Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44151) szebe válasza nexwo (#44145) üzenetére


szebe
őstag

Te tényleg nevetsz minden mondatod után, vagy mi ez a sok XD :F

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#44152) vzsryl válasza szebe (#44151) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Az a pont.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#44153) marcusa válasza vzsryl (#44152) üzenetére


marcusa
addikt

192XD168XD0XD1

:-)

(#44154) MurdR válasza gtamate2 (#44144) üzenetére


MurdR
veterán

Köszi. :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#44155) szebe válasza vzsryl (#44152) üzenetére


szebe
őstag

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#44156) marcusa válasza MurdR (#44154) üzenetére


marcusa
addikt

Nekem a másik jobban tetszett. :N

:-)

(#44157) MurdR válasza marcusa (#44156) üzenetére


MurdR
veterán

Felkerültél a listámra. :K :DDD

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#44158) DR|FTK|NG válasza MurdR (#44157) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Hogy-hogy új arcképed lett?

Még szoknom kell, majd véleményezem. :D

(#44159) MurdR válasza DR|FTK|NG (#44158) üzenetére


MurdR
veterán

Nemtudom, már régóta beleszerettem a betyárkalapos LegCat-be, most pedig érvényesítettem az elképzelést. :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#44160) gtamate2 válasza MurdR (#44159) üzenetére


gtamate2
veterán

(#44161) IMIIKE1998 válasza MurdR (#44159) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Mobil nézetben még a régi van. :D

(#44162) Nxn908xxx


Nxn908xxx
őstag

A NaVira fogadtam csgoloungen, hosszabbításban nyertek, így is számít?

Másik: Játszottam mm-et, vége lett és ugye kilépett magától. Nem tudom miért de kiírta hogy nincs vége a meccsnek és lehet visszalépni meg feladni. Rányomtam először kíváncsiságból arra hogy reconnect, de ugye offline a szerver, ki is írta. Jó, rányomtam hogy feladás és kaptam 10 perc bant. Nem is ez a kérdés, hanem hogy már 2 órája se a pontot nem kaptam meg, se a meccset nem mutatja watchban. Akkor most elveszett a meccs, vagy csak késik? (nem mintha zavarna mert lose volt)

[ Szerkesztve ]

(#44163) #57770240 válasza Nxn908xxx (#44162) üzenetére


#57770240
törölt tag

Vismajorral ma mentünk kettőt, most (22:47) adta meg az első wint ami 20:30 körül lett meg.

[ Szerkesztve ]

(#44164) Arkennys válasza Nxn908xxx (#44162) üzenetére


Arkennys
addikt

persze hogy számít, bár mellékes gondolat, hogy navira és más csapatra sem fogadnék soha 91% oddsal

Dustot is majdnem beszívták, necces :D gondolom a vexed elleni meccsről van szó

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#44165) kaszaking


kaszaking
tag

Ranked meccsen más sem kapott TP-t meg ládát? Most mentem 3 ranked meccset de egyiken sem kaptam TP-t meg senki sem kapott ládát

(#44166) MurdR válasza IMIIKE1998 (#44161) üzenetére


MurdR
veterán

Mert az maradt a cacheben. Frissítésre nyomj rá. De ez már nagyon OFFba ment át. :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#44167) szebe


szebe
őstag

~50-55 kulcs környékén milyen kést tudnak ajánlani a gyakorlottabb trader topiclakók?
Bayonet/butterfly érdekelne inkább, és jó volna, ha később könnyen lehetne váltani.
Vagy csak nézzek fel marketre, aztán ami ~110 euro környékén van, és tetszik, arra mehet az offer lounge-on?

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#44168) Zimmi91 válasza szebe (#44167) üzenetére


Zimmi91
addikt

135-140 eurós késeket nézz inkább, 80%os áron szokták venni a késeket kulcsba! 1:1be nehogy cseréld mert akk nagyon jól jár aki eladja neked! ;]

[ Szerkesztve ]

" Just remember Manchester is RED! "

(#44169) szebe válasza Zimmi91 (#44168) üzenetére


szebe
őstag

Jogos, utánaszámolva tényleg inkább 130 környékét kéne becélozni.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#44170) Nxn908xxx válasza Arkennys (#44164) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

Először fogadtam csak próbaképp, nem nagyon elemeztem a dolgot. :D
Köszi a segítséget!

(#44171) vzsryl válasza szebe (#44167) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Bayonet, butterfly vanilla, esetleg M9 bayonet vanilla, de azt sanszos, hogy ennyiért nem fogják megadni. A legjobban akkor járnál ha egy case hardenedet sok kékkel megcsípnél, de már minden kicsit is értelmesebb trader tisztában van az értékével. Még jó lehet egy MW lookos night M9, amit megvennél 80%-ban, és egyszer elcserélnéd bőven áron felül. Ha kicsit feljebb tudnál menni, akkor esetleg crimson web M9 FT, ami jobban néz ki, de MW lookosat ebből is nehéz csípni 300€ alatt (nekem már összejött, 200€-t kerestem rajta).

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#44172) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Szepen befejeztuk a meccset, meg szintet is leptem vesztes(!) meccsen, erre jott ez.
Mai nap mar masodszor.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#44173) Balcsix


Balcsix
senior tag

Ha MM végén nem írja ki, alul a rangomat (ahol a szintlépéskor is), mert be bugolt vagy nem tudom mi történt, de se drop se semmi, csak mintha sima casualt játszottam volna, attól még meg kapom a pontokat ha nyertünk?, mert utólag a menübe megnéztem, és a privi rankba nem kaptam pluszt, tehát maradt annyi, amennyi a meccs előtt volt.

(#44174) SQX_Barto válasza Balcsix (#44173) üzenetére


SQX_Barto
addikt

En ma este 3 vagy 4 meccset jatszottam, az XP-s meg nyert resz sosem volt ott a vegen. Es ketszer bant is kaptam, pedig megvartam a veget.
Egyszeruen szar most a CS/Steam

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#44175) Vanir válasza Balcsix (#44173) üzenetére


Vanir
veterán

Bugos jelenleg a móka, egy tíz perc után írja csak jóvá az eredményeket.

(#44176) rumos XIII


rumos XIII
aktív tag

Nyertünk, szerver második voltam, de ledobott. :C

(#44177) perecKING válasza Nxn908xxx (#44170) üzenetére


perecKING
senior tag

Én is első alkalommal fogattam ma lounge-on. A fegyver nincs a raktárban azt írja,de azt írja, hogy 0 fogadásom volt. :))

(#44178) geristar


geristar
tag

Mit ajánlotok most egy újoncnak, hogyan kezdjen hozzá a skinek beszerzéséhez?
Vettem 2 kulcsot a Phoenix ládáimhoz, de csak 0,10euro-s skin esett belőle. Gondolom a legrosszabb módját választottam. Az AK47 és M4A1 skinek tetszenek nagyon. Sajna utána néztem, hogy a 2 kulcs árán megvehettem volna az AK47 skint :(
Eddig a játékban legtöbbször ládát dobott, nagyon ritkán kék fegyvert.

(#44179) oba


oba
addikt

Hey!

Régi CS 1.5, 1.6 játékos vagyok, de csak casual, semmi skill :D Source -on is nyomtam egy nagyon keveset. Most hogy beújítottam a gépem gondoltam megvenném a CS:GO -t. Ez a skin mizéria ez mi az isten? :D Azt látom, főleg youtube videókon, hogy mindenki rá van izgulva erre a skin témára, hogy jobban nézzen ki a fegyvere :) A kérdés, hogy ezek a skinek adnak valami pluszt is a kinézeten kívül? Vagy mindenki csak pimp my gunt játszik súlyos pénzekért? :)

A másik hogy érdemes megvennem úgy a játékot, hogy utána nem igazán akarok rá költeni? Értem ez alatt, hogy van olyan dolog a játékban amit muszáj megvenni mert mittudomén nem tudok úgy haladni benne vagy fel kell oldani valamit... ilyesmi :) Bocs ha ezek nagyon alap dolgok.

Thx!

(#44180) Mclovin


Mclovin
senior tag

Az érzés, mikor másnap reggel visszanézed a demot és tegnapi gyanús srác 75%-s HS ratioval zárja meccset. úgy, hogy földet nézi mikor bejön site-ra, mindezt LEM rangban...privát profil, Ted-s avatar. Nos felbecsülhetetlen! ;] :O

[ Szerkesztve ]

(#44181) Mclovin válasza oba (#44179) üzenetére


Mclovin
senior tag

Only PIMP my gun, semmi más, súlyos pénzek pár pixelért. Valamint nincsen semmi extra content ami később kéne.

(#44182) DrTechnoid válasza oba (#44179) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Nincs benne semmi,abszolút nem p2w.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#44183) vzsryl válasza oba (#44179) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Nem ad semmi pluszt.
Az éppen aktuális operationt érdemes megvenni, amit a droppolt cuccokból meg is valósíthatsz. Aztán az Operation által lehet plusz droppot. Ha elég ügyes vagy, akkor a skinezésből megoldhatod magadnak a játék beszerzést steamen, és nem kell a fizetésedből költs. Jó dolog a skinezés.:)

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#44184) ooooobi


ooooobi
senior tag

Valaki tudja esetleg mitöl ment fel ennyire a Glock-18 | Twilight Galaxy FN meg MW?

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#44185) htc07


htc07
addikt

Engem inkább az érdekelne, hogy az enfu kapszulák miért ugrottak ekkorát :F

0.88 centes offerek szoktak lenni, én meg szoktam őket vásárolgatni, mivel a random offereken kívül máshogy nem lehet beszerezni őket. 2 euróért szórtam ki őket tegnap, de ezek szerint nem kellett volna még :U

[link]

De nem panaszkodok, így is dupla áron mentek el, ha valakinek van ilyen enfu offere, talán megéri még megvenni és eladni asap.

Szerk., ja hogy már nincsenek ilyen offerek. :D

Akkor ha valaki unatkozik, próbálhat marketcápázni, 1,58 a legnagyobb buy offer, 3,45 a legkisebb eladási ár.

[ Szerkesztve ]

(#44186) oba


oba
addikt

Köszi a választ! :) Akkor nem pimperkedem majd :D Cheaterek mennyire jellemzőek? A sourceot anno azért hagytam abba mert minden jött ment kislány hangú gyerek whval meg aimmal rohangált... :D

(#44187) MurdR válasza oba (#44186) üzenetére


MurdR
veterán

Sajnos itt is vannak, de nem annyira mint CSS-ban. Igazából ha a bemelegítés alatt kiosztasz két fejest USPvel, akkor már cheater vagy :DDD

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#44188) ooooobi válasza oba (#44186) üzenetére


ooooobi
senior tag

Itt is vannak azért, de casual szinten annyira nem zavaró, èn még nem sokkal találkoztam, de csak nova szinten vagyok, a magasabb rangúak többet panaszkodnak erre.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#44189) Thaddius


Thaddius
tag

Mai főfogás : Cs:Go Sas hússal töltve.

Giveaway ?! Azmi? Nem nem lesz, mivel nem igazán játszok skinekkel :o

www.twitch.tv/lzlmrtn

(#44190) perecKING válasza perecKING (#44177) üzenetére


perecKING
senior tag

valaki súgna? :R

(#44191) Andor22


Andor22
aktív tag

Sziasztok van valkinek itt gtx 970 980 vidkarija?? Kivancsi lennek mennyi sok fps veluk a csgo :DDD

(#44192) marcusa válasza Andor22 (#44191) üzenetére


marcusa
addikt

Nekem most 980 van, előtte 970 volt, és már a 970-nel is a proci limitál. Minél nagyobb órajelen használod a procit, annál több az fps. Mondjuk én full max-on játszom 2560*1080-ban :DDD

:-)

(#44193) oba válasza marcusa (#44192) üzenetére


oba
addikt

Gondolom azért mondjuk egy i3-4160 és gtx 750 Ti elég a játéknak, nem? :)

(#44194) vzsryl válasza oba (#44193) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Attól függ, hogy casual vagy hardcore player vagy. Ha hardcore, akkor a procid kevés.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#44195) oba válasza vzsryl (#44194) üzenetére


oba
addikt

ezt kifejtenéd jobban? :)
amúgy casual vagyok, csak nem értem az összefüggést :)

[ Szerkesztve ]

(#44196) vzsryl válasza oba (#44195) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Minél több fps-ed van, annál nagyobb előnyre tehetsz szert. Én pl jobban lövök 100fps-sel, mint 60-nal, de ha lehetne 300fps-em, az még jobb lenne. A te procid talán elég a fix 128-hoz, de ez nem biztos, ki kell próbálni.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#44197) geckowize


geckowize
őstag

Sziasztok,
Gondolkozom a jatek megvasarlasan, neztem Steamen 11 euro. Ami miatt hezitalok, hogy eddig nem nagyon cs-ztem, inkabb a codos vonalon haladtam multiban, cod2, cod4, mw2, mw3, es ezek jonnek be, a ghostsot akartam most megvennim de figyelmeztettek, hogy meg 3 ezerert sem eri meg, mivel alig van player. A bo1 is valamennyire meg bejott, de bo2 es aw mar nem az en vilagom.

A kerdesem, hogy aki hasonloan codoskent cs:gozik, mik a fobb elteresek, mi az ami szokast igenyel, mi az ami jobb, illetve rosszabb, mi hianyzik belole esetleg, ami vmelyik fentebb felsorolt codban megvolt?

(#44198) ooooobi válasza oba (#44195) üzenetére


ooooobi
senior tag

Amíg elkezded meg bele nem jösz fölösleges az fpseken lovagolni. 14 éves unokaöcsém a régi gépemen játszik (Phenom 955BE, AMD6850) és most van aszem nova4 vagy mg1 szinten, számtech-hez kb köze nincs, meg beallitasok is szernintem azon vannak ahogy elöször elindult a cs fullHD ban, szóval szerintem 60fpsnél tuti nincs többje. Lehet, hogy most azért stagnál már egy ideje mert kellene már a folyamatosabb futás is a fejlödéséhez, nem tudom. Most már kíváncsi vagyok, sajna 1500km-re vagyok igy nem tudom állitgatni neki. Lényeg a lényeg, ha érdekel csak játsz.

geckowize: Nemsokára jön valószinü a steam öszi leárazás, érdemes akkor beszerezni, 60-50%ot le szokták akciózni. Èn is inkább codoztam régen, ott is inkább ffa,tdm, dom, dem játékmódokkal játszottam. SandDestroyt pl utáltam, mert nem szerettem várakozni halálom esetén. Elötte CS1.6al viszont játszottam, de csak lanon haverokkal, online meg nem vonzott az uj. Elején kicsit szenvedés is volt, mert nem vagyok valami atom skilles egyén. Magamt´l lehet rá se vettem volna magam hogy játszak, csak rokon hívott és ugy elbohóckodtam. Aztán szépen lassan elkezdtem fejlödni. Így már élvezem, ha leülök játszani. De van hogy itt is csak ezt a tdm dolgot tolom, mert nem akarok rágörcsölni, csak munka utän pögyögni kicsit, attól meg lassacskán fejlödni is lehet :)

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#44199) Vanir válasza geckowize (#44197) üzenetére


Vanir
veterán

Én is a CoD vonalon mozogtam (2-4), és kb. egy éve tértem át aktívan a GO-ra.

Amit szokni kell:
- ne mozogj, miközben lősz (kivéve SMG-k, néhány pisztoly)
- tartsd a célkeresztet fejmagasságban
- sprint nincs, a strafejump nagyon máshogy működik
- általánosságban sokkal lassabb a játékmenet (mármint a matchmakingen)
- fegyvervásárlás, a pénzed megfelelő arányban való elköltése
- gránátok viselkedése

A többit a többiek leírják, ha kihagytam, illetve néhány óra alatt magadtól is rájössz. :)
Van rengeteg oktatóvideó, főleg Kodiak szokott jókat jókat mondani kezdők számára. Én ~150 óra alatt átszoktam a játékra, de ez egyéntől függ.

(#44200) gtamate2 válasza geckowize (#44197) üzenetére


gtamate2
veterán

Szintén cod1-2-4 vonalról jöttem. Először elment egynek a go, aztán valahogy beszipantott és 3 éve itt ragadtam. Viszont az mw3tól nem jött be a cod sem, nagyon elb*szták szerintem az árazással, a dlckkel és a semmilyen supporttal.
Viszont a go-hoz képest nagyon casual játék a cod, de még a bf3 is.

*Sn0w

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.