Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43851) szebe válasza SQX_Barto (#43849) üzenetére


szebe
őstag

Elég összevissza meccseket játszottak a csoportban, szóval elég random meccsre számítok.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#43852) laceszgamer


laceszgamer
addikt

A kövi operation mikorra várhato amugy a jelenlegi lezárásától számolva?

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#43853) szebe válasza laceszgamer (#43852) üzenetére


szebe
őstag

~3-4 hét

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#43854) #97716736


#97716736
törölt tag

(#43855) salytmasztor válasza szebe (#43853) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

Már olyan hamar?
Nem kb 3 hónap különbség szokott lenne az operationok között?

Evome:
Akkor most érdemes megvenni leárazva a Bloodhound-ot 2.65 Euroért vagy hamarosan marketen le fog menni ennél is jobban?

[ Szerkesztve ]

(#43856) szebe válasza salytmasztor (#43855) üzenetére


szebe
őstag

Najó, lehet picit alálőttem.
A hosszabbított Vanguard-nak március 31-én lett vége, a Bloodhound pedig május 26-án érkezett meg.
Akkor legyen inkább 4-6 hét :))

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#43857) GabN73


GabN73
addikt

Mi más megint... p90 storm... :))

(#43858) 1m1s


1m1s
tag

Nyomorultak...

Gondoltam játszok egy MM-et, egymást lőtték a "csapattársaim" majd a megmaradt két csávó kikick-elt engem.
A rák egye ki a belüket de tényleg.

(#43859) szebe válasza 1m1s (#43858) üzenetére


szebe
őstag

Solo MM helyett ajánlom a zengaminget. Gyors 1v1-ek (5perc/meccs kb), 40-50 meccs után már "élesben" is érezhetően jobb lettem. Legalábbis nekem jobban bevált, mint a DM/botozás.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#43863) MurdR


MurdR
veterán

:O :O :O

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#43864) perecKING válasza MurdR (#43863) üzenetére


perecKING
senior tag

:O

ct oldalon nem ment :((( valami elfogyott :((

[ Szerkesztve ]

(#43865) extract95


extract95
csendes tag

Sziasztok! Unatkoztam az éjjel, és össze dobtam egy rövidke videót. :D
[link] (első videóm, építő kritikákat elfogadok.)

[ Szerkesztve ]

(#43866) lnorba


lnorba
csendes tag

Main accon megkaptam a szokasos heti M249 Contact Spray-em, de kicsi/funolos accon nem kaptam droppot, es nem is irja, hogy jarna szintlepeskor. Csak en jartam igy?

lifetime slave living in a suburban grave

(#43867) perecKING válasza extract95 (#43865) üzenetére


perecKING
senior tag

tetszett a szög!

(#43868) perecKING


perecKING
senior tag

(#43869) #13110016 válasza perecKING (#43868) üzenetére


#13110016
törölt tag

GG, nice job!

(#43870) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Hajnalban unatkoztam es telefonon twitchet nezten, egy portugal cses csaj volt, global elite rankon, meg az egesz premade csapata. Valaki lelotte cache-en kozepen es azonnal ment a report az utolso harom kategoriara :DDD Ekkor ki is kapcsoltam a videot... :)
Hozzateszem kozben zenet hallgatott.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#43871) Carvus válasza perecKING (#43868) üzenetére


Carvus
senior tag

Bárcsak én is így lőhetnék egyszer.... :D

(#43872) salytmasztor válasza perecKING (#43868) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

Építő kritika?

Kb talán két alkalommal játszottam egy csapatban veled...ha a te nicked az az Adri+Perec vagy mi.
Azért lősz ilyen sokat időnként, mert egyrészt elég sokat játszottál és elvileg már nem is sas szinten vagy...illetve neked kb 1 (vagy 2) szinttel fentebb kellene már lenned.
Csak nem tudsz csapatban játszani.

Összevissza rusholsz P90-el és vagy bejön vagy nem. Ha bejön, néha hátba kaphatsz 3+ embert is, ha nem akkor pedig szopás, általában az egész csapatnak.
Csapattársakra kb 0 szinten figyelsz.
Így nem tudom hányan szeretnek veled játszani (főleg sas feletti játékosok).

[ Szerkesztve ]

(#43873) rumos XIII


rumos XIII
aktív tag

kisebb haszon. :Y

(#43874) dugo_ válasza salytmasztor (#43872) üzenetére


dugo_
veterán

én mindig úgy nézem ezeket a heti összefoglalókat, mint valami bátor és vakmerő nova-videót, úgy egész élvezetes :D próbálom elnyomni a tényt, hogy ez egy sas meccs.

(#43875) #97716736 válasza rumos XIII (#43873) üzenetére


#97716736
törölt tag

Az grat :C

(#43876) salytmasztor válasza dugo_ (#43874) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

;]

(#43877) mobal


mobal
MODERÁTOR

Tegnap esti envy vs. vp-nek mi lett a vége?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#43878) Vanir válasza dugo_ (#43874) üzenetére


Vanir
veterán

:C

(#43879) xEon1337 válasza mobal (#43877) üzenetére


xEon1337
őstag

Envy győzött 19:16-ra.

"Less but better" - Dieter Rams

(#43880) Arkennys válasza xEon1337 (#43879) üzenetére


Arkennys
addikt

vitték is a tétem szépen, ennyit arról hogy az ember tudja melyik csapatnak mi jó pálya amit ügyesen tol átlag és ez alapján rak. A hípe ment envyre, győztek is. :C

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#43881) sss válasza salytmasztor (#43872) üzenetére


sss
senior tag

Én szeretek vele játszani.:) Pontosabban csak szeretnék mert nincs időm mostanában.

(#43882) mepet válasza SQX_Barto (#43870) üzenetére


mepet
addikt

Nem vagyok előítéletes, de Global Elite csajszi? mindent mi sem hiszünk ám el! :))

(#43883) SQX_Barto válasza mepet (#43882) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Csaj volt a kameraban, hogy sajat acca volt vagy sem, azt mar nem tudom, mivel nem tudok portugalul :)
Amugy azert ezt megbeszelhetned a pro female csgo scenevel ;]
Bar nem tudom ok milyen rangon lehetnek.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#43884) salytmasztor válasza sss (#43881) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

Lehet mi is szeretnénk (amúgy nincs problemánk vele), de az említett 2 meccs után a haverokkal megbeszéltük, hogy sok értelme nincs úgy játszani, ha legtöbbször csak külön, a saját feje után megy és rusholgat a vakvilágba. :DDD
Ui: most látom a videón, hogy már nem (mindig) P90-el megy, ami pozitív, de a "csapatjáték" ugyanaz maradt: magányosan harcolgat összevissza a mapon. :P

[ Szerkesztve ]

(#43885) perecKING válasza salytmasztor (#43884) üzenetére


perecKING
senior tag

mielott reagalnek, megtudhatom ki vagy? :R
nyugi nem szeretnek veled mm-ezni! csak szeretnem tudni az vagy e aki a vukasok utan itteni globallal boostoltatja magat :D

nagyon szeretek , de nem rusholok minden korben. es a hiedelmekkel ellentetben nem csak a p90 megy. azzal is nagyon szeretek. attol fugg mi a tervem.

a csapatjatekhoz csapat kell...eddig kb 5alkalommal hivtak olyan mm-re ahol jobbak voltak mint en. ez nem mostanaban volt.
t oldalon pedig szerintem csak a rush er valamit.
igen van hogy nem jon be, de nem sok versengo uszott el azert mert en rusholtam. ellenben olyan, hogy a csapatom fosott bejonni utanam majd kulon kulon meghaltak az sokkal gyakrabban!

"ossze vissza harc a mapon" ezt nem is ertem.

a tobbieknek koszi! :R

mobilrol

[ Szerkesztve ]

(#43886) szebe válasza mepet (#43882) üzenetére


szebe
őstag

Mintha akkora truvaj lenne manapsag a global (nekem sincs meg, nem hullajtok erte konnyeket).
Meg csak kulfoldi leanyzonak sem kell lennie, eleg korulnezni a provocateam haza tajan...

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#43887) Lackki válasza perecKING (#43885) üzenetére


Lackki
senior tag

"t oldalon pedig szerintem csak a rush er valamit."

kackac :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#43888) perecKING válasza Lackki (#43887) üzenetére


perecKING
senior tag

akkor egy jo ct csapat ellen ti hogyan hozzatok a koroket?

5 awp t kezdon es a vegen mentitek? :)

(#43889) GabN73


GabN73
addikt

Solo MM-ben edződik az ember...
Első meccs vajsima, második-harmadik egymás tk-zós, kilépős, üvöltő ruszkik... Miért is ne.. :))

(#43890) szebe válasza perecKING (#43888) üzenetére


szebe
őstag

Mapcontrol, aztan onnan ahogy alakul.
Ha kinezegetnek, akkor sima.
Ha nem, akkor johetnek az alap fustok, aztan letszamfolenyben lehet foglalni valamelyik rakot.
Ki lehet probalni a spawn szerinti gyors koroket is, de arra egy jobb vedo csapat nagyon hamar reagalni fog.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#43891) Lackki válasza perecKING (#43888) üzenetére


Lackki
senior tag

huha... :D nem tom érdemes-e egyáltalán erre válaszolnom.

Privátot hamarabb észreveszem

(#43892) IreN!CuS válasza perecKING (#43885) üzenetére


IreN!CuS
őstag

"t oldalon pedig szerintem csak a rush er valamit."

És közben csukva van a szemed is ?

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#43893) perecKING válasza IreN!CuS (#43892) üzenetére


perecKING
senior tag

miert is lenne?

(#43894) gtamate2 válasza perecKING (#43885) üzenetére


gtamate2
veterán

"t oldalon pedig szerintem csak a rush er valamit."
Nem, meg kell tanulni legalább egy emberrel összejátszani és úgy bemehetsz bárhova pár smoke vagy flash segítségével.

"a csapatjatekhoz csapat kell." - Érdekes, ha értelmes embereket kapunk mm-be (ált. ketten szoktunk menni) simán összedolgozunk velük, van hogy akár szó nélkül is tudja mindenki mit kell csinálnia.

"rusholtam. ellenben olyan, hogy a csapatom fosott bejonni utanam majd kulon kulon meghaltak az sokkal gyakrabban!" - no komment, az ész nélküli rushnak semmi értelme, ha megkérdezed a csapatot hogy menjetek-e együtt és igent mondanak akkor oké, de nem tudom mit vársz ha ők nem akarnak.

*Sn0w

(#43895) IreN!CuS válasza perecKING (#43893) üzenetére


IreN!CuS
őstag

rush csukott szem p90 thug life ;]

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#43896) Vanir válasza szebe (#43890) üzenetére


Vanir
veterán

Ugyan kérlek, ez bonyolult mechanika. ;]

(#43897) perecKING válasza gtamate2 (#43894) üzenetére


perecKING
senior tag

igen hasznalom is a granatokat. es ossze szoktam jatszani a tarsakkal ha lehet. sajnos friendsben nincs sok hasonlo vagy nagyobb rangu akivel lehezne kozosen menni ellenben akissebb rangu de siro baratokkal.

itt konkretan arrol volt szo hogy sokan nem jonnek be a megbeszelt lerakora.(ha a velemenyezo az akire gondolok)

mar kicsit banom hogy ketdeztem. :DDD
a sav tobb lett mint a tanacs.
na de mind 1 noob vagyok :DD

IreN!CuS
a fel szemem csukom csak be, de azt is csak a wphez mert a tavcsobe bele kell nezni :K

es meg jo hogy veletlen sem haszaltam p90et a videoban :D

[ Szerkesztve ]

(#43898) #97716736 válasza IreN!CuS (#43895) üzenetére


#97716736
törölt tag

(#43899) wannnabeees válasza perecKING (#43897) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

Arra nem gondoltál, hogy tényleg lehet abban valami hogy veled szar egy csapatban játszani és ezért nem akarnak veled a magasabb rangúak?

Az összes ace videód fos egyébként. Az ellenfél a nova szintet üti meg kb. Semmi értékelni való nincs rajtuk. Ha a killeket nem is nézzük, a videók is szánalmasan gyengék. Legalább beraknád a "csak a halálüzenetek megjelenítése" parancsot...

[ Szerkesztve ]

(#43900) mobal válasza wannnabeees (#43899) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Szerintem ezt folytassátok privátban / steamen / ingame. Itt legyen vége.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.