Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock

Hozzászólások

(#854) Silenzio válasza feka007 (#845) üzenetére


Silenzio
addikt

Háát... Ha már ennyire offolni akarsz... Az első Half-Life nekem is jobbnak tűnt mikor a 2-vel játszottam, aztán végigdoltam exp-estül, mindenestül újból... És nem! Nem jó! Eljárt felette az idő. A 2-nek van stílusa, állítom, egy filmnek is becsületére válna... Van hangulata, változatosak a terepek, a feladatok, a zombikkal szennyezett alagútban meg majd' összecsináltma magam. Nem is beszélve az apró utalásokról, a falakon elolvasható újságcikkekről melyek a játék előzményeire utalnak... Vagy az apró gegekről amiket kikényszeríthetsz a szereplőkből... Ott van például a lázadók bázisa: Eli bárhová nézel, mindig kommentálja amit látsz... És semmilyen gombot nem kell megnyomnod hozzá... Elég csak arrafelé nézni. Zseniális.
Az első részben meg csak a szürke falakat láttam, az egyforma tudósokat, a pocsék hangminőséget meg pár remek ötletet -ami ma már alapvető... Az elsőség maximum a művészetekben ment meg valakit. Tiszteletet egy piacorientált világban is érdemel, de emiatt már nem éri meg újra és újra visszatérni hozzá... Annál inkább a Half-Life 1 remake-jét, amely nemsokára elkészül. Tarolni fog...
A küldetéslemezre visszatérve meg: az Episode I sokkal sűrűbb volt mint az alapjáték és valamivel érdekesebb is... Az első 5 percét azóta sem tudja überelni semmi... Szerintem abszolute van létjogosultsága. A Half-Life 2 talán azóta is a legfilmszerűbb játék amivel valaha játszottam. És már 3x végigvittem.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.