Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19151) Blom válasza Mappa (#19148) üzenetére


Blom
aktív tag

én is ezt csinálom csak unom a sok marha dumájukat.
noob meg ilyenek én erre csak azt írom sox= cumi
különben nem szoktam írogatni nekik.

(#19152) Blom válasza SipiBcs (#19150) üzenetére


Blom
aktív tag

tudod nekem az tetszik,hogy jár a szája,de játszani nem tud.
én sem vagyok profi,de nem dumálok.

(#19153) Blom


Blom
aktív tag

támadt egy olyan ötletem,hogy páran felmehetnénk,de csak G18 at használnánk.
szerintem nagy botrány lenne és röhöghetnénk a sok idegzsábáson.

(#19154) Winne válasza Blom (#19149) üzenetére


Winne
nagyúr

Az overpowered szabad fordíításban egy "túlerősített" fegyver, ami a többihez képest sokkal halálosabb. Noobozni meg mindig szoktak, főleg azokat, akiknek jó a statja, vagy mondjuk 3* annyit öl, mint aki noobozik. Nem kell velük foglalkozni. Rengeteg féle voltam én is már, a kedvencem akkor is a famas noob marad.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#19155) Zefír válasza Winne (#19154) üzenetére


Zefír
őstag

Vinne teeeee egy one man army nooooob vagy-:D

(#19156) Winne válasza Zefír (#19155) üzenetére


Winne
nagyúr

:K:K Az is vagoyk már, köszi! :D:DD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#19157) Mappa válasza SipiBcs (#19150) üzenetére


Mappa
addikt

engem aztán bármivel lelőhetnek :C én csak camp noobozok mert azt rühellem :(((

nem kötelező megadni

(#19158) Blom válasza Winne (#19154) üzenetére


Blom
aktív tag

köszi már értem,de mit szóltok az ötletemhez?
meglehetne őket gyötörni,ha páran felmennénk G18 al
akkor aztán lenne ám noobozás

(#19159) Barell válasza Blom (#19158) üzenetére


Barell
senior tag

Csak jelzem hogy így nemsokkal vagy különb azoknál a kis hülye 10-12 éveseknél. :U

(#19160) believil válasza SipiBcs (#19150) üzenetére


believil
tag

Hehe.. Én már voltam SCAR noob, és PP2000 noob is. Általában Wh-s, és aimos szoktam lenni... :DDD
TAPASZTALAT: Ha picit jobban játszol mit a többiek, és gyorsabb vagy, akkor wh-zol, ha egymás után kapdosod le az ellent, akkor aimos vagy, ha fegyvert használ, akkor adott fegyver noob vagy, ha késelsz akko stealth noob vagy...tehát ha belépsz, akkor már NOOB VAGY. Csak úgy kerülheted el ezt, hogy mással játszol, de ugye akkor meg kocka vagy. :DDD:DDD:DDD

(#19158) Blom: Jó ötlet, csak az a gond, hogy én nem játszok ilyen noob fegyverekkel mint a G18... :D:D:D:D:D csak hülyülök.

[ Szerkesztve ]

(#19161) đayW@LkeR válasza Tom6 (#19117) üzenetére


đayW@LkeR
tag

A Jó Istennek hála. :DDD
ez jó ez nagyon jóó megyek is tolok párat ;]

2009.11.10. 09:00 CoDMW2: PENGE'ߣ@Đe [H].......................................... 2011.11.08. 08:00 CoDMW3: PENGE'ߣ@Đe [H]........................................ M4A1-ACR RuleZzz!!! // BF3 - MW3 Rules! 2011.12.08 Lg Optimus Black yeah

(#19162) Blom válasza Barell (#19159) üzenetére


Blom
aktív tag

csak jelzem,hogy igazad van :K
nem jó ötlet csak hirtelen ez jutott eszembe ;)

[ Szerkesztve ]

(#19163) busman válasza Winne (#19156) üzenetére


busman
addikt

Hejj,de ráérsz...finom volt a csokid... :DD
Most olvastam...hehe

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#19164) Winne válasza busman (#19163) üzenetére


Winne
nagyúr

Na majd kapsz a pofádba csokit! :W :DD :DD :DD :DD

Ha tudnád mit csinálok még rátenne egy lapáttal a ráérőségemre! :K :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#19165) Zefír


Zefír
őstag

Nagyon nem akar összejönni a nuke.
24 killnél megölnek :W :W
Ma csak 2szer öltek 24-nél, és 2szer lettmeg a copper az utolso 2mp-ben, kise nyitotta laptopot, és vége a körnek.

Itt meglett aherrier, elakartam bújni,és mire kiértem a házból, hogy elbújjak a lenti üvegházba, mire kiértem meglett achopper, nem kelledt lehívnom a herriereket, lehívtam choppert, 24kill meglett, leszedték a chopperemet, lehívtam a herrier-t senkit nem sebzett, és ahogy beált a pálya fölé, leszedte valami buzi, kimentem az üvegházból, hogy na még 1 kill, és fentről a házból leszedtek egy ak-val... Nagyon felcseszett. XD

Lenyugodtam, következő kör:
[L:http://lh6.ggpht.com/_lSWS-btXsyY/TEcqic0lRHI/AAAAAAAAFUE/Vr2tzmnZBVE/s800/N%C3%A9vtelen2.jpg][link][/L]

24killnél megöltek, respawn után berobban egy hordó amit meglőttem, és a 25.kill is meglett, de a nuke már sehol :W :W :W :W

(#19166) @rglaaf válasza Zefír (#19165) üzenetére


@rglaaf
veterán

Ha nukeolni akarsz tdm helyett játsz valami mást mert nagyon kevés az idő és a score-t is figyelni kell, tegnap viccből toltunk egy ffa-t tankerrel és simán meg lett volna a nuke ha nem baszom el és belövöm az utolsó killt chopperrel:)

izé látom volt bent egy lvl hacker EL PIRRI forgó halálfej emblémát egy prestig-be megcsinálni szinte lehetetlen

PSN:BiZzare_0 ️

(#19167) Svájcinéger válasza Zefír (#19165) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Össze fog az jönni, türelem. Emlékszem én is mennyire izzadtam, majd kiugrott a szívem a helyéről, mikor nuke-re volt állítva és daráltam a chopperrel, de vagy lelőttek, vagy behívta más a NUKE-t, már tisztára ideg voltam. Egy TDM alatt tényleg baromira nehéz összehozni, én GW DOM-mal szoktam próbálkozni.
Tegnap Európa nyugati felén toltam és hihetetlen mennyire jó volt csíter oroszok nélkül, pedig "csak sima" TDM volt, nem is GW, de élveztem.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#19168) tupacamaru válasza Zefír (#19165) üzenetére


tupacamaru
veterán

Ne add fel!! Majd összejön az. Mondjuk abban igazat adok a kollégáknak hogy más játékmódokban kellene próbálkozni, mert ott nagyobb az esély rá. Nekem az első és egyetlen TDM-ben jött össze de kellett hozzá az ellenfél is. :B :K

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#19169) Zefír


Zefír
őstag

Na akkor átmegyek másik játékmódba :D
Ma már nem játszok, remélem:D Bár Winne úgyis hívni fog.. És nem tudom megállni hogy ne konekteljek ;]
De tényleg , amikor elhülyül az ember, olyankor jönnek össze a cuccok:D

Ma pl, van az a pálya, nem tudom hogy mi a neve, középen van egy malom, és ien nagy kövek vannak, kő fejtő szerű,
Felmásztam a benti házikó tetejéhez, lőttem 2 embert közben bejött másik 4 az ajtón, és meglőttem a hordókat, de full véletlen :DDD Hopp beugrott a herrier :C :C

(#19170) Grifid


Grifid
aktív tag

Akartok mosolyogni?
Akkor nézzétek meg a főoldalon a BFBC2 videóját. Az alátett zene mw mix. :DDD
EA
Kicsit ciki szerintem. :))

(#19171) Tom6 válasza Grifid (#19170) üzenetére


Tom6
aktív tag

Tényleg az, főleg a vége fele hasonlít! :C

[ Szerkesztve ]

(#19172) Winne válasza Zefír (#19169) üzenetére


Winne
nagyúr

Sok mindent rám lehet fogni, de nem én rontottalak meg! Te írtál este, hogy jönnél, höhö! :P :P :P :P

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#19173) Grifid válasza Tom6 (#19171) üzenetére


Grifid
aktív tag

Nem csak hasonlít. :DD

(#19174) boogie84 válasza keIdor (#19091) üzenetére


boogie84
veterán

Volt aki rosszabbul járt az ismerősök közül! Őt egyből a 10es szint csúcsára repítette 30 mp alatt! :(

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#19175) Zefír válasza Winne (#19172) üzenetére


Zefír
őstag

Ez nem így volt :DDD
Rád írtam, hogy melyik játék modot mondtad, és jött az invite bushmantol :DDD

De m1, legalább volt még 1 chopperem ;] DE az hogy elbasztam, szt f*sz :W :W a legrosszabbkor hívtam le.

(#19176) LackoMester


LackoMester
addikt

Tegnap éppen említettem a srácoknak, h. igazából le se xarom az emblémákat, de egy nagyon is kellene, hát esti utolsó levezető War-nál meg is lett.
Igazából nem tudom mi kellett a "Grim Reaper" feladat teljesítéséhez, mind1 lényeg ,h. megvan. :C

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#19177) eszaki0 válasza LackoMester (#19176) üzenetére


eszaki0
aktív tag

Nekem is pont tegnap lett meg embléma+title
Sárkány+tigris fej

everlasting AMD

(#19178) LackoMester válasza eszaki0 (#19177) üzenetére


LackoMester
addikt

Ja-ja, :K igen mellé adott valami sárkányos titlet is ( The Grim Reaper ), de nekem a :DDD tigris a lényeg. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#19179) Mappa válasza LackoMester (#19176) üzenetére


Mappa
addikt

predator missile kell 5 embert kinyírni 1 meccs alatt :K

nem kötelező megadni

(#19180) LackoMester válasza Mappa (#19179) üzenetére


LackoMester
addikt

Na nee, azthittem, h. ez már régen megvolt, ezek szerint még nem... :DDD
Ideje volt, h. meglett. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#19181) Winne válasza Zefír (#19175) üzenetére


Winne
nagyúr

Hát jah, de tanulsz belőle. Ha HQ-n van meg a chopi, akkor meg kell várni, míg elfoglaljuk a HQ-t, vagy amint bejön a capture time már nyomni is kell és védeni vele a HQ-t. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#19182) Mappa válasza LackoMester (#19180) üzenetére


Mappa
addikt

igen ..bár azt nem tudom,hogy egyszerre kell-e kilőni 5 embert predatorral ....vagy tök mind1 csak 1 meccs alatt legyen meg ...mert ha úgy vesszük akkor 1-2 predatort lelehet hívni egy rövidebb kör alatt is..mind1 fő hogy megvan :DD

most utána olvastam olyanoknak ...hogy tök lehetetlennek tűnnek megcsinálni :o

nem kötelező megadni

(#19183) Zefír válasza Winne (#19181) üzenetére


Zefír
őstag

Hát igen, jo nem voltam hozzászokva :DDD TDM-en rögtön hívhatja is az ember, kell is mert lejár az idő :D

(#19184) Winne válasza Zefír (#19183) üzenetére


Winne
nagyúr

Igen az teljesen más, ott mindent gyorsabban kell tolni.

@Mappa: teljesen mind1, csak egy meccs alatt. Ha egy HQ-t nézünk mondjuk ami közepes ideig tart, azon is sztem le szoktam hívni 7-8-at is akár és abban vannak double/triple killek is, szal az elég sima. Hardline-t kell használni és agybafőbe adja.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#19185) LackoMester válasza Mappa (#19182) üzenetére


LackoMester
addikt

Belinkelhetnéd azokat amiket, szerinted lehetetlen megszerezni. :DDD

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#19186) Mappa válasza LackoMester (#19185) üzenetére


Mappa
addikt



például :D

Szerk.: jó túlzás,hogy lehetetlen ...de a koponya az stealth bomberrel ...6 ellenség kinyírása ..hát én legalább egy prestige-t rászántam de az istenért sem adott 4 killnél többet ....az a baj mire odaér van bőven idő hogy elbújjon az ember :W :DDD

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#19187) Grifid válasza Mappa (#19186) üzenetére


Grifid
aktív tag

Danger close pro + groundwar + scrapyard. Ezzel a kombinációval a legnagyobb az esély rá. Szerintem. :DDD

(#19188) Mappa válasza Grifid (#19187) üzenetére


Mappa
addikt

mind volt :C :DDD mégsem szeret engem :D

nem kötelező megadni

(#19189) LackoMester


LackoMester
addikt

A Porter Justice-t ( Teljesítsd a "Counter MVP" feladatot )már láttam 1-2 emberkénél, a cimbikkel akkikel mostanában tolom ott is van valakinek, ha jól emlékszem. :U
A többivel én sem igen találkoztam még... ;)

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#19190) Blom


Blom
aktív tag

valaki megtudná mondani,hogy van e magyar leírás,hogy mit hogyan lehet megszerezni
én nem találok csak félig fordítottat a lényeg nincs fordítva sajna

(#19191) Tom6 válasza Mappa (#19186) üzenetére


Tom6
aktív tag

A Porter Justice megvan nekem, még régebben beadta domi-ba. :) A többit is tényleg nehéz megcsinálni, 1000 kill stealt bomberral sose lesz meg, föleg hogy mostanába nem is tolom :DDD

(#19192) Mappa válasza Blom (#19190) üzenetére


Mappa
addikt

ha nagyon nem megy akkor google fordító ..bár az elég alpári módon fordítja le...de összelehet rakni mit hogy kell.

perk/killstreak-es magyar leírás az van ...de emblem/title én nem nagyon találok

nem kötelező megadni

(#19193) Tom6 válasza Blom (#19190) üzenetére


Tom6
aktív tag

Itt a titlek le vannak írva magyarul, de az emblémákról nem találtam. :)

[ Szerkesztve ]

(#19194) Blom válasza Mappa (#19192) üzenetére


Blom
aktív tag

köszi én sem találok csak félig fordítottat a lényeg sajnos nem magyar :W

(#19195) Blom válasza Tom6 (#19193) üzenetére


Blom
aktív tag

kár mert jó lenne érteni mit kellene csinálni
nincs mit tenni marad a véletlen szerencse

(#19196) busman


busman
addikt

Tegnap megint rengeteg csaló volt... :(((
Olyanokat irtam a reportokba,hogy hajaj,da semmi foganatja nem lesz.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#19197) Mappa válasza busman (#19196) üzenetére


Mappa
addikt

akkor megérte? :D kikel lépni az máshova menni

nem kötelező megadni

(#19198) Winne válasza Mappa (#19197) üzenetére


Winne
nagyúr

Aztán minden pályáról lépjünk ki lassan? Én is ott voltam tegnap és 5/4 játékban volt csaló, és volt aki durván tolta. Volt olyan, hogy elindult a pálya, jött vmi uav, pavelow majd egy nuke az első 5 másodpercben...

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#19199) Mappa válasza Winne (#19198) üzenetére


Mappa
addikt

alteriw-en ?

amúgy szólj ha van jobb ölteted hogy kerüld el a csalókat

nem kötelező megadni

(#19200) henesa válasza busman (#19196) üzenetére


henesa
aktív tag

Ennek a reteknek több mint két hónapja semmi bántódása nem esett kb 3 hete nem játszik valamiért de bann na az nuku

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.