Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-13 23:47:41

LOGOUT.hu

A Borderlands 2 egy cel-shaded grafikájú rpg elemeket tartalmazó fps. A játék folyamán küldetéseket kell teljesíteni (a Pandora nevű bolygón) a kiválasztott karakterrel, egy úgynevezett Vault Hunterrel. Ezek a küldetések lehetnek a főszálhoz tartozóak, illetve opcionálisan teljesíthető mellékküldetések.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) intercooler válasza tome.jr (#500) üzenetére


intercooler
őstag

Igen azt néztem épp én is. De hát azért lesznek a dlc-k!!!!!!!!! :D

Bár még lehet nagyobb szint is lesz mint az 1ben. Már csak abból kiindulva hogy míg az egyeben 35 pont kell 1 kimaxolásáhóz a 2ben 42 pont

[ Szerkesztve ]

(#502) fi:zi'k válasza tome.jr (#500) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Azért a kevés skill pontnak is van előnye: sokkal változatosabbak lesznek a karakterek emberenként, mivel mindenki más stílusban játszik.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#503) Malachi válasza intercooler (#499) üzenetére


Malachi
addikt

menő, én mindenképp ezt a karaktert maxolom ki először. kezdek is jegyzetelni. :D

(#504) tome.jr válasza Malachi (#503) üzenetére


tome.jr
addikt

Most számoltam utána, ha minden karaktert kimaxolunk és végigtoljuk velük a 3 pt-t akkor cirka 900 óra alatt a végére is érünk :DDD 5 x 58 x 3 = 870 hr. Na ki lesz az első?

Én azt hiszem Salvadorral kezdek.

[ Szerkesztve ]

(#505) Malachi


Malachi
addikt

na milyen? :D

(#506) intercooler válasza tome.jr (#504) üzenetére


intercooler
őstag

3pt? :Y nem hangzik rosszul a 900 óra :))

(#507) pohár válasza tome.jr (#504) üzenetére


pohár
félisten

csak? óó... :D

én valami ilyesmit fogok csinálni:

az első részben is snipereskedtem, most se változtatok a hagyományokon :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#508) tome.jr


tome.jr
addikt

Az volna überfasza, ha lenne lehetőség upgrade-elni a fegyvereket úgy, hogy az egyes alkatrészeket lehetne cserélgetni. Pl. Nagyobb zoom-os távcső, nagyobb tár, elemental effektes kiegek, így akár egy fegyver többféle elemental sebzést is okozhatna, stb.

Esetleg lehetne találni/venni nagyobb sebzésű töltényeket is ugyanahhoz a fegyverhez :)

[ Szerkesztve ]

(#509) pohár válasza tome.jr (#508) üzenetére


pohár
félisten

én meg arra, hogy 1-1 kaszton belül lehetnének több karakterek is, részben egyező skillekkel... na akkor rögtön duplázódna az órák száma :D

a kiscsaj skilljeire leszek kíváncsi, de nagyon...

vagy akár olyan is lehetne, mint a Mass Effect 3 multijában, hogy két képesség kiegészíti egymást, és okoz biotic explosiont, tech burst, fire explosiont... dupla annyi robbanás lenne :D

az utolsó ötlet jó, valami nagy kaliberű sniperbe betöltök valami mini atomtöltetet :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#510) Malachi válasza pohár (#507) üzenetére


Malachi
addikt

nekem is a sniperes volt az első karim, de aztán átmentem a turretes zsoldosra, bele az akció sűrűjébe, aprítani. :)

(#511) pohár válasza Malachi (#510) üzenetére


pohár
félisten

van fasza kis kardom... megyek én is :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#512) TESCO-Zsömle válasza Malachi (#503) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én is Axton-nal kezdek.

Első körben ez a kitűzött cél:

Nagyítás

Sajnálom, hogy a Longbow-ra és a dupla csőre egyelőre nem fussa... Talán majd DLC-k után.

Más: Nézegettem a fegyverek alakulását karakterenként. Úgy néz ki, hogy egyelőre ez a leosztás:
Salvador - Pisztoly/Revolver
Axton - Géppuska (Gránát Rakéta?)
Zero - Sniper
Maya - Elementál

Ez további karaktereket feltételez. Szerintem:
Mechromancer - SMG
??? - Shotgun

Esetleg (nagyon kicsi valószínűség):
??? - Gránát/Rakéta/Explosive
??? - Eridián <- Nagyon érdekes húzás lenne, de szívesen látnám.

Edem05: Tudom. Ezért is nem megyünk együtt. Ez eldöntötte végleg, hogy kobe-ékkal tolom.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#513) Edem05 válasza TESCO-Zsömle (#512) üzenetére


Edem05
őstag

Én is Axton-nal kezdek. :D

Nekem valahogy így fog kinézni...

(#514) Malachi válasza TESCO-Zsömle (#512) üzenetére


Malachi
addikt

hát, lehet, hogy én is átszervezem valahogy, hogy meglegyen a longbow, az elég hasznosnak tűnik. de ha ott maradok a turret közelében akkor Phalanx Shield segíthet, szóval mégis marad ez így, ahogy kitaláltam.

azt nem tudom, hogy ha megvan Doube Up, szóval a dupla turret, akkor csak egymás mellé települnek-e automatikusan, vagy a másodikat le lehet-e tenni máshová. jó kis zárótűz a monsztáknak. ;]

ja, és hogy a második turreten is megvannak-e a skillek, szóval teljes tükörképe-e az elsőnek. két, rakétás és shieldes tűzköpő turret nem lehet rossz...

[ Szerkesztve ]

(#515) Malachi


Malachi
addikt

hoppácska, most látom, hogy hülyeséget írok. a Gemini a 2 turret, a double up csak "duplacsövű" turretet csinál. hajjaj, na, akkor műtök még majd, hm.

[ Szerkesztve ]

(#516) Edem05 válasza TESCO-Zsömle (#512) üzenetére


Edem05
őstag

Hát jó, akkor majd talán a második végigjátszásban találkozunk. Én azt hiszem Overrel viszem végig a játékot. :)

(#517) intercooler válasza Edem05 (#516) üzenetére


intercooler
őstag

Ne hidd! Tudd! :P ;]

(#518) Edem05 válasza intercooler (#517) üzenetére


Edem05
őstag

Akkor tudom, és senior tag lettem! :C

(#519) TESCO-Zsömle válasza Edem05 (#518) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Grat!

Szenyor Edem... :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#520) intercooler válasza Edem05 (#518) üzenetére


intercooler
őstag

Na azért ám :) grat :C

Már csak párat kell aludni :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#521) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Jut eszembe páran nyugodtan hozzácsaphatunk még 1-2 Skill-pontot a táblázathoz...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#522) pohár válasza TESCO-Zsömle (#521) üzenetére


pohár
félisten

miért?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#523) LLKobe


LLKobe
veterán

Látom szépen beindult a topik:) Még két napig nyaralok, de aztán jajj nektek:D

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#524) TESCO-Zsömle válasza pohár (#522) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Creature Slaughter Dome

1-et biztos adni fog... Főleg így, hogy ennyivel több pontot lehet költeni.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#525) LLKobe válasza TESCO-Zsömle (#524) üzenetére


LLKobe
veterán

Ezt nem tudom hogy gondolod, de abba biztos lehetsz hogy DLC ide vagy oda, a level cap mindenkinek 50 lesz. Ergo mindenki ugyanannyi skill pontot oszthat el. Szerintem.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#526) TESCO-Zsömle válasza LLKobe (#525) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A Mad Moxxi DLC is szintlépés nélkül adott egy skill-t, ha megcsináltad az egyetlen küldetést, amit adott:

One additional skill points for each playthrough as mission rewards

fi:zi'k: Ha megcsináltad a küldetést:

Rewards 10200 XP, $6841 Free Skill Point

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#527) fi:zi'k válasza TESCO-Zsömle (#526) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ha végig vitted?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#528) intercooler válasza fi:zi'k (#527) üzenetére


intercooler
őstag

végig vittük az egészet, volt pár óra ;] ;]

(#529) TESCO-Zsömle válasza intercooler (#528) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Na ja, de a nagy bajnokságért már csak az Achi-kat kaptuk.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#530) fi:zi'k válasza intercooler (#528) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Én a második fordulót már nem bírtam.
Csináltam egyedül, co-opban, sőt még sérthetetlenség bekapcsolásával is, de egyszerűen nem volt hozzá türelmem. A legtovább kb 12-13 kör volt ameddig bírtam agyilag.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#531) pohár


pohár
félisten

most nézem, 20 giga tárhely kell a játéknak... bajban leszek, úgy érzem :D
sőt, még ha jön a DLC is, fúú

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#532) intercooler válasza TESCO-Zsömle (#529) üzenetére


intercooler
őstag

Ja de az nagyon beteg volt, reggel kezdtük aztán szünetekkel este fele fejeztük be!!! ;]

(#530) fi:zi'k Az igaz elfáradtunk rendesen, 5kör-önként tartottunk szünetet. Így elviselhetőbb volt.

TESCO-Zsömle 20kör-ös úgy volt emlékezz csak vissza:)
Na meg az olajakért pizzákért is kellett gyakni rendesen ;]

[ Szerkesztve ]

(#533) TESCO-Zsömle válasza fi:zi'k (#530) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mi 5 körönként tartottunk egy kis szünetet.

Amúgy az a dolog titka, hogy gyakni kell. Szó szerint. Rá kell rohanni az ellenre és írtani közelharccal. Mi Interrel a Gully-t vmi 6-7 óra alatt zsibbadtuk le az első 15 kört camp-elve. Aztán nekem eldurrant az agyam és elkezdtem rárontani az ellenre, amitől roppant mód felgyorsult a játék. Következő két helyszínt már 4-en nyomtuk, és mikor épp ott voltam, a skalpok 50%-át hoztam körönként. Szintén lerohanásos módszer. Meghalok, vannak még 3-an a pályán, köv menetre visszajutok. Itt már kb 2 óra alatt megvolt egy pálya, ha nem haltunk.

intercooler: Azért azt ne hagyd ki, hogy mi reggel még a küldetést toltuk, nem a bajnokságot.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#534) fi:zi'k válasza TESCO-Zsömle (#533) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Na, nekem ennyi türelmem biztos nem lett volna. :)

Azért remél sikerül a 2-ben is olyan jó fegyverarzenált felhalmozni, mint az első részben. De azt már most tudom, hogy nagyon fog hiányozni a Rolandnál lévő rifle gun.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#535) TESCO-Zsömle válasza fi:zi'k (#534) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nekem a shotgun fog hiányozni Axtonnál... Én avval nyomtam... Egy lövés, 3kDMG... 12kCrit... Szia...

Egy Hunter's shoti távolra, egy Carnage ha rakéta kell és egy Jacobs közelharcra. Megtolva 25-ös Ammo Regen-nel... Daráló...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#536) Edem05 válasza TESCO-Zsömle (#535) üzenetére


Edem05
őstag

Nem kell félni, úgy is mindenki megtalálja a maga kedvenc fegyverét :)

(#537) TESCO-Zsömle:

Ja, de elsőnek úgy is magamat tápolom health reg, shield reg... stb. aztán úgy is van reset ha valamit elszúrtam.

[ Szerkesztve ]

(#537) TESCO-Zsömle válasza Edem05 (#536) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Jah. Én már meg is találtam: Sabre Turret. ;] :P

Kár, hogy lassan tápolódik fel...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#538) LLKobe válasza TESCO-Zsömle (#512) üzenetére


LLKobe
veterán

Én még nem tudtam megnézni ezt a skill tree generatort, mobilról nem a legjobb, szóval azt mondod a pisztolyra a gunzerkernek vannak skilljei? Mert én zero-t akarom tolni pisztollyal, az elsőbe is a hunter volt a kedvencem a revolverekkel. Amúgy lehet meg se nézem ezt, már csak 2 hét, és nem akarok tudni minden skill-t előre...

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#539) TESCO-Zsömle válasza LLKobe (#538) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A Skill egy olyan dolog, amit jó előre tudni. Nekem 2 órámba telt, mire a legjobb fejlesztési-metodikát kitaláltam Axton-ra az adott limitek szerint. Jó, ha nem játék közben kezded el nézegetni, hogy akkor most merre is...

Nagyon meg kell ám fontolni, hogy mit fejlesztesz, mi éri meg. Hogy egy példát mondjak:

Axton-nak van egy Grit nevü Skill-je. Ez szintenként 4% esélyt ad arra, hogy halálos sérülés esetén nem halsz meg, hanem az életerőd 50%-a regenerálódik. Kimaxolva ez 20% esély. Szerintem 20% nem ér meg 5 pontot. 50% megérne, de az meg már félisten-mód lenne...

Ez az én ízlésem, de azokat a Skill-eket preferálom, amikre minden körülmények között 100%-osan számíthatok.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#540) TESCO-Zsömle válasza LLKobe (#538) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Amúgy Zero-val se jársz rosszul. Az álca-skill-je és a kardja kitűnő közelharcossá teszi. Emellett ott a Sniper...

Bár őszintén csodálkozom, hogy a Pisztolyt/revolver-t a gunzerker kapta, mikor minden plakáton/videón 2db Assaul Gun-t szorongat... Szentül meg voltam győződve, hogy az AssaultGun a Salvador-nál lesz, Axton-é pedig a Shoti. Elvégre az 1-ben a Commando ClassMod a Shotgun-ra gyúrt elég keményen...

No de ez van... Bele kell törődnöm, hogy kedvenc fegyómra egyetlen karakternek sincs bónusza... :O

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#541) pohár válasza TESCO-Zsömle (#540) üzenetére


pohár
félisten

no majd a Mechromancer classban :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#542) TESCO-Zsömle válasza pohár (#541) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az valszeg az SMG-t fogja kapni.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#543) fi:zi'k válasza TESCO-Zsömle (#542) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Mayanak meg nem jut semmi. :F

Amúgy szerintem kissé eltolták a dolgot azzal, hogy mindenkinél lehetőség van a fegyverhez tartozó dolgok (tár, tárazás, sebzés, stb) növelésére, illetve mindenkinél van vmi skill ami a mozgási sebességet növeli. Vkinél több is.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#544) Malachi válasza fi:zi'k (#543) üzenetére


Malachi
addikt

asszem Maya az SMG-s, a videókból gondolom, de talán tévedek.

(#545) TESCO-Zsömle válasza fi:zi'k (#543) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A szirénnek korábban se volt fegyver-osztályra skill-je. ClassModd-al lehetett nyomni az SMG-n egy keveset, de ennyi. Neki az elemi sebzésre van skill-je, ahogy régen is, arra meg minden fegyverosztályban...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#546) tome.jr válasza TESCO-Zsömle (#539) üzenetére


tome.jr
addikt

A Skill egy olyan dolog, amit jó előre tudni.

Szerintem menet közben dől el, hogy mit érdemes fejleszteni. Most nagy unalmamban elővettem egy 21-es szintű Soldier-t és felhúztam 34-ig. Közben 3-4x reset-eltem a skilleket, mert amit előre elterveztem és jónak tűnt, arról kiderült, hogy annyira nem is fontos.

[ Szerkesztve ]

(#547) tome.jr


tome.jr
addikt

(#548) pohár válasza tome.jr (#547) üzenetére


pohár
félisten

anyámborogass :Y :DDD
valamelyik nap vagy MLB, vagy NFL meccs szünetében pont leadtak egy Borderland reklámot, vigyorogtam is az orrom alatt :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#549) k4rL^ válasza pohár (#548) üzenetére


k4rL^
senior tag

Mindenhol ott van még a buszmegállóban is :)

(#550) intercooler válasza tome.jr (#547) üzenetére


intercooler
őstag

Hát ez kész :C :C

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.