Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-13 23:47:41

LOGOUT.hu

A Borderlands 2 egy cel-shaded grafikájú rpg elemeket tartalmazó fps. A játék folyamán küldetéseket kell teljesíteni (a Pandora nevű bolygón) a kiválasztott karakterrel, egy úgynevezett Vault Hunterrel. Ezek a küldetések lehetnek a főszálhoz tartozóak, illetve opcionálisan teljesíthető mellékküldetések.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) ObamaHD válasza intercooler (#48) üzenetére


ObamaHD
csendes tag

Szeptember van megadva mint"officiális" dátum.

http://steamcommunity.com/id/obamahd, PSN:OHD86

(#52) TESCO-Zsömle válasza ObamaHD (#51) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Hol? :F

Gearbox oldalán TBA...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#53) LLKobe


LLKobe
veterán

Semmi hivatalos dátum nincs még, amik vannak csak spekulációk.
Én nagy border fan vagyok, de asszem ez lesz a játék következő lépcsője.. És nem a grafikai hasonlóság miatt. Nekem nagyon tetszik, figyelemmel fogom kísérni az tuti. Csekkáut.

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#54) TESCO-Zsömle válasza LLKobe (#53) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Érdekes.

Nekem sok szempontból BL koppintásnak->továbbgondolásnak tűnik, de rengeteg olyan dolog van benne, amit a BL2-be is szívesen látnék. Ilyen pl a repülés, és a több, többféle mobil és immobil nehézfegyver. Lehetőleg úgy, hogy értelme is legyen.

Itt elsősorban arra célzok, hogy egy lvl50-es Badmutha Brute-ot meddig kell lőni Gatling ágyúval, mire megdöglik, míg a bányánál a lvl10-20-as ellenfeleket csak úgy aprítja, pedig a Gatling-ágyúnak mindig jóval erősebbnek kéne lennie, mint egy kézifegyvernek.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#55) Nesti


Nesti
tag

Hello, az lenne a kérdésem valaki nem tudja a gépigényét...??? ;) mert nagyon várros game.! :D

Ha az Élet citrommal kínál, kérj hozzá Tequilát!!! Next-Gen konzol?...Meg kell venni!!! Samsung Galaxy A5. :) :P

(#56) Nesti


Nesti
tag

Meg is találtam...hát simán elfogja futtatni a laposom!!! :'D

Ha az Élet citrommal kínál, kérj hozzá Tequilát!!! Next-Gen konzol?...Meg kell venni!!! Samsung Galaxy A5. :) :P

(#57) LLKobe válasza Nesti (#55) üzenetére


LLKobe
veterán

Még nincs hivatalos gépigény. De UE3 lesz, úgyhogy kb. lehet tudni....

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#58) LLKobe


LLKobe
veterán

Aki még nem látta volna, AZ ÚJ TRAILER :C

És hova írhattam volna a 3000. szakmai hozzászólásomat mint a Borderlands 2 topicba :C

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#59) TESCO-Zsömle válasza LLKobe (#58) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nagyon oda fog baxni. Alig várom.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#60) vhunor válasza LLKobe (#58) üzenetére


vhunor
őstag

Áh, megvettek kilóra. Az elsőt rongyosra játszottuk coopban, remélem ez is hozni fogja a szintet.

(#61) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Azért ez se mindegy. :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#62) LLKobe válasza TESCO-Zsömle (#59) üzenetére


LLKobe
veterán

Jaja, lehet hogy lehibernáltatom magam a megjelenésig mint Cartman :D
Durván jobb lesz mint az első rész, pedig abban is benne van összesen 100+ órám coopba :K

A kannás csaj üt :D Real big tits mature :DDD

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#63) TESCO-Zsömle válasza LLKobe (#62) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az már biztos, hogy elő fogom rendelni, csak még azt nem tudom, hogy honnan.

Ezzel a résszel nem fogok éveket várni. Belecsapok a lecsóba. Ha minden jól megy, "veletek".

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#64) vhunor válasza LLKobe (#62) üzenetére


vhunor
őstag

100? :D Egyik barátomnak 2130 órája van benne, egy másiknak 850 :D.

(#65) TESCO-Zsömle válasza vhunor (#64) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Had találjam ki. Mikor felálltak a géptől, nem kapcsolták ki. Igaz? ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#66) LLKobe válasza TESCO-Zsömle (#63) üzenetére


LLKobe
veterán

Én is mindenképp előrendelem, de nekem dobozos verzió kell, és ráadásul olyan amihez jár a premiere club extra :K

(#64) vhunor : Most hogy mondod igazad van! Mikor legutóbb néztem emléxem több mint 1 hétnyi játékóra volt benne (és egy hét is már 168 óra), és azóta is rengeteget tettünk bele.

Na majd otthon csekkolom, mosmá kiváncsi vagyok!

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#67) TESCO-Zsömle válasza LLKobe (#66) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Egyre gondolunk. ;)

Aranykulcsot a népnek, meg ocsmánysárga fegyvereket. :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#68) LLKobe válasza vhunor (#64) üzenetére


LLKobe
veterán

Na megnéztem táveléréssel: 269 óra van benne, de volt még egy ~50es szintű kari amit már töröltem, így azt nem tudtam beleszámolni. Szóval bőven túl vagyok a 300 órán:)

(#67) TESCO-Zsömle: Bezony :K Meg fini ritka cuccokat :D

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#69) LLKobe válasza TESCO-Zsömle (#67) üzenetére


LLKobe
veterán

Na nézelődtem. Itt az mondják hogyha az amazonról rendelem akkor jár mellé az extra. Ez tiszta. Megnéztem az amazonon, 25 dodó felett free shipping van, ez jól is hangzik.

De ezt találtam még az amazonon:

"Jewel Case: Games with the term "Jewel Case" means that, while the disc containing the game will be housed in a standard CD case, the case itself will not be put inside a larger box by the manufacturer. Usually this means that there is no printed documentation for the game, although instructions might be accessible via an Acrobat file on the CD. The jewel-case format is typically available for new games that do not require a user's manual or older games."

Tehát ha jól értem egy sima CD tokban kapom mindenféle dokumentáció és doboz nélkül :F Ez má' nem kafa.

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#70) TESCO-Zsömle válasza LLKobe (#69) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Megnéztem az amazonon, 25 dodó felett free shipping van, ez jól is hangzik.

Amerikába... (Mert ugye amcsi Amazont nézel) De semmi gáz, nagyon segítőkész oldal, könnyen megtalálni rajta a nemzetközi szállítási költségeket:

Software, Video Games, CDs, Music Cassettes, Vinyl, and DVD $21.99

Ez így egybe már 72$, ami átváltva 54,xxx€. Sajnos 48€ fölött minden küldemény áfa-köteles, így a végösszeg (216/$-os árfoylamon) bruttó 19.751Ft.

Enjoy. :B

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#71) LLKobe válasza TESCO-Zsömle (#70) üzenetére


LLKobe
veterán

Nem szóltam :DDD

Ha találsz majd jó áron elérhető dobozos bónuszos verziót ne habozz szólni :K

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#72) LLKobe válasza TESCO-Zsömle (#70) üzenetére


LLKobe
veterán

Vajon? :U

(#73): De :DDD De bennevan a lábamba a bugi :D

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#73) TESCO-Zsömle válasza LLKobe (#72) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem ráérsz még szeptemberig előrendelni? :F

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#74) vhunor válasza LLKobe (#72) üzenetére


vhunor
őstag

Zavvin 26 font.

(#75) Scooby Dou


Scooby Dou
tag

huh.borderlands 2.. nagyon varos a game.nagy fanja voltam az elozo resznek is es persze a dlc-ket is szerettem : ) nagyon lekot a game , az arat meg foleg megeri : )

mod: a border 1 es dlc araira gondoltam, a kettorol meg nincs informaciom ;]

[ Szerkesztve ]

hmm..

(#76) LLKobe válasza Scooby Dou (#75) üzenetére


LLKobe
veterán

Az előző 5 hozzászólás a második rész áráról szól ;)

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#77) Sonja


Sonja
veterán

Én is már most elő akartam rendelni, de CD Galaxisban 11eHUF! :Y Annyit azért nem adok érte, ráadásul ez a sima verzió. :( Kérdés, hogy idehaza lehet-e majd kapni a Premiere Club változatot?! :F

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#78) LLKobe válasza Sonja (#77) üzenetére


LLKobe
veterán

Nagyon remélem, mert én mindenképp olyat akarok venni:) Sztem a Steam-en is lesz majd...

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#79) TESCO-Zsömle válasza LLKobe (#78) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Csak Steam-en dobozt nem adnak...

Vki feltalálhatná már az anyagreplikátort... ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#80) Scooby Dou válasza LLKobe (#76) üzenetére


Scooby Dou
tag

jajj,tenyleg bocsi : S

hmm..

(#81) LLKobe válasza TESCO-Zsömle (#79) üzenetére


LLKobe
veterán

Ja, én is a dobozos verziónak örülnék a legjobban :K
De ha választanom kell a doboz és az extrák között, akkor az utóbbit választom:)

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#82) Scooby Dou válasza LLKobe (#81) üzenetére


Scooby Dou
tag

Nekem a Borderlands GOTY edition is tetszett . doboza is eleg igenyes volt :))

hmm..

(#83) LLKobe


LLKobe
veterán

Mi a véleményetek, ez van most tervben ;]

Lehet a hétvégén neki is állok...

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#84) TESCO-Zsömle válasza LLKobe (#81) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Detto. De Steam-en drágábbak a cumók... :O

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#85) vhunor válasza LLKobe (#83) üzenetére


vhunor
őstag

Szólj ha végzel vele, megveszem :D.

(#86) TESCO-Zsömle válasza LLKobe (#83) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én BL témára egy igazi Psycho-s házat is el tudnék képzelni, "ráfirkálva" az összes szöveget, amit a karakterek mondanak. Egész pontosan amit a Psycho-k mondanak. A midget, a badass, a sima, a burning, stb...

Am a háztervedről hiányzik egy felirat: The Vault is real! :D

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#87) LLKobe válasza TESCO-Zsömle (#86) üzenetére


LLKobe
veterán

Hmmm, alakul egy mégjobb ötlet.. ;] Segítenétek keresni a borítón lévő psycho képről egy olyat amin teljesen látszik a csóka, lehetőleg minél nagyobb felbontásban? :B

Csak ezt találtam de ez szar minőség...

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#88) LLKobe


LLKobe
veterán

Ilyet hol lehet venni? :U

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#89) TESCO-Zsömle válasza LLKobe (#88) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mörcsendájsz! :Y :C

sz: 4"-es Claptrap.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#90) LLKobe válasza TESCO-Zsömle (#86) üzenetére


LLKobe
veterán

Na alakulgat, sztem egyre jobb lesz :)) Verzió kettő. Még nézegetem hogy lenne a legjobb, bűvölöm a photoshopot, ez csak az elképzelés kb.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#91) vhunor válasza TESCO-Zsömle (#89) üzenetére


vhunor
őstag

KELL.

(#92) LLKobe


LLKobe
veterán

Alakul... ;]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#93) vhunor válasza LLKobe (#92) üzenetére


vhunor
őstag

Ennél sötétebb helyet nem találtál? ;]

(#94) LLKobe válasza vhunor (#93) üzenetére


LLKobe
veterán

Pont az a lényeg hogy világít ;]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#95) Mukorka


Mukorka
addikt

Ez azért vicces :) [link]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#96) LLKobe válasza Mukorka (#95) üzenetére


LLKobe
veterán

Tényleg jó :DDD Bár a felsorolt funkciók 90%-a ma már egy B kategóriás címtől is elvárható:)

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#98) LLKobe


LLKobe
veterán

Látom az utolsó lehúzós hozzászólás törölve lett :DDD

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#99) LLKobe


LLKobe
veterán

Link :DDD

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#100) LLKobe


LLKobe
veterán

Véleményeket kérnék: a Border 2 extra tartalmas kiadását szeretném beszerezni.
ez ugye előrendeléssel lehetséges, viszont amcsiból iderendelni egy nagy halom zsé.
Viszont a következő jutott eszembe: vannak rokonaim floridában. Ha megkérem őket hogy rendeljék elő, nekik amcsin belül ingyen kiviszik, elintézem velük az anyagiakat.
csak azt nem tudom hogy az extra tartalmak vajon a lemezen lesznek, vagy a netről szedi le őket serial alapján? Tehát ha ők megkapják, elküldik nekem a serialomat, én meg a netről letöltött ISO-val használom az menni fog? Szerintetek? :U

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.