Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock

Hozzászólások

(#851) Raki válasza feka007 (#847) üzenetére


Raki
aktív tag

ok...

Intel® Core™ i9-10900K @ 5,0 GHz | Asus ROG Strix GeForce RTX™ 3080 Gaming OC 10GB | MSI MPG Z490 GAMING CARBON WIFI | 32 GB G.Skill Trident Z RGB @ 3600 MHz | Seasonic Focus GX 850W | NZXT H710 | NZXT Kraken X73 | MSI Optix MAG322CQRV @ 144 Hz | WD Black SN750 M.2 SSD @ 1TB + HDD

(#852) Raki válasza Eagle16 (#850) üzenetére


Raki
aktív tag

hűvös elegancia?
pl a gémben ezt hol vegyem észre? a korlátok, lépcsők formáiban vagy hol?

Intel® Core™ i9-10900K @ 5,0 GHz | Asus ROG Strix GeForce RTX™ 3080 Gaming OC 10GB | MSI MPG Z490 GAMING CARBON WIFI | 32 GB G.Skill Trident Z RGB @ 3600 MHz | Seasonic Focus GX 850W | NZXT H710 | NZXT Kraken X73 | MSI Optix MAG322CQRV @ 144 Hz | WD Black SN750 M.2 SSD @ 1TB + HDD

(#853) Johnny Cage válasza Silenzio (#843) üzenetére


Johnny Cage
addikt

''A poligonszám a cpu-t terheli? Ezt meg honnan vetted?''

Magas poligonszámhoz elengedhetetlen az izmos CPU

De mi a szarért kell állandóan ezt nyomatni?

Ha észreveszed és te is veszed a fáradtságot, hogy visszaolvasol, én csak a folyamatos habzó szájú támadásokra reagálok már jó ideje, akinek tetszik a játék (mondtam én olyat egyébként, hogy nekem nem tetszik?), amellett lehet személyeskedés és szemellenző nélkül is érvelni, de ez itt elég nehezen megy. Én arra hivtam fel a figyelmet, hogy a 2 éve izomból járatott marketinggépezet után azért nem ezt vártuk. Vagy nem igy. Ebből még lehet jó játék, én pár oldallal visszább irtam, hogy a hangulat lenyűgöző. Ez talán azt jelenti, hogy nekem az nem fontos?... habzó szájú billentyűzetcsapkodás helyett néha bölcsebb a hallgatás (ez nem konkrétan neked szól silenzio).

(#854) Silenzio válasza feka007 (#845) üzenetére


Silenzio
addikt

Háát... Ha már ennyire offolni akarsz... Az első Half-Life nekem is jobbnak tűnt mikor a 2-vel játszottam, aztán végigdoltam exp-estül, mindenestül újból... És nem! Nem jó! Eljárt felette az idő. A 2-nek van stílusa, állítom, egy filmnek is becsületére válna... Van hangulata, változatosak a terepek, a feladatok, a zombikkal szennyezett alagútban meg majd' összecsináltma magam. Nem is beszélve az apró utalásokról, a falakon elolvasható újságcikkekről melyek a játék előzményeire utalnak... Vagy az apró gegekről amiket kikényszeríthetsz a szereplőkből... Ott van például a lázadók bázisa: Eli bárhová nézel, mindig kommentálja amit látsz... És semmilyen gombot nem kell megnyomnod hozzá... Elég csak arrafelé nézni. Zseniális.
Az első részben meg csak a szürke falakat láttam, az egyforma tudósokat, a pocsék hangminőséget meg pár remek ötletet -ami ma már alapvető... Az elsőség maximum a művészetekben ment meg valakit. Tiszteletet egy piacorientált világban is érdemel, de emiatt már nem éri meg újra és újra visszatérni hozzá... Annál inkább a Half-Life 1 remake-jét, amely nemsokára elkészül. Tarolni fog...
A küldetéslemezre visszatérve meg: az Episode I sokkal sűrűbb volt mint az alapjáték és valamivel érdekesebb is... Az első 5 percét azóta sem tudja überelni semmi... Szerintem abszolute van létjogosultsága. A Half-Life 2 talán azóta is a legfilmszerűbb játék amivel valaha játszottam. És már 3x végigvittem.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#855) Eagle16 válasza Raki (#852) üzenetére


Eagle16
addikt

Mittudomén, ezt dobta ki rá a goggle :D

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#856) Johnny Cage válasza Raki (#852) üzenetére


Johnny Cage
addikt

Maguk a fejlesztők is nemegyszer hivatkoztak az art-deco stilusra, mint a látvány alapkövére a Bioshock-ban. Az a legszebb, amikor a hülye okoskodik.

(#857) aginor válasza Johnny Cage (#839) üzenetére


aginor
addikt

Igen én is láttam a dolgot(tanusíthatom :DDD ), de nem zavaró, kicsit mulatságos, de a stalker rosszabb volt ilyen téren szerintem..

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#858) Raki válasza Johnny Cage (#853) üzenetére


Raki
aktív tag

figy sztm mostmár dobjuk ezt a témát, mert a modok úgyis kitakarítják előbb vagy utóbb
szal OFF vége ok?

Intel® Core™ i9-10900K @ 5,0 GHz | Asus ROG Strix GeForce RTX™ 3080 Gaming OC 10GB | MSI MPG Z490 GAMING CARBON WIFI | 32 GB G.Skill Trident Z RGB @ 3600 MHz | Seasonic Focus GX 850W | NZXT H710 | NZXT Kraken X73 | MSI Optix MAG322CQRV @ 144 Hz | WD Black SN750 M.2 SSD @ 1TB + HDD

(#859) feka007 válasza aginor (#838) üzenetére


feka007
nagyúr

Azért azt se hagyd ki, hogy a Crysisban ezerszer többet kell számolnia elsősorban a cpu-nak meg a gpu-nak, mint ebben a játékban, mert azért oda jobban kell a kraft, ahol egyszerre belátsz 10-15km-t egy szigetből, a dzsungeltől a tengeren át a hegyekig, mindent, szval az nem azért van, ha erősebb kell alá, mint ehhez, mert rosszul optimalizálták volna... mellesleg pont emiatt a megjelenésig hátralevő hónapokban már folyamatosan csak optimalizálnak

(#860) Raki válasza Eagle16 (#855) üzenetére


Raki
aktív tag

LOL te beteg vagy XD

Intel® Core™ i9-10900K @ 5,0 GHz | Asus ROG Strix GeForce RTX™ 3080 Gaming OC 10GB | MSI MPG Z490 GAMING CARBON WIFI | 32 GB G.Skill Trident Z RGB @ 3600 MHz | Seasonic Focus GX 850W | NZXT H710 | NZXT Kraken X73 | MSI Optix MAG322CQRV @ 144 Hz | WD Black SN750 M.2 SSD @ 1TB + HDD

(#861) Silenzio válasza Johnny Cage (#853) üzenetére


Silenzio
addikt

Hm... Nem olvastam vissza, ez tény. Néha veszem a fáradságot, néha nem... Most sajna nem vettem, ezért itt az ideje magamba szállnom... :DDD Akkor szerintem -ha már pár lényeges dologban egyetértünk- nem is érdemes tovább vitázni vagy eszmét cserélni. A játékot pár napon belül bárki végigtolhatja. Aztán meglátjuk érdemes volt-e.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#862) Johnny Cage válasza Raki (#837) üzenetére


Johnny Cage
addikt

Figyelj ide barátom. Kábé 5x annyi ideje vagyok itt fórumtag, mint te. Sok ilyen fellengzős, kihaénnem dumás emberrel találkoztam már itt. A süketelést a hozzád hasonlók lökik, akik véresszájjal ütik a billentyűzetet, olvasni lusták, csak a levegőbe hőbölögni tudnak. A személyeskedés az megy, de eddig még igazi érveket tőled nem hallottam. Innentől kezdve bármit irhatsz, úgyse reagálok rá.

(#863) feka007 válasza Silenzio (#854) üzenetére


feka007
nagyúr

Nekem akkor se tetszett, az első részben sokkal ötletesebbek voltak a fejtörők... az Ep. One meg szintén nem tetszett, még azalatt a 3-4 óra alatt is unalmassá tudott válni...

(#864) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Ti most a demo-bol szerzett tapasztalatokat osztjátok meg? Lehet kicsit lemaradtam. Nekem az is uj hogy van demo :D
Szal a teljesessel itt még senki nem tolja? Vagy már igen?

(Addig megkeresem a demot vhol)

(#865) Frigo válasza feka007 (#859) üzenetére


Frigo
őstag

Gondolom a LOD-ról még életedben nem hallottál ?

(#866) Raki válasza Johnny Cage (#862) üzenetére


Raki
aktív tag

NAH JÓ EMBER! FOGD VISSZA MAGAD MERT MÉGIS KI VAGY TE ITT MI?
EGY XAROS SENKI, ÉN NEM ÍRTAM RÁD SEMMI SÉRTŐT.KI VAGY TE?
EGY VÉN PÖCS VAGY MI? HÚZZÁL A RÁKBA INNEN A XAROS GÉPEDDEL ÉS RINYÁLJ MÁSNAK OK.

[Szerkesztve]

Intel® Core™ i9-10900K @ 5,0 GHz | Asus ROG Strix GeForce RTX™ 3080 Gaming OC 10GB | MSI MPG Z490 GAMING CARBON WIFI | 32 GB G.Skill Trident Z RGB @ 3600 MHz | Seasonic Focus GX 850W | NZXT H710 | NZXT Kraken X73 | MSI Optix MAG322CQRV @ 144 Hz | WD Black SN750 M.2 SSD @ 1TB + HDD

(#867) Silenzio


Silenzio
addikt

Az art deco meghatározás kézenfekvő mert ebben a korszakban, amelyben a játék játszódik nagyon népszerű volt, bár úgy tudom akkor már túl volt a csúcson... de ahogy a mindennapokban is akkoriban, úgy a játékban is keveredik a modern (stílusú) berendezési tárgyakkal, épületekkel, stb.
Ha valaki utána akar olvasni, először inkább ne a fejét tömje definíciókkal, hanem a google képkeresőbe írja be. A kereső kidob egy csomó olyan stílusú épületet, amilyen a játékban is megtalálható.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#868) Eagle16 válasza ez_meg_emaz (#864) üzenetére


Eagle16
addikt

Teljes még nincs,csak demo. Nézz be a 8600GT topicba, ott van egy tuti link, ahonnan tudod tölteni. Sőt ide is belinkelem: [link]

[Szerkesztve]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#869) ez_meg_emaz válasza Eagle16 (#868) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Köszi. :R

(#870) Silenzio válasza Raki (#866) üzenetére


Silenzio
addikt

Szerintem annyit nem ér a dolog hogy összevesszetek rajta. Már ha egyáltalán van beleszólásom...

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#871) Raki


Raki
aktív tag

ahogy nézegettem az art-deco-t jellemzik az ívelt formák, vagy nem?

Intel® Core™ i9-10900K @ 5,0 GHz | Asus ROG Strix GeForce RTX™ 3080 Gaming OC 10GB | MSI MPG Z490 GAMING CARBON WIFI | 32 GB G.Skill Trident Z RGB @ 3600 MHz | Seasonic Focus GX 850W | NZXT H710 | NZXT Kraken X73 | MSI Optix MAG322CQRV @ 144 Hz | WD Black SN750 M.2 SSD @ 1TB + HDD

(#872) feka007 válasza Frigo (#865) üzenetére


feka007
nagyúr

De hallottam... :U És szerinted hogy nézne ki a játék, ha annyira levenné minden távoli objektumnak a poligonszámát, textúráit, hogy az megfeleljen azzal, amit kb a Bioshock alatt kell számolnia a gépnek? Ez nem egy Oblivion, ahol mindig 20 m-rel előttem épült fel a pálya, és ez nemhogy gyorsulást, hanem folyamatos seekelést eredményezett.

(#873) Raki válasza Silenzio (#870) üzenetére


Raki
aktív tag

de most sztet nem sértő amit nekem írt? én nem írtam neki semmi ilyesmit, csk hogy ne szidja a gammát oldalakon keresztül... de mostmár télleg hadjuk

Intel® Core™ i9-10900K @ 5,0 GHz | Asus ROG Strix GeForce RTX™ 3080 Gaming OC 10GB | MSI MPG Z490 GAMING CARBON WIFI | 32 GB G.Skill Trident Z RGB @ 3600 MHz | Seasonic Focus GX 850W | NZXT H710 | NZXT Kraken X73 | MSI Optix MAG322CQRV @ 144 Hz | WD Black SN750 M.2 SSD @ 1TB + HDD

(#874) Frigo válasza Raki (#871) üzenetére


Frigo
őstag

(#875) Johnny Cage


Johnny Cage
addikt

Még egy utolsó megjegyzés: fórumszerte (külföldi és hazai fórumokon egyaránt) elég egybehangzó az elégedetlenkedés az eddig látottak kapcsán. Mindenki amiatt fejezi ki kisebb csalódottságát, hogy a sok évnyi fejlesztés és az AGRESSZIV MARKETING akaratlanul is óriási elvárásokat kelt az emberekben, és az ilyen apró, de szembetűnő hibák igenis bosszantóak. Ennyi volt amit eddig leközöltem, ha ezt értelmes emberek (a nem értelmesekkel nem foglalkozok, szia raki) nem tudják feldolgozni, szerintem ne fórumozzanak vagy nyissanak egy 'Bioshock ajnározók IDE - csak az irjon, aki magasztalni akarja' cimű topikot és minden surlódás, vita, önérzeteskedés elkerülhető lesz. Asszem a személyeskedést én igyekeztem kerülni, az üres fellengzős bagoly mondja verébnek dumákat (ismét szia raki) próbáltam és próbálom ignorálni. Innen a téma részemről lezárva.

(#876) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Még egy kérdésem lenne. Megy ez dx9-el is vagy csak dx10-el(mármint a demo)? Vagy lesz belőle dx9 meg dx10is(a teljesből)? Vagy csak az egyikkel lesz? Nagyon nem vok képben :DDD

(#877) Eagle16 válasza ez_meg_emaz (#876) üzenetére


Eagle16
addikt

Megy mindkét módban, nincs 2 külön verzió.(mint a csodálatos Lost Planet játéknál..)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#878) Raki válasza ez_meg_emaz (#876) üzenetére


Raki
aktív tag

persze megy 9-el és alapból 9-es gém csak belehet egy kapcsolóval kapcsolni 1-2 DX 10-es effektet...

Intel® Core™ i9-10900K @ 5,0 GHz | Asus ROG Strix GeForce RTX™ 3080 Gaming OC 10GB | MSI MPG Z490 GAMING CARBON WIFI | 32 GB G.Skill Trident Z RGB @ 3600 MHz | Seasonic Focus GX 850W | NZXT H710 | NZXT Kraken X73 | MSI Optix MAG322CQRV @ 144 Hz | WD Black SN750 M.2 SSD @ 1TB + HDD

(#879) Frigo válasza Johnny Cage (#875) üzenetére


Frigo
őstag

Kicsit már uncsi a béna trollkodásod .''Go back to Mordor!!!''

(#880) Buldozer99 válasza ez_meg_emaz (#876) üzenetére


Buldozer99
senior tag

Options-ban tudod álítani!Persze dx10 csak vista alatt:),teljes is ugyanilyen lesz!

[Szerkesztve]

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#881) feka007 válasza ez_meg_emaz (#876) üzenetére


feka007
nagyúr

Természetesen XP-n is fut (DX9).Ráadásul nincs is grafikai különbség a két render mód között.

(#882) Buldozer99 válasza feka007 (#881) üzenetére


Buldozer99
senior tag

Ez meg a másik hogy a különbség szinte nulla, dx9 és dx10 között,dx10-ben csak az fps-ed tudod csökkenteni! :D

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#883) Johnny Cage válasza Raki (#866) üzenetére


Johnny Cage
addikt

A stílus maga az ember. :)
Most ellent mondok magamnak, mert reagálok: idézem a hozzászólásaidat, amivel kapásból személyeskedtél, lenéző és fellengzős hangnemben írtál.

#832: [link]

Ez már önmagában is ingerült hozzászólás amire én továbbra is személyeskedés nélkül reagáltam - ez neked nem sikerült:

#837: [link]
#841: [link]


Azt én elhiszem, hogy a fenenagy önérzetedet sérti, ha nem dugja valaki az alpári stílusodra a homokba a fejét, de hidd el, te is könnyedén meg tudod sérteni mások érzéseit, és csak azt kapod, amit adsz, az élet alaptörvénye. Vagy a netikett: tiszteld fórumtársaidat. Egy kis tolerancia kéne, ennyi. Filozofálás OFF.

(#884) Raki válasza Johnny Cage (#883) üzenetére


Raki
aktív tag

bla bla bla vki vmi értelmeset mert ezt a gyereket már unom
télleg:nem akarsz eltiplizni innen?

Intel® Core™ i9-10900K @ 5,0 GHz | Asus ROG Strix GeForce RTX™ 3080 Gaming OC 10GB | MSI MPG Z490 GAMING CARBON WIFI | 32 GB G.Skill Trident Z RGB @ 3600 MHz | Seasonic Focus GX 850W | NZXT H710 | NZXT Kraken X73 | MSI Optix MAG322CQRV @ 144 Hz | WD Black SN750 M.2 SSD @ 1TB + HDD

(#885) Eagle16 válasza Buldozer99 (#882) üzenetére


Eagle16
addikt

Milyen jó is ez a DX10 :D Ha sok az FPS-ed Bioshock alatt 8800GTX-el, kapcsold rá a DX10-et, szebb nem lesz, de legalább megizzad a kártya :D

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#886) Raki válasza Eagle16 (#885) üzenetére


Raki
aktív tag

ez jó volt XD
lehet erre ment a Microsoft anno...

Intel® Core™ i9-10900K @ 5,0 GHz | Asus ROG Strix GeForce RTX™ 3080 Gaming OC 10GB | MSI MPG Z490 GAMING CARBON WIFI | 32 GB G.Skill Trident Z RGB @ 3600 MHz | Seasonic Focus GX 850W | NZXT H710 | NZXT Kraken X73 | MSI Optix MAG322CQRV @ 144 Hz | WD Black SN750 M.2 SSD @ 1TB + HDD

(#887) Frigo válasza feka007 (#872) üzenetére


Frigo
őstag

Pedig azt használ elég keményen ,ha nem hiszed ajánlom a Cryengine 2 hivatalos oldalát.

(#888) Buldozer99 válasza Eagle16 (#885) üzenetére


Buldozer99
senior tag

pontosan :D

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#889) feka007 válasza Frigo (#887) üzenetére


feka007
nagyúr

Természetesen, de csak azt mondom, hogy akkor is sokkal de sokkal többet kell számolnia a gépnek a Crysis alatt, ha intenzíven használja az engine a LOD-ot, hiszen még akkor is messze több a poligon, mint a Bioshock zárt tereiben, amiről egyébként sem mondható el, hogy poligondús lenne... Nézzél meg egy jóminőségű HD videót a Crysisből, sokkal méretesebb, minőségibb textúrák feszítenek a játékban, és amikor a nyakánál fogja a muksót, akkor lehet tippelni, hogy vajon hány tízezer poligonból áll egy ember 3D-s váza...

(#890) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Köszi srácok mindenkinek a választ. :R
Már szedem a demot sajna még 4 orát várnom kell de már nagyon kiv vok. Én alapbol nem vártam sokat tőle mert az alapötlet se jött be nagyon. Dehát nextgen fps...majd meglátom még... :))

(#891) ent


ent
őstag

Fikáznám, de nem teszem, mert én még ilyet se tudok csinálni. De szerencse, hogy nem tetszik, mert jön a többi.

Ez a gém év elején ütött volna! dx9 végidejében!

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#892) Silenzio


Silenzio
addikt

Na ja, amúgy tényleg állatira lecsökken a frémrét :))... 35-ről kb 24-re... De van különbség is. A szobrok lényegesen szebbek pl. Gondolom, ahogy a menüből kiderül, a felületek kapnak plusz kidolgozottságot.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#893) feka007


feka007
nagyúr

Látom itt sokan csak a grafika alapján ítélkeznek, általában azok, akik megtehetik, hogy maxon tolják...azért ezt nem kéne, én már rájöttem, hogy a grafika nem lehet minden...

(#894) Silenzio


Silenzio
addikt

Ejj de igényesek lettek egyesek! Titeket, emberek, (de komolyan, elnését kérek mindenkitől, de az indulataimmal nem tudok mit kezdeni), életfogytiglani X-boxozásra ítélnélek... Sőt, nem is... Super Nintendózásra. Hát nem igaz hogy ekkora szilikongyerekek lettünk, emberek! Hát nincs itt még egy olyan régi motoros, akinek bejött anno az Another World randa de stílusos 2d grafikája? Senki sem játszott itt a Wolfeinstein 3d-vel??? Vagy az Alone in the Dark 1-gyel (nem 4-gyel, az gagyi, mint a többi)... MINDEN, amit egy játékról előzetes véleményt tudunk alkotni, az a poligonok számával meg az effektek minőségével függ össze? FRANCBA VELETEK! Komolyan.

Komolyra fordítva a szót: elegem van a Crysisből. Primitív volt a Far Cry is, elegem van a dzsungelekből, és nem hiszem el hogy egy játékká pumpált technológiai demó jobban megdobogtatja egyesek szívét mint egy igazi míves munka. Megnéztem pár Crysis videót, és AI-nak még csak a nyomait sem fedeztem fel bennük...

P.S: nem hát, Feka007... A grafika max. 2 óráig tud elvarázsolni. Utána már csak a játék a fontos. A Crysis szerintem NEM lesz jó játék. A grafika sem fogott meg, urambocsá', a tűzeffektek pl. nem az igaziak. De ez itt már ízlés dolga.


[Szerkesztve]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#895) Gyusz


Gyusz
őstag

Itt is kezdenek eluralkodni az indulatok, de minek? A játék grafikája igenis tetszetős, és technológiai szempontból az Unreal Engine 3 elvileg egy fejlett grafikus motor, de talán mégis van alapja az EPIC-et mostanában vádoló fejlesztőknek, hogy nem nyújtanak kellő támogatást. Azonban kizárólag művészeti szempontból, stílust tekintve tényleg kiemelkedő a látvány, technológiailag ugyan a Crysis jobbnak tűnik, ahogyan a Gears of War is szvsz. Ez olyan, mint 2003-ban: technológiailag a Deus Ex Invisble War mérföldeket vert bármelyik programra, mégis stílusában a Prince of Persia the Sands of Time volt nálam akkoriban a nyerő.

Másfél éve még nem is nagyon tudta senki, hogy mi az a Bioshock, a hype is csak azért kezdődött, mert nagyon magas értékelések jelentek meg a sajtóban. Sok mindent lehetett már előre látni a megjelenő videókon, hogy milyen lesz a játékmenet, a grafika, mennyire szenzációsak lesznek a hangok, ennek ellenére valaki mégis csalódhat, attól még nem kéne szarozni, no meg egy negyedórás demo alapján sem lehet teljes képet kapni egy játékról.

Szerk.: és végre döntsétek már el, hogy jól optimalizált, vagy minden eddiginél látványosabb grafikát akartok, a kettő általában nem megy egyszerre, főleg nem mostanában.

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#896) feka007 válasza Silenzio (#894) üzenetére


feka007
nagyúr

Én bízom abban, hogy a hangulata is jó lesz a Crysisnak, nekem pont a környezet tetszett a Far Cryban, azóta se varászolt el ennyire egy játék a hangulatával, ezért a Crysist is várom, de sajnos pont az ultrarealisztikus grafika miatt kicsi rá az esély, hogy hangulatban utolérheti a Far Cry mesébe illő szigetét :(

(#897) ent


ent
őstag

Ki az a szerencsés aki dx10 ben is tesztelte? Vélemény dx9 hez képest? (Csak a vista install miatt kérdem:()

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#898) snecy válasza ent (#891) üzenetére


snecy
senior tag

Amíg még nincs igazi kézzel fogható DX10-es játék, addig kár is a végidőről beszélni.
De mit szólsz Carmack nyilatkozatához, mi szerint ő még mindig lát potenciált a DX9-ben? :)

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#899) Eagle16 válasza Silenzio (#894) üzenetére


Eagle16
addikt

Szerintem szuper a grafika, a játékmenet meg még jobb, a hang effektek nagyon brutálisak, a fizika meg átlagos, de pont elég.
És egy 23 ezer forintos VGA-val highon tudok játszani egy vadiúj játékot...ilyen is ritkán van ám...

[Szerkesztve]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#900) Spirit


Spirit
őstag

Az normális,hogy 8600gt@gts-el 1024-ben fullon átlag 25-30fps-em van,de ha nagyobb harcra kerül sok, leesik 20 körülre?(így nem lehet célozni)Azt írjátok még 7600gt-n is szépen fut...

Ent: bekapcsoltam..1-2 fps mínusz, cserébe pár effekt a földön, ahogy észrevettem. Szerintem nyugodtan bekapcsolható.

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.