Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-12-01 16:34:44

LOGOUT.hu

"Sokan hiányolták, hogy a CIS topiknak nincs első hsz-e, ráadásul tényleg hasznos lenne egy összefoglaló a programhoz, ezért most megszületett, használjátok egészséggel, remélem, néhányotoknak könnyít az életén és a "Sárkány" használatán!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) blattida válasza W666W (#1350) üzenetére


blattida
nagyúr

Ha fel akarod tenni a négyest, akkor bizony le köll venni a jelenlegit. :K

Ezért is írtam korábban, hogy nem működik még minden funkció a dragon-ban.
Ez az első kiadás, ami hivatalosan alfa, még csak nem is béta...

Magam is firefox kedvelő vagyok, de bejön a chrome is az egyszerűségével és a praktikumával.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#1352) Matthewus


Matthewus
őstag

Üdv!
Az normális, hogy a Comodo fórumán levő utorrent beállításokkal a tűzfal több száz behatolási kísérletet blokkol és forrás címnek a saját IP-met írja?
Még egy kérdés: Win7-ben kikapcsolhatom az UAC-ot? Gondolom elég a CIS védelme is, az UAC meg idegesít, hogy állandóan dobálja fel az ablakait, egyes programoknál minden indításnál.

[ Szerkesztve ]

(#1353) W666W válasza Matthewus (#1352) üzenetére


W666W
tag

A Tüzfalat nem tudom viszont a WIN 7 ben már 4 lépésben lehet az UAC-t állítani..Kikapcsolni nem érdemes ugyanis azt vettem észre, hogy ha ki van kapcsolva az UAC akkor van néhány progi ami nem települ , de például volt olyan is hogy feltepült ugyan de indításkor nem indult el ha az UAC ki volt kapcsolva...

(#1354) ntomka válasza W666W (#1353) üzenetére


ntomka
nagyúr

Milyen programoknál tapasztaltad? Nekem win telepítés után első dolgom kilőni az UAC-ot, ennek ellenére megy minden jól. :DD

Más: A 4-es CIS mikorra várható? Lehet tudni valami pontosabbat? Az nálam is meg fog érni egy próbát. Szeretnék visszatérni a táborba... :U

ツ Headphones on - World off

(#1355) canniball válasza ntomka (#1354) üzenetére


canniball
nagyúr

(#1343)-(#1344)

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#1356) ntomka válasza canniball (#1355) üzenetére


ntomka
nagyúr

UH! Bocsánat! :U :R

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#1357) blattida


blattida
nagyúr

A Time Machine ma lépett a kiadásra jelölt állapotba. Természetesen ezután még nem jelenik meg a végleges verzió, mert maradt benne pár bug, mindenesetre látszik a fény az alagút végén és lassan alkalmas lesz a cis-be történő integrálásra is.
Letöltés innen. ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#1358) W666W válasza blattida (#1357) üzenetére


W666W
tag

Lehet buta a kérdésem de a különálló Time machine hörög majd magyarul ???? :DD ;]

(#1359) blattida válasza W666W (#1358) üzenetére


blattida
nagyúr

Valószínűleg igen. :K ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#1360) Lóri papagáj válasza Matthewus (#1352) üzenetére


Lóri papagáj
csendes tag

"Az normális, hogy a Comodo fórumán levő utorrent beállításokkal a tűzfal több száz behatolási kísérletet blokkol és forrás címnek a saját IP-met írja?" Nem biztos, de inkább azt nézd, hogy sárga háromszög vagy zöld pipa van-e alul és hogy marad-e, tehát a kliens készen áll-e a kapcsolatokra?
Megpróbálhatod ezt a linket. A uTorrenthez a CIS-ben nem adtam meg globális tűzfalszabályt, hanem a fenti receptet és azt kizárólag a uTorrent kliensre alkalmaztam. A uTorrent figyelőportját (porttovábbítás) persze fix értékre kell állítanil - nem szabad bekapcsolva hagyni a "Minden indításnál új véletlenszerű port" opciót - és a CIS szabálykészlet leírásában is mindig ezt a fix portszám értéket kell beírni a piros [YOUR PORT] változók helyére. A szabálykészlet működött az 1.8.1-gyel is és most az utolsó 2.0 bétával is megy, tehát verzióra nem érzékeny. A CIS tűzfalának Rejtett Portok Varázslóját pedig beállítottam a három választási lehetőség közül a középsőre, hogy mindig szóljon, ha valami van. Gyakorlatilag uTorrent DHT-opcióitól, titkosítás-szigorításaitól vagy bármi satöbbitől függetlenül nekem remekül szuperál, a pipa hamar zöldre vált és általában úgy is marad.

Lóri vagyok, adjál puszit!

(#1361) blattida


blattida
nagyúr

Menet közben kijött egy .574-es build, infók egyelőre nincsenek róla, hibajavítások nagy valószínűséggel, részletek később. :K

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#1362) bivalyolo


bivalyolo
őstag

nekem odafagyott az asztalra amikor megnéztem az új verziót xD

"Let's agree to disagree!"

(#1363) W666W


W666W
tag

Nekem frissített rendesen aztán ujraindítottam és a CIS tálcaikon a jobb alsó sarokban megszünt létezni... :( Ötlet, hogy miért csinálta ???
egyébként itt vannak az 574-es build infói magyarul ne kérjétek, mert nem tudom rendesen lefordítani... :D

Whats New in 3.13.121240.574?

IMPROVED! AV engine now includes more advanced detection techniques
IMPROVED! Windows XP 64 registry protection has been hardened
FIXED! Defense+ does not handle object names properly while handling section names(Reported by our forum member wj32)
FIXED! Defense+ does not protect against registry key ACL modifications(Reported by our forum member wj32)

* This release fixes a bug in build 572 that causes cmdagent.exe to crash under some circumstances. *
* This release fixes another bug in build 573/572/560 that might cause BSOD in Windows 7 under certain circumstances *

(#1364) blattida válasza W666W (#1363) üzenetére


blattida
nagyúr

Köszi!
Erre a kiadásra csak a legutolsó vonatkozik. Gyakorlatilag win 7-esen kékhalálokat dobott a program, ezt javították. :K

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#1365) askja válasza blattida (#1312) üzenetére


askja
csendes tag

blattida, köszi a segítséget! (#1302)

(#1366) Matthewus


Matthewus
őstag

Üdv!
Rájöttem, hogy azért blokkol olyan sok utorrent kapcsolatot a tűzfal a Comodo fórumán levő beállítással Win7 alatt, mert a nem ismeri az IPv6 protokollt a tűzfal.

[ Szerkesztve ]

(#1367) #75912448


#75912448
törölt tag

Üdv,

Arra tudtok megoldást, hogy a tűzfal ne használjon fehér ill. feketelistát? Tűzfal egyedi házirend módban van, defense+ biztonsági módban. Bizonyos programoknak alapban engedi a DNS/RPC hozzáférést. Azt szeretném, hogy mindent én állíthassak be magamnak, ne mászkájon felügyelet nélkül semmilyen alkalmazás a svchost.exe-n keresztül.

(#1368) blattida válasza #75912448 (#1367) üzenetére


blattida
nagyúr

A tűzfalat állíthatod mindent tilt módba, ekkor mindenről megkérdez, ami a tűzfalat érinti.
A defense+-t is állíthatod paranoid módba, ekkor ő is mindenről kérdezni fog.
Ha viszont a konfigod proaktívra teszed, szintén ezt éred el. :K

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#1369) #75912448 válasza blattida (#1368) üzenetére


#75912448
törölt tag

Köszi, éljen a paranoid mód! :C

(#1370) Lóri papagáj válasza Matthewus (#1366) üzenetére


Lóri papagáj
csendes tag

Jaaa??? Miért nem ezzel kezdted? :) Szerintem ezzel az IPv6-tal még várj, bár gondolom Vistád van vagy W7-ed és ott van a protokoll a listában. Amíg nem tudod megfelelően szűrni, ilyen csomagokat Teredóval is kockázatos küldeni és fogadni és natív IPv6-tal is. Utóbbinak a tesztfutása van novembertől a T-Home-nál, tudomásom szerint, azaz igényelhetsz címet, de én személy szerint egyelőre nem fogok kérni, pedig náluk vagyok :). Ha tudsz várni egy kicsit, lefordítom, mit írt a biztonsági kockázatokról a Comodo a fórumban. Nem hosszú (csak az a leírás hosszú, hogy mit lehet tenni a Teredo alagutak ellen). Egyébként a magyarországi infrastruktúrát figyelembe véve én a Teredo kommunikációt valószínűsítem nálad, mert az az IPv4 csomagokba tuszmákolja az IPv6-ot, így nem vár el a hardverektől - például egy routertől - speciális, azaz teljes IPv6 képességeket. Én viszont csak azt tudom elmondani, amit olvastam erről az egészről, hátha más megcáfol. Mindenesetre még egy pár szó róla: a fórumban azt írta a Comodo egyik alakja, hogy sokat dolgozott ezen a területen és bár az operációs rendszerek fejlesztői szívesen erőltetnék a technika elterjesztését és készen állnak rá, az infrastruktúra alig(ha) tart lépést az elvárásokkal, így a változás, a fejlesztés nagyon lassú. Olvasd el ezt a hozzászólást!

Lóri vagyok, adjál puszit!

(#1371) Lóri papagáj válasza Lóri papagáj (#1370) üzenetére


Lóri papagáj
csendes tag

Helyesbítek: "sokat dolgozott ezen a területen" helyett "még sok a tennivaló ezen a téren" értendő. (A 15-20 cikk elolvasása után kicsit belegabalyodtam a dolgokba, bocsánat.) A többi érvényes :)

Lóri vagyok, adjál puszit!

(#1372) blattida


blattida
nagyúr

A Comodo december másodikától nem támogatja tovább a 3.12-es CIS verziót, ami azt jelenti, hogy utána nem fog frissülni a vírusadatbázisa.

Bárki, aki még az előző verziót használja av-vel együtt, az frissítse 3.13-asra, ha továbbra is használni szeretné a programot. :K

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#1373) obit


obit
csendes tag

Lenne egy kérdésem. CIS 3.13-at használok, komplette. Ha torrentet húzok le, akkor a visszatöltés is OK. Azonban, ha letöltöttem, és megosztásra vált az Utorrent, akkor a feltöltési szál zero.
Köszi a segítséget!

Ja és hogy lehet változtatni "arcképet", mert most vettem észre, hogy van már ilyen?

[ Szerkesztve ]

(#1374) obit


obit
csendes tag

Az utolsó kérdés reset.

(#1375) obit


obit
csendes tag

Helyesbítve nem feltöltési szál, csak símán a feltöltés. Bocs

(#1376) bivalyolo


bivalyolo
őstag

hali

bnőm notiján hibaüzenetet dob ki a comodo. természetesen updatelve van és
nála is a teljes IS van fent.

küldött egy képet de abból sok mindent nem lehetett megtudni..már újrahúzta de semmi javulás.
vmi ötlet?

[ Szerkesztve ]

"Let's agree to disagree!"

(#1377) W666W válasza bivalyolo (#1376) üzenetére


W666W
tag

Anélkül, hogy leírnád a hibaüzenetet szerintem a jóistenen kívül senki sem tud segíteni...
Azt sem tudod kb mit írt ki ?? mert ennyi infó ismeretében szerintem elég nehéz a hiba megállapítása..
3.13-as a CIS ??? Milyen oprendszert használ ???? hibajelenség ?, fagy a gépe ?? vagy mit csinál ???
mert ha visszaolvasol akkor írtak páran egy néhány hibajelenséget ha visszaolvasol akkor lehet közte van a barátnöd notiján tapasztalt is

[ Szerkesztve ]

(#1378) bivalyolo válasza W666W (#1377) üzenetére


bivalyolo
őstag

az a nagy helyzet h amit küldött kép a hibáról azon csak a comodo hibajelentős ablaka van ahol el lehet küldeni a hiba leírását a jelentéssel.

ha tudnám mi a baj nem írtam volna ide mert az alapján sztem meg tudtam volna csinálni neki csak arra voltam kíváncsi h más nem tapasztalt e hasonlót. :U

amúgy igen a 3.13 és 32-es xp sp3-al. full ugyanaz mint a sajátom mivel én raktam fel neki mindent de nálam ilyen még sohasem volt..

[ Szerkesztve ]

"Let's agree to disagree!"

(#1379) blattida válasza bivalyolo (#1378) üzenetére


blattida
nagyúr

Az 574 build van a gépén vagy korábbi, ha az utóbbi, akkor feltétlen frissíteni kellene... :K

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#1380) bivalyolo válasza blattida (#1379) üzenetére


bivalyolo
őstag

igen. azt még én szedtem le neki a hétvégén.

"Let's agree to disagree!"

(#1381) Arki válasza bivalyolo (#1378) üzenetére


Arki
tag

Én sérült fájlrendszernél, jogsultság (Windows) problémáknál és CIS lista ablakok erőltetett bezárásánál (pl. beküldés vagy napló lista) találkoztam ilyennel.

Comodo:http://comodo.freegamespalace.org, blog: http://geza.freegamespalace.org, olcsó tár: http://secure.hostgator.com/cgi-bin/affiliates/clickthru.cgi?id=gabrielg

(#1382) BigManus


BigManus
addikt

Blattida!

Comodo-hoz lehet valahol skin-t találni?
Volna linked?

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#1383) Biga Csiga válasza BigManus (#1382) üzenetére


Biga Csiga
csendes tag

Sokféle skin található, csak résen kell lenni. ;]

Egyébként elküldtem őket, remélem megkaptad. :)

[ Szerkesztve ]

Kaspersky Anti-Virus --- COMODO Firewall --- CounterSpy Antispyware

(#1384) BigManus válasza Biga Csiga (#1383) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Köszönöm, megkaptam.
Válaszoltam is. :R

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#1385) bivalyolo


bivalyolo
őstag

hali

az mitől van h ha a szülői felügyeletet bekapcsolom akkor pl a 7.zip vagy utorrent pöccre felmegy viszont amikor a dvd shrinket akartam azt már blockolja?
tudom h ilyenkor mindent blokkol és ezért nem is kérdez semmit de mi alapján dönti el h melyik mehet fel és melyik nem?

előzőleg egyik se volt engedélyezve mert azóta már újraraktam a comodo-t és töröltem a beállításokat is..

"Let's agree to disagree!"

(#1386) bivalyolo


bivalyolo
őstag

dupla sry

[ Szerkesztve ]

"Let's agree to disagree!"

(#1387) blattida válasza bivalyolo (#1385) üzenetére


blattida
nagyúr

Amit ismer, azokról tud dönteni, fehér lista alapján, a shrink pedig nincs rajta...amúgy nem blokkol mindent.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#1388) bivalyolo válasza blattida (#1387) üzenetére


bivalyolo
őstag

aham, értem. köszi :R

"Let's agree to disagree!"

(#1389) blattida


blattida
nagyúr

Néhány kép a V4-ből:

;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#1390) vv5204 válasza blattida (#1389) üzenetére


vv5204
senior tag

Tolhatnál még több képet is! :)
Arról van infó, hogy a V4 Tűzfal miben tud majd többet, mint a mostani?
Például a viselkedés alapú okosság az AV-ba lesz vagy a D+-ba?

[ Szerkesztve ]

(#1391) W666W


W666W
tag

Ez nem igazság :DD :DD
Nekünk miért nem jut a Jóból ???
lehet egy gonosz kérdés ?, ha már képeid vannak, hogy áll a magyarosítás ??? ;] ;] ;]

Meg ez meik változat ? a V4 beta 0,5 rendezöi változat ??? ;] ;] ;]

Meg nem tudom, de ez szerintem baromi ronda lett ezzel a MSZMP-s színvilággal...a mostani színvilág olyan nyugtató, és arisztokratikus, de ez a vörös inkább valami leninkép köré tudnám elképzelni... :(

Egyébként a tesztidöszak melyik részénél tartotok ?, valami Bövebb infó a képeken kívül ?? amint látom ez csak aFirewall + defense + kombó az antivírusos rész képei Jol vannak ???? :D :D :D

telhetetlen vagyok igaz ??? :C :C

[ Szerkesztve ]

(#1392) W666W


W666W
tag

Hi Guys

I thought I would just let everyone know that CIS ver 4 is planned to be in moderators hands on Monday (7/12/09). A public beta then will be available shortly after, depending on the bugs that the moderators find.

As everyone knows, you can expect the following new features in CIS ver 4:
1. Sandboxing
2. Time Machine Technology
3. Behaviour Blocker/Analysis.
4. Antivirus is rewritten internally, and for cleaning it will have "acid like" cleaning capabilities to remove the hardest of malware.

There are some things I would like to point out with CIS ver 4, those things are: Sandboxing, Time Machine, and the GUI. I will start with the Sandboxing Component and how it will work.

Sandboxing in CIS
The sandboxing component uses file system/registry virtulization + limited user accounts to achieve it's protection. The code written for the sandbox is the same for both 32bit and 64bit platforms. Expect Windows XP 64bit. There are limitations in XP 64bit which doesn't make it possible to support it. However, Vista 64 and later will have it.

How it works is very simple and straight forward: Trusted applications will run outside the sandbox, Untrusted applications will run inside the sandbox. The sandbox will NOT work as a on-demand sandbox for experienced users to simply sandbox some applications. It will work as a default-deny sandbox where untrusted applications will be run in the sandbox automatically and will be automatically denied any access. The only other Alerts you will get for untrusted applications (malware related) are off course Antivirus Alerts, Buffer overflow alerts, Defense+ malware heuristic alerts. Yes Defense+ Herustic is now back and back by default due to the pop ups being dramatically reduced. On that note, All Defense+ Monitor settings are now checked Smiley The Sandbox will ignore installers/updaters/trusted applications and here you will only get one Defense+ Alert for these type of applications which is "Run with elevated privileges" alert and the alert language will be the same every time. No more confusing "Trying to write to this registry key" etc anymore! Sandboxing simply makes Defense+ smarter and quieter.

Time Machine
Time Machine integration in CIS 4 is not seamless. If you have Time Machine on your system, CIS will make use of some of it and when you see a Alert, there is an option to create a snapshot using Time Machine. If you don't have time machine, CIS will simply use System Restore. There is not much more to say for this.

The GUI
If you were part of the Usability Study Group, The USG were discussing ways to improve the GUI in CIS and even created mock GUI's. That new GUI is not in this version. Reason being is that CIS 4 would take ALOT long to get here (We are probably talking another 12 months from now or more) So minimal changes were made in the GUI. However, no work or suggestion was lost and the GUI overhaul is shifted to the next major CIS release (Eg CIS v5).

ez derült ki a Comodo Fórumon a CIS 4-röl..esetleg ha valaki lefordítaná az olyan jó lenne köcce szépen elöre is... :C :C :R :R

(#1393) vv5204 válasza W666W (#1392) üzenetére


vv5204
senior tag

(#1394) canniball válasza W666W (#1391) üzenetére


canniball
nagyúr

"...baromi ronda lett ezzel a MSZMP-s színvilággal..."
Rádobsz egy skint és máris piros-fehér-zöld lesz. ;]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#1395) Fire/SOUL/CD válasza canniball (#1394) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

A szín nem gond, hisz mire lesz a Comodo 4-esből egy éppkézláb változat, addigra ugyis "narancs" színben fogunk úszni... ;]
(bár jobban belegondolva, narancs színben is elég randa lenne a Comodo :DDD )

blattida
Úgy volt, hogy December elején lesz már valami tesztváltozat, vagy rosszul emlékszem?

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1396) W666W válasza canniball (#1394) üzenetére


W666W
tag

Dobjon a halál ;]
Remélem ez csak ideiglenesen néz ki így.Erösen szubjektív a véleményem de nekem nem tetszik..ha már olyat akartak mint a CSC felülete akkor már azt a színvilágot is behozhatták volna..Sajna az a tapasztalat, hoyg egy progit nagyon sokan még ki sem próbálnak hanem ránéznek és azt mondják: " óó ez ronda nem rakom fel "

DE Tényleg mikor lesz ebböl egy használható Béta ??

(#1397) W666W válasza vv5204 (#1393) üzenetére


W666W
tag

Nem véletlen az hogy az angolt tettem be ugyanis a Google fordító ......-t sem ér szerintem... :DD :DD

Azt gondoltam, hadd tudja mindenki, hogy a CIS ver 4 a tervek szerint a moderátorok kezét hétfő (7/12/09). A nyilvános béta, akkor hamarosan elérhető lesz az után, attól függően, hogy a bogarak, hogy a moderátorok találni.

Mint mindenki tudja, akkor számíthat a következő új szolgáltatásokat a FÁK-ver 4:
1. Elkülönítést
2. Time Machine Technology
3. Viselkedés Blocker / Elemzés.
4. Antivírus újraírt belső, és a tisztítás lesz "savas, mint a" képességek tisztítás eltávolítani a legnehezebb a malware.

csak egy példa a munkájára... :DD :DD
Viszont tudom, hogy itt a fórumon vannak olyan szakik akik igen jól tudnak angolul, és igen jól el tudják mondani, hogy mit is takar az a bejegyzés amit bemásoltam...

De ha Te is tudsz angolul akkor szívesem veszem a TE fordításodat is.. :R

(#1398) canniball válasza W666W (#1397) üzenetére


canniball
nagyúr

Klatty!

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#1399) blattida válasza W666W (#1392) üzenetére


blattida
nagyúr

Röviden:

A 4-es fő moduljai: Sandbox(virtualizáció)
Time Machine(Rendszervisszaállítás)
Viselkedés alapú elemző/blokkoló( online CIMA)
Újraírt av motor, a maximális hatékonyságért és eltávolításért

A most megjelenő verzióban nem lesz benne a vadonat új GUI( csak a módosított), a CIMA és az új motor.

A sandbox nem lesz önállóan használható, csak a CIS fogja benne kezelni a nem megbízható alkalmazásokat, folyamatokat, programokat, és alapértelmezésben minden kérésük tiltásra kerül, amiről értesítést kap a felhasználó.
A defense+ riasztásait és értesítéseit drasztikusan leredukálják.

A time machine még nem kerül bele, önállóan viszont elérhető, telepíthető, ha van a felhasználó gépén, akkor a cis használni fogja a képkészítés vagy visszaállítás lehetőségét, ha nincs, akkor a win saját rendszer visszaállítás funkciója használható.

A szép új GUI csúszik a következő főverzióig(V5), mert egyszerűen a prioritás miatt nem ezzel foglalkoznak jelenleg, bár, már több, mint egy éve téma, hiszen nem elég átlátható, felhasználóbarát és trendi a jelenlegi... ;]

Fire
Nem, december végén várható az első publikus béta, tegnap lett elérhető a belső moderátorok, tesztelők számára az első béta, ha ezen a szűrőn átmegy, akkor mi, a fordítók is megkapjuk, majd pedig a regisztrált tagok is hozzáférhetnek a fórumon keresztül...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#1400) deter


deter
aktív tag

Sziasztok!

Problémám akadt a tűzfallal. Egész pontosan CoD MW2 -nél. Játszani tudom, de folyamatosan blokkolja a csomagokat, ami laghoz vezet. Ráadásul nem tudok sehogy sem host lenni. Próbáltam már a Comodo fórumán leírtak szerint eljárni, de nem segített.

üdv_
deter

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.