Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Chuwi Hi10

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-01-23 19:50:21

LOGOUT.hu

CHUWI HI10 TABLET

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) wazo válasza mikesa (#250) üzenetére


wazo
aktív tag

nekem is ennyit ir, 2-4 hét és kiderül. :DD

acer liqid, sgs, sgs2, note, note2, sgs4, huawei p6, xiaomi mi3, lg g3, lumia 930, xiaomi mi4, redmi note 3 pro, redmi note 3pro (B20), redmi note 4 (B20)

(#252) SharpSA


SharpSA
veterán

Nézem ezt a készüléket. Tetszik. Hol érdemes rendelni akár billentyűzettel együtt?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#253) fabicska válasza SharpSA (#252) üzenetére


fabicska
aktív tag

Az enyém TinyDeal-ról jött meg. Semmi gond nem volt a bolttal, a kiszállítást végző dpd-vel annál több.
Egy szó mint száz, egy jó pontot adnék a TinyDealnek, DE volt nem egyszer olyan eset, hogy eu warehouse-ban volt a gearbest-nél. Még a geekbuying oldal is jó. Sok difi nincs az árakban igazából. Amúgy tényleg jó tab, ajánlott.

Egy jó harcos nem tökéletes, nem győz mindig, nem sérthetetlen. A jó harcos nagyon is sebezhető... Ez teszi igazán bátorrá!

(#254) SharpSA válasza fabicska (#253) üzenetére


SharpSA
veterán

Nem az ár, inkább szükség esetén a garancia érvényesítése és a szállítás miatt kérdeztem jó lelőhelyet.
Arra is kíváncsi lennék, hogy egy Acer Aspire Switch 10 vagy Asus T100-hoz képest milyen ennek a sebessége és főként az internetes böngészés a lényeg. Mert előbbi kettő azért olykor küzdött keveset az oldalakkal...

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#255) fabicska válasza SharpSA (#254) üzenetére


fabicska
aktív tag

"Az új Atom teljesítményét egy külön cikkben is bemutattuk már, a konklúzió röviden az, hogy a CPU nem fejlődött sokat az előző generációhoz képest, viszont az integrált grafikus mag sebességében 20-40 százalékos előrelépésről beszélhetünk"
Mobilarénáról idéztem.

Ez tényleg így van, előzőleg Z3735F-es tabom volt, sebességben nagy előrelépés nincs (jó, de a több RAM miatt). Filmnézésben mindkettő ugyanannyira partner. A szállítással nincs baj, a garancia már más tészta. Nem azzal van a baj, hogy nehéz szót érteni a kínaival, hanem a visszapostázás, meg az egyéb ügyintézés a borzalom.

Egy jó harcos nem tökéletes, nem győz mindig, nem sérthetetlen. A jó harcos nagyon is sebezhető... Ez teszi igazán bátorrá!

(#256) SharpSA válasza fabicska (#255) üzenetére


SharpSA
veterán

És közelebb, mondjuk az eu-n belül is lehet kapni ezeket valahol?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#257) boki1981


boki1981
csendes tag

Sziasztok,

Segítségeteket kérném ezzel a tablettel kapcsolatban. Eddig Nexus 7 (2012) tabletet használtam ami megadta magát :(

Nagyon megtetszett ez a készülék. Én elsősorban filmnézésre , online rádióhallgatásra böngészésre használnám ezt a készüléket.
viszont olvastam ,hogy a hangszórói nem éppen túl jók....vagy éppen a hangzása nem túl jó.
Nincs túl sok viszonyítási alapom. A kis Nexus 7 tabletem tökéletesen megfelelt filmnézésre.
nem hifi hangzást várok, viszont azt sem szeretném ,hogy hallókészüléket keljen használnom.

Mennyire lehet filmezéshez használni ezt a tabletet?

fejhallgató csatlakozása milyen hangerőt vagy minőséget produkál?

Honnan érdemes rendelni? eu raktárról vagy kínából? Alli-n néztem ott csak 32bites winnel találtam.
64 bites win-el szeretném rendelni.

(#258) fabicska válasza boki1981 (#257) üzenetére


fabicska
aktív tag

Szia.

Nem arról van szó, hogy ótvar minősége van a tabnak, csak egyszerűen halk. MPChc-ban 100% hangerő, és 200%-os erősítésen már simán hallani lehet a mindennapos zajok mellett, persze ne várj mélyeket. Alapvetően elegendő a hangzása szerintem arra, amire például én használom, munkából hazaérve, ágyból online filmet nézni, vagy elalváshoz valami zajongjon.
Ha komolyabb hangzást vársz, érdemes hozzá rendelned egy bluetooth-os külső hangforrást, azzal egy fokkal jobb lesz az élmény (Nekem ez lesz). (Minőségben) nagy különbség nincs, hogy honnan rendeled, EU-s raktárból a vámot úszod meg. 2 típusa létezik:

Chuwi Hi10 V200: Mindkét USB csati fekete, broadcom wifi adapter, ami dög lassú, és 32 bites windows.
Chuwi Hi10 V300: Az USB 3-as csati fekete, realtek wifi, 64 bites windows.

Ahol én vettem TinyDeal-on, szerintem a régi V200-asokat rég kidobálták, onnan szerintem nyugodtan rendelhetsz, nem kapsz gagyit, és emberséggel bánnak veled.
Remélem segítettem.

Üdv.

Egy jó harcos nem tökéletes, nem győz mindig, nem sérthetetlen. A jó harcos nagyon is sebezhető... Ez teszi igazán bátorrá!

(#259) fabicska válasza fabicska (#258) üzenetére


fabicska
aktív tag

Chuwi Hi10 V300: Az USB 3-as csati KÉK, realtek wifi, 64 bites windows. :C

[ Szerkesztve ]

Egy jó harcos nem tökéletes, nem győz mindig, nem sérthetetlen. A jó harcos nagyon is sebezhető... Ez teszi igazán bátorrá!

(#260) fabicska válasza SharpSA (#256) üzenetére


fabicska
aktív tag

Ha EU-n belül akarsz ilyet venni, ide érdemes sűrűn ellátogatnod.
Jelenleg nincs EU-s raktárban, mert kínában is utánpótlás gondokkal küzdenek Hi10-ből, de lehet idővel lesz.

Egy jó harcos nem tökéletes, nem győz mindig, nem sérthetetlen. A jó harcos nagyon is sebezhető... Ez teszi igazán bátorrá!

(#261) benjoe1 válasza fabicska (#258) üzenetére


benjoe1
aktív tag

Miből gondolod, hogy a v200 broadcom wifi gög lassú? Nekem az van, de semmi bajom vele. Frissítettem 64bit winre egyébként. V300 wifi gond is rengeteg van, sajnos (techtablets fórum, xda, chuwi fórum...). Van aki inkább vett egy usb wifi adaptert. Nem tudom, hogy hardver vagy driver gondból fakadnak-e ezek, vagy az összeszerelési minőséggel van probléma, netán win10 az oka.

https://www.szarvaskovendeghaz.hu/

(#262) boki1981


boki1981
csendes tag

Köszönöm a segitséget.
Azt lehet tudni hogy mi a wifi egységek pontos tipusa? Mert akkor utána lehet nézni, máshol is panaszkodnak-e rá vagy csak a chuwi-nál. 4-8e ft körül tp link wifi adaptert vagy sticket lehet bele venni. Bár lehet hogy csak win10 specifikus probléma.
Lehet hogy még 1-2hónapot érdemes lenne várnom hátha addigra kiforrja magát. Bár a Hi12- vel is szemezgetek. De még teszteket nem találtam róla.

(#263) viktorhu válasza boki1981 (#262) üzenetére


viktorhu
veterán

Nincs semmi baj a wifivel, max. a biost kell update-elni, ha valami korai verziót fogtál ki. A V200-ról nem tudok nyilatkozni, nekem V300 van, nekem nem volt problémám sem bluetooth, sem wifi kapcsolattal.

(#264) viktorhu válasza boki1981 (#257) üzenetére


viktorhu
veterán

Nem rossz a hangja, csak egy gyári inteles beállítást kell megváltoztatni.

Arra kell figyelni, hogy a V300-ast kapd - a V200-as típus volt a kezdeti "kísérletezés", majd a tanulságok alapján javított változat a V300, amin ráadásul gyárilag 64 bites bios és windows van.

(#265) viktorhu válasza SharpSA (#254) üzenetére


viktorhu
veterán

Ha tényleg használni akarod, akkor a kevés ram és a 32 bites windows miatt már nem érdemes bay traileset venni. Ha csak néha megnéznél az ágyban egy-egy videót, akkor elmegy az is (de ahhoz egy droidos tab jobb választás lehet), de ha másra is használnád, meg böngészésnél több chrome tabot is meg szeretsz nyitni, ahogy én, akkor mindenképpen a chuwi az ajánlott.

Szerk: a cherry trailnél főleg az energiagazdálkodásra gyúrtak, mert abban vannak nagyon lemaradva az arm-től (meg az integráció szintjében - lásd modem wifi stb nem része az soc-nak)

[ Szerkesztve ]

(#266) benjoe1 válasza viktorhu (#264) üzenetére


benjoe1
aktív tag

Miből szűrted le, hogy a v200 volt a kísérletezés, és a V300 a javított? Nem piszkálódásképpen, de tényleg érdekelne.

Szerintem így néz ki a "fejlődés":
- v100, szériaszám szerint 42151100001-1028 közötti, chuwi kínai fóruma
- v200, szériaszám szerint 42151101029-3000 közötti chuwi kínai fóruma
- v300, szériaszám szerint 42151103000 feletti chuwi kínai fóruma
Ráadásul a 42151105000 feletti SN számúakra van külön BIOS, szóval lehet, hogy 3000-5000 közötti és feletti példányok között is van eltérés.

Eddig annyit tudni, hogy:
- v200: 32bit BIOS-al és Win10-el van telepítve, és Broadcom adapter van benne, szürke USB3 csatlakozóval. Frissíthető 64 bitre (BIOS, majd Win10).
- v300: 64bit BIOS-al és Win10-el van telepítve, és Realtek adapter van benne, kék USB3 csatlakozóval.

Nekem ahogy lentebb is írtam, v200 van és nincs gond a wifivel (igaz csak 30 Mb letöltésem van, de azt hozza és nem szakadozik). Szóval hibás példány szerintem bármelyik szériában lehet, ahogy számtalan v300-al is sok baj van a külföldi fórumok szerint. A hibák közül van amit BIOS frissítéssel javítottak, van ami szerintem (gyártói) driver gond lehet, illetve Win10 probléma, valamint rossz konstrukcióból vagy összeszerelésből is adódhat gond.

https://www.szarvaskovendeghaz.hu/

(#267) SharpSA válasza viktorhu (#265) üzenetére


SharpSA
veterán

Nem veszek bay trailes készüléket, mindkettő volt. Ahogy írtam, böngészőkben voltak kissé gyengébbek és igen, használok több fület, de inkább Firefoxot használok, mint Chrome-ot. A teszteket nézve ebben szerintem nincs jelentős változás.
Videó nem érdekel ilyen kis kijelzőn és főleg ilyen hanggal, fül- vagy fejhallgatót meg nem szeretem.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#268) benjoe1


benjoe1
aktív tag

Próbálok összehozni egy téma összefoglalót, eddig jutottam.
Ha van megjegyzés, jelezzétek.

https://www.szarvaskovendeghaz.hu/

(#269) boki1981


boki1981
csendes tag

Kínából való rendelésnél mindig rászámolják az áfát? ha igen akkor drágábbra fog kijönni mint eu raktárból?
Ha külön tételben rendelem meg ( először tablet később billentyűzet ) akkor elképzelhető hogy megússza valaki az áfát? mert ugyebár kisebb a súlya. vagy ez nem számít?
Kínából hogy érdemes rendelni? Mik a tapasztalatok?
Kínai rendelésnél gondolom előny lehet ha frissebb szériába nyúlok bele...

(#270) benjoe1 válasza boki1981 (#269) üzenetére


benjoe1
aktív tag

Javaslom, hogy ennek a topiknak az összefoglalóját olvasd el.

https://www.szarvaskovendeghaz.hu/

(#271) wazo válasza benjoe1 (#268) üzenetére


wazo
aktív tag

A leállás problémát az angol fórumon olvastad vagy az általam leirtak alapján írtad?

acer liqid, sgs, sgs2, note, note2, sgs4, huawei p6, xiaomi mi3, lg g3, lumia 930, xiaomi mi4, redmi note 3 pro, redmi note 3pro (B20), redmi note 4 (B20)

(#272) boki1981


boki1981
csendes tag

Köszönöm.

Akkor elvileg itt amit találtam eu raktárról jön és még árba is korrekt:

Vagy itt még számolhatok egyéb járulékos költséggel?

[link]

[ Szerkesztve ]

(#273) benjoe1 válasza wazo (#271) üzenetére


benjoe1
aktív tag

Nem, az orosz fórumon van egy összefoglaló, ezt google fordítóval angolra fordítottam és abból írtam.
De biztos van az angol fórumon is ezzel kapcsolatban hozzászólás. Nekem nincs ilyen gondom, illetve az eddigi felhasználásból nem vettem észre (igaz nem futtattam játékot vagy hasonlót, csak 15 percig Aida stress test volt).

https://www.szarvaskovendeghaz.hu/

(#274) wazo


wazo
aktív tag

Írtam a gearbestnek hogy hibás a termék de nem nagyon reagálnak. Milyen lehetőségek vannak még? PayPalel fizettem. Esetleg tapasztalt valakinek? Köszönöm

[ Szerkesztve ]

acer liqid, sgs, sgs2, note, note2, sgs4, huawei p6, xiaomi mi3, lg g3, lumia 930, xiaomi mi4, redmi note 3 pro, redmi note 3pro (B20), redmi note 4 (B20)

(#275) senki11


senki11
aktív tag

Üdv! Valamiért nem működik az érintőképernyő a tableten. Külső billentyűvel és egérrel viszont minden patent. Tapasztalt valaki hasonló hibát? Tegnap még minden működött. Beállításokban nem nagyon turkáltam.

(#276) HAX válasza wazo (#274) üzenetére


HAX
tag

Saját tapasztalat nincs, de ez hátha segít: [link]

(#277) boki1981


boki1981
csendes tag

Chuwi Hi12 Review

[link]

Ehhez lesz gyári billentyűzet mint a Hi10 -hez?

[ Szerkesztve ]

(#278) senki11 válasza senki11 (#275) üzenetére


senki11
aktív tag

Újraindítással végül megoldódott minden. Már minden ok.
BTW ma jött meg a logitech k480. Kicsit tényleg bazári hangulata van. Recseg meg hasonlók, de a tablettel könnyű összehangolni. Így elsőre megérte.

(#279) benjoe1 válasza senki11 (#278) üzenetére


benjoe1
aktív tag

Nekem hétfőn jött meg a gyári dokkolós billentyűzet.
Maradjunk annyiban, hogy szokni kell még: hosszú í hiánya, jobb oldalt rövid shift és enter, kioldó gomb működése, a méret miatti zsúfoltság, hangos tapipad gombok (Lenovo Miix300 billentyűzete jobb volt). Arra jó lesz, amire kell. Hosszabb doksit amúgy is külső billentyűzettel fogok megírni, illetve utazásnál jó, ha van. Dolgozni egész napra nem használnám.
Az összefoglalóba is linkelt asztali ikon touchpad ki-bekapcsolásra működik.

https://www.szarvaskovendeghaz.hu/

(#280) tibihorto


tibihorto
újonc

Sziasztok.

Minimálisan off topic amit irok. (bocsánat)
Nekem Chuwi vi10 -em van. Alapvetően teljesen jól működik, leszámitva hogy elhajintottam a minap és a kijelző a felső 1 cm-es sávban elszállt, nem érzékel.
Egy logout-os őskolléga kijelző cserét javasolt. Tud valaki ebben segiteni? Vagy hogy milyen irányba induljak el?
Üdv
Tibiy

(#281) wazo válasza tibihorto (#280) üzenetére


wazo
aktív tag

[link]

Aztán keresel egy vállalkozó szellemű szerelőt. :K

[ Szerkesztve ]

acer liqid, sgs, sgs2, note, note2, sgs4, huawei p6, xiaomi mi3, lg g3, lumia 930, xiaomi mi4, redmi note 3 pro, redmi note 3pro (B20), redmi note 4 (B20)

(#282) senki11 válasza benjoe1 (#279) üzenetére


senki11
aktív tag

Én is gondolkodtam, hogy azt vegyem-e...? Végül a váltógomb miatt lett a k480. Jól fog jönni, ha befigyel egy tvbox is a háztartásba, vagy ha tv-re kötöm a tabletet. Meg egy kicsit szélesebb is mint a gyári dokkolós. Ma egész nap ezen írtam. Úgy érzem könnyű lesz megszokni. Ami viszont fura, hogy bal oldalon nem volt rendesen összepattintva a cucc, sőt amikor jobban megnéztem észre vettem, hogy volt már feszegetve. Remélem nem valami gyári, vagy forgalmazói mostohagyereket fogtam ki! Nincs kedvem küldözgetni ide oda. Ha nem jön elő valami hiba sokáig használatban lesz nálam.

(#283) boki1981


boki1981
csendes tag

(#284) senki11


senki11
aktív tag

Wifi problémára van már valami okos megoldás? Eddig nem volt annyira zavaró, de ma reggel nyolctól ha 25x nem csatlakoztam újra, akkor egyszer sem. Elég dühítő :W

[ Szerkesztve ]

(#285) senki11


senki11
aktív tag

Hirtelen felindulásból sikeresen leirtottam a wifi vezérlőjét, mivel 1-2 helyen azt olvastam, hogy az újratelepítés megoldhatja a gondot. A kérdésem viszont az lenne, hogy hogyan tudom újra felrakni? Leszedtem az összefoglalóból a P02-C106_B101UAN_607_RealTek_wifi_20151224.zip-et. Ezt kicsomagolva rámásolom a tabletre, a mappához irányítom a telepítésvezérlőt és ezzel ok? Bocsi ha láma a kérdés, de nem volt még win tabletem, szóval nincs tapasztalatom és nem szeretném téglásítani valami apróság miatt.
A választ előre is köszi! :R

(#286) benjoe1 válasza senki11 (#285) üzenetére


benjoe1
aktív tag

Letiltottad, vagy kitörölted (az eszközkezelőből)?
Az általad írd zip BIOS, nem wifi driver.
Ezt szedd le a V200_V300 mappából: C106(X64)--全部驱动.rar
Ebben mindkét verziós gépnek benne vannak a driverei. Ezek alapján próbáld meg telepíteni. Ha az automatikus nem megy, akkor a manuális módszerrel.

https://www.szarvaskovendeghaz.hu/

(#287) senki11 válasza benjoe1 (#286) üzenetére


senki11
aktív tag

Teljesen kitöröltem, mivel több helyen is újratelepítést javasoltak. Köszi a választ. :R Megpróbálom...

(#288) senki11


senki11
aktív tag

Eszközkezelőben a hálózati kártyáknál töröltem a reaktek drivert, majd kikapcsoltam a masinát. Most hogy újra akartam telepíteni, bekapcsoltam a gépet és minden műxik. Épp a tabletről írok. Nem értem hogy van ez??? Annyi történt, hogy kérte a kódot az otthoni hálózathoz.

(#289) benjoe1 válasza senki11 (#288) üzenetére


benjoe1
aktív tag

Szerintem feltelepítette a win magától a korábban használt drivert, mert érzékelte a hardvert.

https://www.szarvaskovendeghaz.hu/

(#290) kovi312


kovi312
csendes tag

Találkozott más is ezzel a problémával?
[link]
Sajnos Én is tapasztalom ezt a problémát. V200-as verzióm van, 64bitre frissítve. Ezen kívül semmi gond nincs vele. Wifi 40Mb simán viszi.

[ Szerkesztve ]

(#291) senki11 válasza benjoe1 (#289) üzenetére


senki11
aktív tag

De azt hittem netről szedi a drivereket a rendszer. Ezek szerint sok dologról lemaradtam az xp óta. Egyébként ahogy bekapcsoltam pár percen belül visszatért a probléma. Nem tudom miért csak most jött ez elő, nem okozhatta valami win frissítés a háttérben? Tegnap este kezdett rosszalkodni és ma reggel durvult be nagyon. Rendszervisszaállítással lehet próbálkozni ezeken a táblagépeken? Vagy zongorázzam végig amit először akartam... a driver manuális feltelepítését? És ami még fura, hogy a hálózati kártya legördülő menüjében most sokkal több dolog van, mint a törlés előtt.

[ Szerkesztve ]

(#292) Mana86 válasza kovi312 (#290) üzenetére


Mana86
tag

Pont erről akartam írni most. :DD Én is belefutottam ebbe.Megrendeltem Ali-ról a tokot, rámegy simán, védi is, viszont a videóban látott hibát produkálja.
Átvilágíttattam a tokot röntgennel (mint a reptéren) és a középső nagy részében 5db, kb. 1cm átmérőjű, kör alakú mágnes van (gondolom mágnes). A felső vékony és a hátlapi oldalon 2-2 db ugyan ilyen van. Gondolom ezek a záródás miatt, a nagy részén található 5db pedig a kijelző miatt. Utóbbiak pont ezt a célt szolgálhatják, hogy ha be van csukva a tok automatikusan kikapcsolja a kijelzőt, hogy ne merítse az akksit. Ez így tök jó, de szerintem túl érzékeny és ezért érzi a tab háta mögött is. Nem tudom mi lehet a megoldás, próbálok vele együtt élni.

(#293) boki1981


boki1981
csendes tag

A külföldi fórumokon egyre több rossz hírt olvasok erről a készülékről....
Ha belefutok egy hibás készülékbe akkor,hogy tudom cseréltetni?
Olvastam ,hogy volt akinek behalt a tablet aztán az eladó nem is reagált a vevő levelére :(

(#294) wazo


wazo
aktív tag

Miket olvastál? Esetleg megosztanad angolul nem tudó bajtarsaknak? Köszönöm

acer liqid, sgs, sgs2, note, note2, sgs4, huawei p6, xiaomi mi3, lg g3, lumia 930, xiaomi mi4, redmi note 3 pro, redmi note 3pro (B20), redmi note 4 (B20)

(#295) mikesa


mikesa
tag

Szerintem még a v200-as modelleknél voltak hibák... v300-nál már nem nagyon tapasztalható.

(#296) ptcruiser


ptcruiser
csendes tag

Szép napot mindenkinek!
A döntés megszületett vásárolnék egy Chuwi Hi10 tabletet.
A fórumot végig olvastam és bizakodó vagyok a 300-as verzió óta.
Nem szeretnék régebbi verziókkal küzdeni csak egyszerűen használni, dolgozni vele.
Innen rendelném meg mivel ez EU hamar van és vám és áfa ügymenet nélkül érkezne.[link]
Viszont az a fránya verzió ami kontrollálhatatlan.
Véleményetek szerint jöhet még régebbi vagy már akár esélytelen is lehet.
Szeretném ma megrendelni de nagyon tétova vagyok.
Oh és tokot is kerestem ennél a webshopnál de csak billentyűzetes van nekem jelenleg elégséges lenne egy sima tok is a típushoz.
Erre van valami tippetek ami hamar jönne?
Előre is köszönet minden bátorító és segítő hozzászólásért.

(#297) benjoe1 válasza mikesa (#295) üzenetére


benjoe1
aktív tag

Szerintem meg ez a kijelentés nem állja meg a helyét. És nem azért írom, mert nekem v200 van.

Csak nézzetek bele a techtablet, a chuwi vagy 4pda fórumaiba. Utóbbinál pont ma írt egy hozzászóló, hogy este feltette töltőre, reggel már nem kapcsolt be a tablet. Sorozatszáma szerint v300 (Q64G42151103574). Ahogy wifi gondjai is vannak v300-as tulajoknak is, nem csak v200-al rendelkezőknek. Ezek inkább tervezési vagy összeszerelési hibák lehetnek.

Én nem akarok senkit se lebeszélni, de én biztos nem vennék újra ilyen tabot. Én ugyan nem idegeskedek rajta, de ki tudja, hogy az én gépemen vagy másén mikor jön elő egy ilyen be nem kapcsolós hiba. Orosz fórumon írták, hogy élesztettek fel gépet BIOS külső programozással, de nem biztos, hogy a be nem kapcsolós hiba miatt.

https://www.szarvaskovendeghaz.hu/

(#298) benjoe1


benjoe1
aktív tag

Várható az air verzió megjelenése, képek itt.
Szürke metál szín, kétoldali hangszóró, USB-C, 3G vagy 4G modem. Dokkolós billentyűzeten is módosítottak, két oldalt is van USB port, jobb oldalon normál shift...

https://www.szarvaskovendeghaz.hu/

(#299) boki1981


boki1981
csendes tag

Köszi az infót. Azt hiszem kivárom az air verziót talán kevesebb hiba lesz benne . Aztán ha nem akkor aprilis majus környékén itt az ipad air 3. Ami brutál lesz. Tény hogy kurva drága de az almában még nem csalódtam. Igaz nem ugyanaz az árkategória de 4-5 évig hasznàlom akkor kb ugyanott vagyok vele.

(#300) hedgehog86 válasza ptcruiser (#296) üzenetére


hedgehog86
csendes tag

Szia!
Én azt tanácsolom, hogy várjál vele, mert én február 8-án rendeltem meg innen, de sajnos nincs készleten nekik csak ezt "elfelejtették" közölni az oldalon. (Állítólag a gearbest-en is ugyan az van, hogy nincs készleten, és nem szólnak semmit míg meg nem kérdezed.) Már többször beszéltem az eladóval, és azt mondta rövidesen lesz belőle és értesítenek, ha feladták. Ha jövőhéten sem lesz akkor elállok a vásárástól.
Ezért azt javaslom várjál vele, vagy keress másik boltot, ha sürgős neked.
Az a baj, hogy sajnos én sem találtam más boltot ahol lenne eu raktárból ez a gép.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Chuwi Hi10
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.