Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20151) Winne válasza LackoMester (#20150) üzenetére


Winne
nagyúr

Ja sajna, de úgy néz ki, hogy összekapta magát. :K Valami csak lesz, lassan elkezdhetem az rpg challenge-eket. :D Az 50 mind double killt is egy prestige-en belül kell teljesíteni? Csak, mert akkor engem nagyon utálni fognak a napokban és sokat fogok én is és édesanyám is csuklani. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#20152) Zefír válasza X Factor (#20149) üzenetére


Zefír
őstag

Rakd újra, nem tudni hogy mibaja, eredetiben nyomod??

(#20153) @rglaaf válasza Winne (#20151) üzenetére


@rglaaf
veterán

Én is ráfeküdtem a hétvégén a sitrep perkre már nem sok van hátra és kész az összes :)

PSN:BiZzare_0 ️

(#20154) Mappa válasza Winne (#20085) üzenetére


Mappa
addikt

milyen ez a világítós bill ??? miez miez miez???? :)) és csak pirosat tud ???

Szerk.: - ja már megvan ...akkor már csak a színt kérdezem ..más szint is tud ? :)

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#20155) Mappa válasza @rglaaf (#20153) üzenetére


Mappa
addikt

10. prestigeben vagy már ugye?

nem kötelező megadni

(#20156) @rglaaf válasza Mappa (#20155) üzenetére


@rglaaf
veterán

február óta asszem :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#20157) Winne válasza @rglaaf (#20153) üzenetére


Winne
nagyúr

Hát igen, egyből észrevettem a múltkor, hogy azt tolod, de már nem kell sok. Ha már nem lesz jobb dolgom, akkor szerintem én is nekiállok, de amúgy az egy tök ratyi perk, plusz túl is vannak méretezve a számai szerintem. Az emblémákkal meg a title-ökkel hogy állsz?

@(#20154) Mappa: piros a bill, annyi pluszt tud, hogy a makrózható gombokat ha bekapcsolod, akkor azok narancsban díszelegnek. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#20158) Mappa válasza @rglaaf (#20156) üzenetére


Mappa
addikt

:Y az kemény akkor többen toltátok???

(#20157) Winne - szép darab ..de most látom ez ilyen lapos laptop bill féle

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#20159) Winne válasza Mappa (#20158) üzenetére


Winne
nagyúr

Lapos igen, de meglepően kényelmes, nem vártam tőle ennyire jó szereplést. Különösen ajánlott kategória. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#20160) Zefír válasza Winne (#20159) üzenetére


Zefír
őstag

Megszoktad már?
Vagy veszel te is apple billt? ;] ;] ;] Ne csak én toljam azzal:D

(#20161) Winne válasza Zefír (#20160) üzenetére


Winne
nagyúr

Megszoktam, aha, most már visszaállni lenne nehezebb. :) Egyedül a fekvéssel vannak gondjaim, a többi már egész jól megy. Mondjuk többet halok, mint előtte, de talán majd ez is változik. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#20162) @rglaaf válasza Winne (#20157) üzenetére


@rglaaf
veterán

Hát nem egy über perk de ez marad utoljára, most gondolj bele február-március óta amikor meg lett a prestige 10 azóta mind a 10 classhoz a sitrep perk van hozzá téve és most jutottam el oda hogy kevés van már belőle mondjuk az utóbbi időben jobban adja mert rájöttem hogy GW-ni kell mert a nagy számok törvénye alapján többen rakják a claymort c4-t és csak ki kell lövöldözni :)

Winne én logitech wave-t használok régóta elég jó ergonomikus és nem fárad el a kezem a lapos billen

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#20163) Winne válasza @rglaaf (#20162) üzenetére


Winne
nagyúr

Nekem is Wave a másik, azt cseréltem le erre, mert kevés billt tudott egyszerre. Aztán mikor meglett ez, rá kellett döbbennem, hogy a billnek semmi baja nem volt, csak azon gombok nem tetszettek neki, amiket használtam. :D

Amúgy szerintem kicsit később lett meg, mert én márciusban játszottam ezzel először, és az elején még nem voltál fennt nekem, majd mikor először játszottam veletek, akkor még nem is a 10. prestige-ben voltál. Emlékszem mikor meglett a 70-esed a végén. :) Persze lehet rosszul emlékszem, valahogy vissza lehetne keresni itt a fórumon, azt hiszem tettél be képet róla, csak nem tudom hogy lehet csak emberre keresni egy témán belül, de valakinél mintha láttam volna már. :F

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#20164) X Factor válasza Zefír (#20152) üzenetére


X Factor
addikt

Azt írták külföldi forumokon, h. ilyenkor rakjam az asztal felbontásást 1024*768-ra így betöltés után hang van, de csak fekete képernyő :(

Make things work

(#20165) Wans válasza X Factor (#20164) üzenetére


Wans
aktív tag

Ultra, azaz extra grafikus beállításról vissza kell venni high-ra. Leginkább az elsőnél. Ha így is elszáll nem tom tovább. Nálam ilyenkor szállt el betöltéskor. Mármint akkor ha extrán volt minden.

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#20166) X Factor válasza Wans (#20165) üzenetére


X Factor
addikt

Köszönöm, azon van, este kipróbálom.

Make things work

(#20167) LinogeOW


LinogeOW
aktív tag

Ennyi mocsok tetves hackerrel nem találkoztam, mint ma. Megtehetnék, hogy megbasszák a jó k*rva anyjukat ,de tényleg. Napi új rekord. :W

(#20168) henesa válasza LinogeOW (#20167) üzenetére


henesa
aktív tag

Hát ja a Gw szinte játszhatatlan ez a geciláda is simán játszik wh aim minden pedig mintha bannolva lenne és ha az a bann az mw2 -re szól <ami ebből a profilból nem derül ki > na akkor biz az nagyon szomorú

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#20169) Winne válasza LinogeOW (#20167) üzenetére


Winne
nagyúr

Kegyetlen mennyi volt ma. Először ffa-t toltam amíg nem jöttetek, ott volt egy gyerek, aki wh aim és még ki tudja mit nyomott egyszerre, kiléptem, jelentettem, kicsit később mentem fel, megint uez a csicska került be menet közben, szétbaszott mindent, elment a fele banda, maja lelépett... Hát beírtam egy olyan reportot hozzá, hogy ha azt elolvassa valaki, akkor lehet én kapok banánt.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#20170) Winne


Winne
nagyúr

Ezt nem bírom megszerezni, pedig már úgy is megyek, hogy direkt beflashelem magam, és hátha, de nem. :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#20171) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Végre megvan, megszenvedtem érte rendesen. Az utolsó előtti mapon nem jött be mert másnak bent volt egy Attack Heli. :O :W Nagyon ideges voltam ám. :B :K Ja, és csak 1 kill kellett volna már.

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#20172) Winne válasza tupacamaru (#20171) üzenetére


Winne
nagyúr

Grat, nézhetsz valami új challenge után. :K

Ami nem egyszerű, az a B2 1000 kill. :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#20173) Mappa válasza Winne (#20172) üzenetére


Mappa
addikt

250 mérföld futás :DDD

ez sem éppen egyszerű, de már rászántam magam csak elég idegesítő annyit szaladni :D

nem kötelező megadni

(#20174) X Factor válasza Wans (#20165) üzenetére


X Factor
addikt

No műkődött, köszönöm szépen :R

Make things work

(#20175) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

Ti hogy szoktatok menteni ? Sima copyval vagy Steamen belül található játék biztonsági mentése és visszaállítása menüvel ? Tegnap ismét berakott bennünket rustra, ami faszán meg volt hackelve, gép kinyom, de ideje lenne mentenem, hogy nehogy összeszedjünk valami szemetet, ami miatt esetleg lehet újratelepíteni ismét a gémet. A mai napig nem tudom feldolgozni, hogy hova tűnt egy csomó fejesünk egy hackelt host után (gondolom emiatt veszhetett el , vagy mi más miatt ?) AUG-gal is nagyon osztom őket.
tupacamaru: jobban megy a játék mióta vasat cseréltél ? Ma felpöcköltem 3200-ig a procit, meglátjuk lesz-e javulás, ha már a netem esténként egy fos.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#20176) LinogeOW válasza Winne (#20170) üzenetére


LinogeOW
aktív tag

Ja, erre gondoltál? :DD Ez nekem megvan :K

(#20177) Winne válasza Mappa (#20173) üzenetére


Winne
nagyúr

Hát nem egyszerű igen, én is bánom, hogy abbahagytam a 0. szintem, ott már a VI. közepén voltam. :( Mennyinél tartassz?

@(#20176) LinogeOW: amit neked mondtam az még nem ez volt, de azt tegnap megszereztem végül.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#20178) tupacamaru válasza Svájcinéger (#20175) üzenetére


tupacamaru
veterán

Szerintem igen. Legalábbis én úgy érzem, bár a videókaresz csak ideiglenesen van amíg nem veszek egy jobbat.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#20179) Mappa válasza Winne (#20177) üzenetére


Mappa
addikt

Hát mivel most értem el úgy 2 hete a 10. prestige-t így egyiket sem maxoltam ki mindig léptem a köv. szintet...de így a 10.-ben már ok a dolog olyan 50-60 mérföldnél járhatok kb 10-20 szintig csak marathon perkel nyomtam.

most inkább a fejesek gyűjtésére álltam rá FAMAS (nem egyszerű) meg ACR :K

meg g18 is a 2500 kill abból is olyan 2300 körül járok

nem kötelező megadni

(#20180) gYaLo


gYaLo
őstag

Valaki olyan 4fele game ? :C

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#20181) PalesCS válasza Winne (#20177) üzenetére


PalesCS
csendes tag

ügyes :))

[ Szerkesztve ]

(#20182) LackoMester válasza Winne (#20177) üzenetére


LackoMester
addikt

Este 8 után vagyok, egy jó kis gémet mint tegnap, :DD összehozhatnánk.... meg szerintem nagyon kellene az TS, jobb lenne... :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#20183) Winne válasza Mappa (#20179) üzenetére


Winne
nagyúr

Hát a famasszal tényleg nem egyszerű fejest lőni, de az ACR elég jól adja a fejest. G18 meg tök sima, csak rohangálni kell vele és nyomni a gombot. :D Az ilyen unlockokat én is arra hagyom, amikor majd megállok, de most még szerintem megyek tovább. :K

@(#20181) PalesCS: ugye? :DDD :DDD

@(#20182) LackoMester: én ma lehet, hogy nem leszek, a családi békét meg kell őrizni. :D TS-t feltettem már anno, de még ki se próbáltam.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#20184) LackoMester válasza Winne (#20183) üzenetére


LackoMester
addikt

A családi békére én is vigyázok, muszály, elvégre ez a legfontosabb...mert nem vagyunk mi kockák... :DD
A TS-t meg majd akkor, ha leszel Steam-en megdumáljuk.... :)

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#20185) Mappa válasza Winne (#20183) üzenetére


Mappa
addikt

pláne ha ákimbóóó a g18 :C :D ;]

nem kötelező megadni

(#20186) gYaLo


gYaLo
őstag

Sziasztok!
Gyertek nyugodtan a TS-emre, mindenkit szeretettel várok :)
Adatok:
Program: TeamSpeak3
Address: melwilya.servegame.org
Port: 9987
jelszó jelenleg nincs.

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#20187) LackoMester válasza gYaLo (#20186) üzenetére


LackoMester
addikt

szavadon fogunk :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#20188) Winne válasza LackoMester (#20184) üzenetére


Winne
nagyúr

Hjah, meg kell adni ami jár és mindenki boldog lesz. :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#20189) gYaLo válasza LackoMester (#20187) üzenetére


gYaLo
őstag

Jelenleg offline a TS, remélem hogy estefele ismét lesz voice szerver :)

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#20190) LackoMester válasza Winne (#20188) üzenetére


LackoMester
addikt

Ja, ja....pontosan. :DDD

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#20191) jegenye77


jegenye77
addikt

Nálam van a hiba vagy másnak se megy a multi?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#20192) Zefír válasza jegenye77 (#20191) üzenetére


Zefír
őstag

Nekemse megy... :W

(#20193) tomic válasza jegenye77 (#20191) üzenetére


tomic
addikt

Nekem sem. :W

De van más ami igen. ;)

[ Szerkesztve ]

(#20194) jegenye77 válasza tomic (#20193) üzenetére


jegenye77
addikt

Köszi! :(

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#20195) gYaLo


gYaLo
őstag

Ismét online a TS-es , előreláthatólag 21:15 ig :)
Most gyertek :C

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#20196) Zefír


Zefír
őstag

Nincsen unlockolva a nuke :U :U

(#20197) @rglaaf válasza Mappa (#20179) üzenetére


@rglaaf
veterán

hát szerintem meg a FAMAS-al a a legkönnyebb legalább is nekem amikor prestige 10 be elkezdtem maxolni minden 10-ik kill fejes volt 2500 killnél meg volt a fall skin hozzá ami 250 hs mondjuk szokni kell az biztos de ha rájössz akkor a legjobb fegyo lesz:)

PSN:BiZzare_0 ️

(#20198) tupacamaru válasza gYaLo (#20195) üzenetére


tupacamaru
veterán

Mi kell egy ilyen TS3 szerver futtatásához??

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#20199) Winne válasza @rglaaf (#20197) üzenetére


Winne
nagyúr

Az nem is kérdés, hogy az egyik legjobb fegyver. Stopping power mellé és csak találat kell, kb mindig fekszenek, ha normális a pingjük. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#20200) Svájcinéger válasza tupacamaru (#20178) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Annak idején COD2-ben én is így tapasztaltam.
Végre szántam egy kis időt a NAT-nak és most OPEN. A következő portokat kell megnyitni, ha valaki már leírta sorry:
Steam Client
• UDP 27000 to 27015 inclusive (Game client traffic)
• UDP 27015 to 27030 inclusive (Typically Matchmaking and HLTV)
• TCP 27014 to 27050 inclusive (Steam downloads)
• UDP 4380
Dedicated or Listen Servers
• TCP 27015 (SRCDS Rcon port)
Steamworks P2P Networking and Steam Voice Chat
• UDP 3478 (Outbound)
• UDP 4379 (Outbound)
• UDP 4380 (Outbound)
Additional Ports for Call of Duty: Modern Warfare 2 Multiplayer
• UDP 1500 (outbound)
• UDP 3005 (outbound)
• UDP 3101 (outbound)
• UDP 28960
Sajnos nem igazán értek mindent tisztán, így nem fordítottam le magyarra. Nem is értem, hogy a Dedicated server + Rcon mit keres itt.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.