Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72551) lemusz válasza bepken (#72550) üzenetére


lemusz
addikt

Kivették. :DDD

(#72552) Túzok22 válasza Bence942 (#72548) üzenetére


Túzok22
aktív tag

Nem tudom kicserèlni az ssd-t mert laptop, nem hinnèm hogy az ssd-nek lenne bármi baja. Elég izmos gamer laptop, nem akkuról játszok, hanem állandó áramforrásra van téve játék közben. Ja és nem wifi-ről, hanem direktbe van kötve cat5.E-s utp kábellel az optikai modemmel.
Amúgy nem mindig csinálja ezt a “war és “sv” laggot, de amikor csinálja akkor egyszerre rossz a “war” és az “sv” is. Valószínűleg nem az én gépem és netem a rossz, mert más játék nem csinál ilyeneket. Azt írják a “war” “sv” problémára, hogy szerveroldali gondot jelent. Ezek szerint nem nálam van a probléma?

[ Szerkesztve ]

(#72553) Túzok22 válasza Cr00py (#72549) üzenetére


Túzok22
aktív tag

Köszi a segítséget, megnézem. :)

(#72554) bepken válasza lemusz (#72551) üzenetére


bepken
veterán

mondjuk sajnos simán el tudom azt képzelni, hogy miután már túl sokan fedezték fel ezen lehetőséget, a jelentések elhanyagolható százaléka bizonyult hasznosnak, így maga a funkció is okafogyottá vált...

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#72555) Bence942 válasza bepken (#72550) üzenetére


Bence942
tag

Van egy ismerősöm a hddje elég rendesen bad sectoros, és a netje egy gépet kiszolgálva és csak csre használva simán ki kellene szolgálnia azt mondta hogy a VAR és az SV fel megy és rendesen amikor néztem hogy játszik akkor ilyen 1 sececre meg állt nem minden az amit annak hiszel :) de legyen úgy ahogy te mondod..

(#72556) bepken


bepken
veterán

tegnap este mikor elindítottam a játékot, olyan volt, mintha elhagytam volna egy MM meccset és felajánlotta az újracsatlakozást. fura volt, de gondolom tegnapi Steam server szarakodáshoz volt köze.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#72557) mepet válasza bepken (#72556) üzenetére


mepet
addikt

Tegnap este minden volt... 4-en vártak a lobbyban, náluk minden rendben.
Elindítom a steamet. A barátlista nem tölt be. A játék elindul, de írja, hogy connecting to csgo network és nem ment a lobbyban az ellen keresés. Cs rr. Nem segít. Steam rr. Nem segít. Mondják, hogy nyomassam a verify-t. Verifyt végküldöm. Ezután már a cs sem indult el, 180kilobytenyi frissítés volt hátra, de nem tudott csatlakozni a szerverhez. Ezután router rr. Nem segít. Mégegy steam rr. Nem segít. Ekkor megszállt az ihlet, rájöttem mi nem volt még: gép rr. Gép rr. Ezután minden tökéletesen működött... :)

(#72558) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Ez milyen hack lehet, hogy 2 hónapos acc.-oknak megvan az összes achievment?

Off: még VAC levételről is hallottam.

Live poor, die ritch.

(#72559) Mezcal válasza gyáliSanyi (#72558) üzenetére


Mezcal
addikt

Van erre egy program, olyanok is megcsinálják, akik amúgy nem csalnak. Bár ez is csalás valahol.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#72560) lemusz válasza gyáliSanyi (#72558) üzenetére


lemusz
addikt

SAM. Steam Achivement Manager. Tiltott program, de tudtommal sajnos szankció nélkül maradnak a felhasználói. Mindenesetre amikor friss accon ott virít a 167/167, akkor az már esélyes hogy csal is.

(#72562) trapi007


trapi007
tag

A Steam műhelyben vannak achivment mapok. Így a feladatok nagy részét gyorsan meg lehet csinálni.

Steam:G@-Bika NFSW:GABIKA

(#72563) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Ömm, csak nekem tűnik úgy mintha mégnagyobb cancer lenne a community?
Pár hónapja elkezdtem aktívabban újra játszani, de elképesztő ez a métely, régebben nem volt ennyire toxic.

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#72564) Spet válasza Zomb€€ (#72563) üzenetére


Spet
addikt

Áhh dehogy csak megszépíti az emlék a játékot ;]

Amúgy igen kell vagy 10-12 normális embert össze vadászni, és akkor nem lesz annyira toxic a dolog, mintha randomokkal mennél.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#72565) energy4ever


energy4ever
addikt

Heti kuldikben a "hangos elternativa" reszben mit ert rombolotoltet alatt? :F

(#72566) LendvaiFeri1 válasza energy4ever (#72565) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Robbants fel 5 zárt ajtót Danger Zone meccsekben.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#72567) bepken válasza trapi007 (#72562) üzenetére


bepken
veterán

nekem gyakorlatilag csak a danger zone küldetések hiányoznak, lévén rohadt béna vagyok BR játékokban (ezáltal nem is nagyon csipázom) - erre nincs valami megoldás? :D

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#72568) energy4ever válasza LendvaiFeri1 (#72566) üzenetére


energy4ever
addikt

Nalam se telepitett bombaval, se granattal nem adta meg.
Vagy rossz robbanoszert hasznalok, vagy nem jo ajtora gondolok. :F

(#72569) lemusz válasza energy4ever (#72568) üzenetére


lemusz
addikt

breach chargert (3 dobálós bomba, sárga ládákban található) kell használni a kék rácsosokon, amik amúgy pénzé nyilnak alapesetben

[ Szerkesztve ]

(#72570) Mezcal válasza energy4ever (#72568) üzenetére


Mezcal
addikt

Bármelyik ház kék ajtósra beadja.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#72571) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Sziasztok!

Mi ennek a programnak a neve a jobb alsó sarokban? Fps, ping, tick infók vannak benne.

Live poor, die ritch.

(#72572) edgR válasza gyáliSanyi (#72571) üzenetére


edgR
őstag

net_graph

(#72573) mepet válasza edgR (#72572) üzenetére


mepet
addikt

net_graph 3
net_graphpos 2

(#72574) Cr00py válasza mepet (#72573) üzenetére


Cr00py
senior tag

console-ba kell ezeket az értékeket írni, egymás után, commandok után enter.

A net_graphpos érték a pozítiót jelenti. Ez tetszőlegesen variálható 1, 2 avagy 3-as értékkel.

Illetve a net_graphheight -el pedig a magasságot állíthatod ( 0-9999 )

Ha túl nagy a méret, akkor a net_graphproportionalfont 0 értékkel lekicsinyíthető.

/ Gondoltam jelzem, mert nem biztos, hogy a felhasználó tudja ezt, ha már külön programra gyanakszik.

Külön csak az fps-t a steam is mutatja, ha a kliensben beállítod. Steam-> Settings -> In-Game -> In-game fps counter ( alap esetben ez szürke színű, ha bepipálod alatta a high contrast-t, akkor zöld lesz, így láthatóbb )

(#72575) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Köszi!

Akkor konzol parancs.
Fps számlálót Steam beállítással is ki lehet tenni az egyik sarokba, de így legalább jobban szem előtt lesz.

Live poor, die ritch.

(#72576) Toncsi12 válasza lemusz (#72569) üzenetére


Toncsi12
csendes tag

sima ajtókat is számolja

(#72577) MarioAna válasza Zomb€€ (#72563) üzenetére


MarioAna
senior tag

Eléggé erős bizonyíték erre az, hogy community DM-en általában mindig NUKE a váltómap. Mindig van 2-3 gyökér, aki rendre oda szavaz (természetesen a valve meg 2020-ban még nem oldotta meg azt, hogy esetleg ha disconnectet nyomok emiatt, akkor utána ne oda dobjon be 10x vissza egymás után).

(#72578) energy4ever


energy4ever
addikt

Van itt olyan akinek hianyzik kuldije a 7.het "nagymeno" nevu heti listabol?
Vedelmezos kuldiket csak barattal lehet megcsinalni, igy azok nalam fullra kiestek. Ha masnak is kellenenek, akkor irjon privatban. :B

(#72579) Cr00py válasza energy4ever (#72578) üzenetére


Cr00py
senior tag

Azokat random emberrel is meg tudod csinálni, ha nincs más.

Ha beállítod a keresést a guardianra, akkor dob be melléd valakit random. :D

Persze ha akad valaki, az még jobb, úgy végig lehet tolni 1 emberrel.

(#72580) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Fiamnak a 10 éves gépe már nem viszi normálisan a CSGO-t.
Gondoltam összeállítunk egy új gépet.
A videokártya, ill. az SSD a meglévő gépből kerül majd át.
Később vesz hozzá majd új video kártyát:
MSI Radeon RX 570 8GB GDDR5 256bit PCI-E
Szerintetek ezzel a konfigurációval megfelelő (játszható szintű)lesz az "fps"?

(#72581) lemusz válasza GEPESZ66 (#72580) üzenetére


lemusz
addikt

Mi volt előtte? Nem rossz az a kis intel négy magos, de RX570-esnél jobbat nemigen fog tud kihajtani, ezért a jövőben ha majd a kártyát cserélnétek a proci lesz a szűk keresztmetcet. Illetve a mai modern multis játékokban a 4 mag már elég kevés, szóval csgóra elég, de pl egy Battlefield5-re, PUBG-re stb már kevés tud lenni. RAM-ot mindenképpen 16 gigát ajánlanék, de akármennyit vesztek is dual channel legyen (2x4gb, 2x8gb), mert sokat számít. B365+i3 kombóval csak 2400Mhz-en fognak tudni zötyögni.

(#72582) GEPESZ66 válasza lemusz (#72581) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Intel Dual Core volt előtte.
2*8GB lenne a RAM.
Mivel az alaplap támogatja a 2400Mhz-et, inkább vegyem ezt?
Így felesleges a 2666Mhz.
Kingston HyperX Predator 8GB DDR4 2400MHz CL15 RAM memória

(#72583) lemusz válasza GEPESZ66 (#72582) üzenetére


lemusz
addikt

Ha nincs nagy árkülönbség köztük a 2666-ot, mert annak alacsonyabb az időzítése, így valszeg 2400-on járatva is kisebb lenne. + később i5-re való upgrade-nél se jönne rosszul.

B-s lapok i3-al 2400-at, i5-el 2666-ot tudnak csak. Z-s lapok bármilyen procival bármilyen ramot.

[ Szerkesztve ]

(#72584) GEPESZ66 válasza lemusz (#72583) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Köszi!
Az egyik játékos a kritikus pontnak CSGO-nál a processzort, ill. a RAM-ot említette.
A GT740 kártya csak hoz élvezhető játékot?

(#72585) lemusz válasza GEPESZ66 (#72584) üzenetére


lemusz
addikt

Igazat szólott az egyik játékos, de ezt úgy kell érteni feltételezik ilyenkor, hogy a játékosnak maximum 1-2 generációval régebbi, legalább belépőszintű dvga-ja van. A GT740 a maga idejében sem volt igazán belépő szint (kb a képet ad kategória) és már az is régebben volt 2-3 évnél, szóval nem, nem lesz élvezhető a játékmenet. Alacsony felbontáson, alacsony 3D settingsek mellett talán kitud préselni magából 100 feletti fps-t, de ez a játék 200 fölött fut szépen, simán. Minél hamarabb váltani kell majd arra az említett RX570-re, vagy ha tényeg csak csgo lesz, akkor olcsón használtan alternatíva lehet még pl. GTX 960 / 1050Ti / 1060 3GB.

[ Szerkesztve ]

(#72586) trapi007


trapi007
tag

mentem egy versengőt (cache)- minden ok
majd két perc szünettel mentem volna még egyet. - -de kaptam 2 óra eltiltást mer nem csatlakoztam a játékhoz.
" Your map [maps\de_cache.bsp] differs from the server's."

hétfőn ugyanez volt overpasson.

Másnak is csinálja?

Steam:G@-Bika NFSW:GABIKA

(#72587) lemusz válasza trapi007 (#72586) üzenetére


lemusz
addikt

nope, verify integrity of game files

(#72588) Chosen


Chosen
addikt

Demo visszanézés alatt elő tudjátok hívni a konzolt? Akármit csinálok, nem működik. Egy lövést néznék vissza, hogy hova adta pontosan, de ahhoz kellene az sv_cheats 1, ahhoz pedig a konzol.

(#72589) cettlee


cettlee
őstag

hali! ujra elkezdtem cs-zni de ugy vettem észre hogy baromi sok csitergyanus esemély van.
tudtok jo magyar publik szervert ahol jo a hangulat, normálisak az emberek és nem csalnak?

(#72590) lemusz válasza cettlee (#72589) üzenetére


lemusz
addikt

2020-ban ilyen kérdést. nem

(#72591) Spet válasza lemusz (#72590) üzenetére


Spet
addikt

Hamar letöröd szegénynek a lelkesedését :DDD

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#72592) NoX válasza Chosen (#72588) üzenetére


NoX
senior tag

A 0-n van esetleg a konzol előhívásod? Mert ha igen, akkor spectate módban ott más funkciója van a számoknak alapértelmezetten; átváltanak arra a játékosra, aki tartozik hozzá.
Két megoldás van:
- átrakod valami másra a konzol előhívást
- Settings / Game / Spectator / Spectator/Map Vote Number Selection method (use weapon slots)

(#72593) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Ennek a skinnek a kezdo ara ~40€. Poenbol feltettem ugy, hogy en 60€-t kapjak meg. Elvittek... Kerdesem. Melyik matrica ilyen ertekes?

[ Szerkesztve ]

(#72594) bepken válasza -secret- (#72593) üzenetére


bepken
veterán

Fnatic (foil) | Katowice 2015 ~44€
DreamHack Winter 2014 (foil) ~37€

fóliás matricák elve értékesebbek ugye, de ezekből alig van jelenleg a piacon
(a vevő ilyen szempontból jól járt, de szerintem Te sem jártál rosszul :) )

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#72595) -secret- válasza bepken (#72594) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Köszi. Már szerintem 2-3 éve nem játszottam egy meccset sem de nem volt szívem őket eladni főleg így, hogy az értékük nem lefele hanem felfele ment. Van még pár skinem, na meg is lesem a matricákat rajtuk.

Engem a matricák sosem mozgattak, így vettem a WP-t talán kéz alól 3000 ft-ért anno.

[ Szerkesztve ]

(#72596) LendvaiFeri1 válasza -secret- (#72595) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Mondtam, hogy a matrica. :DDD ;]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#72597) Chosen válasza NoX (#72592) üzenetére


Chosen
addikt

Nekem a numpaden a "/" billentyűre van bindelve a konzol.

Neked működik demo alatt a konzol egyébként?

(#72598) NoX válasza Chosen (#72597) üzenetére


NoX
senior tag

Igen, működik és a 0-n van.
Megpróbáltad ettől függetlenül azt, amit javasoltam?

(#72599) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Mai újdonság:

– Increased competitive max fps limit to 400 to support higher refresh rate monitors.

és fellendülnek a CPU eladások :DDD

/s

(#72600) Spet válasza wjbhbdux (#72599) üzenetére


Spet
addikt

Inkabb a magas frissitesi frekvenciaval rendelkezo monitorok eladasa ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.