Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-12-01 16:34:44

LOGOUT.hu

"Sokan hiányolták, hogy a CIS topiknak nincs első hsz-e, ráadásul tényleg hasznos lenne egy összefoglaló a programhoz, ezért most megszületett, használjátok egészséggel, remélem, néhányotoknak könnyít az életén és a "Sárkány" használatán!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) cSullohillaG


cSullohillaG
csendes tag

Ha érdekel valakit, akkor a még mindig él az 1 éves Internet Security Pro kulcs. (5.12-vel próbáltam most)

Menete: Letöltöd és felteszed a Comodo IS Premium-ot (ezzel próbáltam), majd letöltöd ezt. Miután feltetted és lefrissítetted a legfrissebb verziót, az után elindítod az előbb letöltött változatot, s végig viszed a 2 vagy 3 lépést. És ki fogja írni, hogy IS Pro sikeresen aktiválva :)

Remélem tudtam segíteni

(#7002) knor82


knor82
csendes tag

Mikor jön már a CIS6 beta? nem úgy volt, hogy még augusztusban??

(#7003) Pittu1986 válasza knor82 (#7002) üzenetére


Pittu1986
tag

6983-as hozzá szólás blattidától.

Windows 11 22H2, MSI B250M Mortar, Crucial 8GB 2400MHZ, MSI Geforce GT 1030

(#7004) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Hatos verzió újításainak felsorolása megtalálható valahol vagy csak beta testkor olvasható?

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#7005) blattida válasza ƵøŁĭ (#7004) üzenetére


blattida
nagyúr

Melih rövid hsz-e a hatos bétájáról:

My First impression:

Very easy to use, intuitive.
Kiosk is simply amazing.
Fast and easy on resources.
A lot of under the hood tweaking capability.

Reméljük, hogy tényleg így lesz.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#7006) M3oH válasza blattida (#7005) üzenetére


M3oH
addikt

Ezert Melih kisse lefogult, de legyen igaza :)

(#7007) Sonja


Sonja
veterán

Van egy Kindle Previewer program, ami arra szolgál, hogy a mobi/prc/azw ebook fileokat meg lehessen a gépen nézni, hogy hogyan is fog mutatni a Kindle olvasón. Amint megnyitok egy file-t, ezt dobja fel a tűzfalam:

A TCP IP cím természetesen mindig változik, de a 80-as http port állandó! Egyszerűen nem jöttem rá, akár hogy próbáltam beállítani, hogy hogyan tudom kiengedni anélkül, hogy folyton rákérdezne. Letrehoztam már több féle globális szabályt, de tuti kihagyok valamit. :((( Tudna valaki segíteni a helyes beállításhoz? :F Köszi! :R

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#7008) blattida válasza Sonja (#7007) üzenetére


blattida
nagyúr

Nyomj neki egy kevesebb opciót és úgy engedélyezd, ha akkor is ezt teszi, akkor a tűzfalszabályoknál hozz létre egy bármilyen ip címre engedélyező kimenő szabályt.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#7009) blattida


blattida
nagyúr

Holnaptól elérhető lesz egy languy videó a CIS 6-ról, remélhetőleg minél hamarabb megtekinthető lesz a youtube-os csatornáján.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#7010) blattida


blattida
nagyúr

CIS 6 képek:

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#7011) blattida


blattida
nagyúr

Még egy kevés:

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#7012) int


int
tag

Még ilyenek is vannak:


Egyébként baromi jól néz ki :C

törölt acc

(#7013) HZoli87 válasza blattida (#7010) üzenetére


HZoli87
veterán

Innen-onnan erőt merítettek rendesen, de nem rossz. :)

(#7014) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Nekem bejön ez a felület(is), csak lassan jó lenne, ha le lehetne tölteni egy bétát... ;]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#7015) blattida


blattida
nagyúr

Plusz még három:

A Defense+ átalakult, kiegészült a plusz kiszolgáló oldali szolgáltatásokkal, a közösségi alapú osztályozás visszatért, van rendes autosandbox, használhatóbb és gyorsabb av és szerencsére nem metro felületet kapunk, ezeknek én már önmagában örülök.
A béta pedig majd megmutatja, mennyire használható a valóságban és mennyire bugos a kicsike.

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#7016) Dévacsen válasza blattida (#7015) üzenetére


Dévacsen
senior tag

Szia,valóban csak angol nyelven lesz elérhető a béta,tudsz valamit erről.

ཨོཾ་ཨཱཿཧཱུྃ་བཛྲ་གུ་རུ་པདྨ་སིདྡྷི་ཧཱུྃ

(#7017) blattida válasza Dévacsen (#7016) üzenetére


blattida
nagyúr

Szia!

Igen, az első béta biztos, hogy csak angolul lesz elérhető, mivel még nem kaptuk meg a fordítandó nyelvi fájlokat
Amint elérjük őket, fordítunk.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#7018) Dévacsen válasza blattida (#7017) üzenetére


Dévacsen
senior tag

Értem,előre is köszönöm a munkád/munkátokat.Akkor várok egy későbbi verzióra,mert itt aztán lesz beállítási lehetőség bőven,elvesznék benne angolul. :)

ཨོཾ་ཨཱཿཧཱུྃ་བཛྲ་གུ་རུ་པདྨ་སིདྡྷི་ཧཱུྃ

(#7019) Fire/SOUL/CD válasza blattida (#7015) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Mond azt blattida, hogy az új, odafigyel az autorun-ra... Please, please, please... :DDD (Mert ha nem, akkor egy 8 éves kártevő le fogja amortizálni, úgy ahogy van(eddig az összes CIS-nek ez volt a gyenge pontja)) :(((

UI: Ezt csak azért, hogy legyen világos. x64 alatt, aha az autorun elindul, ahhoz csak korlátozott hozzáférése van a védelemnek(nem csak a CIS-nek, minden más védelemnek is. Amikor egy magasabb jogosultsággal indított process indul útjára, azt max felügyelni lehet, de az általa végzett módosításokat nem, azaz jelezheti egy védelmi alkalmazás, hogy "nem korrekt" amit csinál, de megakadályozni benne nem lehet(természetesen admin fiókban))

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#7020) blattida válasza Fire/SOUL/CD (#7019) üzenetére


blattida
nagyúr

Nem tudom, egyelőre választ várok.

Más: személyre szabható főképernyő:

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#7021) blattida


blattida
nagyúr

Jönnek még képek:



Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#7022) vv5204


vv5204
senior tag

Languy bácsi videója is megérkezett. :K

[link]

(#7023) vv5204 válasza vv5204 (#7022) üzenetére


vv5204
senior tag

Tetszetős a gui és jobban személyre lehet szabni, mint eddig, van
bőven új beállítási lehetőség. Még kissé lassúnak tűnik használat közben.
Az azért kissé fura, hogy a HIPS alapból ki van kapcsolva, pedig ez
a CIS egyik fő modulja a kártevők ellen. :U

(#7024) Fontos?


Fontos?
tag

Tetszetős,remélem olyan jó,mint ahogy kinéz:P

-A régit le kell majd túrni,vagy nem?(..tehát frissít,vagy újratelepítős)
-A megalkotott szabályokkal mi lesz , ha majd az újat telepítem?

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XNBP18nrRdw#!

(#7025) BigManus válasza blattida (#7021) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Linuxra mikortól várható?

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#7026) blattida válasza BigManus (#7025) üzenetére


blattida
nagyúr

Szia!

Nem tudom, nem beszélnek róla, a windows-os verzió élvez jelenleg abszolút prioritást.

Jelenleg nincs helyi viselkedés elemző, csak átnevezték a végrehajtás vezérlés részt, az autosandbox még mindig nem virtualizált, nem sokkal a hatos megjelenése után érkezik majd a 6.1-es, amiben ez a két említett is megjelenik.
Elvileg.
Csúsznak ám rendesen.

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#7027) int válasza blattida (#7026) üzenetére


int
tag

Elég szomorú, akkor lényegében a sima hatos arra lesz csak jó, hogy megszokjuk a kezelőfelületet. Illetve ha virtualizálni akarsz valamit akkor marad a Run Virtual, illetve még egyébre a Kiosk.

törölt acc

(#7028) szabeska


szabeska
addikt

Nem egészen tudtam kihámozni a hsz-ekből, ezért megkérdezem konkrétan: Avastot használok, és feltettem mellé a comodo tűzfalát. Mik azok a dolgok, amiket be kell állítanom illetve kikapcsolnom, hogy ne akadjanak össze véletlenül sem? Illetve hogyan tehetem maximálisan biztonságossá, mit hogyan állítsak be?

[ Szerkesztve ]

F1

(#7029) Qasam


Qasam
aktív tag

Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy CIS Premium free verzióban van-e webwes víruskereső és spywerkereső, mert nagyon tetszik. Illetve rá lehet-e bízni egy teljesen átlagos célokra használt (film, zene, közösségi oldalak stb.) laptop védelmét? Ha van valakinek tapasztalata kérem írjon, mert mindjárt fel is raknám! Köszi

(#7030) L7wy válasza Qasam (#7029) üzenetére


L7wy
őstag

Nincs benne webes víruskereső, de ettől függetlenül még nagyon erősen védi a gépet, illetve ha comodo dns-t használsz, az valamiképpen webes védelemnek is értelmezhető.

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#7031) Qasam válasza L7wy (#7030) üzenetére


Qasam
aktív tag

Köszönöm!

(#7032) blattida válasza Fire/SOUL/CD (#7019) üzenetére


blattida
nagyúr

Sajnos nem mondhatom, nem foglalkoznak az autorun funkcióval. :(

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#7033) buhera73 válasza szabeska (#7028) üzenetére


buhera73
csendes tag

Én így használom.

Avast
- Automatikus zárt környezet kikapcsolva
- WebRep kikapcsolva

Comodo
- Konfiguráció: proaktív
- Defense+: biztonságos
- Sandbox kikapcsolva
- Tűzfal: egyedi házirend
- Láthatatlan portok varázsló: minden bejövő kapcsolat tiltása
- Tűzfalnál az ARP gyorsítótár védelme és az Indokolatlan ARP keretek blokkolása bekapcsolva
- Defense+: Beazonosítatlan fájlok kezelése, mint: Korlátozott

(#7034) vv5204


vv5204
senior tag

Sárkányéknál a csúszás mára már védjeggyé vált. Egyhamar nem lesz
beta 6-os, úgy tűnik sajnos. :(

Comodo fórumról Languy írta:

"yup there are, be happy guys we are messing with it and trying to make it better for you so that when you do get a beta it will be stable and better. personally I think a public beta is 2 or so weeks away. But that is just what I think."

(#7035) Pittu1986 válasza vv5204 (#7034) üzenetére


Pittu1986
tag

Én is olvastam. Kicsit csúsznak úgy 1 évet. Csak nehogy bukta legyen belőle.

Windows 11 22H2, MSI B250M Mortar, Crucial 8GB 2400MHZ, MSI Geforce GT 1030

(#7036) blattida válasza Pittu1986 (#7035) üzenetére


blattida
nagyúr

Hát, ha a végleges hatos verzióból is kimarad a virtualizált autosandbox és a helyi viselkedés elemző, akkor szinte biztos, hogy majdnem az lesz.
Kicsit fárasztó és elkeserítő, de ez van.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#7037) Frenk


Frenk
aktív tag

Sziasztok!

Érdeklődöm, hogy a free verzió / 5.10 v / telepítésénél alapból települ a Comodo Dragon, vagy már a telepítésnél kiválasztható ha nem lenne rá szükség?

(#7038) Dévacsen válasza Frenk (#7037) üzenetére


Dévacsen
senior tag

Telepítésnél választhatsz. :)

ཨོཾ་ཨཱཿཧཱུྃ་བཛྲ་གུ་རུ་པདྨ་སིདྡྷི་ཧཱུྃ

(#7039) W666W válasza Frenk (#7037) üzenetére


W666W
tag

A Telepítésnél ne nyomj egyből továbbot hanem válaszd az egyedi telepítést és akkor még a geek Buddyt sem telepíted fel meg a dragont sem ha nem kell

(#7040) szabeska válasza Sonja (#7007) üzenetére


szabeska
addikt

Menő a könyv címe xD

F1

(#7041) aiminet


aiminet
tag

hello all!

Hol találom CIS 6 béta download? :DDD :DD

(#7042) Fandango válasza aiminet (#7041) üzenetére


Fandango
veterán

Szerintem sehol, ugy tudom csak belso teszteles folyik.

(#7043) aiminet


aiminet
tag

tényleg ez? kaspersky 86%? OMG! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7044) Fontos? válasza aiminet (#7043) üzenetére


Fontos?
tag

...bár mindenki a sajátját dicséri...
De szerintem igaz lehet ,én maximálisan elégedett vagyok vele :)

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XNBP18nrRdw#!

(#7045) aiminet válasza Fontos? (#7044) üzenetére


aiminet
tag

értem, meg csaj is? :C

(#7046) L7wy válasza blattida (#7036) üzenetére


L7wy
őstag

Én ahogy olvastam a 6.1ben lesz az autosandbox fullos.

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#7047) aiminet válasza L7wy (#7046) üzenetére


aiminet
tag

oktoberben lesz CIS 6 Final :P

(#7048) L7wy válasza aiminet (#7047) üzenetére


L7wy
őstag

Én meg a 6.1-ről írtam ;] :P

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#7049) blattida válasza L7wy (#7046) üzenetére


blattida
nagyúr

Igen, itt már írtam róla.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#7050) aiminet


aiminet
tag

Hello all!

Comodo Internet Security eredmény nincs benne link http://www.av-test.org/index.php?L=1

hogy lehet?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.