Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock

Hozzászólások

(#1651) Ragnar_ válasza Alvin_ti4200 (#1650) üzenetére


Ragnar_
addikt

Sikerült eladnod az 2900XT-det ?

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#1652) Alvin_ti4200 válasza Ragnar_ (#1651) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

igen

(#1653) ssolitude válasza Alvin_ti4200 (#1652) üzenetére


ssolitude
őstag

Miért adtad el a 2900XT-t?

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#1654) Alvin_ti4200 válasza ssolitude (#1653) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

nem jött be, Vista alatt nem is volt túl fürge Bioshockban pl.

[Szerkesztve]

(#1655) Csiborbogár válasza Alvin_ti4200 (#1654) üzenetére


Csiborbogár
őstag

Persze, mert az NV gammája. ;]

Ha lehetne egy kívánságom, akkor törölném az emberek szókincséből a full, meg a max szavakat, mert úgysem jelentenek semmit

(#1656) ssolitude válasza Alvin_ti4200 (#1654) üzenetére


ssolitude
őstag

Thx.

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#1657) bim válasza bim (#1643) üzenetére


bim
veterán

lemértem a betöltést és 3.43 perc volt. :F
ha ujrarakom a mentést áát lehet menteni az uj játékba?

(#1658) ent


ent
őstag

Demoban volt a hang és a felirat csúszása, teljesen nincs?

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#1659) Haart válasza ent (#1658) üzenetére


Haart
addikt

De ott is van, van mikor hamarabb irja ki a szöveget van amikor meg később :D Elég idegesítő mert olvasni szoktam. :W

(#1660) strebacom


strebacom
senior tag

Érdemes:[link] :DD

(#1661) Haart


Haart
addikt

Elég loller, mert a játék elején 2 sistert harvesteltem és az összes többit rescue-oltam. Ennek ellenére BAD endinget kaptam. Tehát ezek szerint vagy megmented az összeset vagy egyet se :D
Egyébként a játékban 3 ending van. 1 jó 1 rossz és egy ami hasonló az egyikhez csak más hanggal.

[Szerkesztve]

(#1662) PhilBrick válasza Haart (#1661) üzenetére


PhilBrick
őstag

Nekem egy harvestelt sisterrel még happy end jutott. Egyébként lehet, hogy a legelsőt másképp számolja vagy beleveszi a múzeumban elvesztetteket is.

(#1663) Haart válasza PhilBrick (#1662) üzenetére


Haart
addikt

Passz. Nemtudom mi alapján számol. De mind1 is. A lényeg hogy kivan tolva :D Jöhet a MOHA, persze ha lesz.

(#1664) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Hali. Bioshock teljesítményét az oldalak hogy tesztelik? Én is le szeretném mérni az enyémet azonos körülmények között.

I am having fun staying poor.

(#1665) Mozso26


Mozso26
senior tag

Hali mindenki. Vista alatt dx10-ben csak 60mhz-en ohajt menni a legujabb nv vista driverrel a 163.44 aszem.Ezen felül még mindig 256 mb-nek látja a 320 as karimat. Ezekre esetleg van valami megoldás. :F :R

(#1666) Boglya válasza Mozso26 (#1665) üzenetére


Boglya
senior tag

Sztem várj egy driverfixre:D. Ideiglenesen a frissítésproblémára a refreshlock nevű progit ajánlom.

(#1667) Drizzt válasza Mozso26 (#1665) üzenetére


Drizzt
nagyúr

60mhz az szép lenne, maradjunk 60hz-nél...

I am having fun staying poor.

(#1668) Mozso26 válasza Drizzt (#1667) üzenetére


Mozso26
senior tag

:B Ezt még két mésik totyikbanis elirtam.Köszönöm a korrekciot. :R

[Szerkesztve]

(#1669) Eagle16


Eagle16
addikt

Végigvittem én is, a vége túl könnyű volt :D

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#1670) Apophis


Apophis
őstag

Első végigjátszás (Hard) után a véleményem: kellemes, de szvsz közel sem eget rengető grafika, jó story, a rengeteg plasmid, tonic ellenére monoton játékmenet, sok elszalasztott lehetőség. Nem kényszerülök a fegyverek okos használatára, nem kell kombóznom a ''varázslatokkal''. Megyek előre a lineáris pályákon, ami jön, lelövöm. A nehézség szinte folyamatosan csökken. Soha nem volt medkit, Eve tonic vagy pénzgondom. Az első pályák után a speciális lőszerek végig tele voltak, néha csak azért durrogtattam el, hogy fel tudjam venni, amit találtam. Bántóan kevés ellenfél: 5 splicer, 2 féle (vagy 4 az elitekkel) big daddy, 1 security bot és 2 sentry gun. Gyakorlatilag végig shock+shoti (később crossbow) a fejbe illetve Electric Gel a daddyk ellen elégséges. Hardon is prímán működik a rommátápolt franciakulcs módszer (5+2 tonic). Valahogyan a játék hangulata nekem csak ritkán jött át, ennek okát nem tudom, a naplók, városrészek és egyéb atmoszférateremtő eszközök korrektek. Zavaró, hogy sehol egy nagyobb nyílt - vagy akár csak világos - terület. Összességében én 85-90%-ra értékelném, a személyes kedvenceim közé bőven nem fér be.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#1671) athomi válasza bim (#1657) üzenetére


athomi
veterán

Nagyjából nekem is ennyi ideig tölt. Én sem tudom mitől van ez. :F

(#1672) Johnny Cage válasza Apophis (#1670) üzenetére


Johnny Cage
addikt

Hát igen, igen durván elfogultnak éreztem a metascore-t meg a sok korai 10/10-es kritikát... ez azért bosszantó, mert a történelem során sokszor olyan zseniális játékok jöttek ki minden különösebb marketing nélkül és véreztek el financiálisan csendben, mint a Beyond Good and Evil vagy a Last Express.

(#1673) Apophis válasza Johnny Cage (#1672) üzenetére


Apophis
őstag

A rengeteg - legtöbbször nevetséges és egyben siralmas - hype sokmindenre rányomja a bélyegét manapság. A tetőpontot számomra a kiállítások (E3, Blizzcon etc.) fájdalmasan erőltetett prezentációi jelentik. Én még a 9/10-et is erősnek tartom, hiszen újítást nem tartalmaz a játék, egyhangú, lineáris, a harc kidolgozatlan. Az egészet a fejlődésrendszer és a grafika viszi el a hátán; a hangulat - ami miatt nálam a HL2 például simán kap 10/10-et - pedig szubjektív. Kíváncsian várom a Crysis értékeléseket; adott egy Far Cry ''előd'', ami az újgenerációs grafika mellet teljesen nyílt és hatalmas pályákat, szabadon megválasztott stílust biztosított, ha ehhez adnak működő fejlődésrendszert, nyugodtan kaphat 9/10-et, hiszen a story valószínűleg - hiába minden ígéret - egy nulla lesz (bár nekem valahogy bejött a Far Cry cselekménye :) ), viszont előre látom a sok 95% illetve 10/10 értékelést. Amitől jelenleg legjobban félek, az a Warhammer Online, valami félelmetesen bárgyú és gyerekes hype kíséri az egészet.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#1674) Vistaboy válasza Apophis (#1673) üzenetére


Vistaboy
veterán

Én is félek ettől, hogy a Crysis is csak egy szimpla techdemó lesz a végére. Idáig a Duke Nukem Forever-en kívül játékot még nem nagyon várunk annyira, mint a Crysis-t.

Amúgy szerintem a Bioshock is főleg a sok jó reklám és a felfokozott hype miatt kapott mindenhol olyan sok jó kritikát. Mondom Én ezt annak ellenére, hogy még nem játszottam vele (7.-én lesz fizu, addig anyagilag kuss van... :O ). A Crysis-t pedig főleg a grafika miatt hype-olják annyira (Bár azért a fizikája sem rossz), de az A.I. nem tűnik annyira lehengerlőnek a videók alapján... :U

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1675) Csiborbogár válasza Apophis (#1670) üzenetére


Csiborbogár
őstag

1. A történelem soha nem a kritikusokat jegyzi...
2. Szvsz a hiba a te gépedben lehet, mert szerintem igazán szép lett a grafika.
3. Most nagyon szemét leszek bocsi: Írjál szebbet, jobbat, aztán beszélhetünk. :(

Nem igazán értem amit mondasz:
Most vagy csakazértis rosszat akarsz mondani róla, vagy csak félgőzzel nyomtad végig.
Szvsz a hangulat csak akor igazán átérezhető, ha engeded. Különben neki se kezdj...
Te engedted? :F

Vistaboy ugyanmár! Szabad ember vagy! ne engedd magad befolyásolni a videók által. Akarsz vele játszani, vagy nem, Ez itt a kérdés, és nem a videók! ;)

[Szerkesztve]

Ha lehetne egy kívánságom, akkor törölném az emberek szókincséből a full, meg a max szavakat, mert úgysem jelentenek semmit

(#1676) Vistaboy válasza Csiborbogár (#1675) üzenetére


Vistaboy
veterán

Most őszintén: Létezik olyan ember a földön, Akinek van gépe és nem akarja kipróbálni a Crysis-t? :DDD Ha már 1280x800-ban, DX9-el elkocog, tutira végigjátszom... :DDD

Ui.: Aki útálja az FPS-eket, az ne írja be, hogy ''Én igen!!!'', please...

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1677) Csiborbogár válasza Vistaboy (#1676) üzenetére


Csiborbogár
őstag

Ui.: Aki útálja az FPS-eket, az ne írja be, hogy ''Én igen!!!'', please... Ne haragudj, de kire gondoltál? :F

Ha lehetne egy kívánságom, akkor törölném az emberek szókincséből a full, meg a max szavakat, mert úgysem jelentenek semmit

(#1678) Vistaboy válasza Csiborbogár (#1677) üzenetére


Vistaboy
veterán

Hát Aki nem szereti az FPS-t, az nem várja a Crysis-t. Mint ahogyan Én sem várom a StarCraft II-őt... :D

Ja, bocs, off.

[Szerkesztve]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1679) Apophis válasza Csiborbogár (#1675) üzenetére


Apophis
őstag

Nono, én nem mondtam, hogy rossz a grafika, de éppenséggel nem történt paradigmaváltás, valamint kicsit az U3-ban is csalódtam (lásd Vampire the Masquarade és Source engine). Kitűnő játék, de nálam nem került be a Hall of Fame-be.

Hangulatról: két okból játszok. Versenyszerűen pár RTSt és FPSt, single playert csak ha jó az atmoszférája. Én próbáltam átérezni, mert nagyon sokat ki lehet hozni a témából, de nem sikerült :B .

[Szerkesztve]

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#1680) krystman


krystman
őstag

Hát így játszva már ezt a játékot, egyre jobban nem tetszik.Nekem ezek az ellenségek annyira gagyinak tűnnek már! Nekem a régi Kiss-re hasonlítanak.Szóval valami értelmesebb ellenfeleket rakhattak volna bele. Végig lehet tolni, de ez messze sem éri meg az árát, és azt sem értem mire ez a nagy felhajtás e játék körül.Ettől lesz jóval értelmesebb és izgalmasabb játék is. Egyenlőre számomra a játék felejtős.Egyszer játszható.

(#1681) Dotn


Dotn
aktív tag

Rossz hallani ezt a sok negativ kritikat,viszont ertheto is,hisz mindenkinek mas es mas az izlese,esetleg tobbet vart mint kapott.

En nem vartam annyira a jatekot mint egyesek,viszont kellemessen csalodtam benne,es szerintem nagyon jo kis game lett. Velemenyem szerint nagyon jol el lehet vele lenni,ha kombinalod a harcot,es ha minden zeg-zugba benezel, es nem csak vegig rohansz rajta mint a tavfutok. Annak tenleg semmi ertelme sincs.

A kislanyokat en nem bantom mert sajnalom oket, de erdekel majd a masik befejezes is. Viszont ahoz bantanom kell oket. Huuuuu de rossz!!!! Majd meglatom. :)

Grafikaval nekem semmi bajom. Ami elem tarult 1680X1050-ben, minden maxra veve, az eleg szep volt. Ezt a jatekot vetek 1024-ben hajtani. Ha valakinek nincs lehetosege magasabb felbontasban jatszani vele,az ne is szidja a jatek grafikajat. Ez a grafikai stilus,1600-tol felfele mutassa meg az igazi enjet. ( szerintem )

A MI-t megirhattak volna jobban is, valahogy az egy kicsit lapos,de osszesegeben nem rossz. Ennel sokkal de sokkal rosszabb jatekok is kijottek mar 2007-ben.

(#1682) krystman válasza Dotn (#1681) üzenetére


krystman
őstag

Én sem mondom, hogy rossz a játék, csak az ellenségek eléggé hülyén néznek ki.

A kislányokat én sem bántom, én (meg szoktam gyógyítani őket) vagy mi a szöszt lehet velük csinálni. :))

Egy 20-22'-os TFT-én persze, hogy vétek játszani 1024-ben.De, egy 17'-os monitoron nyilván nem kell ekkora felbontás ahoz, hogy ugyan olyan látvány táruljon eléd mint ekkora monitoron.Én pl.1152x864-ben játszom 17-es monitoron, és így is nagyon szép. ;)

Egyébként látom így fórumokon, hogy sokan vesznek 20-22 vagy akár 24'-os monitorokat.Csak azt nem értem, hogy ha nincs meg a megfelelő gép ahoz, hogy 1680x1050-ban lehessen normálisan játszani, akkor minek kell ekkorát venni.Inkább venne egy 19'-os TFT-ét aztán tudna játszani 1400x1050-be normálisan.1' szinte semmi.Viszont jóval nagyobb a felbontásbeli különbség.

(#1683) pisti válasza Apophis (#1670) üzenetére


pisti
őstag

Korrekt értékelés, a hibákkal abszolúte egyetértek.
Bár engem speciel a hangulata megfogott és a grafika is tetszett.

(#1684) ent válasza krystman (#1682) üzenetére


ent
őstag

''19'-os TFT-ét aztán tudna játszani 1400x1050''
Melyik tudja ezt? :B

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#1685) ent válasza Johnny Cage (#1672) üzenetére


ent
őstag

''Beyond Good and Evil''

Életem legaranyosabb és leglekötősebb játéka volt!! Kár, hogy nincs egy kieg vagy fogytatás... :O A sztorit ne is említsem, mert az hatalmas...

Mod:
#1676 - Én ismerek olyan embert, az anyósom. Ajánlottam neki, hogy vannak csirkék meg minden, de mégsem. Inkább engem terrorizál... ;]

[Szerkesztve]

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#1686) Haart válasza ent (#1684) üzenetére


Haart
addikt

Sima 20-as tudja némelyik ezt a felbontást.

(#1687) Csiborbogár válasza Apophis (#1679) üzenetére


Csiborbogár
őstag

OK!
Rendben, így már más. Szerintem nagyon szép lett. És, ami az egyik legfontosabb szvsz, az az, hogy igen jól optimalizálták.

Ha lehetne egy kívánságom, akkor törölném az emberek szókincséből a full, meg a max szavakat, mert úgysem jelentenek semmit

(#1688) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Hány befejezése van a játéknak?
Milyen dolgok befolyásolják ezeket?

(#1689) ent válasza Haart (#1686) üzenetére


ent
őstag

De 19''-es nem!!!!

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#1690) ent válasza Csiborbogár (#1687) üzenetére


ent
őstag

Ezt aláírom én is: 6800xt vel 1024 ben mediumon 20-25 az fps.

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#1691) robekri


robekri
addikt

Hi!

Net nélkül fel tudom telepíteni a gammát??

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#1692) Drizzt válasza krystman (#1682) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Filmeket is néz az ember.

I am having fun staying poor.

(#1693) Lala6 válasza robekri (#1691) üzenetére


Lala6
őstag

Én úgy tudom, hogy az eredetit nem.

(#1694) robekri válasza Lala6 (#1693) üzenetére


robekri
addikt

;)

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#1695) vazimódó válasza horvathkrisz (#1688) üzenetére


vazimódó
senior tag

Spoiler veszély! :Y :DDD


Szerintem minimum 2. Ott dől el hogy a little sisternél melyiket választod: harvest vagy rescue. :R

Mozso26: 1665: Kapcsold ki a beállításoknál a V-Sync-et! :R Nálam mindíg on-ra állítja így első dolgom ha belépek a gaméba hogy átrakom off-ra.

[Szerkesztve]

"Mar elegem van a sok belpolitikabol,szoval itt van ez hiszen en se vagyok fabol"

(#1696) horvathkrisz válasza vazimódó (#1695) üzenetére


horvathkrisz
addikt

és mennyit szabad felszabadítani ill. megölni?

(#1697) vazimódó válasza horvathkrisz (#1696) üzenetére


vazimódó
senior tag

SPOILER!!!



Ha akár már 1-et is megölsz akkor rossz befejezést kapsz.Az igaz hogy több adam-ot ad,ha nem felszabadítod hanem megölöd őket.
Felszabadítani amennyit csak tudsz.Nekem egyik pályán sem sikerült. Szépen várakozni kell míg megjelenik a bigdedi és bekopog a kiscsajnak.Aztán lepusztítani a nagypapit és megmenteni a kiscsajt.
Mondjuk ha nem mented meg az összes kiscsajt attól még jó befejezést kapsz,de elég akár egyet is megölni,már rossz lesz a befejezés.(Ezt egy előző forumtárs írta. Pontosabban ő kettőt ölt meg,de a többirt megmentette,mégis rossz befejezést kapott.

"Mar elegem van a sok belpolitikabol,szoval itt van ez hiszen en se vagyok fabol"

(#1698) mfranky


mfranky
őstag

Hali!

Egy db láma kérdésem van: Vista alatt automatice DX10 módban indul, vagy mi ez a teszteken a DX9/DX10 hybrid, meg DX9 mód???
Ilyen beállítást nem láttam a játékban, hogy DX10 vagy DX9, de valszeg DX10-ben megy, mert a köd és füst elég durva benne, hardver is alatta van...
Másképp kell elindítani a game-t? Mi ez a ''-dx9'' :R
Egyébként nagyon bejön, végre van valami hangulat.... :C

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#1699) horvathkrisz válasza vazimódó (#1697) üzenetére


horvathkrisz
addikt

mármint mi nem sikerült? felszabadítanod?

(#1700) Mozso26 válasza mfranky (#1698) üzenetére


Mozso26
senior tag

Nem kell külön exe-t inditani mint a lost planetban. Az optionsban a graphicsnél nem vetted észre legalul van egy kapcsolo dx10 on off. :U

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.