Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-13 23:47:41

LOGOUT.hu

A Borderlands 2 egy cel-shaded grafikájú rpg elemeket tartalmazó fps. A játék folyamán küldetéseket kell teljesíteni (a Pandora nevű bolygón) a kiválasztott karakterrel, egy úgynevezett Vault Hunterrel. Ezek a küldetések lehetnek a főszálhoz tartozóak, illetve opcionálisan teljesíthető mellékküldetések.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) TESCO-Zsömle válasza Malachi (#650) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nekem ne mond... Csapatban általában én vagyok a sofőr. Itt a fórumon van legalább 3 ember, akinek én hoztam össze a "Speedy McSpeederton" achi-t. :DDD

El tudnék viselni pár verseny-t. Mondjuk én a repülést is el tudtam volna viselni...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#652) Cucuska2 válasza TESCO-Zsömle (#651) üzenetére


Cucuska2
őstag

A repülés, az rettentő jó lett volna. Na nem helikopáterrel, hanem siklóernyővel. Az király lett volna! :)
Júúj, de fura ez az avatar.

[ Szerkesztve ]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#653) intercooler válasza TESCO-Zsömle (#651) üzenetére


intercooler
őstag

Köztük nekem is :P de csak azért mert nem is tudtam az achi-ról :B (ami a lényegen nem változtat :R )

Én is szeretek kocsikázni, remélem lesz olyan jó mint az 1-ben!

(#655) intercooler válasza tome.jr (#654) üzenetére


intercooler
őstag

:C Én megnéztem ilyenem úgy sem lesz ;)

(#656) TESCO-Zsömle válasza tome.jr (#654) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én inkább kihagyom.

Annyit kérnék, hogy aki megnézte, az kérem ne spoilerezzen a tartalmat illetően, mert szeretnék még ebbe a topicba járni.

Köszönöm. :R

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#657) tome.jr


tome.jr
addikt

Borderlands 2 'Golden Key' and 'Chest' gets detailed

Én Maya-val fogom kinyitni a 45 szint környékén, ha kibírom addig. :DDD Remélem dob majd valami durva smg-t.

[ Szerkesztve ]

(#658) tome.jr


tome.jr
addikt

Vajon a Mechromancer DLC csak az új karaktert hozza vagy esetleg lesz szintnövelés is? :F

(#659) Cucuska2 válasza tome.jr (#657) üzenetére


Cucuska2
őstag

Én tuti nem nyitom ki. Belehalnék a tudatba, hogy más is lehetne.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#660) Edem05


Edem05
őstag

Néhány fegyver concept art. :)

Bandit, Dahl, Hyperion, Jakobs, Maliwan, Tediore, Torgue, Vladof

Nektek melyik tetszik? :B

(#661) tome.jr válasza Edem05 (#660) üzenetére


tome.jr
addikt

Dahl, Maliwan

(#662) TESCO-Zsömle válasza Edem05 (#660) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Bandit - Csináld magad barkács-cuccok. Nagyon adja, szerintem tökéletesen passzol a BL világába. Gondolom itt ez lesz az alap fegyó, nem a legjobb tulajdonságokkal.

Dahl - Relatíve egyszerű, katonai design. Alap fegyver, olcsón, és ez meg is látszik rajta. Az egyben a nagyobb súlya kicsit lassította az ember, viszont csökkentette a visszarúgást.

Hyperion - Hitech, ahogy már az első részben is. Ezúttal ez a küllemén is keményen meglátszik. Mindenből jó egy kicsit, kiegyensúlyozott cucc.

Jacobs - Újra szól a hatlövetű... Ezúttal kicsit modernebb köntösben, de még őrzi a klasszikus vonalvezetést. Nem kétséges, hogy a második részben is nála lesz legnagyobb az egy golyóra jutó DMG.

Maliwan - Letisztult dizájn, lekerekített nőies vonalvezetés. Tekintve az elemi sebzést, nyilvánvalóan a szirénnel akarták jobban összeboronálni, ami szerintem sikerült is.

Tediore - Szögletes, kompakt összecsomagolható?? design. Már az 1-ben is a könnyű kezelhetőségéről volt híres, bár ezért némi pontossággal és DMG-vel kellett fizetni. Pokolian gyors újratöltése és egyes modelleknek lőszer-regenerációja volt.

Torgue - Engem leginkább repülőgépre emlékeztet a design. Az egyben viszonylag nagy DMG-vel bírt, amiért némi pontosság volt az ár.

Vladof - Itt a design-t teljesen a funkció határozza meg. A Vladof az eszméletlenül nagy tűzgyorsaságáról volt híres, ami most vizuálisan is meg fog mutatkozni.

Alapjában véve nekem az tetszik, hogy a fegyverek sokkal egyedibbek. Most már tényleg elhiszem, hogy más gyártótól származnak. A tény, hogy a fegyverek kinézete tükrözi a stílusukat, a viselkedésüket jobban tetszik, mint az új design-ok együttvéve. :))

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#663) LLKobe válasza tome.jr (#658) üzenetére


LLKobe
veterán

A level cap-et szerintem majd csak a kampány dlc-kkel emelik.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#664) LLKobe válasza TESCO-Zsömle (#662) üzenetére


LLKobe
veterán

Nekem a Maliwan fegyók tetszenek a legjobban... Akkor most ratyi vagyok?:D

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#665) Cucuska2 válasza LLKobe (#664) üzenetére


Cucuska2
őstag

Nekem a Vladof! :)
Tényleg, lesznek NPC-k a BL1-ből? Szidorovicsot áttehetnék, őt bírtam. :)

[ Szerkesztve ]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#666) TESCO-Zsömle válasza LLKobe (#664) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem, csak szereted a nőies vonalakat. IRL termékek közül pl a Ferrari-t tudnám említeni.

Cucuska2: Ki a bánat az a Szidorovics? :F

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#667) tome.jr válasza TESCO-Zsömle (#666) üzenetére


tome.jr
addikt

Szerintem Marcusra gondolt, csak keverte a STALKER-rel a topikot :DDD

Nekem amúgy azért jön be nagyon a Maliwan mert a kedvenc karakterem a szirén az smg-vel és ahogy nézem elég ütős kis elemental fegyókat hoztak neki össze.

Az első részben nem is nagyon néztem milyen gyártmányú a fegyver, nem nagyon tudtam köztük különbséget tenni. Viszont most tényleg sokkal karakteresebbek lesznek és jobban be lehet majd őket azonosítani.

[ Szerkesztve ]

(#668) Cucuska2 válasza TESCO-Zsömle (#666) üzenetére


Cucuska2
őstag

Mint két tojás. Amikor először toltam haverommal, egyszerre ordítottunk fel, hogy Szidorovics!44öthat4!. :D

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#669) LLKobe válasza Cucuska2 (#665) üzenetére


LLKobe
veterán

Igen, szite az összes NPC benne lesz, ha nem az összes.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#670) tome.jr válasza LLKobe (#669) üzenetére


tome.jr
addikt

Marcust hogyan támasztják fel? Ő meghalt a Robot DLC-ben. :U Már arra is gondoltam, hogy ő lesz Handsome Jack :)

pohár: mind a 4 karakter benne lesz NPC-ként.

[ Szerkesztve ]

(#671) pohár válasza LLKobe (#669) üzenetére


pohár
félisten

plusz még ugye Mordecai is feltűnik majd NPC-ként

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#672) TESCO-Zsömle válasza tome.jr (#670) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A DLC végén elmondja, hogy valójában nem is lőtték le, de így könnyebben tud csajokat felcsípni...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#673) Malachi


Malachi
addikt

nem tudom, érdemes lenne most újra végigjátszani az elsőt? vagy küld majd valaki egy save file-t, hogy meglegyen a plusz kontent nekem is?

jut eszembe, steam nem tárolja a korábbi fileokat? mert ugye ott van nekem is a GOTY, az összes DLC-vel. és akkor np, lesz save fileom.

[ Szerkesztve ]

(#674) Cucuska2 válasza Malachi (#673) üzenetére


Cucuska2
őstag

Mert miért, lehet majd folytatni?
A steam nekem eltárolta, bár nem ment gyakran, 56-os szintnél voltam, ő meg csak 51-re emlékszik, de megvan.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#675) intercooler válasza Edem05 (#660) üzenetére


intercooler
őstag

Sniper nincs? :U Nekem bejön az összes, revolver különösen :DD

(#676) Malachi válasza Cucuska2 (#674) üzenetére


Malachi
addikt

nem, azt hiszem csak egy plusz skint ad, ha van mentésed az elsőből.

(#677) TESCO-Zsömle válasza intercooler (#675) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha a képek neveit megnézed, rájössz, hogy csak géppuska, géppisztoly revolver és sörétes van.

A Creature Slaughter Dome plakátján látható egy Maliwan rakétavető.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#678) intercooler válasza TESCO-Zsömle (#677) üzenetére


intercooler
őstag

És csak ennyi gyártó van? És mindegyik gyártó csak 1fajta fegyvert csinál?
Sniper nem is lesz, vagy csak itt nincs :U

(#679) LLKobe válasza intercooler (#678) üzenetére


LLKobe
veterán

Mindegyik gyártó csinál mindegyik fegyverből.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#680) intercooler válasza LLKobe (#679) üzenetére


intercooler
őstag

Jó oké csak mert fura lett volna ;] De még mindig nem tudom lesz-e sniper

(#681) Edem05 válasza intercooler (#678) üzenetére


Edem05
őstag

Csak neked, csak most egy Hyperion Operational Invader ;)

(#682) pohár válasza Edem05 (#681) üzenetére


pohár
félisten

kicsit se hasonlít erre :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#683) intercooler válasza Edem05 (#681) üzenetére


intercooler
őstag

:Y :Y Nem piskota :C

(#684) Edem05 válasza pohár (#682) üzenetére


Edem05
őstag

Ezzel most azt akarod mondani hogy "ellopták" a formát? De amúgy ja van hasonlóság. :)

[ Szerkesztve ]

(#685) pohár válasza Edem05 (#684) üzenetére


pohár
félisten

hát a van hasonlóság az kicsit gyenge, mert elég sokban egyeznek ahogy látom :))
már én is tudok berregni vele, vagy egy hónapja kidobja a gép :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#686) Zolás


Zolás
addikt

Aki Gamersgaten vette meg előrendelésbe, már kint vannak a kódok, steam el is fogadja, megy az előtöltés. Csak mikor megjelenik, pont kint leszek valahol Olaszországba. De ha visszajövök :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#687) pohár


pohár
félisten

ha minden igaz, negyed 6-tól livestream

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#688) k4rL^ válasza Zolás (#686) üzenetére


k4rL^
senior tag

Aki már elötöltötte, másnak is csak 4.6gb körül van a játék? Nem arról volt szó hogy közel 20gb hely kell neki?

(#689) LLKobe válasza k4rL^ (#688) üzenetére


LLKobe
veterán

Hm, az elég kevésnek tűnik...

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#690) intercooler válasza k4rL^ (#688) üzenetére


intercooler
őstag

Az ki van zárva hogy annyi legyen :( az nagyon kevés.
Szerintem megjelenés napján szedi a maradékot!

(#691) Zolás válasza k4rL^ (#688) üzenetére


Zolás
addikt

Igen, annyi. Gondolom nehogy kiadják, és feltörhető legyen.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#692) k4rL^ válasza Zolás (#691) üzenetére


k4rL^
senior tag

Ja lehetséges, keveslem nagyon, hiszen az 1 is 12GB kb.

(#693) pohár válasza pohár (#687) üzenetére


pohár
félisten

rosszul számolta a srác az időt, 1 perc és kezdődik :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#694) tome.jr válasza pohár (#693) üzenetére


tome.jr
addikt

Elkezdődött, tapadok a monitorra :D

(#695) LLKobe


LLKobe
veterán

Ajánlott a megtekintése, spoilermentes!!

Najó talán kicsit spoileres, úgy nézzétek! :)

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#696) tome.jr válasza LLKobe (#695) üzenetére


tome.jr
addikt

Nagyon jó, pont ilyen kártyát akarok venni. Viszont már a videó elején látszik, hogy a 660-nal is leesik 60 alá az fps physx esetén. Egyébként a physx most megvett engem kilóra, nagyon látványos a különbség.

(#697) LLKobe válasza tome.jr (#696) üzenetére


LLKobe
veterán

Ja, most kezdek bizakodó lenni, tekintve hogy a húzott 480-am bőven kraftosabb a 660-nál. De azért arra is kiváncsi lennék hogy milyen grafikai beállításokkal ment a teszt.

Mondjuk az is hozzá tartozik hogy tudtommal a physx-nél sokat számít a cuda magok száma, ami a gtx660-ban 1500, az én 480-amban meg 500. Mindegy, ha egy 9800gt elvitte az enyém is el fogja:-)

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#698) pohár válasza LLKobe (#697) üzenetére


pohár
félisten

én meg majd szerencsétlenkedek a 4830-ammal :( :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#699) intercooler válasza LLKobe (#697) üzenetére


intercooler
őstag

Na akkor reménykedhetek 1 8800GTS-el physx kártyának :U Már ha működni fog !

(#700) tome.jr válasza LLKobe (#697) üzenetére


tome.jr
addikt

Azt hiszem megtévesztő volt az a videó a vga-t illetően, az nagy valószínűséggel nem egy sima 660 volt hanem egy 660 Ti. A videó végén mondják, hogy ehhez a típusú kártyához jár a letöltő kupon. Na most neweggen meg mindenhol máshol csak a Ti-hez jár a kupon. Viszont ha a 660 Ti-t megfekteti (volt, hogy 40-re leesett az fps) a physx akkor a 480 is kevés lesz. Én egyelőre 480 + 460 kombóval talán tudom majd maxon futtatni fps drop nélkül.

Szerk: Na most meg a stream-en mégis a sima 660-at mutogatják, hogy ezen a héten jön ki talán a kuponnal :U

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.