szerkesztve ]

(#72417) ADAM1337 válasza Chosen (#72415) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Overlay-re ki van rakva a live órajel gpu proci kihasználtság illetve hőfokok.
És kb tényleg az van amit mondasz a vga 300-400mhz-n fut csak. :DDD
FHD-n high-on van a játék amúgy.

(#72418) Chosen válasza ADAM1337 (#72417) üzenetére


Chosen
addikt

Akkor ez segített? Feljebb véve a beállításokat jó lett?

(#72419) ADAM1337 válasza Chosen (#72418) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Sajnos minden maximumon van, egyedül a motion blur nem. :(

(#72420) Chosen válasza ADAM1337 (#72419) üzenetére


Chosen
addikt

Akkor lehet, hogy driverben egy egyedi profilt kell csinálnod a játék exe-hez, amiben maximum teljesítményt rendelsz hozzá. Ilyet még nem csináltam, így lehet, hogy ebben az AMD topikban jobban tudnak segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#72421) Sziszifeca


Sziszifeca
őstag

Hali,

az mitől lehet szerintetek, hogy elkezdek játszani, és 1x mindig ledob a tálcára a cs:go.
Nem lép ki. vissza alt+tab és megy tovább. utána nem dob le.
teljes képernyő módban van ez..
csak bosszantó... :F

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#72422) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

ÚJ OPERATION!!

[link]

[link]

/s

(#72423) GhanBuri Ghan válasza wjbhbdux (#72422) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Micsoda? Este még nem volt!
Erre vártam mióta!

(#72424) Spet válasza wjbhbdux (#72422) üzenetére


Spet
addikt

Hát átfutva rajta nekem savanyú a szőlő (15$/14€-ért). Főleg, hogy kb. a Trust Faktort már jó ideje nem mutatja a rendszer, illetve utóbbi 10 MM-ből minimum 6, de inkább 8 játékban csaltak. Így élvezet lesz farmolni a dolgokat.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#72425) Serpiko válasza wjbhbdux (#72422) üzenetére


Serpiko
addikt

Mi a lényeg nagyából...? Magyar leírás még nincs hozzá...

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#72426) Devv


Devv
csendes tag

Magyarul:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#72427) Serpiko válasza Devv (#72426) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszönöm! :R

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#72428) lemusz válasza wjbhbdux (#72422) üzenetére


lemusz
addikt

Erre a képre ránézve azt hittem valami community-made fortnite prank-ről van szó. :F :Y

(#72429) scope2007 válasza lemusz (#72428) üzenetére


scope2007
addikt

Én is :)
Vagy egy hónapja nem cseztem már, így el is gondolkodtam, egyáltalán megvegyem-e az operationt.
Ez lenne az első operation a tíz éves accomon xD

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#72430) wjbhbdux válasza Serpiko (#72425) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A főmenüben elérhető az összes battle pass küldetés, csak a jutalmakat nem osztja ki amíg nem veszed meg.

/s

(#72431) Redneck válasza lemusz (#72428) üzenetére


Redneck
veterán

Operátorok, neon haj, új BR map? Azt hiszem nem én vagyok a célközönség hanem a mai kölykök. :U

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#72432) wjbhbdux válasza Redneck (#72431) üzenetére


wjbhbdux
veterán

neked ott a dust2 :DDD

/s

(#72433) Redneck válasza wjbhbdux (#72432) üzenetére


Redneck
veterán

Már a D2 sem a régi. :DDD

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#72434) Kanczy válasza Redneck (#72431) üzenetére


Kanczy
veterán

De tényleg... most már a CS is erről szól. #régenmindenjobbvót :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#72435) Tibro5 válasza Kanczy (#72434) üzenetére


Tibro5
senior tag

még a nosztalgia is :DDD

(#72436) DrTechnoid válasza wjbhbdux (#72422) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Hát nemtom , a fegyó skinek az eddigi legalja szintet ütik meg nálam az eddigi Operation ajánlatok tekintetében. Jó gyűjtögetést annak aki elkezdi behúzni az újdonságokat. :) Annyi haszna lesz hogy a régebbi szajré árak majd emelkednek szépen.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#72437) mepet


mepet
addikt

Jól értem, az a fő újdonság, hogy végre lehet majd választani modellt az elején, mint az 1.6-ban lehetett? :))

(#72438) csurenzoo válasza mepet (#72437) üzenetére


csurenzoo
aktív tag

Ami régen benne volt a játékban, most 14 euroért megkapod :D

(#72439) lemusz válasza csurenzoo (#72438) üzenetére


lemusz
addikt

Meg minek több száz euróért kesztyűt venni, amikor 10 euróért az egész karakteredet megújíthatod, nem? :DDD

Egyébként ezek a modellek kurva sok kérdést vetnek fel szerintem. Pl. hitbox meg láthatóság... előre érzem valamelyiknek meg fog ugrani az ára, mint a szemét, mert kiderül majd róla valami előny...

[ Szerkesztve ]

(#72440) GhanBuri Ghan válasza lemusz (#72439) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Mondjuk az a hátizsákos - fejlámpás, akkora mint egy mech warrior, nincs olyan sarok, ami mögött elbújhatna :)
Viszont amúgy szerintem poén az operation, eddig tetszik.

(#72441) lemusz válasza GhanBuri Ghan (#72440) üzenetére


lemusz
addikt

A co-op mission az esti danger zone mapon nagyon jó élmény volt. Szó szerint izgultunk, egyszer meg is ijedtünk haverral. :D

(#72442) csurenzoo válasza lemusz (#72439) üzenetére


csurenzoo
aktív tag

Elég jó fejek az emberek casual duston. Mindenki hagyja a másikat graffitizni.

(#72443) bepken


bepken
veterán

na én a heti pontomat meg is szereztem :D valószínűnek tartom, hogy a vége felé már nem ilyen nehézségi szinten lesznek a feladatok (vagy kitudja)

viszont ez az XP boost téma nem igazán működik.....konkrétan nálam olyan szinten nem működik, hogy ilyen 5-6 XP jött egy egy meccs után. ezt azért remélem, hogy javítani fogják. vagy csak nálam van így?

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#72444) lemusz válasza bepken (#72443) üzenetére


lemusz
addikt

XP boost -> use item -> 5000XP-t ad egycsapásra. Az konkrétan 1 teljes szint. Tetszik érteni?

(#72445) bepken válasza lemusz (#72444) üzenetére


bepken
veterán

ja azt látom raktáramban. mondjuk akkor méginkább nem értem, miért csak ilyen kevés XP-t kaptam. casual módban is szokott azért 200 körül adni egy meccs után, most meg tényleg csak pár XP jött, meg a szokásos heti bonust se láttam kiírva.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#72446) lemusz válasza bepken (#72445) üzenetére


lemusz
addikt

OMG. Az azért van, mert átmentél élettelenbe és ezen a héten túl sokat játszottál. :D 'Ezen a héten' - értsd - kedd éjjeltől kedd éjelig.

Ne haragudj, de nem gondoltam volna, hogy neked ezt még magyarázni kell itt 2019 végén... Elég sokat kommenteltél már ide.

[ Szerkesztve ]

(#72447) bager13


bager13
aktív tag

Nem tudjátok véletlenül, hogy az új láda eshet dropból is, vagy csak a bizonyos szintek utáni jutalomként kaphatjuk meg?

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#72448) GhanBuri Ghan válasza bager13 (#72447) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Illetve a nagy kérdés, a korábbi operationök mintájára akik megvették a belépőt, azoknak a heti drop jöhet-e az operation dropokból (mint például Gods and monsters collection)
Attól tartok, hogy nem, de majd jövő szerdán elválik.

(#72449) phenomHUN válasza GhanBuri Ghan (#72448) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Redditen olvastam, elvileg igen.

(#72450) GhanBuri Ghan válasza phenomHUN (#72449) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Köszönöm!

Azért az elég kemény volt, amikor a csapattársamnak egy Medusa esett :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.