Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Chuwi Hi10

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-01-23 19:50:21

LOGOUT.hu

CHUWI HI10 TABLET

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#511) pappzo válasza makoss (#510) üzenetére


pappzo
csendes tag

Nekem kell a dual boot.
Alapban Windows kell, utazáskor jobb ez mint a nagy laptop (repülőn is jobban elférek vele), amire meg akkor használom World max Excel, email tökéletes. Esetleg film nézés, vagy skype, vagy néhány nem erőforrás igényű játék.
Az android meg arra kel hogy a régi tabletem kezd elavult lenni 1 GB RAM stb... Így meg kettőt egy csapásra és nem kell annyi kütyüt sem tartani és kisfiam is boldog lesz hogy 10"-os tableten játszhatja majd a kedvenc Androidos játékát a Nexo Knight-sot, ami nincs Windows storba, így feltétlen kell Android is.
Ha sebességre egy Samsung Galax S3 esetleg S4 sebességét hozná legalább android alatt, akkor nem lesz a teljesítményével sem gond az androidos játékok alatt amikre használnánk. Erre tapasztalat valakinek?

Magyar kínálatban sajnos Dual Boot-ost nem találtam 10"-ban pláne nem amihez lett volna billentyűzet. Acer-re láttam angol fórumokon hogy lehet belőle Android 5.1-est csinálni, de nem tiszta számomra miként. Hardverileg meg gyengébb is ettől, pl. memória csak fele. Persze aki esetleg tud ilyet billentyűvel csak jelezze! :)

128-as meóriának utána nézek, akkor inkább rászánok még 5 E Ft-tal többet és 128-as memória kártyával rendelem meg. Erre esetleg tapasztalat valakinek? Esetleg a particionálhatóságra? Egyik partíciót NTFS-re a másikat majd Andoridnak megfelelőre formáznám. A FAT 32 ok hogy látja mindkettő, de a 4GB-s fájl méret nem igazi.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Chuwi Hi10
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.