Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-13 23:47:41

LOGOUT.hu

A Borderlands 2 egy cel-shaded grafikájú rpg elemeket tartalmazó fps. A játék folyamán küldetéseket kell teljesíteni (a Pandora nevű bolygón) a kiválasztott karakterrel, egy úgynevezett Vault Hunterrel. Ezek a küldetések lehetnek a főszálhoz tartozóak, illetve opcionálisan teljesíthető mellékküldetések.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Tehát mit ment a játékon, ha ugyanott lyukadok ki, ahol kezdtem? Oké, hogy nem kell újra kinyírni a főellenséget, de kb. az összes "kis" ellenség ugyanúgy ott van, ahogy megyek vissza. Most lehet, hogy én szúrok el valamit, de ha ez tényleg ilyen, akkor megy az uninstall..

(#952) tome.jr válasza Jhonny06 (#951) üzenetére


tome.jr
addikt

Ha egy helyen kiírtod az ellenséget akkor az újbóli betöltésnél megint ott lesznek. Ez az első részben is ugyanígy volt.

[ Szerkesztve ]

(#953) Jhonny06 válasza tome.jr (#952) üzenetére


Jhonny06
veterán

De akkor az igazi mentés csak a travel point-oknál van, nem? Ezek az út közbeni cuccok semmit nem érnek (nekem legalábbis, ha gyalog kell visszamenni).

[ Szerkesztve ]

(#954) dunc válasza Jhonny06 (#951) üzenetére


dunc
nagyúr

Ott is kell lennie,a fejlödés miatt !!! Jobb lenne kihalt helyeken mászkálni ?

(#955) likeaRAINBOW válasza Jhonny06 (#953) üzenetére


likeaRAINBOW
senior tag

egyrészt ez azért van, hogy fejjlődj a játékban. Minden RPGben igy van, hogy újraélednek az enemy-k különben lvl 5 vagy, amire végigviszed. másfelől azért vannak a car spawn oszlokok, hogy gyorsan közlekedhess. meg ott a sprint.

(#956) fi:zi'k válasza Jhonny06 (#953) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

A kis oszlopoknál is van mentés, de csak a nagyoknál spawnol.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#957) tome.jr


tome.jr
addikt

Csak insta healing van :(

(#958) LLKobe válasza tome.jr (#957) üzenetére


LLKobe
veterán

Ezt már rég lehetett tudni hogy a raktározható health csomagokat kiveszik a játékból.

Más :DDD

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#959) Cucuska2 válasza LLKobe (#958) üzenetére


Cucuska2
őstag

Három végigjátszás alatt kétszer használtam medkitet.

Az a kép! :DDD Mintha a baráti körömet látnám 15 év múlva. :))

[ Szerkesztve ]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#960) csaabz


csaabz
őstag

Játszik valaki full HD felbontásban? Milyen videókártyával és miket tapasztal? Mit szeret jobban a játék, ati vagy nvidia?

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#961) pohár válasza csaabz (#960) üzenetére


pohár
félisten

mindenképp a zöld oldalról érdemes választani, már csak a Physix miatt is

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#962) likeaRAINBOW válasza csaabz (#960) üzenetére


likeaRAINBOW
senior tag

6870 en megnéztem a virágbolti verzió legelején, minden maxon, 16* AA, és 50 fps körül volt ha jól emlékszem.

(#963) Jhonny06 válasza csaabz (#960) üzenetére


Jhonny06
veterán

Gyakorlatilag nulla a gépigénye, bármilyen közepes kártyával jól fog futni.

(#964) TESCO-Zsömle válasza pohár (#961) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én ezt nem jelenteném ki ilyen egyértelműen. Zöld oldalon elég combos vasat kell venni, hogy PhysX is menjen. Példának okáért a GTX 660 (82k) árából kijön egy HD7870-es (62k) és mellé egy GX 260 (18k) PhysX-re. (PH apró-s árak)

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#965) intercooler válasza TESCO-Zsömle (#964) üzenetére


intercooler
őstag

Bizony ám :K :K +1

[ Szerkesztve ]

(#966) vhunor


vhunor
őstag

Próbáltam erős lenni, nem megvenni megjelenéskor, megvárni a GOTY verziót.

Csak akkor miért nem törte le a kezem ma reggel senki, amikor a Gametrailers-en a videótesztre kattintottam?!

(#967) Cucuska2 válasza vhunor (#966) üzenetére


Cucuska2
őstag

Én utólag is szívesen eltöröm a kezedet. ;)

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#968) tome.jr válasza csaabz (#960) üzenetére


tome.jr
addikt

GTX 480 önmagában nem elég full grafra + physx-re. GTX 460-at mellécsapva már stabil a 60 fps.

(#969) vhunor válasza Cucuska2 (#967) üzenetére


vhunor
őstag

Persze, amikor venném át a futártól, cöcöcö.

(#970) Cucuska2 válasza vhunor (#969) üzenetére


Cucuska2
őstag

Beszéld meg a futárral, hogy amikor kiviszi neked, te odaadod neki a pénzt, ő pedig elhozza hozzám. Ezen megoldással nem kell eltörnöm a kezedet, cserébe megveheted a GOTY verziót, olcsón, később. Mindkettőnknek előnyös.

:DDD

tome.jr: Elképzelni sem tudtam miért pont a 480+460 párost álmodtam meg, de leesett amikor az adatlapodra néztem. :)

[ Szerkesztve ]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#971) deicide válasza csaabz (#960) üzenetére


deicide
veterán

2560x1440-ben néztem meg reggel, ment rendesen. 670 SLI.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#972) LLKobe válasza tome.jr (#968) üzenetére


LLKobe
veterán

És simán egy 480-al, max grafon low illetve medium physx-el milyen fps-eket produkál? Hálás lennék ha megnéznéd nekem, elég hasznos infó lenne számomra :B

Tényleg, ki lehet kapcsolni a physx-et teljesen?

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#973) Helmoras válasza deicide (#971) üzenetére


Helmoras
őstag

valahogy nem lep meg 670 sli vel...pff :D

[ Szerkesztve ]

(#974) deicide válasza Helmoras (#973) üzenetére


deicide
veterán

;] Bár még épphogy csak elkezdtem, nem maradt többre időm reggel, de max visszaveszek physx-ből, ha később kell.

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#975) Helmoras válasza deicide (#974) üzenetére


Helmoras
őstag

Adok egy 560 ti-t az egyik 670 ért ugyis elég lesz neked maxon ;]

(#976) pohár válasza LLKobe (#972) üzenetére


pohár
félisten

úgy rémlik, hogy a Physix résznél így vannaka lépcsők: OFF - Low - Medium - High

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#977) TESCO-Zsömle válasza Helmoras (#975) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mérget ne vegyél rá, majdnem 2* annyi pixellel tolja, mint te...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#978) Helmoras válasza TESCO-Zsömle (#977) üzenetére


Helmoras
őstag

nem hiszem hogy olyan borzalmas lenne a gépigénye hogy ne lenne elég, de hát ezt sose tudjuk meg mert gonosz és nem akar cserélni :O :D

(#979) deicide válasza Helmoras (#978) üzenetére


deicide
veterán

Nem gonosz, csak olyan jól mutatnak együtt :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#980) Helmoras válasza deicide (#979) üzenetére


Helmoras
őstag

és még fázna is egyedül szegény 670-ke :)

(#981) Sonja


Sonja
veterán

CPU és GPU teszt! Tetszik ez az orosz oldal. :)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#982) LLKobe válasza Sonja (#981) üzenetére


LLKobe
veterán

Na ne már hogy egy Core i3 530-al dupla annyi a min meg az avg fps is, mint egy Phenom II X6-al... :U

Meg egy Phenom II X2 elveri 20fps-el az X6-ot :D Itt valami vicc van kérem :U

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#983) Sonja


Sonja
veterán

Sajnos nem tudom hogy kell Youtube-ról úgy linkelni, hogy rögtön arra az időre ugorjon, amit megadok. :B Viszont ebben a videóban ugorjatok 4:30-ra, és nézzétek! Ezt de elfogadnám. :K

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#984) TESCO-Zsömle válasza LLKobe (#982) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Tesztben azt írják, hogy a PhysX gyorsítás blokkolva lett a VGA-n. Nem tudom, hogy ez jelet-e magyarázatot a jelenségre. Elvileg az csak 1 magon fut...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#985) pohár válasza Sonja (#983) üzenetére


pohár
félisten

megosztás gomb...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#986) LLKobe


LLKobe
veterán

Első dolgom lesz EZT megcsinálni, már az első részben is kikapcsoltam a fekete körvonalakat, sokkal jobban tetszik nélküle.

Sztem látványos a különbség.

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#987) Helmoras válasza LLKobe (#986) üzenetére


Helmoras
őstag

Én speciel imádtam a körvonalakat ettől lett olyan képregényes beütésű a játék.

(#988) Sonja


Sonja
veterán

Még tegnap olvastam, csak elfelejtettem írni, hogy egy ini file-t kell csak módosítani, és "végtelen" mennyiségű golden key lesz a játékban (egyszerre csak max. 255)! :W :D Persze a ban lehetősége továbbra is fennál, szóval csak óvatosan.

(#985) pohár: Köszi, még sose használtam azt a gombot. :B :)

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#989) intercooler válasza LLKobe (#986) üzenetére


intercooler
őstag

Ez így sokkal szebb :C

(#991) deicide válasza LLKobe (#986) üzenetére


deicide
veterán

Nekem is bejön így, köszönöm.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#992) BorgBoss válasza Helmoras (#987) üzenetére


BorgBoss
tag

Én is ezt az igét vallom. Ez előtt a XIII-mal játszottam ilyen jót, pont a képregény jellege miatt.

“A nyájat terelgetjük, a csordát hajtjuk, az embereket vezetjük. Vezess, kövess, vagy takarodj az utamból.” G. Patton

(#993) Helmoras válasza BorgBoss (#992) üzenetére


Helmoras
őstag

Jó az ha van opció a kikapcsolásra, igy mindenki testre szabhatja.

(#994) tome.jr válasza LLKobe (#972) üzenetére


tome.jr
addikt

Érdekes módon most high-on sem esett be az fps 60 alá :U Medium és high között én semmi különbséget nem látok, ellenben low-nál alig van effekt.

[ Szerkesztve ]

(#995) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Van itt valaki, aki AMD procival tolja FullHD-ba? Kíváncsivá tett a ruszkik remekbe szabott tesztje... Eddig sehol se jelentett szűk keresztmetszetet a procim még alapon se. Csúnya l enne most elkezdeni ,hogy nincs rá notmális hűtőm se...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#996) Malachi válasza TESCO-Zsömle (#995) üzenetére


Malachi
addikt

jelen. tegnap írtam a tapasztalataimat, nekem teljesen simának tűnik a játék. fps-t nem tudok mérni közben, nincs semmi okosság telepítve.

(#997) - = Zk = - válasza TESCO-Zsömle (#995) üzenetére


- = Zk = -
félisten

full AMD a gépem, ráadásul még az ős rendszer.. részben ős
tapasztalat? simán fut.. hibátlanul megy... igaz vannak érdekességek, de az már sztem a settings és egyéb beállításon múlik. vagy ilyen a játék alapból :B

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#998) TESCO-Zsömle válasza - = Zk = - (#997) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem tapasztalsz apró "döccenéseket", akadásokat futás közben?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#999) - = Zk = - válasza TESCO-Zsömle (#998) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem figyeltem, de sztem ilyet azonnal észrevennék. igen háklis vagyok.. sztem nincs ilyenem

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1000) tome.jr


tome.jr
addikt

Vegyes érzéseim vannak a játékkal kapcsolatban. Teljesen más a hangulata mint az első résznek és ez bizony nagyon hiányzik nekem.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.