Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-12-01 16:34:44

LOGOUT.hu

"Sokan hiányolták, hogy a CIS topiknak nincs első hsz-e, ráadásul tényleg hasznos lenne egy összefoglaló a programhoz, ezért most megszületett, használjátok egészséggel, remélem, néhányotoknak könnyít az életén és a "Sárkány" használatán!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) canniball válasza Fire/SOUL/CD (#799) üzenetére


canniball
nagyúr

"...stabil, gyors, nem zabálja az erőforrásokat..."
XP-hez vagy Vista-hoz képest?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#802) blattida válasza canniball (#801) üzenetére


blattida
nagyúr

Szerintem mindkettőhöz képest. :K

L7wy és Fire: mintha nem lett volna ott a ;] :D

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#803) Rönó


Rönó
tag

Sziasztok!
Ma megint frissítés volt: A jelenlegi verzió:3.11.111344.577
Üdv: Rönó :C :C

(#804) buhera73 válasza Rönó (#803) üzenetére


buhera73
csendes tag

Egy újabb frissítéssel visszajött az előző verzió.

(#805) Rönó válasza buhera73 (#804) üzenetére


Rönó
tag

Ja!
De mire volt ez jó? :(

(#806) bivalyolo válasza Rönó (#805) üzenetére


bivalyolo
őstag

biztos találtak vmi hibát aztán holnap majd kidobják ennek a javítását

"Let's agree to disagree!"

(#807) Rönó válasza bivalyolo (#806) üzenetére


Rönó
tag

Hát előtte nem ellenőrzik azt amit kiadnak?

(#808) blattida válasza Rönó (#807) üzenetére


blattida
nagyúr

De, viszont nem mindenkinél okozott galibát, és csak a 7-est érinti. Holnap jön a javítás. :K

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#809) Rönó válasza blattida (#808) üzenetére


Rönó
tag

Kijött! A verzószáma: 3.12.111745.560 Hátha ez hosszabb életű lesz...!

(#810) bivalyolo válasza Rönó (#809) üzenetére


bivalyolo
őstag

reméljük h az lesz :D

"Let's agree to disagree!"

(#811) blattida


blattida
nagyúr

CIS 3.12.111745.560

A javítások:

FIXED! Removed some of the reasons that make AV to report false positives
FIXED! Addressed some bugs that cause intermittent crashes of the GUI and the helper service
FIXED! CIS causes high DPC latency after prolonged time of heavy network traffic

Ez végleges és működik, hibátlanul. ;]

Önálló letöltés: 32 bites, 64 bites

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#812) vv5204


vv5204
senior tag

Sziasztok!

1.) Egy olyan kérdésem lenne, hogy a CIS-ben lévő Antivirus az egyben spyware irtó-kereső is?
Tehát mondjuk azt tudja, mint egy Ad-Aware és NOD32 egybe, vagy csak simán vírust keres-gyilkolászik?

2.) Témákat lehet hozzá valahonnan letölteni? A gyári elég rusnya.

[ Szerkesztve ]

(#813) canniball válasza vv5204 (#812) üzenetére


canniball
nagyúr

1.) Igen.
2.) Használni kell, nem nézegetni. :D

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#814) blattida válasza vv5204 (#812) üzenetére


blattida
nagyúr

Témákat a hivatalos fórumról lehet letölteni, de elég egyszerűek, semmi extra.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#815) vv5204


vv5204
senior tag

Köszi a válaszokat!
Kicsit utána jártam és -magyar híján- jó pár külföldi tesztet elolvastam a CIS Antivirus védelméről. A jelek szerint még elég gyerekcipőben jár a Comodónál a vírusirtó szoftver.
Többnyire lehúzták a tesztek, mert nem volt elég jó a felderítő képessége és sok hamis eredményt produkált.
Azt például magam is észrevettem, hogy manuális kereséskor a memóriát ellenőrzi de registryt nem láttam, hogy szkennelte volna, más keresők találtak a registrybe szemetet.
Azért nem kell leírni, meg kell adni neki az esélyt, hogy a jövőben szépen tovább fejlesztik.
Egyenlőre azonban nem árt mellé egy viselkedés-alapú kiegészítő szoftver, mint plö a Threatfire.

(#816) blattida válasza vv5204 (#815) üzenetére


blattida
nagyúr

Szerintem a gyerekcipőt már kinőtte,jelenleg a kamaszkor útján jár, a felismerési aránya már jó, az igaz, hogy még mindig magas a fals pozitívok aránya, de ez hamarosan drasztikusan csökkenni fog, az új viselkedéselemzőjüknek köszönhetően.

Az, hogy külön a registry ellenőrzést nem látod, még nem jelenti azt, hogy nem is ellenőrzi, egyébként megteszi.

Ha a Defense+ modult is használod, akkor nincs szükség külső viselkedéselemzőre, gyakorlatilag fölösleges, a threatfire nem rossz, de nem fog meg mindent.

Amúgy egyetértek veled, fejlődik még, van benne jócskán potenciál.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#817) Zenty


Zenty
őstag

ki akartam próbálni a free változatott (32 bites)
Mindent elfogadok és amikor jönne a telepités "csík"
ezt dobja ki hiba üzenetbe:
"Not able to extract eula.txt file. Aborting installation"
nem értem mi baja az eulaval ? Elméletileg accepéztam a szerződésnél.

Guild Wars - Zenty a survivor

(#818) vv5204 válasza blattida (#816) üzenetére


vv5204
senior tag

Oké legyen kamaszkor. :)
Mondjuk a Comodo később kezdte, mint az ismert nagy nevek a szakmába, úgyhogy emiatt lehet lépéshátrányban, meglátjuk milyen tempóban tudják beérni a kankurenciát.
Eleve mekkora az, hogy Internet Security ingyen. Ezt tudtommal más nem csinálja utána.
Nekem a tűzfalrésze jött be a legjobban, abba tényleg nem igazán tudok belekötni.
Ha AV és D+ részén is gyúrnak még, okozhat fejtörést a fizetős biztonsági szoftvereket készítőknek.
A D+t viszont kikapcsoltam mert csak idegesített. Hónapok múltán is állandóan kérdésekkel bombázott. Ha alacsonyabbra veszem a védelmét, akkor meg amit nyerek a vámon, elveszítem a réven. Nincs benne "intelligencia" csak az "igent" és a "nemet" ismeri.
A threatfire lehet nem fog meg mindent, de az csak kiegészítő, viszont az legalább tényleg ritkán zaklat, mivel egész más a működési elve.

(#819) Zenty válasza Zenty (#817) üzenetére


Zenty
őstag

Közbe megoldodot...

temp könyvtárba volt egy másik eula fálj. Azt ki kelett törölni és elindult a telepités. Elég lol, hogy a program magától nem törli.. :)

Guild Wars - Zenty a survivor

(#820) Biga Csiga válasza vv5204 (#818) üzenetére


Biga Csiga
csendes tag

A Defense+ védelmi szintjét nem kell alacsonyabbra állítani. Ha túl sokat kérdezősködik, akkor inkább a tűzfal viselkedés beállításánál a riasztási frekvencia szintet kell ritkára állítani. Ebben az esetben nem fog annyit kérdezni, viszont a védelmi értéke változatlan marad. Nálam biztonságos módban üzemel, és mégis ritkán van kérdése. Inkább csak akkor kérdez, ha új programot telepítek, de olyankor meg átváltom telepítő módba. Van benne intelligencia. ;]

Kaspersky Anti-Virus --- COMODO Firewall --- CounterSpy Antispyware

(#821) Zenty


Zenty
őstag

Az erőforrás ígénye nem rossz. Viszont az updatelés...
mintha 56k modemel akrnék tölteni...
Gondolom sokan töltenek de az avastnál is megtudták oldani a letöltési sebességet akkor furcsa, hogy itt miért nem.

Guild Wars - Zenty a survivor

(#822) blattida válasza Zenty (#821) üzenetére


blattida
nagyúr

Nem lassú, csak nagy a csomag, több, mint 100MB... ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#823) bivalyolo


bivalyolo
őstag

hali

ezt a kettőt érdemes kipipálni?
-Protect the ARP Cache
-Block gratuitous ARP frames

már régóta használom, de ezeket sosem bántottam..

"Let's agree to disagree!"

(#824) Zenty válasza blattida (#822) üzenetére


Zenty
őstag

pff ekkora a vírusadatbázis? Vagy elcseszték a tömörítést? :)

Guild Wars - Zenty a survivor

(#825) Tosee válasza Zenty (#824) üzenetére


Tosee
őstag

Véleményem szerint azért lehet ekkora, mert a telepítőbe egy régebbi adatbázis van! Gondolom azóta jópár update volt, és a frissebbet tovább tölti (nagyobb adatbázis=nagyobb méret)! Nem próbáltam, csak a tűzfalukat használom, de szerintem ez csak az első frissítésnél ekkora, utána már csak pár mb-os frissítések lesznek...

ui: Blattida nyugodtan javíts ki ha tévedek... :)

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#826) vv5204 válasza Zenty (#824) üzenetére


vv5204
senior tag

Tosee jól mondja. A feltelepítés után látni, hogy Tavaszi az adatbázis.
Ehhez képest 100 mega nem is shock. Az első nagy frissítés után már csak kicsiket tölt le. Míg fent volt az a-squared Free vírus-spyware írtó 4-5 naponként frissítettem 30-50 megákat töltött le.
Ennyi. A sok trillió kártevő minta már nagy helyet foglal.
A Panda Cloud technikájába van most a jövő, amit előbb-utóbb a többi anti-szoftver cég is át fog valszinűleg venni. Vagyis semmi féle adatbázist nem tölt a gépedre, az marad a szervereken. A program a gépen, ellenőrzés a gépen, a távoli szerveren tárolt minta alapján.

(#827) blattida válasza Zenty (#824) üzenetére


blattida
nagyúr

Tosee és vv5204 jól írta, ekkora az adatbázis, majd' 6000000 szignatúra.
A félóránkénti frissítések alkalmával úgy 20-50KB-os csomagokat húz le.

Jelenleg a familiáris adatbázis formátumra állnak át, ezért a szignatúrák száma folyamatosan csökken, mert állításuk szerint egy szignatúra alapján nagyjából 20000 kártevő módosulatot ismernek majd fel, és az adatbázis mérete kábé 25MB lesz.
Plusz hamarosan munkába áll Daisy, a mesterséges intelligencián alapuló viselkedés- és kódelemzőjük, mely a belső tesztek szerint drasztikusan csökkenteni fogja a fals riasztások számát is.

vv5204: szerintem nem lehet csak a felhő alapú védelemre alapozni, mert ha a hálózatod vagy a neted meghal egy fertőzés miatt, akkor baszhatod...
Ez is egy járható út, igaz, és hasznos is, de kizárólagos megoldás biztos, hogy nem lesz.

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#828) vv5204 válasza blattida (#827) üzenetére


vv5204
senior tag

Nos, igen ha nincs net lehet, hogy a felhő gondban van.
Nem tudom, hogy működik pontosan, de ha bontottam a net kapcsolatot utána is lehetett
keresni. :F
Egy hibrid megoldással felfő + hagyományos adatbázis még hatékonyabb lehetne, de ötletből sok van, inkább nézzük a valóságot.
A Daisy-re kíváncsi leszek! Mikor, melyik CIS változatban tesztelhetjük először?

(#829) blattida válasza vv5204 (#828) üzenetére


blattida
nagyúr

Daisy nem letölthető, a Comodo szerverein teljesít szolgálatot, viszont a 4-esben debütáló online ellenőrzés már rajta keresztül fog történni, illetve általa.
Ám lesz még egy réteg a védelemben, mert egy viselkedés elemző is bele kerül majd a CIS-be, ráadásul virtualizációval együtt.
CIS 4 legkorábban év végén jön ki, de a béta... ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#830) bivalyolo


bivalyolo
őstag

blattida? :U [l#823]

"Let's agree to disagree!"

(#831) blattida válasza bivalyolo (#823) üzenetére


blattida
nagyúr

Érdemes, mert plusz védelem, ráadásul a hálózati forgalmat sem lassítja. :K
Bocs már akartam rá válaszolni, csak elfelejtettem...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#832) bivalyolo válasza blattida (#831) üzenetére


bivalyolo
őstag

ok, köszi szépen, akkor ezentúl így használom majd

és semmi baj :)

"Let's agree to disagree!"

(#833) blattida


blattida
nagyúr

Megjelent a Time Machine(mely korábban a DiskShield néven futott) első bétája, mely a CIS 4 része lesz.
Ez egy rendszer és/vagy fájl helyreállító alkalmazás. Képet vagy képeket készít a rendszerről, ütemezhető, jól konfigurálható, a képek között szabadon lehet váltani, valamint a bemountolt képekből bármely fájl szabadon visszaállítható.

Az igényei:

OS: Windows XP and later 32bit and 64bit ( Including Windows XP, Windows
2003, Vista, Windows 7)
RAM: 128MB
HDD: IDE/SATA/SCSI (4GB - 64TB) x Maximum 4 Disks

Ami még nem megy megfelelően:

* CTM is NOT compatible with BitLocker Driver Encryption
* CTM is NOT compatible with any disk utilities including disk encryption utilities such as COMODO Disk Encryption
* Installation can fail on some Windows configurations
* Updater is not active yet
* Please note that this is not a complete list.

Képek:

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#834) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Az érdekelne, hogy mióta ingyenes a CIS? Továbbá, hogy miért?
Esetleg a business szférában annyi a bevételük, hogy megengedhetik?
(Azt a "nyamvadt" WIFI védelmet, akkor meg már igazán belerakhatnák az ingyenes csomagba is, akkor lenne igazán "kerek a kocka") :DDD

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#835) blattida válasza Fire/SOUL/CD (#834) üzenetére


blattida
nagyúr

Szasz!

Mindig is az volt. Internetes hitelesítéssel, ellenőrzéssel foglalkoznak, ha jól tudom, a második legnagyobbak a piacon. Ezért a miért: reklám, bizalomépítés, jó reputáció, valamint mert megtehetik és azt akarják, hogy az alapszintű védelem mindenki számára elérhető legyen.
Igen, az üzleti bevételeikből élnek, de azért kell valami plusz, amiért az emberek hajlandóak pénzt adni, és ez náluk a TrustConnect és az extra támogatás, ha a CIS-ről beszélünk, mert van nekik kifejezetten vállalati közegbe szánt verzió is, melyért perkálni kell ám... ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#836) Daemos


Daemos
tag

Hello!

Segítséget szeretnék kérni tőletek! Nagyon fontos számomra, mivel ezt az Internet security-t szeretném használni!!!

Az a probléma hogy mikor indítom a játékot (rohan online) a Game guard (Game Guard error 114) kidob ezzel a hibaüzenettel. Felléptem a játék honlapjára ahol a gaemguardra irányítottak és ott a hibakódnál a vírusírtó vagy tűzfal-ra hivatkoznak!

Nem tom hogy hol lehet ugy beállítani hogy szinte egyáltalán ne nyuljon bele a játékba a vírusírtó és jol fusson egymás melett mind a 2.

Remélem tudtok nekem segíteni!!!! ;)

(#837) blattida válasza Daemos (#836) üzenetére


blattida
nagyúr

Ha tudsz, tegyél be egy konkrét hibaüzenetet, valamint átmenetileg kapcsold ki a tűzfalat, majd a Defense+-t és figyeld a fejleményeket.
Valószínűleg tényleg beállítási hiba lesz. A játékhoz kapcsolódó folyamatok, ugye, engedélyezve vannak?

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#838) Daemos válasza blattida (#837) üzenetére


Daemos
tag

Sajnos annyira pontosan nem tom meg csinálni manuálisan hogy át engedje mindenhol...

Tűzfalat meg Defense+-t is kikapcsoltem meg ugy hogy az egészet de akkor is gameguard errort ír ki :( (Próbáltam tanuló módba is...)

a kép: http://i11.photobucket.com/albums/a178/grungero/123-3.jpg

Kérlek segíts hogy mien opciókat állítsak vagy engedélyezzek neki hogy átengedje.

(#839) blattida válasza Daemos (#838) üzenetére


blattida
nagyúr

Ezzel csak az a baj, hogyha kikapcsolt állapot mellett sem ment, akkor beállítással nem fogod tudni orvosolni.
Próbálj meg egy reinstalt. Ha úgy sem megy, akkor egyelőre kénytelen leszel mást használni...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#840) Daemos válasza blattida (#839) üzenetére


Daemos
tag

Reinstalt is csináltam már. Az a baj hogy szerintem valamit a gameguardnal nem enged vagy egyszerüen nem tetszik neki! Kiprobáltam egy másik vírusírtót (kaspersky) és ugyan az a probléma.

Vagy telepítésnél nemtom valamien rendzserezközbe beleturkálnak és emiatt nem tetszik a GameGuradnak, vagy valamien folyamat vagy szolgáltatás nem tetszik neki. Mikor kikapcsoltam a Cis-t utána a szolgáltatások közt volt egy oan amit nem tudtam leállítani és lehet hogy az a felelős miatta ami valószínüleg a másik vírusírtónál is meg volt az a folyamat ami miatt hibas lett a gameguard!

(#841) blattida válasza blattida (#833) üzenetére


blattida
nagyúr

Egy fontos dolog lemaradt: a CTM konzolja a win bootolása előtt is elérhető, így könnyedén visszaállítható a rendszer bármely fotózott állapotába. :)

Daemos: a cfp.exe marad a memóriában, ha lelövöd a CIS-t.
Manuálisan leállíthatod, gyanítom, utána gond nélkül menne, ha nincs mellette KAV. ;]

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#842) Daemos válasza blattida (#841) üzenetére


Daemos
tag

Értem :) Ezt hogy tom kilőni míg játszok?

Vagy esteleg nem lehet valamit csinálni vele hogy neakadjon össze?

Remélem fog működni ! :) (KAV-nak már se híre se hamva :DD ) ;]

[ Szerkesztve ]

(#843) blattida válasza Daemos (#842) üzenetére


blattida
nagyúr

Legegyszerűbben a feladatkezelőből.

Ez inkompatibilitási probléma, így más módon nem fogod tudni orvosolni, hacsak nem szeded le a cis-t. Esetleg használj más tűzfalat-online armor, outpost, esetleg pctools...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#844) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Az lenne a kérdésem, hogy CIS Pro-ban "hogy néz ki" a TrustConnect, szóval van valahol külön menüpontja, lehet külön konfigolni? Továbbá ha külön letöltöm, csak a WIFI védelmet, az önállóan is működik más AV társaságában?
(már a 6. CIS PRO-t töltöttem le, igaz egyiket sem a gyári oldalról, de nem igazán találok bent eltérés az ingyenes változathoz képest. Mondjuk az is igaz, hogy sok helyen PRO-ként hírdetik, aztán a "sima" jön le...)

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#845) blattida válasza Fire/SOUL/CD (#844) üzenetére


blattida
nagyúr

Nincs ilyen menüpont, mert egy külső kliens, melyet nem kell konfigolnod, mert regisztrációhoz van kötve a használata és akkor adod meg a szükséges felhasználóneved és jelszavad is.
Utána csak a tálcaikonjára kell kattintanod és bejelentkezned, ennyi.
Teljesen független, így bármi mellett használhatod, fut mac-en és linux-on is.
Ha önállóan töltöd le, illetve veszed meg, akkor drágább egy évre,mert a cis részeként 39dolcsi/év, egyedül pedig 6,99dolcsi/hó vagy 49,99dolcsi/év.

Nézz szét itt.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#846) Fire/SOUL/CD válasza blattida (#845) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

"S lőn világosság..", köszöntem... :R

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#847) Daemos válasza blattida (#843) üzenetére


Daemos
tag

Értem.. :(

Sajnos pedig jo lenne ha ezt az internet security-t használhatnám!!

Eseteleg valamiféle levelet nem lehetne küldeni nekik hogy tudnak-e csinálni vele valamit?

Blattida ha meg kérnélek írsz egy levelet nekik, mert ha én írnék (nem oan jo az angol tudásom) szerintem nem tudnák elolvasni :D

Előre is köszönöm szépen:)

[ Szerkesztve ]

(#848) Daemos


Daemos
tag

Sikerült rájönnöm!

A defense+-nal bekell pipálni a "Defense+ végleges kikapcsolása (Rendszerujraindítást igényel) !!

Ha ez be van pipálva akkor nem dobja ki a GameGuard errort!

Csak azt nem tom hogy akkor mi blokkolja a defense+-ba ha nem elég neki hogy az alkalmazásoknál a kivételek közé tegyem :S

(#849) blattida válasza Daemos (#848) üzenetére


blattida
nagyúr

Csak az av részben tudsz kivételeket létrehozni, a többi modult ez nem érinti.
Ebben az esetben a defense+-on belül kellene biztonsági házirend szabályt létrehozni vagy módosítani, hogy a játék összetevői fennakadás nélkül futhassanak.
Ha kikapcsolod a d+-t, akkor egy védelmi vonallal kevesebb lesz, hiszen így a hips modult iktatod ki.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#850) vv5204 válasza blattida (#849) üzenetére


vv5204
senior tag

Ezt most nem értem! Hiába néztem meg a Helpet, nem lettem okosabb.
Mi a különbség a között, hogy a D+ Security Level-t lehúzom Disabled-re vagy
Deactive the Defense+ permanetly-re állítom?
Két helyen lehet és másképp kikapcsolni, ennek mi értelme?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.