Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz Sys85 #17009 üzenetére

    "Mert a profit mindenek felett ... " – persze, ez mehet egy ideig, csak ha valaki csúnyán beleköp a levesbe (csinál egy jobbat olcsóbban, vagy csak épp azonos áron), akkor lehet (persze nem biztos, mert a "név" sokat elbír) sírás a vége.

    " ... ezért ők képesek ilyennel foglalkozni."
    Ebben a konkrét esetben (Oluv együttműködése az Earfün-el) konkrétan szerintem arról van szó, hogy mikor Oluv jelezte, hogy lehetne ezt jobban is, és akár ő ... akkor nem zavarták el a búsba. Megérzésem szerint ő gombokért dolgozik az Earfün-nek. Nem ebből fog meggazdagodni. Szereti a munkáját, maximalista, és úgy tűnik jó benne.

    #17010 carl18
    " ... van hogy több pénz kerül a marketingbe mint a termék gyártásába."
    Sajnos erre most konkrét példát is tudnék hozni, de X. alkalommal már nem teszem meg.

    "Alan tesztjei alapján se valami nagy durranás a X600." – ő konkrétan eléggé lehúzta (és azokat "független" tesztelőket is, akik szerint itt térhangzás van, ill. akik szerint ez jó, ill. nem csak, hogy jó, de a legjobb! WTF?!)

    " ... a Harman Kardon Go Play 3 tetszene."
    Azt nem csodálom. Annak a legjobb a hangja, csak az nagyon "vigyázós" (ugye alul – mindenféle védelem nélkül – ott a mélyhangszóró).
    Ezek kívül Alan említette, hogy sokan panaszkodnak (ő spec. nem tapasztalta), az automatikus hangolásba. Ha jól emlékszem valakivel előfordult már, hogy vissza vagy visszább vette a hangszóró a mélyeket (mert gondolom úgy érzékelte, hogy oda sok lesz).
    Az inkább ilyen "szoba" hangszóró, és nem az, amit az ember magával visz egy kis összejövetelre, sütögetéshez, stb.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés