Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19051) Tom6 válasza Clarki (#19050) üzenetére


Tom6
aktív tag

Nálam a CoD2 és CoD4-nél fordult elő gyakran az .exe leállás, de nekem indításkor. Megoldás az volt, hogy az audio eszközökbe kellett engedélyezni a sztereo keverőt. Audio eszközök -> Felvétel -> Sztereó keverő (valahol itt van). Vagy rakd újra a gamet, ha így is kidob. :)

[ Szerkesztve ]

(#19052) LamaCube válasza Mrdevil (#19040) üzenetére


LamaCube
addikt

Írtam én nem olyan régen, hogy a várva várt black ops nem lesz fenékig tejfel... a pénz nagy úr!!!

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#19053) Mrdevil válasza LamaCube (#19052) üzenetére


Mrdevil
addikt

Ne is mond,de legalább ma nem kapok hőgutát. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#19054) Winne válasza Mrdevil (#19040) üzenetére


Winne
nagyúr

Ha ebből csinálnának fizetőst, akkor nagyot koppannának, mert itt az alter - ahogy írták a fórumon - már teljesen működőképes, ergo olyan mínusz számokat produkálnának, hogy hullanának a fejek.

Amennyiben a Black Ops-ból akarnák ezt megcsinálni, aminél az elejénezt még nem hirdetnék, akkor szintén hullanának a fejek mikor kiderül, csak máskéént... :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#19055) keIdor válasza Mrdevil (#19040) üzenetére


keIdor
titán

Mekkora kapitalista ***** ezek... :W kérjenek csak havidíjat, remélem becsődöl az egész társaság!

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#19056) Mappa


Mappa
addikt

mai helyzet ...én szinte csak TDM játszom sőt csak azt ..TDM express

ma benéztem egy Ground War-ra ...TDM az is ..voltunk vagy 18-an vagy passz mennyi ott a max létszám

2 srác aim wh tolta ...bentvagyok a házban de mondom mi a faszért sebeződőm ? hát mert mindenen keresztül lőttek a gyökerek

25/0 nál lehívott egy nukot ...mindenki mondta takarodjon el ...és akkor még ilyet írj vissza hogy egy sz***t köcsögök ....nuke előtt lejöttem

na szóval nem csodálkozom hogy annyi hackelt meg csalós hostba futnak itt páran, sok csaló azért megy ezekre mert nagy a tömeg sokat tud kaszálni

játsszatok TDM express-t ....havonta 1 csaló ..de én többel nem találkozom..viszont most felmentem Ground War-ra és egyből kettő is volt fent 1:1 elég rossz arány :(

nem kötelező megadni

(#19057) Polllen válasza keIdor (#19055) üzenetére


Polllen
nagyúr

Havidíjas fps... :Y mondjuk xbox-n kifizeted a normál havidíjat, majd még kifizeted a játék havidíját... Elég komoly...

Amúgy ha a játék 2k lenne és kulturált havidíj, azt mondom ok...de hogy 10k+havidíj, erősen felejtős...Mondjuk mw2-vel 16 napot körül toltam eddig, megérte a 10k-t, de többet nem.

Inkább elmegyek paintballozni minden hétvégén ;]

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#19058) Clarki


Clarki
csendes tag

Sziasztok. Újra raktam a játékot de az iw4mp.exe hiba továbbra sem szűnt meg még mindig kilépked nem értem, hogy mért eddig nem volt ilyen, ha volt is orvosoltam! Valakinek valami ötlete??

Accicem!!!! Van picsa pocsékolásig!!!

(#19059) HaZsolt válasza Clarki (#19058) üzenetére


HaZsolt
őstag

Lehet, hogy hardveres gond.

(#19060) Winne válasza HaZsolt (#19059) üzenetére


Winne
nagyúr

Szerintem meg inkább szoftveres. Volt már win cserélve?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#19061) SipiBcs válasza Clarki (#19058) üzenetére


SipiBcs
őstag

Ha más játék megy, akkor véleményem szerint nem hardware-es gond lesz hisz az MW2 nem nagy kihívás egy 2-3 éves konfignak sem. Miután az adatlapod nincs kitöltve így elég nehéz ezirányban segíteni. Szavaidból az jön le, hogy eddig ment, most nem megy.... Valószínűleg így szoftveres gond lesz

- video driver csere
- hangkártya driver csere
- direct x frissítés
- tűzfal mustra...
- ne legyen ékezetes mappában se a játék, se a steam

Ha egy hete ment, akkor töprengj el, hogy azóta mit telepítettél. Akár egy aktív spy kereső is gond lehet. Nálam annó a cod4-nél az Ad-Aware kavart be hasonlóképpen.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#19062) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Ez hétvégén délután valami katasztrófa. :( :W Még nem átallott gg-t beírni a noob, csak az volt a baj hogy látta mindenki az utolsó KillMovie-ban ahogy az AimBot dolgozik helyette. Le is lépett a köcsög rögtön.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#19063) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Inkább elmegyek paintballozni minden hétvégén
az nagyon nagy királyság :)) isteni szórakozás :B

(#19064) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

Hát ilyet sem láttam még, mint ma. A VAC admin kivágott valakit ! Mit követhetett el az a szerencsétlen ???!!! :DDD

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#19065) Zefír


Zefír
őstag

Na ez se igaz.. videobeálításokat megcsináltam,... és nem fagytam még ki ma játszottam vagy 4 órát és se lagg, se kifagyás semmi. még a nat typeom is open lett:O
Nameg ugrottam 3 lvl-t. ;]

(#19066) LamaCube


LamaCube
addikt

Örömmel jelentem nagy nehézségek árán, de elértem a célt!!!

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#19067) Mrdevil válasza LamaCube (#19066) üzenetére


Mrdevil
addikt

Itt mit kell nézni a "challenges" mellett a "new" feliratot?
Mellesleg gratula hiperkocka. :C :DD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#19068) Winne válasza Mrdevil (#19067) üzenetére


Winne
nagyúr

Engem meg az érdekel, hogy neki miért nincs az az idegesítő new downloadable content, vagy mi a szar, amit nem tudtam eltűntetni... :DDD

Amúgy gratgrat, szép a stat is mellé!

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#19069) Tanker21 válasza Winne (#19068) üzenetére


Tanker21
tag

Neki is van ugyan úgy. A főmenüben van nem pedig a Barracks-ban. Engem is nagyon idegesít. Nem lehet valamit csinálni hogy ne legyen ott?

[ Szerkesztve ]

(#19070) Winne válasza Tanker21 (#19069) üzenetére


Winne
nagyúr

Közben megfejtettem én is. Keresgéltem már, hogy hogyan lehetne kigyomlálni, de még nem találtam megoldást. Lehet direkt tették oda, és direkt nem tűnik el az aköcsög zöld felirat se, hogy belekergessenek a vásárlásba... :DDD :DDD :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#19071) boogie84 válasza LinogeOW (#19039) üzenetére


boogie84
veterán

Cheater mentes játékot!! ;)

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#19072) Wans válasza Clarki (#19058) üzenetére


Wans
aktív tag

Nálam is kilép betöltéskor néha, de csak akkor ha a 2. számú kiegészítőjével tolom.
Persze ebből az is következik, hogy azóta van gond amíóta az megvan.

GRAT. ! Cube. :C

[ Szerkesztve ]

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#19073) HaZsolt válasza LamaCube (#19066) üzenetére


HaZsolt
őstag

Gratulálok:D Irdatlan nagy számok ezek:D

(#19074) Mappa


Mappa
addikt

:Y összjátékos 33.000 körüli ....ha jól emlékszem pár hónapja (3-4) ilyen 65 ezer körüli volt

ennyien kihullottak a csalás miatt? az rengeteg...kíváncsi vagyok 1 év múlva mi lesz ezzel a mw2-vel :F ..na meg ez a előfizetéses okosság :o

nem kötelező megadni

(#19075) Tom6 válasza Mappa (#19074) üzenetére


Tom6
aktív tag

Akkor most inkább sokan játszanak.:DDD Reggel általába 20.000-en szoktak lenni, az esti órákba meg (mostmár csak) 60.000-en. Mintha a 2.DLC megjelenése után csappant volna meg a playerek száma. :U ;] 1 év múlva már lehet le is állítják az IWNet-et. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19076) Mappa válasza Tom6 (#19075) üzenetére


Mappa
addikt

úgy legyen :DDD

nem kötelező megadni

(#19077) LackoMester válasza LamaCube (#19066) üzenetére


LackoMester
addikt

Ügyes :R

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#19078) F e Z o


F e Z o
veterán

sunahunter : végig falon keresztül lött le mindenkit hq alatt, a végén persze, kb 15 perc játék után lehivta a nuke-t.

H2O über alles!

(#19079) Clarki


Clarki
csendes tag

Mióta kiadták a játékot azóta játszok és nem dobált ki! Szerintem újrarakom a WIN-t vagy, nem tudom, de már eléggé ki van a fa**om ráadásul most vettem meg a második DLC-t és nem is tudok sokat játszani rajt, mert kidobál! :W Remélem jó lesz majd!!! Köszönöm a tippeket

Accicem!!!! Van picsa pocsékolásig!!!

(#19080) Tom6 válasza Clarki (#19079) üzenetére


Tom6
aktív tag

Mielőtt újrarakod a win-t, a biztonság kedvéért mentsd ki az userdata és players mappákat a steamből, nekem volt már, hogy elveszett a rangom. :K

[ Szerkesztve ]

(#19081) Zefír


Zefír
őstag

Na most ár a tököm televan :W :W
3.szor ugrik a nukeom.

És a mostaniban az a vicc, hogy sniperrel jött össze a herrier, utána herrier szedett 2-embert mert lekapták, én rá egészítettem még 2-killel, choppel, azzal meg csak 8at szedtem, mert azt is kilőtték. És 22. kill votl a winning kill, én lőttem, futott be a sárc a házba és falonát beadtam neki.
És ez lett a végeredmény

(#19082) Mappa válasza Zefír (#19081) üzenetére


Mappa
addikt

előbb utóbb összejön úgyis :K ..most nekem is ugyanez a killstreak van bent ..herrie,csápőr,núk

múltkor nagy pusztás map középen egy bunkerrel ..most nem vágom mi a neve annak a mapnek....sikerült össze kaparni herriert ...meghívtam középre mondom ezt majd össze szedi amit kell ..

hát a jó k*** **** ******* a pilótájának a herreirben ....mert egy helyben forgott és folyamatosan lőtt ..de senkit nem szedett le : totál beragadt..tiszta ideg voltam :o ...azóta még csak a közelébe sem érek hogy egyáltalán herriert hívjak le annyira gázul megy megint :((

nem kötelező megadni

(#19083) tupacamaru válasza Mappa (#19082) üzenetére


tupacamaru
veterán

hát a jó k*** **** ******* a pilótájának a herreirben Hát ezen most nagyon jót derültem. :K :C :R

Nekem Predator, Harrier, Choipper van beállítva mert kéne a piros csillag. :K De tegnap is egyszer 7400-es pontnál adta be a Choppert, szinte fe se szállt. :U

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#19084) Mappa válasza tupacamaru (#19083) üzenetére


Mappa
addikt

piros csillag ? wác dő piros csillag ? :U

nem kötelező megadni

(#19085) Tom6 válasza Mappa (#19084) üzenetére


Tom6
aktív tag

Biztos erre gondolt:
1000 kill chopperrel. :)

[ Szerkesztve ]

(#19086) Mappa válasza Tom6 (#19085) üzenetére


Mappa
addikt

amint végeztem a 9. prestige-el ráállok az emblémák gyűjtögetésére egy csomó jópofa nincs meg még. viszont ez a csillag kivételesen meg van :C

múltkor szó volt a title megszerzéséről ....meg is örültem hogy sikerült végre meg van ...aztán mégsem ...rosszul emlékeztem 25 miles helyett 250 :o pfff mintha lefutnék nagyimhoz Tokajba meg vissza bakker mekkora szívás ... :DDD

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#19087) Tom6 válasza Mappa (#19086) üzenetére


Tom6
aktív tag

Én is nekiálltam jópárnak így a 10. prestigebe csak meguntam már kicsit :)
Én erre lennék kiváncsi, hány embernek van meg: 1000 kill stealth bomberrel. Én november óta tartok vele 322 killnél :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19088) tupacamaru válasza Tom6 (#19085) üzenetére


tupacamaru
veterán

:K

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#19089) keIdor


keIdor
titán

OMG... ma Search and Destroy-ra mentem 9v9 mondom WTF.
Erre kinyírok valakit és level70. :O

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#19090) boogie84 válasza keIdor (#19089) üzenetére


boogie84
veterán

Már csak az a kérdés h hányas szint! :(

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#19091) keIdor válasza boogie84 (#19090) üzenetére


keIdor
titán

Hogy hányas szint? Prestige 1-ben voltam 56-os, most nyomtam rá a Prestige 2-re.:DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#19092) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Igaz,hogy ez xbox-os hír,de azért furi,vagy csak kamu. [link] :F

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#19093) eszaki0 válasza LamaCube (#19066) üzenetére


eszaki0
aktív tag

Grt. hozzá

everlasting AMD

(#19094) Zefír


Zefír
őstag

Úgyérzem, hogyma összefog jönni a nuke, de enm akarom elkiabálni, ma volt 3 chopperem is és 30-3 as statjaim :DDD

(#19095) Winne


Winne
nagyúr

Vége, besírtunk ezen teljesen! :DDD :DDD :DDD

by S4ND3R

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#19096) S4ND3R válasza Winne (#19095) üzenetére


S4ND3R
tag

:P :DD :C

(#19097) jegenye77


jegenye77
addikt

Csak az az átkozott nuke jönne már!
Megint 23-ig voltam jó és akkor kaptam egy fejest. :Y

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#19098) tomic válasza jegenye77 (#19097) üzenetére


tomic
addikt

Egyre jobb vagy. :))
Csak meg lesz az a fránya nuke. :K

[ Szerkesztve ]

(#19099) petymeg


petymeg
addikt

üdv.

a régi mentéseimet bemásoltam a steam könyvtár megfelelő alkönyvtárába, mégsem tudom betölteni, hanem előlről kezdi. mit rontok el, hová kéne bemásolni? (win 7)

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#19100) jegenye77 válasza tomic (#19098) üzenetére


jegenye77
addikt

Mielőtt jön az új rész csak meg lesz. :DDD

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.