Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Catalyst™ driverek topikja (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#622) marcee


marcee
addikt

Softmod drivert használok az Xpert Vision 9800SE 128MB/128bit-es ( :( ) kártyámhoz. Megy a 8 pipe hibátlanul. Gyári órajelen használom 380/500.
2-3 havonta rakom fel a legújabb drivert. Annó amikor meglett a kártya, február környékén, kiteszteltem, hogy hibátlan-e a moddolhatósága, milyen a teljesítménye, de egyetlen értékre emlékszem igazán, hogy az AtiTool 3d ablakában a szőrös kocka átlagosan 120fps körül pörgött, még akkor egy 2133MHz-re tuningolt TBred-B-vel. A hét végén lehalt a kártya gyári hűtése (besült majd eltört a venti), ezért raktam rá egy chipset hűtőt ami kéznél volt és elővettem újra az AtiTool-t, hogy visszaállítsam a chip sebességét 250MHz-re, hogy ne főjön meg. Azóta - hála Tts-nak - lett rá új, fasza hűtés, visszaállítottam a gyári sebességet és akkor tünt fel, hogy az AtiTool-os teszt most 80-85fps-sel pörög csak, pedig most egy 2400MHz-es A64 van mellette. A 8 pipe megy, a memória is megduplázódott azóta, az egyetlen lényegi különbség, hogy annó az 5.1 vagy 5.2 softmod volt rajta, most meg az 5.10-es!!!
Lehetséges, hogy a ''régi'' kártyákra ilyen rossz hatással lennének az új driverek???

\m/

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Catalyst™ driverek topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.