Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-13 23:47:41

LOGOUT.hu

A Borderlands 2 egy cel-shaded grafikájú rpg elemeket tartalmazó fps. A játék folyamán küldetéseket kell teljesíteni (a Pandora nevű bolygón) a kiválasztott karakterrel, egy úgynevezett Vault Hunterrel. Ezek a küldetések lehetnek a főszálhoz tartozóak, illetve opcionálisan teljesíthető mellékküldetések.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) pohár válasza fi:zi'k (#900) üzenetére


pohár
félisten

én Zer0 leszek, bár szerintem nem feltétlen kell minden csoportba különböző class, bár így lenne a legjobb, az tény

zsömle... na, miért? hogy hogy nem a konzolokszervizétől rendelted te is?

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#902) TESCO-Zsömle válasza fi:zi'k (#900) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Hát így, hogy külön is meg lehet venni, rám ne nagyon számoljatok, mert másik boltnál leszek valszeg.

pohár: Nem árultak Loot Chest-et PC-re... Így meg, hogy 5 dodóért lesz DLC, már azért se kell ott rendelnem.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#903) intercooler válasza fi:zi'k (#900) üzenetére


intercooler
őstag

Hát legszívesebben ott lennék nyitáskor, csak hát nem itt van :( De majd talán a 3-omra ;]

(#904) pohár válasza intercooler (#903) üzenetére


pohár
félisten

te, mi az a háromomra? :F ;]

zsömi... ja hogy áhá... és te meg akarod venni majd? ahogy szavaidból kiveszem igen, így simán lehetünk egy csapatban, úgyse a legelején akarunk arénázni, gondolom én...

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#905) TESCO-Zsömle válasza pohár (#904) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én már meg is vettem, és jelen pillanatban mondom le a rendelést KS-nél.

sz: Én kobe-val és két vadidegennel fogom tolni, ha addigra sikerül alaplapot szereznem. Ha nem, akkor majd egy későbbi turnussal megyek...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#906) intercooler válasza pohár (#904) üzenetére


intercooler
őstag

Hát Borderlands 3 ;] ;] De ennyire ne rohanjunk előre még 2 sincs itt :W

(#907) pohár válasza TESCO-Zsömle (#905) üzenetére


pohár
félisten

két vadidegen? de akkor miért nem topikbéliekkel? :F

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#908) TESCO-Zsömle válasza pohár (#907) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Utolsónak csatlakoztam egy trióhoz, de még semmi sincs lefutva. Oda is van elvileg jelentkező. Gondolom ők SG-sek.

Tolnám én topikbéliekkel is, csak nekem már fix a karakterem, úgy meg nem mindenhova férnék be. Pl intercooler-éktól is amiatt szorultam ki. Franc fog most ott Loot-ért verekedni egy másik ugyanolyan kaszttal...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#909) tome.jr


tome.jr
addikt

Azt tudja valaki, hogy a vga-khoz csapott letöltő kuponhoz jár a Premier Club?

(#910) Sonja válasza tome.jr (#909) üzenetére


Sonja
veterán

NeoGAF-on azt írták, hogy ahhoz nem jár(t)!

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#911) Edem05 válasza TESCO-Zsömle (#908) üzenetére


Edem05
őstag

Figyelj nem kell verekedni a loot-ért, megbeszélés kérdése az egész. Jó vagyok én Gunzerker-nek is vagy Mayának :)

(#912) k4rL^ válasza tome.jr (#909) üzenetére


k4rL^
senior tag

Nem jár, nekem is az van.

A Season Passban sincs benne, én abban biztam, de hát a pre-order bonus már csak ilyen. :)

[ Szerkesztve ]

(#913) djculture


djculture
félisten

Én majd ha megbolondulok megveszem a game of the yeart később. Anyira nem izgat a játék belenéztem , viszont szerezni kéne valami nvidia karit ami PhysX-re jó lenne ati mellé :D Annak az össze buherálása egy jó kihívás:D Pont néztem hogy már egy 520 vagy 620 szörnyűség is elég erre a célra 96 cudával.:)

[ Szerkesztve ]

(#914) pohár válasza TESCO-Zsömle (#908) üzenetére


pohár
félisten

miért, te mi is leszel majd?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#915) TESCO-Zsömle válasza pohár (#914) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Axton.

De no para. Egyelőre úgy néz ki, hogy nem leszek én semmi.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#916) intercooler válasza djculture (#913) üzenetére


intercooler
őstag

Annak az össze buherálása egy jó kihívás kb 15 perc ;)

[ Szerkesztve ]

(#917) XanD3R


XanD3R
aktív tag

Valakinek sikerült már elindítania Windows 8 alatt?

(#920) - = Zk = - válasza TESCO-Zsömle (#919) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Aki tolja, az ejthetne pár szót az irányításról, mert sokfelé mondogatják, hogy konzolport, de a portolásnak ez az egyik legsarkalatosabb pontja!

nagyon jó. hozza az első rész színvonalát. sztem legalábbis
érdekesen viselkedik viszont a fegyver.. lehet egyediek, de nem olyan megszokott ragad a kezedhez, és a sope el sem mozdul effekt, hanem nekem ugrál. lehet a fegyó,.. vagy a konzolport.
igaz, nem egész 17 percet játszottam vele, de... nekem tetszik. elsőre szokni kell, egy B1 után ,de szokható. :K

ez a premier club mi alapján dől el?:U

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#921) Jhonny06 válasza TESCO-Zsömle (#919) üzenetére


Jhonny06
veterán

Olyan az irányítása, mint bármelyik FPS-nek. Nem tudom, hogy konzolport-e, de nem érződik, mondhatni "tökéletes".

(#922) - = Zk = - válasza Jhonny06 (#921) üzenetére


- = Zk = -
félisten

akkor az a fegyver baki az alapból a fegyverbe van. ezekszerint... csak mert megijedtem :B

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#923) djculture válasza front3r (#918) üzenetére


djculture
félisten

win8 alá még a driverek is béták, a fene se szívatja vele magát .

(#924) intercooler válasza - = Zk = - (#920) üzenetére


intercooler
őstag

ez a premier club mi alapján dől el?

Ez csak előrendelés-hez jár, és az sem mindenhol ha jól tudom. Konzolokszervize-ben jó áron van. járt hozzá póló is ;]

(#926) fi:zi'k válasza pohár (#901) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nálam megint a katona lesz a befutó, tehát Axton.

Szóval péntek 10 KSz: ki jön? :DDD

(#925) - = Zk = -
Mert azt rakták ki a vázába, már volt említve. ;)

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#927) Malachi


Malachi
addikt

szégyen, de én sem bírtam ki, kipróbáltam fél óra erejéig. :(

szerintem az összhatás jobb, mint az elsőnél, szebb, élettelibb és sokkal változatosabb a világ. 1920*1080-ban néztem az 560-ammal, minden high és on, 2*AF, FXAA, csak a fizikát hagyam low-on. nekem így elég simának és reccenésmentesnek tűnik. színek jóóók! :)

az irányítás oké, bár valahogy a mozgás (WASD) lomhának tűnik, ezt nem értem. fegyverek rendesen szórnak, ez tetszik, de az ellen se talál el olyan könnyen.

szóval szép és vicces és teljesen jó lesz. csak pozitív változást látok, mindenképp érdemes megvenni!

(#928) Sonja


Sonja
veterán

Borderlands 2 Fails To Cross Over

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#929) pohár válasza fi:zi'k (#926) üzenetére


pohár
félisten

én ziró, eddig passzolnánk, ha csapatba vergődnénk :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#930) fi:zi'k válasza pohár (#929) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Akkor kerítsünk egy gunzit, meg egy maját. ;]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#931) Malachi válasza Sonja (#928) üzenetére


Malachi
addikt

attól a ponttól, hogy a legújabb COD-ot (BO2) ajánlja helyette megvételre, tökéletesen érdektelenné vált a zagyvasága. ez egy hülye.

(#932) Sonja válasza Malachi (#931) üzenetére


Sonja
veterán

Az bizony. :K

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#933) djculture válasza Malachi (#931) üzenetére


djculture
félisten

Sok köze van egymáshoz a kettő játéknak :K :C

(#934) pohár válasza fi:zi'k (#930) üzenetére


pohár
félisten

ühüm :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#935) Jhonny06 válasza Malachi (#931) üzenetére


Jhonny06
veterán

Én mondjuk meg tudom érteni, hogy valakinek nem jön be, nem olyan könnyen emészthető műfaj, meg nagyon eltér kb. minden mástól a játékpiacon. Én azért várom már a CoD-ot is, de összehasonlítani valóban hülyeség, meg hogy "játszd a CoD-ot ehelyett".

Nekem az első Borderlands pl. abszolút nem tetszett, de ez nagyon jó.

[ Szerkesztve ]

(#936) Malachi válasza Jhonny06 (#935) üzenetére


Malachi
addikt

na de az indokai. hogy azért jobb a COD, mert jobb a multija? basszus, a COD egy kompetitív multira kihegyezett gőzhenger, mutatóba egy kis single kampánnyal. a Border meg egy 30+ óra/karakteres single RPG/FPS, tök jó kooperatív multival. plusz a jövőben még legalább egy teljes játéknyi igazi DLC-vel. de szerinte csak 30 dollárt érne meg, 60-ért inkább a COD, mert a multijával fél év múlva is lehet majd játszani.

teljesen értelmetlen maga az összehasonlítás is.

(#937) pohár válasza Malachi (#936) üzenetére


pohár
félisten

kompetitív? ezt azért gondold át még egyszer :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#938) djculture válasza Malachi (#936) üzenetére


djculture
félisten

Ja az biztos hogy ritka manapság az olyan játék, amiben 4 óránál több single játékmód van. A 10 forintos multit erőlteti az összes. Amire elég ha egy vadbarom betéved aki lopkodja cuccokat meg ha csapat móka van akkor direkt keresztbetesz és onnantól nem szórakozás a multi hanem kínlódás. Fakírok szakszervezetének ajánlásával..

[ Szerkesztve ]

(#939) Malachi válasza pohár (#937) üzenetére


Malachi
addikt

free for all! :D

(#940) intercooler válasza Malachi (#936) üzenetére


intercooler
őstag

Na menyenek ám COD-al ahova akarnak! Hány bőrt akarnak még lehúzni a népről? Amennyit tudnak ;] játék szinte semmit nem változik aztán veszik mint a cukrot :W :W Én végeztem velük mw3 volt az utolsó amit meg vettem tuti!!

(#941) LLKobe


LLKobe
veterán

Valahogy ki lehet kapcsolni az outline shader-t a játékban? Én az első részben is kikapcsoltam, úgy jobban tetszett.

MOD.:

Kipróbálná ezt nekem valaki, is dobna egy screenshot-ot az előtte/utána állapotról?:

How To Disable Cell Shading, Borderlands 2 Tweak:

If you are finding it difficult to see objects from far and basically have FXAA disabled. This tweak makes it easy to disable Cell Shading in Borderlands 2.
Go to your .ini config files directory. On windows 7, this is Documents/My Games/Borderlands 2/WillowGame/Config.
Find WillowEngine.ini
Ctrl-F to find “WillowScenePostProcess”
Replace with “RyanScenePostProcess”*
You can also set the file to read-only.

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#943) tome.jr


tome.jr
addikt

(#944) LLKobe válasza tome.jr (#943) üzenetére


LLKobe
veterán

Fasza :K

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#945) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Ha egy küldetés közben kilépek mentéssel, akkor nem tudok oda visszajutni fast travellel, hanem a legközelebbi pontról vissza kell mennem oda gyalog? :Y :F Nem sokat játszottam az első résszel, így nem annyira világos, hogy miként működik itt a mentés/visszatöltés.

[ Szerkesztve ]

(#946) tome.jr válasza LLKobe (#944) üzenetére


tome.jr
addikt

A menüre visszatérve, beletelik majd némi időbe, amíg megszokjátok a használatát, de mindent összevetve jobb, mint a régi

Szerintem a régi átláthatóbb volt.

Picit talán a látvány és a dizájn a hatékony kezelhetőség rovására ment

Nem picit.

Fontos még, hogy a Borderlands 2-ben már van rezisztancia, egy tüzet használó ellenfél sokkal ellenállóbb az ilyen típusú sebzésre

Ilyen az első részben is volt.

A karakterfejlődés is változott, hál’ istennek kivették a fegyver-hozzáértés fejlesztését

Na ennek baromira nem örülök

bejött helyette a ’Badass Rank’ rendszer

Nem helyette jött be, teljesen más a szerepe. Kb. úgy funkcionál mint a class modok.

A képességek és képességfák újra lettek gondolva, javultak és gyarapodtak

Lehet, de ez is átláthatatlan lett. Nem lehet mindhármat egymás mellé kirakni, egyszerre csak egyet lát az ember.

[ Szerkesztve ]

(#947) likeaRAINBOW válasza tome.jr (#946) üzenetére


likeaRAINBOW
senior tag

Badass Rank is Borderlands 2's replacement for weapon proficiency.

borderlands wikia-ról idézve.

(#948) Malachi válasza Jhonny06 (#945) üzenetére


Malachi
addikt

igen. épp ezért, ha lehet, akkor mentési pontokon lépj ki, vagy ha haladj a következőig, ha már benne vagy a játékban.

(#949) tome.jr válasza likeaRAINBOW (#947) üzenetére


tome.jr
addikt

A weapon prof lényege az volt, hogy ha bizonyos típusú fegyót sokat használtál, sok enemy-t öltél meg vele, akkor az adott fegyverhez kapcsolódó képességek fejlődtek (sebzés, pontosság, tűzerő, visszatöltés, stb) egészen 50-es szintig. Így akár lehetett egyetlen (vagy több) fegyvertípusra is specializálódni.

A badass rank rendszer pedig bizonyos xp vagy küldetés után dobál szabadon elkölthető pontokat amik 0,5 % - 1 %-kal növelik bizonyos statjaidat (pajzs visszatöltés, max életerő, pajzs kapacitás, gránát sebzés, közelharc sebzés, stb).

Lehet pótlásként jött be, de teljesen más a funkciója. Szerintem meg kellett volna hagyni az eredeti weapon prof-ot is.

[ Szerkesztve ]

(#950) Jhonny06 válasza Malachi (#948) üzenetére


Jhonny06
veterán

Mentési pontnál léptem ki (ilyen kis torony az út szélén), de ettől még ugyanúgy a legközelebbi travel pontnál lyukadok ki, ha elindítom újra a játékot és már kurva messze vagyok a küldetéstől, ahol kiléptem. :F

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.