Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19201) Winne válasza Mappa (#19199) üzenetére


Winne
nagyúr

Dehogy alteren, eredetin. Nincs jobb 5letem, csak mikor már 3* lépünk ki a köcsög csalók miatt, akkor 4.re lehet, hogy inkább elviseljük... Muszáj nagy úr sajnos.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#19202) tupacamaru válasza Mappa (#19186) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nekem a CarpetBomber úgy lett meg hogy kétszer hívtam be a bombázót, nem kell egyszerre a 6 embert lebombázni. Igaz hogy akkor 2x4 kill-t csinált. :B Kis pályán érdemes vele foglalkozni nekem is a HighRise-on lett meg véletlenül. Egyébként nem érdekelnek a jelek csak a How The? embléma meg a Cobra Commander IV.

#19198 Winne: Mire én beléptem már forgott a Nuke jel és csak 4 sec volt hátra a robbanásig, rögtön léptem is ki. :U :W

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#19203) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Amúgy mostanában a csalók között rengeteg a kezdő színtű játékos.Tegnap kipróbáltam a GW-t.Jó lenne de 5 játékból 3 -ban csaló volt és élvezhetetlen volt a játék.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#19204) Winne válasza tupacamaru (#19202) üzenetére


Winne
nagyúr

Én is egyből a nukenál, de én az elejétől láttam, általában első/másodikként kerülök be a pályára. Nagy meleg volt az a csóka is biztos, ezzel már tényleg csak más játékát rontja, nem tudom mit élvez benne... :(

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#19205) Mappa válasza Winne (#19201) üzenetére


Mappa
addikt

nem tudom hogy mi alapján dobál szét a hostokra ...tegnap pl csak 80 pinges és franciákhoz tett ...de én alig találkozok csalóval a héten egyszer sem :N ..mondjuk én csak TDM

nem kötelező megadni

(#19206) Mappa válasza tupacamaru (#19202) üzenetére


Mappa
addikt

tehát 1 körön belül ha leölök két adagban összesen 6 embert s.bomberrel akkor is megadja ??? pl. az egyikkel csak 2 a másikkal meg 4-et :F én nem így olvastam utána ennek anno ..de lepróbálom ha úgy van ahogy mondod :)

nem kötelező megadni

(#19207) tupacamaru válasza Mappa (#19206) üzenetére


tupacamaru
veterán

Igen, így van, 100%-ék. :K A legtöbb ilyennél (PrecisionAirstrike, Predator...etc..) egy körön belül kell meglenni a kill-eknek.

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#19208) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Szerintem ezt is elég nehéz megszerezni. Nekem véletlenül elpattant a CarePackage egy kocsiról és leverte az ellent. :K :B Írtam is neki hogy THX. ;)

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#19209) busman válasza tupacamaru (#19208) üzenetére


busman
addikt

Ez megvan nekem is,de ez a két kedvenc:

[ Szerkesztve ]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#19210) kisborda


kisborda
tag

Sziasztok!
Nekem is hasonló problémám van mint Clarkinak, (#19050 Clarki) csak nekem abban tér el, hogy én semmit nem fizettem a játékért és engem be se enged lépni a játékba, valami hibát ír ki.
Légyszíves segítsetek!
Előre is köszi!

(#19211) Laraxior válasza tupacamaru (#19208) üzenetére


Laraxior
titán

ehehe, egyszerű azt megcsinálni,csak be kell menni pár haverrel FFAba,aztán ott egymást kell csak agyonütögetni ;] Tankertől tanultam :DD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19212) kmisi99 válasza kisborda (#19210) üzenetére


kmisi99
addikt

azt is említsd meg hogy alteriw netes a cod od és a multiba nem enged belépni és a windows hibát észlelt ezért leáll a hiba üzi és hogy a legújabb 3.3.37a update van fenn!
Ja és nekem ugyan ezek a verziók vannak meg ugyan onnan töltöttük le és nekem tök jól megy win7 en a multi neki meg hibát észlel win xp-n!

(#19213) dokee78 válasza kmisi99 (#19212) üzenetére


dokee78
félisten

Itt tiltott a Warez!

(#19214) Winne válasza Laraxior (#19211) üzenetére


Winne
nagyúr

Beadja azt enélkül is, nekem elég hamar beadta, mondjuk szigorúan csak szerencse kell hozzá. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#19215) jegenye77


jegenye77
addikt

MEGVAAAAAAAAAAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#19216) Winne válasza jegenye77 (#19215) üzenetére


Winne
nagyúr

Nagy grat akkor neked is! Gondolom nem kicsit izgultál a végén... :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#19217) jegenye77 válasza Winne (#19216) üzenetére


jegenye77
addikt

Köszi! :R
Nem kicsit vert as szívem.Utolsó két kill kellett volna és elfogyott a lőszerem.Kivártam és késeltem egyet majd felvettem a fegyverét az meg M16 volt.Soha se használom mert csak szakaszosan lő.Majdnem abból is kifogyott mire leszedtem 2-t vele.
De aztán! :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#19218) Winne válasza jegenye77 (#19217) üzenetére


Winne
nagyúr

Megvan az a lényeg! A többi már könnyebben fog jönni! :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#19219) jegenye77 válasza Winne (#19218) üzenetére


jegenye77
addikt

Már vagy 5 alkalommal kellett volna 1 hozzá.
Ezért vártam annyira hogy meglegyen.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#19220) tomic válasza jegenye77 (#19219) üzenetére


tomic
addikt

Üdv a clubban!

De nem használtál külső segítséget ugye, ;)

(#19221) jegenye77 válasza tomic (#19220) üzenetére


jegenye77
addikt

De a kezemet meg a szememet! :DD

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#19222) Anubiss válasza dokee78 (#19213) üzenetére


Anubiss
tag

Amikor Te reklámoztad, akkor nem volt?

(#19223) tomic válasza jegenye77 (#19221) üzenetére


tomic
addikt

Jól van na. :P
Lényeg hogy meg van. :C

Ahogy Winne is kérdezte , volt izzadás remegés, most mit csináljak mi?

[ Szerkesztve ]

(#19224) jegenye77 válasza tomic (#19223) üzenetére


jegenye77
addikt

Ja meg néztem hogy fraps-is be van-e kapcsolva.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#19225) Winne


Winne
nagyúr

és minden klappolt, jöhet is a következő :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#19226) dokee78 válasza Anubiss (#19222) üzenetére


dokee78
félisten

keress rá a fórumon név alapján,hányszor reklámoztam(2x) és utána a te neved alapján.(te meg 6x)

(#19227) Anubiss válasza dokee78 (#19226) üzenetére


Anubiss
tag

Nem a mennyiség számít (hacsak nem kirívóan sok), ha reklámoztad, reklámoztad, én elismerem de még mindig nem tartom wareznak, mivel az origire is rá lehet telepíteni és talán még jobb is mint az.

Nem tudom, hogy mi az alapja, hogy Te kézzel-lábbal tiltakozol ellene de Te magad is beláttad, hogy sok előnye van.

Ha senki sem beszél ITT róla, akkor minden happy! ;)

Remélem ezzel sikerült lezárni ezt a történetet. :U

(#19228) eszaki0


eszaki0
aktív tag

Na 1000 silent lövés végre össze jött.
Jee
Title+embléma

Érdekes volt az este csapatok mozogtak GL zuhataggal egybe fogva.
Hihetetlen más fegyver mód már nincs is?

[ Szerkesztve ]

everlasting AMD

(#19229) Vis Major válasza Winne (#19201) üzenetére


Vis Major
tag

Bitang sok csaló van mostanában és majd mind kezdő rangon játszik. Belépek a szerverre és két Harrier meg egy Paw van fent az ellenfélnél. Kevés játék után világos lesz, hogy mi történik. WH-znak rendesen, de nem az a béna WH, hogy a killcamben látszik, ahogy végigkövet falon keresztül, majd leszed, hanem néha elrántja onnan a fegyvert, majd vissza. Ne legyen egyértelmű. Ettől függetlenül látszik mit csinál. 2 WH-s mindig egy csapatba kerül, a másik csapat meg szív. Aztán a 3.-4. pályán csatlakozik a mi csapatunkhoz is egy csaló és kiegyenlíti az erőviszonyokat. Nem mintha jobb lenne a játék, mindenki más csak töltelék a pályán. Nézzük a Harriereket, chopper gunnereket, de ölni nem ölünk. Mindenki negatívban, kivéve a három WH-s játékost. A "mi" csalónk már 40 ölés felet jár, a másik csapat 2 csalója meg 20-20 ölés felett, de most sokat haltak. Aztán a "mienk"két gyors fejlövéssel véget vet a játéknak. Én meg kilépek és mint már sokadszor megfogadom, hogy többet nem játszom ezzel a szarral.

(#19230) Mappa válasza jegenye77 (#19217) üzenetére


Mappa
addikt

szív verés rulez :C :DD

nem kötelező megadni

(#19231) jegenye77 válasza Mappa (#19230) üzenetére


jegenye77
addikt

:R
Nem is jár embléma vagy jelvény az első nuk-ra?
Mintha nem kaptam volna semmit. :(

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#19232) Tom6 válasza jegenye77 (#19231) üzenetére


Tom6
aktív tag

2 nuke:
5 nuke:
és 10 nuke után ez jár: :)

[ Szerkesztve ]

(#19233) Svájcinéger válasza Vis Major (#19229) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Nagyon jól megfogalmaztad, hogy miről is szól a játék napjainkban. Tegnap mikor nekiálltam az első 4-5 hostot nem bírtam idegekkel végigjátszani a sok WH-s miatt. Néha úgy tele a légtér az ellen gépeivel, hogy így semmi értelme játszani. Lehet, hogy sima TDM-re kellene váltanom GW helyett, de ez így nagyon siralmas !

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#19234) believil


believil
tag

FFA-ban csinált már valaha valaki nuke-ot? Sztem az a kemény...nem dom/dem-ben összahozni, ám pl TDM-ben eljutni 25 killig ....azért az nagy királyság. Arra akartam kilyukadni, hogy (#19215) jegenye77: Nagyon szép, és nagy Grat hozzá!!!!

Jah... egyébként enkem nincs megnyitva a nuke, mert csak ffa-t játsok esetleg s&d-t, de én jobbszeretek lövöldözni,viszont egyszer volt olyan FFA köröm (nemtom , hogy én voltam toppon, vagy csak sok kezdő volt ellenem), hogy a végére 30-3-al nyertem, és akkor esett le, hogy megvan a 25 egymás utáni gyilok.... :) ... és a nuke nincs unlockolva.... LOL :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD Akkor azért szídtam magamat rendesen, hogy hogy lehetek ekkora barom. :) :W

[ Szerkesztve ]

(#19235) LackoMester válasza Svájcinéger (#19233) üzenetére


LackoMester
addikt

Tart a szünidő elszaporodtak a kicsicsíra cheaterek, sajnos napi szinten összefutok 1-2 emberkélvel, tegnap sem volt másképp, RPG-vel falon keresztül, egyszerűen le kell lépni az olyan játékból... Néha én is elgondolkodom, mia fa... játszom én ezzel... :U
Tegnap GW-tam, jó pár hónap után, na ott meg széttkempeltek, marad a TDM és a Dem... :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#19236) jegenye77 válasza believil (#19234) üzenetére


jegenye77
addikt

:R
Köszi.Ez volt az első.
Csak TDM-et játszok de itt is rengeteg lett a csaló.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#19237) Mappa válasza jegenye77 (#19231) üzenetére


Mappa
addikt

igen 2. csak title ...én 3-nél járok ...de hát nem erőltetem ..ha meg igen akkor sem jön össze :O :DD :DD

nem kötelező megadni

(#19238) Zefír válasza eszaki0 (#19228) üzenetére


Zefír
őstag

Nekem is tegnap este lett meg :C :C

(#19239) Svájcinéger válasza LackoMester (#19235) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Lassan már jónak mondható, ha csak 1-2-vel futsz össze vagy én felejtek el egyik napról a másikra játszani. Valamelyik nap meghívtak TDM-ezni, DEM-ezni és a korábbiakkal ellentétben tetszett, bár nem értem, hogy miért nem lehet 18 ember ott is a pályán. Egyedül ezért játszottam GW-t, mert több ember, több hentelés. :DDD FFA-t sem próbáltam még, lehet, hogy itt az idő.
Jah és NAGY GRAT MINDENKINEK, akinek tegnap lett meg az első NUKE ! :C Az első a legnehezebb, bár az marad meg legjobban az emberben. Olyan mint az első XXX. :P
Már felraktam a COD4-et is, már csak egy jó szeró kellene.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#19240) Mappa válasza LackoMester (#19235) üzenetére


Mappa
addikt

abszolut..emlékszem amikor veled játszottam meg még1 sráccal innen ..azt map betöltés előtt csapat elosztásnál ..két idegen magyar megkérdezte a másikat hogy "lvl 70-en vagy mi?" ..azt az meg visszaugatta valami 10en éves hangon ..'hogy nekem nincs időm ezzel játszani mindennap ezért tolta fel magának lvl70re 10. prestgir-re" ....pff szánalom ...és ez már feljogosítja hogy lvl hack-et meg más csalás programokhoz folyamodjon ...az ilyennek a monitorját beleépíteném a fejébe azért :C :o

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#19241) Svájcinéger válasza Mappa (#19240) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Jó 5let ! Előnyben részesítve akinek 24"-os van. :DDD Tegnap az egyik hoston szerintem nem egy magyar volt, aki tolta a WH-t. Pedig az elején még meg is örültem, hogy hazánk fiaival játszhatok. Aztán léptem onnan is.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#19242) henesa válasza believil (#19234) üzenetére


henesa
aktív tag

Az első nukom ffa-ban lett meg mikor az első free hétvége volt " sok volt a kezdő és arattam " azóta még három jött össze egy gw-ben kettő meg tdm-ben

És valóban mostanság rengeteg a csaló

[ Szerkesztve ]

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#19243) Mappa válasza Svájcinéger (#19241) üzenetére


Mappa
addikt

én azokon kívül nem találkoztam csalóval vagy ilyen lvl hakkeses ..mármint magyarral ..de kétség efelől nincs tolják a hazánk fiai is bőszen a jóságot :o

nem kötelező megadni

(#19244) jegenye77 válasza Mappa (#19243) üzenetére


jegenye77
addikt

Na akkor rá kell hogy menjek a másodikra.
Remélem az már nem fél év után lesz meg. :)

Svájcinéger :R

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#19245) Svájcinéger válasza Mappa (#19243) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Hát lehet, hogy otthon is szét kéne néznem. Hazamegyek délben, azt mondja a Fiam Rundownon csináltam egy 83-3-as statot. Na mondom, akkor tutira valaki jelentett minket.
jegenye77: nekem mikor meglett az első nuke, utána következő napon meglett a második is. Szóval ehhez tartsd magad ! :DDD

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#19246) Mappa válasza Svájcinéger (#19245) üzenetére


Mappa
addikt

hehe ...olyanokat én is kapok amikor 33/5 41/9 tarolok TDM-en :C noob,cheater ..report szöveg stb...

de basszus egyre gyengébben megy ahogy közeledek a vége fele :DDD

:DD :DD most 1 hét Balaton,utána majd jobb lesz :DD :DD

nem kötelező megadni

(#19247) Svájcinéger válasza Mappa (#19246) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Hát mi már jó rég végigértünk - segítő orosz barátainknak köszönhetően - 3x futottunk olyan hackelt hostra, hogy 40-50-ről 70-esek lettünk, az utolsó 3 pres. szinten. Megkaptuk az összes titlét, és emblemet, az őrült malac fejért (last standols és úgy eldobni a C4-et, hogy taroljon) pedig előtte még szenvedni is hajlandó voltam. Majd újabb 2-3 hackelt host, először az assaultok majd szépen minden fegyó fall lett. Aztán, hogy mitől ment el az AK és a Famas fallja + FMJ-je rejtély. De miért csökkent a fejesek száma 10000 alá !!! Ez fáj a legjobban !!! :W
35 km-re lakok Csopaktól, ha jelentkeznek az elvonási tünetek és már nagyon remeg a kezed ugorj fel hozzám :DDD

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#19248) Mappa válasza Svájcinéger (#19247) üzenetére


Mappa
addikt

na az szívás :o

thx de ..Balatonfenyves tehát itt más megoldás kell :DDD :DDD nem is baj ..kell egy kis pihi..ki kell jönni a cybervilágmókuskerekéből ;]

nem kötelező megadni

(#19249) Svájcinéger válasza Mappa (#19248) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Hát akkor maradnak a csajok + a pálinka.... :DDD

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#19250) Winne válasza Zefír (#19238) üzenetére


Winne
nagyúr

Meglett? Miután elmentem, vagy mi?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.