Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-12-01 16:34:44

LOGOUT.hu

"Sokan hiányolták, hogy a CIS topiknak nincs első hsz-e, ráadásul tényleg hasznos lenne egy összefoglaló a programhoz, ezért most megszületett, használjátok egészséggel, remélem, néhányotoknak könnyít az életén és a "Sárkány" használatán!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) blattida válasza Alger (#599) üzenetére


blattida
nagyúr

Igen, ilyen gond is lehet. :K
Mondjuk a rendszergazdának ellenőriznie kellett volna, hogy működik e rendesen a frissítés és forgalom...mert ez is a munkájának a része...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#602) eurolac válasza blattida (#600) üzenetére


eurolac
senior tag

Igen, köszönöm, rájöttem. Azért nem tudtam, mert előzőleg nem volt bepipálva és mégis kijött. Na, de így most már egyértelmű. Üdv.

Eurolac

(#603) #41133696


#41133696
törölt tag

Szomszédomnak Windows XP-n a Comodo Internet Security-van, viszont a fia gépére nem tudta már feltenni, mert a honlapon nem találta. Helyette csak külön talált Comodo AV-t és firewallt, ezért visszatért az Avasthoz. Tényleg nincs már egyben ingyenes Comodo IS ?

(#604) Sdi válasza #41133696 (#603) üzenetére


Sdi
addikt

A honlapon én sem találtam meg, de ez az utolsó cucc és ez free.

Most néztem meg jobban, nem úgy van kitéve, hogy free CIS, hanem a free Antivirus alatt találod meg, de ugyan az.

[ Szerkesztve ]

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#605) milestone


milestone
tag

Használtam egy ideig a Comodot (3.9), mert mindenki annyira dicsérte, de aztán elegem lett abból, hogy folyton kérdezősködött, melyekre nem tudtam a választ.
Visszaraktam a Zone Alarm Pro-t, melyet hosszú évek óta megelégedéssel használtam, soha semmi bajom nem volt, semmit nem kaptam el. Kiismertem, tudtam, hogy melyik programnak mit engedélyezek (internet elérés, szerverként való működés, e-mail küldés, stb). Ritkán kotnyeleskedett, rendben volt.
Azóta viszont úgy tűnik, hogy lassabb lett a net, mint a Comodoval.
Kérdésem: be lehet-e hasonlóan állítani, mint a ZA-t, hogy adott programnak mit szabad és mit nem, de ne zargasson a kismillió komponens viselkedésével?
Eleinte Training, majd Safe üzemmódban használtam, ahogyan itt a fórumban többen javasolták.
Vírusirtó részét nem telepítettem, Avast van erre a funkcióra. Fut még a Spybot is.
Tehát van "féllaikus" üzemmódja is?

(#606) vante


vante
aktív tag

Én a 2.4-est Comodo-t tettem vissza, azt legalább átlátom, és annyit kérdez, ami tényleg szükséges, plusz nem bugos. Nagyon sajnálom, hogy nem ezt a vonalat vitték tovább, nálam a 3.x-es vonal eléggé a béka feneke alatt van. És hiába "biztonságosabb", mert nem az, ha a sima mezei felhasználón múlik, aki nem tudja mi az az xy kérés, és kiengedi, már akkor bukta.

(#607) #41133696 válasza Sdi (#604) üzenetére


#41133696
törölt tag

Köszi, szóltam Neki ;)

(#608) Rönó


Rönó
tag

Sziasztok!
Olyan problémám adódott a legfrisebb 3.10 vírusirtó nélküli verzióval hogy a nod32 vírusadatbázisa nem frissül miatta. Sem automatikusan, sem pedig kézi frissítéssel nem frissül. Mindig azt írja ki higy a legfrissebbet használja. Viszont ha kikapcsolom a tűzfalat (kilépek) akkor egyből frissül. Az összes többi adatbázisfrissítős alkalmazásom műxik a tűzfal mellett csak ez nem akar rendesen. A gép igencsak kommunikál az adatbázis szerverével mert jön a visszajelzés csak hát nem az ami kellene. Tudna esetleg valaki valamilyen tanácsot adni???? Ja, és ez a jelenség a 3.10 verzió óta áll fent. a 3.9-el még működött rendeltetésszerűen.

Üdv: Tóth Attila :(

(#609) S W A T válasza Rönó (#608) üzenetére


S W A T
senior tag

Ha nem fizettél a nodért tedd fel az avastot :DDD az simán frissül.

Ha pedig mindenképp ragaszkodsz a nodhoz engedj neki szabad hozzáférést teljesen.

[ Szerkesztve ]

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#610) Rönó válasza S W A T (#609) üzenetére


Rönó
tag

Szia!
Szabad hozzáférése van a hálózathoz! Aki pedig ilyen sw-ért pénzt ad az más aljasságra is képes....! ;)
Üdv: Rönó :K

(#611) S W A T válasza Rönó (#610) üzenetére


S W A T
senior tag

Akkor avast :DDD hidd el sokak szerint jobb, és egy erősebb gépen senkit nem izgat ha esetleg éhes. :D Ja és legális. és nincs baja a Comodoval. :)

[ Szerkesztve ]

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#612) Biga Csiga válasza vante (#606) üzenetére


Biga Csiga
csendes tag

A 2.4-es COMODO érdekes módon még így, elavultnak mondott állapotában is veri a mezőnyben a Zone Alarm-ot, ESS-t, és sok más a legújabb verziójával bemutatkozó szoftvergyártó cég termékét. A védelmi értéke viszont sajnos már nem az igazi, ha neked mégis bejön, akkor használd. ( A 3.10-es pedig nincs a béka feneke alatt, ellenkezőleg: :R )

Kaspersky Anti-Virus --- COMODO Firewall --- CounterSpy Antispyware

(#613) Rönó válasza S W A T (#611) üzenetére


Rönó
tag

Szia!
Az avastal kapcsolatban lehet igazad van...! Bár a nod32-m sem illegális , hanem mindig felteszem a következő próbaverziót ami 30-40 napig jó. Ugyanis nem vagyok lusta ilyen időközönként újratelepíteni a progit. Viszont én azt szeretném hogy működjön a jelenlegi felállásban is! ......a manóba!
Üdv: Rönó

[ Szerkesztve ]

(#614) S W A T válasza Biga Csiga (#612) üzenetére


S W A T
senior tag

Kérdés hogy "a nem az igazi" mit jelent. ;)

Rönó az avastra kérsz 1 éves kódot és teljesen legálisan használhatod ;) ;)

[ Szerkesztve ]

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#615) Narxis


Narxis
nagyúr

A 2.4-es COMODO érdekes módon még így, elavultnak mondott állapotában is veri a mezőnyben a Zone Alarm-ot, ESS-t, és sok más a legújabb verziójával bemutatkozó szoftvergyártó cég termékét.

:O

De azért még kijelenti, hogy a védelmi értéke "nem az igazi".

Thanos was right.

(#616) Biga Csiga


Biga Csiga
csendes tag

[link] Itt egyértelműen látható a COMODO 2.4 és az ESS tűzfalszekciójának teljesítménye közötti különbség. 55% illetve 4%. Az 55%-os teljesítmény nálam a "nem az igazi" kategóriát jelenti. Az ESS "teljesítménye" pedig kritikán aluli. None.

Kaspersky Anti-Virus --- COMODO Firewall --- CounterSpy Antispyware

(#617) band1103


band1103
őstag

Üdv!

Még csak most próbálgatom ezt a comodo-t és már most nem értem. Safe módban van minden és ilyenkor mikor megy a torrent kliens, a tray ikonján le nyilak és fel nyilak voltak, értem miért. aztán a comodo telepítés után először szerettem volna nyomtatni és alert-ezet nekem valamit amire én olyan valamit választottam hogy install mode vagy nem tom, valami ilyesmit. Ekkor tudtam nyomtatni de megváltozott a tray ikonja és már nem mutat le-és fel nyilakat rajta. Ez mit jelent most? Vissza kéne állítanom hogy mutassa az adatforgalmi nyilakat vagy így is jó vagy még jobb? És miért?
Minden segítséget előre is köszönök.

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

(#618) McClane válasza band1103 (#617) üzenetére


McClane
aktív tag

Heló!

Ide tegyél pipát: jobb klikk az ikonra a tálcán -> Show Tray Animation

és akkor fogja mutatni a zöld fel és piros le nyilat.

(#619) milestone válasza milestone (#605) üzenetére


milestone
tag

Elnézést, erre valaki tudja netán a választ?
Tehát, van olyan üzemmódja, melyben nem kérdezősködik folyton (mint a Training-ben), de azért még biztonságos?
Mire kell Defense+-t, ill. a másikat állítani?

(#620) blattida válasza milestone (#619) üzenetére


blattida
nagyúr

Te a safe módra gondoltál, a training módban nem kérdez szinte semmit, de közel sem olyan biztonságos, mint a safe mód. ;] Amúgy csak egyszer kell végigválaszolni a kérdéseit, utána nem nagyon kérdez biztonságos módban sem. A konfigot pedig le kell menteni és a későbbiekben is használhatod, ha valamiért újra kéne raknod és nem kell ismételten ezerszer klikkelned...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#621) blattida


blattida
nagyúr

A familiáris szignatúra konverzió folyamatosan zajlik, ezért az adatbázis mérete is lassan, de biztosan csökken. Az új formátumnak hála a napi felismert és elkapott kártevők száma nagyjából 500000db.

Az új oldaluk még változóban, az ingyenes CIS mind az av, mind a tűzfal alól elérhető... :K

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#622) milestone válasza blattida (#620) üzenetére


milestone
tag

Igen, a kezdeti Trainingről Safe-re váltottam kb. 1 hét után. Előbbinél valóban nem kérdezősködött, ám - gondolom, mint a nevében is benne van - tanulgatta a processzeket és majd' mindent ki/megengedett. Így kényelmes, de nem túl biztonságos.
Az volt a bajom a Safe-fel, hogy nemcsak a programok viselkedésére kérdezett rá, hanem a kismillió alprocesszekre is, amikról lövésem nem volt, hogy kik/mik azok és mit akarnak.
A ZA-nál is volt lehetőség arra, hogy a komponensekre is rákérdezzen, de azzal hasonló eredményt értem el. Mivel nem tudtam rájuk a választ, inkább hagytam és csak a programokat állítottam be.
Tehát azt szerettem volna megtudni, hogy van-e lehetőség arra, hogy csak magára az adott programra kérdezzen rá, a hozzá kapcsolódó "alkatrészekre", alegységekre ne.

(#623) blattida válasza milestone (#622) üzenetére


blattida
nagyúr

Persze: CIS/tűzfal/speciális/tűzfal viselkedés beállítása/ riasztási beállítások/itt állítsd ritkára, úgy csak egy riasztás lesz az egyes alkalmazásokhoz. :K

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#624) milestone válasza blattida (#623) üzenetére


milestone
tag

Köszönöm :)
Akkor valószínűleg megint leveszem a ZA-t és visszateszem a Comodo-t. Adok még egy esélyt neki.

[ Szerkesztve ]

(#625) band1103 válasza McClane (#618) üzenetére


band1103
őstag

:R

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

(#626) McClane válasza band1103 (#625) üzenetére


McClane
aktív tag

Nincs mit szívesen. :)

(#627) S W A T válasza band1103 (#544) üzenetére


S W A T
senior tag

kérdezd meg a nagyokat. ;]

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#628) blattida válasza milestone (#624) üzenetére


blattida
nagyúr

A kis gyík meg fogja hálálni... :U ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#629) Half-Life


Half-Life
tag

Sziasztok!

Most telepítettem a CIS legújabb verzioját és most probálom ki legelöször is egyben a szoftvert! Jelenleg alap beállításon van minden. Olyan problémám lenne hogy MSN közben mikor én meg a partnerem bekapcsoljuk a camet a kép szakadozik nem folyamatos valami miatt és ez a CIS telepítése óta van. Elötte a ZA-t használtam szintén a IS verzioját és azzal folyamatos volt a kép. Melyik beállítás blokkolhatja a folyamatos cam képet a CIS-ben?

A seggtracer Zsolti megvadul , ha Bill Gécc segg az úr... by Half-Life

(#630) blattida válasza Half-Life (#629) üzenetére


blattida
nagyúr

Az msn számára engedélyezd a ki- és bejövő forgalmat a hálózati biztonsági házirenden belül.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#631) blattida válasza blattida (#621) üzenetére


blattida
nagyúr

Kábé két hónap múlva fogja éreztetni a hatását a familiáris szignatúra formátum.
A közeljövőben lesz még egy hibajavító verziófrissítés. Utána már csak a 4-es, év végén...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#632) S W A T válasza blattida (#631) üzenetére


S W A T
senior tag

A 4-is magyar lesz ?

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#633) blattida válasza S W A T (#632) üzenetére


blattida
nagyúr

Elvileg igen. Majd megkapjuk hozzá az újabb nyelvi fájlokat.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#634) S W A T válasza blattida (#633) üzenetére


S W A T
senior tag

Nem kötözködésből kérdeztem csak ugye a 2xxx-es is magyar volt aztán jött az új és az már nem :) (vagyis jó sokáig nem volt az )

gondoltam megkérdem ez lesz e a 4-essel is.

[ Szerkesztve ]

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#635) blattida


blattida
nagyúr

Immár hivatalos, nem lesz több kiadás a 3-as sorozatból, mostantól a 4-esen dolgoznak:

"There will be no more released of CIS version 3 series, The entire CIS Team is now working on version 4, Which will include a new GUI, etc so that will obviously need translating again for that version (Version 4 is either end of this year or beginning of next year)."

Ez pedig azt jelenti, hogy a hivatalos magyar nyelvi támogatás a 4-es verzióban debütál... :O

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#636) k.tari válasza blattida (#601) üzenetére


k.tari
tag

Na szóval!Comodo igy Comodo úgy,mindenki agyon dicséri,feltettem,oké!Akkor mondja már meg nekem légyszives nagyonszépen kérlek hogy mi a feladata egy virusirtós tűzfalnak??!!Hát nem az hog yne jöjjön be virus???Feltettem és poénból két nap után lefuttattam a manuális keresőjét és 15 db virus talált!!!mondom mivan??a leggagyibb virusirtó se engedte át ezeket az elmúlt 2 évben,még a zonealarm sem,ez az agyondicsért comodo??!!

manuálisan kell virustirtanom??Nem az lenne a feladata hogy ne engedje be???!!röhely!pedig be van konfigurálva,bár a zonealarmot eleve nem kellett és nem jött be semmi rajta!!ez virusirtó tűzfal???!Manuláisan keressem meg néha??Hát ne engedje be és kész!!

(#637) blattida válasza k.tari (#636) üzenetére


blattida
nagyúr

:F Van egy olyan sanda gyanúm, hogy a talált "vírusok" már a gyík érkezése előtt fölkerültek a gépedre...Ellenőrizted egyáltalán bármilyen más vírusirtóval, online scanner-rel a géped a ZA mellett/után?
A CIS valósidejű védelme hatékony, nem szokott beengedni vírusokat. Ami pedig a gépeden van, arra csak akkor fog jelez, ha aktív vagy hozzáféréskor, azaz kereséskor.
Ez a dolga. ;]

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#638) k.tari válasza blattida (#637) üzenetére


k.tari
tag

Az a poén az egészben hogy f-secure online scannerrel nézema gépet 2 naponta plusszban és semmit nem talált,biztos vagy benne hogy a winyón találhatott virusokat??Akkor a nod32 meg avast+f-secure online scanner miért nem talált sohamanuális keresésnél ugye?
nem értem:-(

(#639) blattida válasza k.tari (#638) üzenetére


blattida
nagyúr

Be tudnád tenni az AV logját, hogy láthassuk a a találtakat?
Lehet, hogy fals is van közöttük...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#640) k.tari válasza blattida (#639) üzenetére


k.tari
tag

Na az a helyzet hogy fogtam magam és vissza Ghostoltam a fél évvel ezelötti lementett windowsomat ami szűz telepités driverek meg rendszerkarbantartás progival minden kitörölve nem csak ccleanerrel hanem tune up 2009-el és utána mentettem le annak idején minden fullosan elhelyezve tálcán stb.abban hiba nincs mert még viruskeresővel is végignéztem akkor mielött lementettem,akkor comodoval volt lementve a gép régebbi verziójával,ezt töltöttem ugye vissza!

Na szóval,visszaGhostoltam,minden szép és gyönyörű és azonnal frissitettem a comodo-t,ezután azonnal lejöttem a netről és megnéztem a gépem,nem talált semmi virust rajta tehát a rendszer okés!
Utána fél órát voltam kb.index.hun meg iwiwen meg egy két torrentkeresőn ÉÉÉÉSS:

utána lefutattam és 19 virust talált!!!Na akkor ez most hogy a francba???IGy véd?? Firevall és security level safe modban van!!na most mi a frász van!

(#641) blattida válasza k.tari (#640) üzenetére


blattida
nagyúr

Tedd be a logot, hogy lássuk, hol leledzenek ezek az állítólagos kártevők...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#642) L7wy válasza k.tari (#640) üzenetére


L7wy
őstag

XDXD a hiba benned van szerintem :D fél óra alatt 19 virus :B :K Linkeld be, meg tölsd fel zippelve 1 csomagban, jelszavazva a vírusokat, és megmondjuk h miről van szó... lehet h csak egyszerű crackek.. bár azt nem értem hogy ha realtime protection ON akkor hogy jut eleve be vírus

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#643) k.tari válasza L7wy (#642) üzenetére


k.tari
tag

ohohohoohohohooo:

lefutattam ma a keresőt nulla virust talált,erre mondom lefuttatom poénból az f-secure online scannert is:

TALÁLT KÉT DOLGOT:

-TrackingCookie.Atdmt

-Gen:Trojan.Heur.D0E7183DEF

most nincs 19 virus de van kettő érdekes amit az fsecure talált meg,röhely.

leszedem a comodot és kész.

(#644) S W A T válasza k.tari (#643) üzenetére


S W A T
senior tag

Érsd meg hogy nincs 100%-os vírus írtó volt hogy a nod online vagy a kaspersky online talált vírust mikor az avast szerint tiszta volt a gépem és fordított esetz is vol. Meg volt mikor régen nodot használtam az szerint full tiszta volt a gépem az avast meg talált trójaikat. Amúgy meg ha nem tetszik a CIS írtója ne rakd fel.... nekem sincs fenn avast van vírusírtónak.

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#645) k.tari válasza S W A T (#644) üzenetére


k.tari
tag

lassitja a gépet ha avast is megy meg a cis?hogy nem szedem le a comodo virusirtót sem hanem marad az egész cis+avastot vagy nod32-őt vagy avg-t mellé rakok,nem lassit nagyon be szabad igy?

köszi szépen!

(#646) andy83 válasza k.tari (#645) üzenetére


andy83
aktív tag

Szerintem egyszerre ne tegyél fel két vírusirtót 1 gépre, az belassíthatja a gépet, meg össze is akadhatnak... :O

facebook.com/SzeretekMozizni

(#647) blattida válasza k.tari (#643) üzenetére


blattida
nagyúr

Azt is be kellett volna írnod, hol találta ezeket...tracking cookie-kat a CIS nem keres, de ez nem is fontos.
Ne tegyél mellé másik rezidens vírusirtót, mert összeakadhatnak, zavarhatják egymást, instabillá tehetik a rendszert.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#648) S W A T válasza k.tari (#645) üzenetére


S W A T
senior tag

Le kell szedni a vírusírtó részét és kész. Utánna már csak a tűzfal marad az meg természetesen megfér az avastal.

blattida

Ha nincs fenn a vírusírtó része (mint pl nekem) miért ne tehetne fel olyan vírusírtót amilyet akar ?

Egyébként azt külön is le lehet bontani a gépről nem ? ( a vírusírtót)

[ Szerkesztve ]

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#649) blattida válasza S W A T (#648) üzenetére


blattida
nagyúr

Ha csak a tűzfalat telepíti, akkor természetesen fölmehet.
Mindkét összetevő egymástól függetlenül telepíthető/eltávolítható. :K

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#650) S W A T válasza blattida (#649) üzenetére


S W A T
senior tag

Akkor csak le kell szednie a virnyák írtót és kész. nem kell mindent le dozerolni. :D

[ Szerkesztve ]

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.