Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock

Hozzászólások

(#1901) Vistaboy válasza krystman (#1897) üzenetére


Vistaboy
veterán

Igen, kifagyott egy párszor, de még a régi driver-nél.
Majd ma meglátjuk, az új driverrel mit alakít. :U
Ha legalább egy óráig nem lép ki, akkor jó ez a driver hozzá. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1902) arpi6k válasza Drizzt (#1900) üzenetére


arpi6k
addikt

Hát azért még van bőven...:)

Intel & ATI

(#1903) krystman válasza Vistaboy (#1901) üzenetére


krystman
őstag

1 óriág kibírja akkor jó??? :Y :Y :Y :F Eddig hány percenként lépett ki, ha 1 óra már rekord lesz? :)

(#1904) Janoska26 válasza Zsolty (#1899) üzenetére


Janoska26
addikt

azok az idióták akiknek kampó van a kezében, egyébként, ha kicsit célkeresztben tartod a csákót kiírja a nevét ;)

(#1905) Vistaboy válasza krystman (#1903) üzenetére


Vistaboy
veterán

Viccesnek tűnik, de az igazsághoz hozzátartozik, hogy tegnap vettem a gamét és mindösszesen akkor másfél órát játszottam vele. :DDD
De ma végre megjavult, lehet hogy az új drivernek köszönhetően, reggel óta tolom, és még egyszer sem lépett ki. :))

Úgyhogy azóta semmi bajom a játékkal. Most vagyok annál a résznél, amikor mindenféle összetevőket kell gyűjtögetnem.

Apropó: meg lehet nézni valahol, hogy mennyi Little Sister van az aktuális szinten? Mert először a jó befejezésre vagyok kíváncsi. Eddig mindegyiket felszabadítottam. Így is annyi ADAM-om van, hogy nem is kell mind. :D

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1906) fpeter07 válasza Vistaboy (#1905) üzenetére


fpeter07
veterán

esc :)

(#1907) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Sziasztok!
az lenne a problémám, hogy nem indul el a game. Rákattintok, tölt egy picit, aztán semmi!!!! A vicces az, hogy a gyengébb gépemen (P4 2GHz, 512 MB DDR, MSI 7300GT) megy. Igaz, hogy szaggat picit, de legalább m1. Mostmeg, P4 3Ghz, 1 GB DDR (hamarosan 2 :C ), 8600GT, és SEMMI! Mi a fenétől van ez? Én vmi szoftveres hibára gyanakszom. Vagy windows reinstall?

(#1908) Vistaboy válasza fpeter07 (#1906) üzenetére


Vistaboy
veterán

Köszi, már rájöttem. :DDD
Eddig csak a LOAD-SAVE-feliratokat láttam. Nem is néztem a képernyő alját.

Amúgy most el vagyok akadva. Valami 192-es mintát kellene megszereznem, de nem találom a kódot az ajtóhoz, ahol a célt jelzi. Kinyírtam ezt a csávót, akinél egy kulcs volt, de nem találom hozzá a zárat. Most perpill. nem tudom, melyik szint.
Sajnos csak holnap tudom folytatni (R***djon meg, aki kitalálta az éjszakás műszakot! :W ), majd meglátjuk, mire jutok.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1909) snecy válasza PhilBrick (#1888) üzenetére


snecy
senior tag

Kösz a segítséget. Azóta már a Rapture Central Control-nál járok :)
De még azért így is van jópár óra vissza a játékidőből, már egy hete elvagyok vele.

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#1910) Vistaboy válasza Janoska26 (#1883) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ez volt az!!! :Y
Thx a lot! :R
De hol találtad meg? Mert Én már körbejártam vagy tucatszor a helyet. :B

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1911) Csiborbogár válasza Vistaboy (#1910) üzenetére


Csiborbogár
őstag

Az egyik felvételen volt rajta, amit be kellett gyűjteni, és meghallgatni. Archívumból mindíg vissza tudod olvasni a szöveget. :R

Ha lehetne egy kívánságom, akkor törölném az emberek szókincséből a full, meg a max szavakat, mert úgysem jelentenek semmit

(#1912) Zsolty


Zsolty
tag

eddigi segiséget köszönöm.

Most megint van egy kis gondom.

Farmer Markt vagy mibe vagyok, és Egy teremben Méh félék vannak, oda kell mennem, egy ideig gázzal mindig el tudom zavarni a méh-eket, de nem tudom ott mit kell csinálnom.
Segitsen valaki pls.
thx

(#1913) Zsolty válasza Gabesz87 (#1907) üzenetére


Zsolty
tag

Hát, ez fura, mert a mostanid ténleg sokkal jobb gép,

(#1914) Csabahun válasza Zsolty (#1912) üzenetére


Csabahun
senior tag

Azthiszem 6 darab kis fecskendő félét kell találnod,kutass a méhes dobozokban..

(#1915) Zsolty válasza Csabahun (#1914) üzenetére


Zsolty
tag

igen, thx, most igy beugrott, voltak olyanok ténleg csak nem tudtam, hogy azokat kell.
Nagyon köszi :R

(#1916) Csabahun válasza Zsolty (#1915) üzenetére


Csabahun
senior tag

Szivesen.. :))

(#1917) Janoska26 válasza Zsolty (#1912) üzenetére


Janoska26
addikt

ott Én is szívtam fél órát, először aszittem, hogy meg kell égetni az összes kaptárt, de hiába gyújtogattam, mindíg jöttek azok a nyavalyás méhek :DD

(#1918) Vistaboy válasza Csiborbogár (#1911) üzenetére


Vistaboy
veterán

Köszi. Akkor az az egy valahol lemaradt. :DDD
Amúgy a kulcs, amit a hullánál találtam, mihez való? Vagy csak később kell?

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1919) Janoska26 válasza Vistaboy (#1910) üzenetére


Janoska26
addikt

a neten valhol, rákerestem gogliba ;) egyébként az egyik csávó szobájában van 1 magnó és azon monja, csak én ugyebár sosem hallgatok ilyen badarságokat, ikább hentelek ;] :DD

(#1920) Vistaboy válasza Janoska26 (#1919) üzenetére


Vistaboy
veterán

Valszeg ez lehetett Nálam is a probléma... :U ;]

Amúgy most végeztem a játékkal. Hát mit is mondhatnék, elég rövidre sikerült. Bár a Little Sisterek megmentésén kívül másban nem tértem el a küldetésektől. Holnap újrakezdem, és most már nem leszek ilyen jószívű. ;] Amúgy a végén tetszett, ahogy a sok kislány leteperte a főellenséget... :DDD
Remélem, a Sötét Oldal egy picit másképpen fest majd a játék alatt is, nem csak egy kicsit másfajta lesz az End Sequence... :P

Ui.: Nehogy Valaki elárulja... :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1921) pisti válasza Janoska26 (#1917) üzenetére


pisti
őstag

Haha, énis azt csináltam először, úgylátszik nem csak nekem tűnt logikus lépésnek. :D

(#1922) dragonfx


dragonfx
veterán

érdemes 7600gtvel feltenni,e gyáltalán megy dx9cel? :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1923) pisti válasza dragonfx (#1922) üzenetére


pisti
őstag

Nem produkált volna túl sok PC-s eladást, ha csak DX10-el menne.
Sőt ami azt illeti minimális az eltérés grafikában DX9 és DX10 között ebben a játékban. 7600GT-n még élvezhetően is kéne futnia, legalábbis be tudod majd lőni úgy a beállításokat szerintem.

(#1924) Csiborbogár válasza pisti (#1923) üzenetére


Csiborbogár
őstag

Valszeg azért, mert az Unreal3 Engine nem kimondottan dx10 Engine. Inkább dx9, néhány dx10-es effekttel.

Ha lehetne egy kívánságom, akkor törölném az emberek szókincséből a full, meg a max szavakat, mert úgysem jelentenek semmit

(#1925) ssolitude válasza pisti (#1923) üzenetére


ssolitude
őstag

Láttad testközelből a dx9 vs.dx10-et ennél a játéknál? Vagy mire alapozod a ''minimális''-T?

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#1926) pisti válasza ssolitude (#1925) üzenetére


pisti
őstag

Láttam összehasonlító tesztet ahol kiemelték a különbségeket, előbányászom ha érdekel.

(#1927) snecy válasza ssolitude (#1925) üzenetére


snecy
senior tag

Én láttam, igaz hogy csak egy 8600-ason, de mégiscsak DX10 ugye. Hát 1-2 effekt jóval kidolgozottabb, de az összképen szinte semmit nem javít, egy laikusnak tán fel sem tűnik.
Nem ez a játék az, ahol a DX10 erejét igazán demonstrálni lehetne összességében.

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#1928) pisti válasza ssolitude (#1925) üzenetére


pisti
őstag

[link]
Itt megmutatják a víz fodrozódásnál az eltérést.
Valahol még mutatnak összehasonlító képet, ahol látszik, hogy DX10 alatt vmivel élesebbek az árnyékok, nemtudom az pont ebben a cikkben van-e, de ezen az oldalon lévő cikkben volt azis.

(#1929) Intelligencs

Bocs, lehet hogy volt már, de mit kell csinálni azon a pályán, ahol a telekinézissel kell visszadobálni a gránátokat a teraszon lévő fickóra? Már kinyírtam vagy 20X, de nem történik semmi... :F

The Amiga, Born a Champion

(#1930) ssolitude válasza pisti (#1926) üzenetére


ssolitude
őstag

Nem kell előbányászni. Láttam a különbséget, nem tesztben, hanem a gépemen. Bátran állíthatom, hogy nem ''minimális'' a különbség. Persze nem is egetrengető.

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#1931) pisti válasza ssolitude (#1930) üzenetére


pisti
őstag

Eltér 2-3 effekt, az minimális a grafika egészéhez viszonyítva.
Ezeket is ha összehasonlítjuk egyedül a vízfodrozódás aminél nagy a különbség dx9-s meg dx10-s között. Összességében ez nagyon kevés.

(#1932) pisti válasza Intelligencs (#1929) üzenetére


pisti
őstag

Egy gránátot a változatosság kedvéért dobj rá az utat (jobbra ha szembeállsz a gránátossal) eltorlaszoló törmelékre. :)

(#1933) arpi6k


arpi6k
addikt

Mi lehet az oka annak hogy Vista alatt nem akar elindulni a játék? Indítás után fekete képet kapok. :F XP-alatt ragyogóan ment 7.5-ös catalyst-al, mostmeg Vista alatt a 7.9-el nem nagyon akar menni. :((

Intel & ATI

(#1934) Intelligencs válasza pisti (#1932) üzenetére

Köszi... :DDD

The Amiga, Born a Champion

(#1935) Vistaboy válasza arpi6k (#1933) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nálam Vista alatt semmi baja nincsen az új NV driverrel. A régi, 162.22-essel fagyott Nekem is rendesen. Töltsd le a játék által ajánlott drivert.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1936) dragonfx válasza pisti (#1923) üzenetére


dragonfx
veterán

;)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1937) bim


bim
veterán

help!
az arcadia fejezetben elakadtam.
abban a szobában van egy hosszukás gép az üveg előtt amiben a csaj kiirja az üvegre a koromba a széf kodját és a nyil visszavezet a géphez .mit kell csinálni ott?
már körbejártam az egész pályát és a nyilat követve visszairányit ebbe a helységbe.de a géppel nem tudok semmit csinálni. :F

(#1938) marinea2


marinea2
addikt

ugyan itt vok elakadva én is.

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#1939) Apophis


Apophis
őstag

Össze kelll szedni a hozzávalókat a pályán elszórva, U-Invent-el legyártani a Lazarus vectort, majd visszatérni a laborba.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#1940) fpeter07 válasza Apophis (#1939) üzenetére


fpeter07
veterán

Amúgy a lazarus vector, az mi? Erősebb lesz a sebzés? :F

(#1941) bim válasza marinea2 (#1938) üzenetére


bim
veterán

balra a gép mellett a falon van az u-invent.abbol tudod javitani a gépet. ;)

[Szerkesztve]

(#1942) snecy


snecy
senior tag

Bioshock értékelés az sg-ről

[link]

Elég jól szerepelt a játék a cikkíró szerint.

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#1943) Zorc


Zorc
tag

A medical Pavilonból hogy lehet kijutni?

(#1944) Johnny Cage válasza snecy (#1942) üzenetére


Johnny Cage
addikt

SG kritikákat nem érdemes komolyan venni (attól függetlenül, hogy pozitívan vagy negatívan értékelte).

(#1945) _stick_


_stick_
őstag

Üdv!
Van jelentősége annak, hogy a kislányra harvest-et vagy rescue-t nyomok? Volt, hogy egy rescue-nál kaptam tőle egy macit, van más is?

(#1946) Gyusz válasza _stick_ (#1945) üzenetére


Gyusz
őstag

Elég lett volna a harvest vagy a megment szavakra rákeresni... Ha megmented őket, akkor ajándékot hagynak (a maci) amiben van mindig ADAM és még két ajándék, harvest-nél pedig több ADAM-hez jutsz. Továbbá a játék végén látott befejezést is a kislányokhoz való hozzáállás szabja meg.

(#1947) fpeter07 válasza Gyusz (#1946) üzenetére


fpeter07
veterán

És egy kis + :)
Csak akkor kapsz macit, ha a szinten minden lánykát megmentesz (rescue)

(#1948) Zorc


Zorc
tag

Helló!
Hogy lehet kijutni a Medical Pavilonból?

(#1949) Gyusz válasza fpeter07 (#1947) üzenetére


Gyusz
őstag

Nálam volt olyan is, hogy 3 little sister volt a pályán, ebből még csak kettőt mentettem meg, a harmadikkal nem is találkoztam, de már várt rám egy maci minden jóval.

(#1950) pisti válasza fpeter07 (#1940) üzenetére


pisti
őstag

Nem, a levegőbe pumpált és a növényeket megölni hivatott szert semlegesíti - amitől köd van ekkor, ha meg sikerül megcsinálnod ezt a küldetést, akkor a köd eltűnik.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.