Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73801) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

VISSZATÉRHET A BUNDABOTRÁNYÁRÓL ELHÍRESÜLT iBUYPOWER!

Jöhetnének a pár centes matricák... :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#73802) bepken


bepken
veterán

OW-ban mit nyomtok arra, aki végig a földet nézi és néha öl egyet-kettőt?

tehát igazából ő valami olyan szarságot használ, ami elfedi a csalást. több lövésből öli meg az ellenfelet, az ugyan nem látszik, mit néz közben.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#73803) RudiLicenc válasza bepken (#73802) üzenetére


RudiLicenc
aktív tag

Én ezekre rányomom az aim, wh és egyéb csalás szentháromságát.

Ugyan nem látom, tényleg aimozik-e, de igazából oly mindegy. Maga a spin az egyéb csalás, azt pedig úgyis rányomod, szóval bannolják.

Bár alig 1 hete játszottunk spinnerek ellen, és még most sem kaptak OW-t. Szomorú.

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#73804) lemusz válasza bepken (#73802) üzenetére


lemusz
addikt

2017 óta kommentálsz ide, ergó legalább azóta játszol a játékkal ÉS NEM TUDOD HOGY ÍGY NÉZ KI A SPINBOT?! Örülök hogy legalább megkérdezted, de le vagyok döbbenve komolyan mondom.

aim+wh+other igen

[ Szerkesztve ]

(#73805) bepken válasza lemusz (#73804) üzenetére


bepken
veterán

természetesen azt tudom, hogy így néz ki OW-ban a spinbot, csak abban nem voltam biztos, hogy jelölhetem mindet, az említett okokból adódóan. (aim pl majdhogynem biztos, hogy nála nem volt, hiszen aki aimot használ, az nem 2-3 lövéssel öl meg valakit awp-vel :D)

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#73806) lemusz válasza bepken (#73805) üzenetére


lemusz
addikt

Jézus Mária, nagy a baj. Dehogynem. Te talán eltudsz lőni valakit 2-3 lövésből úgy hogy a földet nézed közben? Ezek a demók általában hvh meccsekről jönnek, szóval látja hogy az enemy is csal óvatosan játszik, ezer meg egy okból lehet hogy nem adja be, pl valami felfogja a golyót, enemynek jobb csalása van (anti-aim/lagghack) ésatöbbi...

(#73807) RudiLicenc válasza lemusz (#73804) üzenetére


RudiLicenc
aktív tag

Ez a kép valami zseniális, lopom :D

Üdv!

(#73808) bager13 válasza Mezcal (#73799) üzenetére


bager13
aktív tag

Arányaiban a Warzoneban a legtöbb a csaló, egy játékosra jutó csalók száma ott a legmagasabb.

Szerintem nem az , szerinted az. Ha 20 meccsből(prime) csak egyen van csaló, az nem vészes nálam, ellenben Warzoneban minden második nekifutás úgy ér véget, hogy egy " őstehetség" lő le.

#73800 kristof123:
Biztos csalnak minden meccsen? Mert engem is nagyon sokszor lecsalóznak, a gyengébb képességű játékosok.

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#73809) Spet válasza bepken (#73805) üzenetére


Spet
addikt

Spinbot is tud misselni. Ez két okból adódhat:bénán használja a delikvens, vagy bénán állatja be.

Tegnap office-n prime-ban volt egy hvh MM (nálunk 2 spinbot, ellenfélnél 1), el lehetett lőni a delikvenst, ha nem full rage-re rakta magát.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#73810) Mezcal válasza bager13 (#73808) üzenetére


Mezcal
addikt

Azt is nézd meg, hogy CSGO-ban, 10-en játszanak egy meccsben, míg WZ-ban vagy 100-an, így egyértelmű, hogy nagyobb esély van egy csalóra. A jóval nagyobb játékbázisról nem beszélve, meg még népszerűbb is, mint a CSGO. Ha a WZ-t is 10-en játszanák egy mapon, akkor ott is alig lenne csaló.

Mert engem is nagyon sokszor lecsalóznak, a gyengébb képességű játékosok.

Miért, a rangodban ilyen sok a nálad gyengébb képességű játékos?

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#73811) Tewe013 válasza Mezcal (#73810) üzenetére


Tewe013
őstag

Globalban is sokan lecsalóznak hiába nincs már feljebb MM-ben.

(#73812) Mezcal válasza Tewe013 (#73811) üzenetére


Mezcal
addikt

Az mindegy, engem is csalóznak, pedig béna vagyok. Tele van a profilom csalózással. Sokszor a tényleges csalót nem csalózzák, hanem bevédik.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#73813) lemusz válasza Mezcal (#73812) üzenetére


lemusz
addikt

Azzal csak magad alatt vágod a fát, ha ott hagyod őket. Öngerjesztő hatású, valaki meglátja őket aki éppen a profilodat nézegeti meccs közben azon agyalva hogy reportoljon-e, rápillant hogy mennyien csalóztak aztán rögtön megalapozottnak érzi majd az ingame reportolásod. Régen amikor még működött is rendesen a TF egyik accomon ott voltak hagyva, tornyosultak több oldalon keresztül, meg is lett az eredménye, míg a többi accom zöld volt, addig az sárga/piros között évelődött.

[ Szerkesztve ]

(#73814) RudiLicenc válasza lemusz (#73813) üzenetére


RudiLicenc
aktív tag

Pedig ez valami hatalmas:


Ugyanaz a fiók természetesen :D 1500 órája volt szegénynek.
Én is ott hagyom, szerintem hamarabb rámnyomja idegből a reportot, minthogy megnézze a profilomat ahol a convarsom is linkelve van.

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#73815) Mezcal válasza lemusz (#73813) üzenetére


Mezcal
addikt

Nekem évek óta ott vannak, és zöld a TF általában. Azért is hagyom meg, mert később vissza lehet nézni, így buktak le többen, akik engem csalóztak VAC-ot kaptak, köztük magyarok is. Meg aztán már mindegy, hogy TF sorsol vagy nem, azok között is sok a majom.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#73816) Mezcal válasza RudiLicenc (#73814) üzenetére


Mezcal
addikt


Mondjuk már 3 éves, de ő és a haverjai nekünk ugattak, hogy tiszták, csak bénák vagyunk, végül csalóztak. Neki repült a tiltás, nekem azóta is tiszta a profilom.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#73817) bager13 válasza Mezcal (#73810) üzenetére


bager13
aktív tag

Na akkor fussunk neki újra, fogod a csalók számát, majd elosztod a játékosbázissal és megszorzod százzal, ki fog jönni egy százalék. (csalók száma/játékosbázis*100) Ezt az értéket befolyásolja még az eloszlás(földrajzi, rangrendszerbeli és stb...) pozitív vagy negatív irányba.
Na és ezeket a számokat összevetve kijön, hogy arányaiban több csaló van a Warzoneban és a CW-ban, mint a CS:GO-ban.

20 év online fps után szerintem egész jól meg tudom ítélni, hogy ki csaló és ki nem. Ha hiszed, ha nem, nem a CS:GO-ban találkoztam a legtöbb csalóval életemben, pedig van benne vagy 3000 órám. Cod 4, Cod UO, MW 2 és még sorolhatnám mind jóval megelőzik a "csét" ilyen téren.

Miért, a rangodban ilyen sok a nálad gyengébb képességű játékos? - - >
Ha lövök egy tök alap spot prefire-t vagy kikapom füstön keresztűl, mert alap helyen pislog vagy AWP-vel flick parádét rendezek, akkor egyből lecsalóznak engem és nem csak az enemy.
Ha az ellenfélből valaki hasonló számomra alap dolgokat csinál már sírnak a csapattársaim és jelentik.

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#73818) pr1mzejEE válasza bager13 (#73817) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Szerintem sem annyira vészes a helyzet, mint régen cod2-ben pl. Ott aztán CB-n minden második clanban volt csaló.

Én jókat játszom. Olyan csaló, akire egyértelműen kilehet jelenteni, ritkán akad.
De nekem a játékhoz való hozzáállásom is olyan, hogy vannak ügyesebbek/jobb napot kifogó játékosok. Néha jobbak ellen lövök 40-et és néha rosszabbak ellen 15-öt mondjuk. Ez ilyen. És persze van, mikor tényleg tök egyértelmű.

Egyébként szerintem a legnehezebb dolga annak van, aki kala, dupla kala szinten van, mert rengeteg a smurf és az idióta leaver, toxic bot, akik végig ordibálnak vagy pedig full csendben van egész meccsen.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#73819) fatikajoker válasza pr1mzejEE (#73818) üzenetére


fatikajoker
csendes tag

Egyébként én is dettó.. :))

Mindenki mondja, hogy milyen sok csaló meg smurf, hát nem tudom, hogy csak én nem találkozom vagy nem feltételezem de nagyon ritka amikor tényleg kijelenthetem, hogy fix csalóval találkozom.
Másegyéb most boostoltam fel magam silver 2 ből X kalába jelenleg. Megnézzük meddig megy fel. 😃 De kb 3 szor ha csalóval futottam össze.

MSI B360 Gaming Plus / i5 9600KF 3.7 ghz / 4x4 gb HyperxFury DDR4 / Radeon 5700XT 8gb Anniversary 50 /Adata xpg 512 Nvme M.2 /Samsung EVO 860 250 / 2x1 tb WD Black / Aerocool Shard Rgb/EVGA SuperNova 750w GQ Gold+ / Arctic freezer 13 cpu

(#73820) Mezcal válasza bager13 (#73817) üzenetére


Mezcal
addikt

Elhiszem neked, hogy nem a csgo-ban találkoztál a legtöbb csalóval sőt, még azt is elhiszem neked, hogy nem találkozol csalóval.

Viszont, hogy a csgo hemzseg a csalóktól, azt kőbe is vésheted. Ma már többet játszok WZ-t, mégis kevesebb csalóval futok össze, mert mint mondtam, tízszeres a játékbázisa. Igazándiból egy egyértelmű esetre emlékszem, amikor stadion tetejéről kifejelgetett valaki minket, az visszanézve is egyértelmű volt. Azt is tegyük hozzá, hogy igen, a COD-okban mindig sok volt a csaló, de jóval többen is játszották, mint CSGO-t.
Valamiért azt akarod eladni, hogy a csgo-ban kevés a csaló, mert te alig találkozol csalókkal. Mivel elmondtad, hogy te felismered a csalókat, így csak az lehet, hogy nem találkozol velük. :)
Nyomhatod ezt amúgy, de röhögés lesz a vége.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#73821) bager13 válasza Mezcal (#73820) üzenetére


bager13
aktív tag

Te most tényleg nem tudod mi az a százalékos arány vagy csak trollkodsz :F

pr1mzejEE:
"Szerintem sem annyira vészes a helyzet, mint régen cod2-ben pl. Ott aztán CB-n minden második clanban volt csaló"

Ne is mondd, akkoriban egy szerverre nem lehetett felmenni, úgy, hogy ne csaljon valaki. A CB meg egy igazi HvH bajnokság volt.

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#73822) lemusz


lemusz
addikt

Újabban milyen sok a szerecsenmosdató itt, talán a korlátozások az oka, végre van idő leülni játszani egyet. Tényleg nem találkoztok csalókkal? Talán mert havonta 1x játszottok, akkor is casual szerveren. Le merem fogadni max a pörgőaimost veszitek észre, de még arra se mertek aimot nyomni OW-ben, ahogy a pár nappal ezelőtti példa is mutatja. Adom ha valaki nem kiállt azonnal csalót és türtőzteti a reportjait, de már rég nem a 2018 előtti időket éljük, ébredjetek fel!

[link]
Erre is tuti azt mondanátok azért auto-mute-os mert sokszor írta be chatbe a nigger szót...

[ Szerkesztve ]

(#73823) P41N válasza lemusz (#73822) üzenetére


P41N
senior tag

Az ilyen 0 kitűzős playereket alapból reportoltam, még akkor is, ha el se kezdődött a meccs. Nem találkoztam még olyan playerrel, aki ilyen semmilyen profillal legiten játszott volna. Steam szintje hanyas volt ? 0 ? :DDD

(#73824) lemusz válasza P41N (#73823) üzenetére


lemusz
addikt

(#73825) bager13 válasza lemusz (#73822) üzenetére


bager13
aktív tag

Akkor engedd meg, hogy hasonló stílusban válaszoljak neked.
Én meg le merem fogadni, hogy ha ellenem játszanál akkor reportolnál csalás miatt. Egyből menne a sírás, ha belőnélek többször is füstön vagy kapnád a prefire fejeseket. Mivel inkonzisztens a játékom, ezért rámondanád azt is, hogy ki-be kapcsolgatom.

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#73826) lemusz válasza bager13 (#73825) üzenetére


lemusz
addikt

Általánosságban beszéltem, de ha már így nekem állsz azt megmagyarázhatnád hogy ha olyan jól megtudod ítélni ki csal s ki nem, akkor hogy lehet a barátlistád kb 10%-a vacbannos. [link] Ők se csaltak gondolom... :DDD

(#73827) bager13 válasza lemusz (#73826) üzenetére


bager13
aktív tag

Ők boostoltak fel. ;)

Viccet féretéve a kitiltottak közül egy embert tudok, hogy kicsoda, vele sokat játszottam anno, sőt személyesen is ismertem, elismerem, hogy róla soha nem gondoltam volna, hogy csal(olyan béna volt szegénykém :D ) . Megfogtál, kiderült, hogy nem vagyok tévedhetetlen. :R

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#73828) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

kb 20 éve játszok fps játékokkal, még a moh:AAS-el kezdtem meg ilyenek, jelenleg global környékén vagyok go-ban, gondolom csak megtudom állapítani, ha valaki csal vagy sem :D persze tévedhetetlen nem vagyok.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#73829) fatikajoker válasza lemusz (#73822) üzenetére


fatikajoker
csendes tag

Senki nem mondta, hogy nincs csaló cs go-ban, nem ezt a profilt sem akarjuk beállítani. Csak közel sem annyival találkozom mint azt elmondások szerint kellene. És igen nyilván a pörgőaimos hülyegyerekeket sem vesszük észre ellenben veled aki 2km-ről az ember szakáláról megmondod, hogy wh-zik. :C

MSI B360 Gaming Plus / i5 9600KF 3.7 ghz / 4x4 gb HyperxFury DDR4 / Radeon 5700XT 8gb Anniversary 50 /Adata xpg 512 Nvme M.2 /Samsung EVO 860 250 / 2x1 tb WD Black / Aerocool Shard Rgb/EVGA SuperNova 750w GQ Gold+ / Arctic freezer 13 cpu

(#73830) RudiLicenc válasza fatikajoker (#73829) üzenetére


RudiLicenc
aktív tag

Lehet valami csoda folytán nektek működik a Trust Factor :D

Nézz rá az utóbbi 10 meccsemre, és a banned listemre.
Sajnos ez is hiányos, mivel friss accos spinbotterek nem kapták még meg a bant a másik feladott meccsből.

Szerintem ez elég egyértelmű bizonyíték a tapasztalatunkra.

Mellékesen megjegyzem, CS:GO-ban sokkal könnyebb csalni mint Warzoneban, tekintettel arra hogy rengeteg ingyen csalás áll rendelkezédesedre, illetve a VAC Bypass, ami mellett már csak az OW-től kell aggódnod. Egy FB csoportban írták is, hogy “VAC in 2021 be like” miután megosztották hogy VAC-ot kaptak. :D

Üdv!

(#73831) Mezcal válasza bager13 (#73821) üzenetére


Mezcal
addikt

Nem érdekel a százalékos fejtegetésed, a csgo tele van csalókkal, a COD tele van csalókkal, csak tízszeres a játékbázis és mindennél többen játsszák. Attól, hogy a nagyobb játékosbázis miatt több a csaló, még a csgo nem lesz tiszta. Volt ebben a topicban valamikor egy nick, aki szerint nem volt csaló a csgoban, valamiért ki lett vágva innen. :)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#73832) Mezcal válasza bager13 (#73827) üzenetére


Mezcal
addikt

róla soha nem gondoltam volna, hogy csal

Oké, így már érthető, hogy miért nem találkozol csalókkal, mester! :)

fatikajoker: És mennyit játszotok egy nap? Mert van úgy, hogy 1 meccset játszok, akkor épp nincs csaló, hurrá, akkor nincsenek is csalók.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#73833) fatikajoker válasza Mezcal (#73832) üzenetére


fatikajoker
csendes tag

42.3 óra az elmúlt 2 hétben

1,759 óra a nyilvántartásban
Jelenleg játékbanCounter-Strike: Global Offensive

:R szerintem a "trásztedfaktorleszagond"

MSI B360 Gaming Plus / i5 9600KF 3.7 ghz / 4x4 gb HyperxFury DDR4 / Radeon 5700XT 8gb Anniversary 50 /Adata xpg 512 Nvme M.2 /Samsung EVO 860 250 / 2x1 tb WD Black / Aerocool Shard Rgb/EVGA SuperNova 750w GQ Gold+ / Arctic freezer 13 cpu

(#73834) bager13 válasza Mezcal (#73831) üzenetére


bager13
aktív tag

"Nem érdekel a százalékos fejtegetésed, a csgo tele van csalókkal, a COD tele van csalókkal, csak tízszeres a játékbázis és mindennél többen játsszák. Attól, hogy a nagyobb játékosbázis miatt több a csaló, még a csgo nem lesz tiszta."
Reménytelen vagy... :DDD

Mikor mondtam én olyat, hogy tiszta a CS:GO és nincs benne csaló?
Persze van benne, de nem annyi, mint ahogy előadjátok.

Tiltass ki, ha attól jobban érzed magad! ;)

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#73835) IreN!CuS válasza pr1mzejEE (#73818) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Szinte végigtoltam az elejétől a végéig CoD1-2-öt CB-n és ESL-en mellette elég sok CoD4 is volt....de pörgöforgó buzi aim-al nem találkoztam sosem csak pubon....illetve arról nem is beszélve, hogy elkérted a demo-t és ha netántán pörgöttforgott kapta a bant és bukták a meccset...itt lehet fél év múlva "törlik" a meccset ha szerencsés vagy.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#73836) csurenzoo válasza IreN!CuS (#73835) üzenetére


csurenzoo
aktív tag

Voltak emlékezetes megmagyarázások cod1 wallhackes demora, mikor a kileanelni akaró emberkét már falon át szétlőtte és azzal magyarázta, hogy megijesztett anyám :D :D

(#73837) Mezcal válasza fatikajoker (#73833) üzenetére


Mezcal
addikt

Az kevés akkor, én 4000 óra felett vagyok. Szerintem akkor nálad is az a gond, hogy nem ismered fel a csalókat, mint a mester.

bager13: Persze van benne, de nem annyi, mint ahogy előadjátok.

Akkor mennyi? Meg mit adunk elő, mennyit mondunk?

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#73838) kristof123 válasza Mezcal (#73837) üzenetére


kristof123
őstag

Segítek! : D

Az elmúlt időszakban 10 meccsből 8-an csalnak. Vagy az ellenfélnél vagy a csapatban, de általában mind a kettőben. És nem kell megmagyarázni, hogy ki mekkora játékos, nem lehet a pályán megmozdulni. Nem tudsz peekelni mert intant fejest kapsz.

Visszaestem DMG-be az ilyenek miatt, amit tavaly az első 10 winnel értem el, úgy hogy akkor vettem meg/kezdtem a játékot. Utána nem volt még 300 órám a játékban, és felmentem globalig. Ilyen szinten voltak MM-ben az emberek, most meg jön egy ilyen duplakala srác aki lő 50 frag-et a meccsen, már ki sem peekel awp-vel falon keresztül lövi le a csapatot. De biztos, mi nem ismerjük fel ki csal és ki nem. : D

Bocs, hogy nálad fakadtam ki. Nem neked szólt. : D

[ Szerkesztve ]

(#73839) fatikajoker válasza Mezcal (#73837) üzenetére


fatikajoker
csendes tag

Kevés? :D
Kb 2 -2,5 éve játszom :)
Neked a 4000 hány évről jött össze?
Igen tudom-tudom, aki jobban lő mint én az csaló! :C

MSI B360 Gaming Plus / i5 9600KF 3.7 ghz / 4x4 gb HyperxFury DDR4 / Radeon 5700XT 8gb Anniversary 50 /Adata xpg 512 Nvme M.2 /Samsung EVO 860 250 / 2x1 tb WD Black / Aerocool Shard Rgb/EVGA SuperNova 750w GQ Gold+ / Arctic freezer 13 cpu

(#73840) Mezcal válasza kristof123 (#73838) üzenetére


Mezcal
addikt

Most ezek a csalótagadók azt gondolják, hogy biztos mindenkit lecsalózunk és jelentünk. Nem így szoktam csinálni, az egyértelmű azonnali report, a gyanúst meg visszanézem és mentem a profilt. Majd mindegyik mentett profilon végül ott volt a tiltás :)

fatikajoker: örülök annak, hogy nincs gondod a csalókkal és te tiszta csgo-val játszol. Biztos sokan vagytok. :)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#73841) fatikajoker válasza Mezcal (#73840) üzenetére


fatikajoker
csendes tag

Ezt rajtad kívül senki nem mondta :R

MSI B360 Gaming Plus / i5 9600KF 3.7 ghz / 4x4 gb HyperxFury DDR4 / Radeon 5700XT 8gb Anniversary 50 /Adata xpg 512 Nvme M.2 /Samsung EVO 860 250 / 2x1 tb WD Black / Aerocool Shard Rgb/EVGA SuperNova 750w GQ Gold+ / Arctic freezer 13 cpu

(#73842) lemusz válasza fatikajoker (#73841) üzenetére


lemusz
addikt

Akkor ez mi?
"...ellenben veled aki 2km-ről az ember szakáláról megmondod, hogy wh-zik"

Aranyos egyébként, hogy az eredeti hozzászólásomban amire te is reflektáltál leírtam, hogy mennyivel másabb már a helyzet mint 2018 előtt volt, most meg kiderül hogy te úgy osztottad nekem az észt, hogy konkrétan a f2p után érkeztél, ergó halvány lila gőzöd sincs miről beszéltem, de azért próbálsz beállítani valami toxic hülyegyereknek aki mindenkit reportolgat.

Továbbra is az a meggyőződésem, hogy van itt egy pár szerecsenmosdató, ritkán és vagy nem régóta játszó, naívan örök optimista, a játékot át nem látó, OW-ban a pörgő aimosra is ártatlant ikszelő, valószínűleg skillből is hiányt élvező egyén, akinek talán jobb lenne a read-only ezen a fórumon, mint sem a saját vélelmezett igazuk csökönyös védelme náluknál jóval tapasztaltabbak ellen.

(#73843) fatikajoker válasza lemusz (#73842) üzenetére


fatikajoker
csendes tag

Mezcal:Melyik mondatomban volt az, hogy tiszta a cs:go? vagy az, hogy nincs bajom a csalókkal?
lemusz:
Én arra válaszoltam amit te írtál a "szerecsenmosdató" meg a "pörgőamiost sem merjük bepipálni OW-ban". Mi vakon járunk a világban és hát mivel teljesen hülyék vagyunk azt sem vesszük észre ami az orrunk előtt zajlik. Mondjuk ez magyarázza is a "jóval tapasztaltabb" mivoltod.
Az teljesen elképzelhetetlen, hogy valóban kevesebb csalóval futok össze igaz?
Vagy az, hogy amennyi csalót az én idegrendszerem még eltűr a tiéd már rég nem?
Vagy esetleg nem félórákat kutatok meccs után, ki az aki bannos volt, és bizonygatni magamnak, hogy megint lecsaltak mert volt köztük egy VAC-os.
Nem!
Egyetlen magyarázat van, kétbalkezes vak vagyok aki ragaszkodik a saját hülyeségéhez.
:C

MSI B360 Gaming Plus / i5 9600KF 3.7 ghz / 4x4 gb HyperxFury DDR4 / Radeon 5700XT 8gb Anniversary 50 /Adata xpg 512 Nvme M.2 /Samsung EVO 860 250 / 2x1 tb WD Black / Aerocool Shard Rgb/EVGA SuperNova 750w GQ Gold+ / Arctic freezer 13 cpu

(#73844) bepken válasza lemusz (#73842) üzenetére


bepken
veterán

akkor is fogjam be innentől a számat, ha csak egy - ezek szerint nyilván értelmetlen - kérdést merészeltem feltenni OW témában?

vagy én azért még írhatok? :D

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#73845) lemusz válasza bepken (#73844) üzenetére


lemusz
addikt

Ne haragudj, de ez annyira mellbe vágott, hogy még valószínűleg évekig fogok rá hivatkozni. :D De mint írtam is neked, kérdezni mindig jó dolog. Amit fatikajoker csinál az állítás. Bár már ő is kezd megtörni, mert a nincs is annyi csalóból eljutottunk odáig, hogy vannak azok csak az ő idegrendszere jobban bírja, mint az enyém...

[ Szerkesztve ]

(#73846) fatikajoker válasza lemusz (#73845) üzenetére


fatikajoker
csendes tag

Szereted a hozzászólásokból a saját tetszésedet kiragadni és aszerint felhasználni. De várj megfordítom, nincs is annyi csaló, csak a te idegrendszered nem bírja. :K

MSI B360 Gaming Plus / i5 9600KF 3.7 ghz / 4x4 gb HyperxFury DDR4 / Radeon 5700XT 8gb Anniversary 50 /Adata xpg 512 Nvme M.2 /Samsung EVO 860 250 / 2x1 tb WD Black / Aerocool Shard Rgb/EVGA SuperNova 750w GQ Gold+ / Arctic freezer 13 cpu

(#73847) bager13 válasza lemusz (#73842) üzenetére


bager13
aktív tag

És mit kell még tennem ahhoz, hogy olyan tapasztalt legyek, mint te és hozzászólhassak a témához?

[ Szerkesztve ]

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#73848) lemusz válasza bager13 (#73847) üzenetére


lemusz
addikt

Játszál a franchise-zal 12 éve napi/heti rendszerességgel, legyen nettó 5-6 ezer órád GO-ban és ne legyél duplakala...

[ Szerkesztve ]

(#73849) scope2007


scope2007
addikt

szerintem is rohadt sok lett a csaló .. igaz három hete talán már nem is játszottam :D
már egyszerűen nincsen kedvem, inkább sorozatot nézek :DD
ezelőtt héten is csak azért léptem be, hogy megnézzem lement-e már az ára a pass-nak.. bár már azt sincs kedvem megvenni féláron sem
;]

én hogy tudom megnézni kiket bannoltak?
nálam nem mutatja.
[link]

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#73850) lemusz válasza scope2007 (#73849) üzenetére


lemusz
addikt

Privát a barátlistád.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.