Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-12-01 16:34:44

LOGOUT.hu

"Sokan hiányolták, hogy a CIS topiknak nincs első hsz-e, ráadásul tényleg hasznos lenne egy összefoglaló a programhoz, ezért most megszületett, használjátok egészséggel, remélem, néhányotoknak könnyít az életén és a "Sárkány" használatán!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) vante válasza vv5204 (#1800) üzenetére


vante
aktív tag

De, amit le akarsz teljesen tiltani, arra izolálást nyomsz! Így nem fog semmit csinálni. Így már maga a program el sem fog indulni, mielőtt még lefutnának a tesztek. Ezt vehetjük valahol 340-es pontnak is, mivel megelőzés :) Csak kár, hogy ehhez működnie kell a defense+-nak (bizonyos szinten) hozzá.

(#1802) blattida


blattida
nagyúr

Nemsokára, igen nagy valószínűséggel ezen a héten kijön a következő 4-es béta...
A fórum alapján ez bugfix kiadás lesz, rengeteg probléma van még vele, újabb funkciókra ne számítson senki... :N

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#1803) W666W válasza blattida (#1802) üzenetére


W666W
tag

:C :C :C
ne baj csak haladjon a kicsi sárkányocska elöre...

(#1804) vv5204


vv5204
senior tag

A magyar változatban a D+ felugró ablaka időnként alul, a lehetőségeknél
csíkos, az angolnál viszont nem. Képeket mellékelek.
Azért az mókás, hogy a portable Total Commander-t vírusnak gondolja. :)
A legalsó képen a feliratnál, vessző után nincs szóköz.

[ Szerkesztve ]

(#1805) W666W


W666W
tag

Döntsön az Olvasó: melyik a legjobb windowsos antivírus?

COMODOSOK !!!!! Gyerünk szavazni :C

Azért aki szavaz nem fog meglepödni, hogy a reklám mennyirre számít..Na vajon melyik termék vezet ?? na melyik ?, igen igen igen Eset Nod mindenki aki erre gondolt nyert... ;]

[ Szerkesztve ]

(#1806) 78zolika válasza W666W (#1805) üzenetére


78zolika
senior tag

" Eset Nod mindenki aki erre gondolt nyert " Mit nyertem ? :DD Comodo 3 % kapót eddig

(#1807) etele34 válasza W666W (#1805) üzenetére


etele34
tag

Hali!

Ez szerintem csak egy táblázat és semmi több. Semmi köze a szavazáshoz, csak annak az ESETleges reklámja. Miért mondom ezt?
Azért mert ez már néhány órája él, de nem változik az eredmény. Én az elmúlt egy órában pontosan 70 szavazatot (megszámoltam) küldtem a Kaspersky-re. ;] Eredmények nem változtak, "szavazás" állása - ezek ellenére - még mindig ugyan azt a %-ot mutatja mindegyiknél. Szerintetek akkor ...? :DDD

[ Szerkesztve ]

" Az embereket nem az győzi meg amit mondunk, hanem amit kihallanak belőle..." < Cavett Robert > A Földön az utolsó háborút nem az emberek kezdték. Idézet a maja papok tanításaiból, ie.: 3754-ből.

(#1808) blattida


blattida
nagyúr

Megjelent a CCS negyedik bétája, melybe már beleintegrálták a CIMA-t... ;]

Remélhetőleg a tesztek után a CIS-be is mielőbb bele kerül. :K

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#1809) Fire/SOUL/CD válasza blattida (#1808) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Aha. :K COMODO Cloud Scanner 1.0.129202.4 Beta
Mondjuk én korábban kíváncsiságból felpakoltam, futtattam, aztán annyi "hibát" talált, hogy úgy döntöttem nem foglalkozom vele, mert az életbe nem tudnám befoltozni. :))
De azért most letöltöm, aztán mutatok egy képet, mennyi is az annyi :DDD

etele34
Mondjuk, mint minden "normális" szavazásnál, a portál/honlap csak egyszer fogad el szavazatot ugyanarról az IP-ről... ;]

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1810) blattida válasza Fire/SOUL/CD (#1809) üzenetére


blattida
nagyúr

Az első béta volt nagyon rossz, mert szinte mindenre jelzett, ráadásul csupa fals, természetesen.
A másodiktól kezdve drasztikusan visszaesett a téves riasztások száma és már használhatónak nevezhető, csak sajnos nem ír és nem tesz semmit, így sok értelme, szerintem nincs... :K

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#1811) Fire/SOUL/CD válasza blattida (#1810) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Nem a kártékony találattal van gondom, az nincs(nem is volt, csúnya lenne RVS mellett ;] ) hanem a többi: [link] Na ez mi ez? :DDD
Tudom mi az, csak úgy ahogy van hülyeség. Ha minden registry bejegyzés kivágnák, amiben "hibát" talált, akkor jó eséllyel még a W7 sem indulna el :C

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1812) HZoli87 válasza etele34 (#1807) üzenetére


HZoli87
veterán

Csak 70X, nem vagy normális ... ;] :DDD

(#1813) blattida válasza Fire/SOUL/CD (#1811) üzenetére


blattida
nagyúr

A talált registry hibák száma azért nem oly vészes...van, aki ezek után nagytakarított ccleaner-rel és jvtools-al és utána szinte semmit sem talált, előtte meg sok ezret hibát jelzett... :D

Lesz ez jobb is. ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#1814) vv5204


vv5204
senior tag

Gyűjtögetek, tehát vagyok. ;]
Még egy kis GUI bug.
"Kérdés" szó nem látszik.

(#1815) Fire/SOUL/CD válasza blattida (#1813) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Ez a szám CCleaner takarítása után volt, jelzem régebben a Perfect Speed is fent volt, ami az egyik legjobb a területén, ott sem volt valami fényes a helyzet, nagyságrendileg akkor is ilyen számok születtek. De legyen igazad, legyen jobb is... :K

Fire.

UI: Azt sosem felejtem el, amikor még nagyon rég(egy távoli galaxisban) letöltöttem az MS gyári registry takarítóját és futtattam. Na az talált ennyi hibát, de mivel az MS írta, gondoltam, akkor az hiba is. Uccu neki javítás. Na akkor velem lett az erő(Win98 nem indult többet) kimentem és még szerencse hogy volt mit hasogatni, mert vagy 2 köb fát aprítottam miszlikbe, mire lehiggadtam... :DDD Azóta "valamilyen rejtélyes okból" óvatosan közelítem meg a registry takarító progikat... ;]

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1816) blattida


blattida
nagyúr

A friss nyelvi csomag.

vv5204
Ez mindig is így volt, nekik kellene változtatni rajta, tudnak róla, de eddig még nem történt meg, ez sem... :(

Fire
Hát ja, nem egy kiforrott program, de élesben kell tesztelni a CIMA-t, hogy a CIS-ben is jól működjön... ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#1817) vv5204 válasza blattida (#1816) üzenetére


vv5204
senior tag

Szeretjük az új nyelvi csomagot!
Működni, okosan, szépen,
ahogy az UFÓ megy az égen. :C

#1804 hsz. legalsó kép, még elfelejtettem valamit.
"...egy lehetséges kártevő." Utána egy szóköz hiány.

Még idevág! Tudtad? Az említett képen ha nem nyomsz se "Mehet"-et, se "Tilt"-et,
kábé 2 perc tétlenség után D+ magától engedélyezi (!!) a program futását a
homokozóban. Ez normális jelenség?? Azután feldobja a #1804-es hsz.
második képét amin mindegy "Mehet"-et vagy "Tilt"-et nyomok akkor is elindul
a program. Ez nem túl biztonságos, hiszen ha mondjuk ott hagyom a gépet és
közbe jön a felugró ablak, mire visszaérek már mindegy mit nyomok a program
futni fog!!!

[ Szerkesztve ]

(#1818) blattida válasza vv5204 (#1817) üzenetére


blattida
nagyúr

Azt is javítottam, meg még mást is. :R

Normális, ha fehér-listás programról van szó, de ez szigorodni fog, ne aggódj. :K
A homokozóban tud csak futni, tehát kárt nem fog tenni, de ismétlem, ezek a beállítások és a működési metódus is változni fog.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#1819) blattida


blattida
nagyúr

Ma már elérhető lesz a 4-es 679-es buildje, hamarosan letölthető... :K ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#1820) blattida


blattida
nagyúr

Letöltés: 32 bit, 64 bit

Csak hibajavításokat(127-et!) tartalmaz, új funkció egyelőre nincs.

A főbb javítások:
-usb eszközök immár felismerhetőek
-av miatti rendszerösszeomlás elhárítva, keresés alatt immár a helyes állapot látható a főablakban
-7-esen nem marad a tálcán a cis ikonja
-sok inkompatibilitási probléma megszüntetése
néhány com riasztáshoz tartozó válaszok megjegyzésének hibája javítva, most már megjegyzi...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#1821) Fire/SOUL/CD válasza blattida (#1820) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Szent makréla! :DDD "av miatti rendszerösszeomlás elhárítva"
Na én nem ebbe a csoportba tartoztam, remélem ezután sem.
Amúgy a Comodo fejlesztői nem adnak esetleg valami konrét támpontot, hogy vannak-e esetleg olyan "területek" a CIS 4 beta-ban, ami prioritást élvez tesztelés szempontjából?

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1822) blattida válasza Fire/SOUL/CD (#1821) üzenetére


blattida
nagyúr

De, jelenleg a kompatibilitási problémák megszüntetése a legfontosabb. :K

Nem sokaknál jelentkezett az összeomlás, de előfordult... ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#1823) zsoltika01


zsoltika01
csendes tag

A CIS már hetek óta nem frissít a gépemen!
A 3.5.57 verzió van fent.
Hiába próbálok updatelni, nem sikerül.
Mit lehet tenni, hogy megjavuljon?
Help!

[ Szerkesztve ]

(#1824) W666W válasza zsoltika01 (#1823) üzenetére


W666W
tag

Version 3.13.125662.579 : 28th December, 2009
ez a legfrissebb verze ezt rakd fel ugyanis a 3.5-öst már nem támogatják...
Letöltés 32 bites változat

Letöltés 64 bites változat

[ Szerkesztve ]

(#1825) Fire/SOUL/CD válasza W666W (#1824) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Sorry, de téves: [link] ;] (Csak a gyári lapon még nincs kirakva)

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1826) buhera73


buhera73
csendes tag

Letöltött egy frissítést (3.14.129624.585), aztán visszajött a 3.13.126709.581.

(#1827) HZoli87 válasza Fire/SOUL/CD (#1825) üzenetére


HZoli87
veterán

Fent van, csak jó helyen kell keresni. :P

x86 és x64

(#1828) W666W válasza Fire/SOUL/CD (#1825) üzenetére


W666W
tag

Már ne is haragudj, de Bétát ne rakjon már fel ami tele van hibával és gyakorlatilag csak alig müködik Rajta valami ;] ;] ;]
A Gyári lapon tegnap még a legfrisebb STABIL verzió az még mindig a 3.13-as
ez tuti vagy is ez
VIS 3.13
tetszik nem tetszik ez van ez kell szeretni... ;] ;] ;]

(#1829) W666W válasza HZoli87 (#1827) üzenetére


W666W
tag

ÉN a Gyári lapot raktam fel és ott az .579-es build van kirakva még Mindig..de ezen nem veszünk össze..Az .581-es build csak a Comodo forumon található meg..Ha valaki csak úgy rákeres annak a Comodo honlapot adja ki elsönek a Goggle és ott ha odanavigál akkor csak a .579-es buildot tudja leszedni.. :D :D :D

vagy is Innen Comodo Creating trust Online

a Release Note sem ír mást ;] ;] ;]

hangsúlyozom ez a GYÁRI OLDALON található tehát nem a comodo forumon..azon az oldalon ahova egy "mezei" halando elnavigálhat elsö blikkre ha a goggleba beírja, hogy CIS.. :D :D

[ Szerkesztve ]

(#1830) Fire/SOUL/CD válasza W666W (#1828) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

"Már ne is haragudj, de Bétát ne rakjon már fel ..."
Ezt honnan veszed? :F
Nekem nincs róla tudomásom, hogy a 3.13.126709.581 változat béta stádiumba lépett volna vissza, és itt a topic-ban visszaolvasva sem találtam ilyen HSZ-re...
blattida sem tesz róla említést, pedig ő biztosan odaírná, hogy béta: [link]

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1831) HZoli87


HZoli87
veterán

Comodo Internet Security 3.14.129887.586

x86 és x64

- FIXED! Defense+ File Protection can be bypassed under certain scenarios
- FIXED! Threatcast registration fails in some 64 bit operating systems
- FIXED! AV does not update the virus database properly under certain circumstances

[ Szerkesztve ]

(#1832) blattida válasza Fire/SOUL/CD (#1830) üzenetére


blattida
nagyúr

A sofpedia linkje sajnos a 4-es beta-ra vonatkozik, azt lehet rajta keresztül lehúzni. :K

HZoli87
Köszi a linket meg a beírást, ez a frissítés már régóta váratott magára, mert az adatbázis frissítések gyakran fagyasztottak mindent...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#1833) Fire/SOUL/CD válasza blattida (#1832) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Téves. Ide mutat http://downloads.comodo.com/cis/download/setups/CIS_Setup_3.13.126709.581_XP_Vista_x64.exe
Ha ez Béta, akkor a most belinkelt 586-os is az. :K

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1834) blattida válasza Fire/SOUL/CD (#1833) üzenetére


blattida
nagyúr

Nem, egész pontosan oda is, de az első két link a bétáé, amire alapból klikkel a júzer... :K a másik kettő viszont az aktuális 3.13-asé... ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#1835) Fire/SOUL/CD válasza blattida (#1834) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Ááááááá... :W Ja hogy a júzer nem képes megkülönböztetni a 2 verziót? :C
Akkor a kedves érintetteknek leírom, hogy ha INNEN töltenék le a CIS V4 Bétát, akkor az a béta, amelyikhez oda van írva, hogy Beta. :DDD

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1836) Fire/SOUL/CD válasza Fire/SOUL/CD (#1835) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

És akkor mi lesz a júzerrel, ha IDE téved véletlenül?

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1837) blattida válasza Fire/SOUL/CD (#1836) üzenetére


blattida
nagyúr

Azt le sem merem írni... ;] véres látvány kísért mindenütt... :D

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#1838) Lóri papagáj válasza vv5204 (#1814) üzenetére


Lóri papagáj
csendes tag

A 3-as magánfordításomban Kér-Enged-Blokkol trióval oldottam meg, ugyanis 1x olvastam már konkrétan idevonatkozó kérést (tágítsanak a GUI-n vagy tegyék rugalmassá a pozicionálást) a nemzetközi fórumon, de nem változott. Remélem, a projekt legvégén átnézik ezeket a problémákat. A nyelvi fájlok dialog típusú részein gyakorlatilag be lehet lőni a helyeket (ha valakinek van türelme játszani vele), ott általában a többi képelem is mozgatható, sajnos, ez nem dialog, itt annyi helyed van, amennyit hagynak. Uff. Meglátjuk, mi lesz a 4-ben. Ja, a Kér nem áll messze a Kérdez-től, végülis nem nagy csalás és hasznos is :)

Lóri vagyok, adjál puszit!

(#1839) vv5204 válasza Lóri papagáj (#1838) üzenetére


vv5204
senior tag

Világos, mint a napablak! :)
Annyira azért nem esünk kétségbe ha nem látszik a szó vége, blattida amúgy
jó munkát végez, ügyesen kijavítgatja a hibákat, mire kijön a végleges változat,
pöpec lesz az egész. Reméljük a Comodosok is odafigyelnek, nem csak az
angol, hanem a többi nyelvet használókra is.

Azt viszont nehéz elhinni, hogy a jelenlegi bug-októl hemzsegő változatból,
Februárban már egy végleges fog kikerülni Sárkányék boszorkánykonyhájából.
Szubjektív véleményem szerint már most is ügyes kis védelmi progi a V4.
Nem igazán van kankurenciája.
Az összes közül a legidegesítőbb pontját a "...file waiting for review"-nak tartom.
blattida mondta is, hogy lesz változás e-téren. Merem remélni! :K

(#1840) blattida


blattida
nagyúr

A legújabb nyelvi fájlok csomagja. :)

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#1841) vv5204 válasza blattida (#1840) üzenetére


vv5204
senior tag

Kérdés/észrevétel.

1.) A D+ fülön kevésbé feltűnő, a Tűzfalén viszont annál inkább a furcsa
sor távolságok. Ezek fix Comodós helyűek, vagy tuningolható?

2.) Az angol változatban a "Sandbox" szó mindenhol nagybetűvel kezdődik.

(#1842) vv5204 válasza vv5204 (#1841) üzenetére


vv5204
senior tag

No még egy kis betű-nagy betű különbség zárójel után:

[ Szerkesztve ]

(#1843) blattida válasza vv5204 (#1841) üzenetére


blattida
nagyúr

Meg lehet változtatni a helyzetüket és meg is teszem majd...

Nem tulajdonnév, ezért a magyarban nem nagybetűvel írjuk...

Jó, hogy vannak ilyen aktív felhasználók. ;] ;)

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#1844) vv5204 válasza blattida (#1843) üzenetére


vv5204
senior tag

Na ja. Lassan többet nézem, mint használom. ;]

Nem enged képet feltölteni, úgyhogy írom.
Egyéb > Névjegy > Szabadalom után a kettős pont egy sorral feljebb maradt.

(#1845) blattida válasza vv5204 (#1841) üzenetére


blattida
nagyúr

Ugyan elméletileg működik, de gyakorlatilag nem tudok módosítani a sorok elhelyezkedésén... :(

A legfrissebb nyelvi pakk
:)

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#1846) Greenebola


Greenebola
senior tag

Üdv Itt melyiket kéne választanom? És ez mit takarna?
Kép

WEBROOT SecureAnywhere™ Internet Security Complete Beta Tester

(#1847) bivalyolo válasza Greenebola (#1846) üzenetére


bivalyolo
őstag

a felsőt ha nincs routered ellenkező esetben az alsót és a routerben beállítani a comodo dns szervert.

"Let's agree to disagree!"

(#1848) Fire/SOUL/CD válasza Greenebola (#1846) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Ez is egy biztonsági/védelmi plusz, segítségével elkerülhetőek(többek közt) pl a DNS Poison típusú(DNS Mérgezés) fertőzések
Nem kötelező használni, és ha router mögött vagy akkor szükség lehet a router konfigurációjára is. Comodo Secure DNS

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1849) Greenebola válasza Greenebola (#1846) üzenetére


Greenebola
senior tag

Köszönöm a gyors válaszotokat :R

[ Szerkesztve ]

WEBROOT SecureAnywhere™ Internet Security Complete Beta Tester

(#1850) vv5204 válasza blattida (#1845) üzenetére


vv5204
senior tag

Sebaj, lesz ez még úgy is. :)

Észrevételek:

KÉP ITT

- Egy szóközhiány
- "Comodo" szó angolban végig nagybetű

Kérdés:

- Pirossal a képen. Mind a magyar, mind az angol változatban nem engedi
bepipálni a "Mindig megbízom a feladóban" kockát, a 679 build-ben.
Lehet tudni miért?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.