Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock

Hozzászólások

(#1751) adalbert1 válasza Pala (#1750) üzenetére


adalbert1
veterán

Csavarkulcsra hogy? Csak tonicokkal lehet rágyúrni nem?
Én a big daddyket általában plasmid (fagyasztás vagy electric bolt) + machine gun armore piercing kombókkal írtom le, esetleg frag v. proximity grenade-del.

Fényképes researchnél van egy max. szint minden ellenfélnél amit el lehet érni, vagy nincs?

(#1752) Pala válasza borix (#1745) üzenetére


Pala
veterán

Ezek a képek rettenetesen sötétek, én alig látok valamit belőlük.
Mindenki így játszik!? :F Mert én legalább duplájára nyomtam a brightnesst; pont annyira, hogy még ne fakuljanak/tompuljanak a színek

(#1753) Pala válasza adalbert1 (#1751) üzenetére


Pala
veterán

Csavarkulcshoz szerintem sincs külön upgrade, de tonicokkal érezhetően erősebb lett ;]
Az Insect swarm plasmiddal szoktam még szórakozni, mert az jobban lebénítja az ellenfeleket, mint az electric bolt (pedig utóbbiból már level2-őn vagyok)
Fényképekről nem tudok sokat, kizárólag akkor használom, amikor a küldetés miatt muszáj.

(#1754) adalbert1 válasza Pala (#1753) üzenetére


adalbert1
veterán

Én is kb. ilyen brightnessel játszok, nagyot dob a parás hangulaton. :)

A fényképekkel elméletileg researchet végzel mindegyik fajta ellenfélen, ahogy fényképezed őket, ha kimaxolsz egy szintet akkor általában increased damage jár jutalomba (habár szerintem ez csak az adott fajta enemykre érvényes), néha valamilyen tonik.
Electric boltból hol lehet level2-t venni? Szvsz az egyik leglényegesebb plasmid eleinte, ajtók nyitásához, kamerák, ellenfelek bénításához. A legjobb szórakozás, mikor páran bent állnak a vízben, és beléjük küldesz egyet. ;]

(#1755) pisti válasza Pala (#1750) üzenetére


pisti
őstag

Bigidaddykre az elektromos töltényt lövő shoti az ultimate fegyver. Persze nemárt a shotit upgradelni, akkor nagyobbat üt.

[Szerkesztve]

(#1756) Eagle16 válasza adalbert1 (#1749) üzenetére


Eagle16
addikt

A játék vége felé már sűrűbben jönnek az upgrade helyek.Most nem tudom pontosan mennyi van, de nem sok.

Big Daddy megölése: sok gránát(főleg proximity, és heatsink RPG), majd mikor közelebb ér, elő a tommy gunt( páncéltörő lövedékkel töltve ;] ) Így győztem le az Elit Rosie-kat is.

[Szerkesztve]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#1757) Pala válasza Eagle16 (#1756) üzenetére


Pala
veterán

Gyáva! Csőkulcs a nyerő! :DDD :DDD ;]

adalbert: most hirtelen nem tudom, melyik pályán találtam az electric bolt lev2-t, de az biztos, hogy még a Farmer's Market előtt.

Természetesen vannak bizonyos körülmények, amelyek egy-egy plazmidot előtérbe helyeznek megfelelő harcszituban: víz -> electric bolt, kiömlött olajoshordó -> fire (tudom, valami incinerate a neve, vagy micsoda, de nemtom leírni :) )

A telekinézist sose használom, nekem valahogy túl lassú, főleg ha sokan támadnak.

(#1758) Janoska26


Janoska26
addikt

hogy a rossebbe kell upgradelni? :F van valami gép vagymi netán az ott vásárolt cuccokkal lehet?Ja és a kiscsajokat harvestelni vagy felszabadítani jobb?? :U :)

(#1759) Pala válasza adalbert1 (#1754) üzenetére


Pala
veterán

Én direkt toltam fel a brightnesst, hogy minden sarkot lássak már messziről. Doom3-ban is ezt csináltam, konzolból triplájára nyomtam a megvilágítást, zseblámpára sose volt szükség. :D

[Szerkesztve]

(#1760) Pala válasza Janoska26 (#1758) üzenetére


Pala
veterán

Jaja, géppel kell beültetni mindent.

(#1761) Eagle16 válasza Janoska26 (#1758) üzenetére


Eagle16
addikt

Majd a játék közepétől lesznek ilyen gépek, Power to People vagy mi a franc a nevük.Ingyenesek, de ritkán használhatóak.Én felszabadítottam őket, és szerintem jobban jártam vele :)( meg így a jó befejezést kapod meg)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#1762) Janoska26 válasza Pala (#1760) üzenetére


Janoska26
addikt

melyik géppel, van neki neve is, mert a játékban van jópár fajta :F és azokkal a pontokkal lehet megvenni ezeket amit a felszabadításért kapok, mert a pénzt asszem másra lehet használni, de lehet, hogy tévedek :F :)

(#1763) Pala válasza Janoska26 (#1762) üzenetére


Pala
veterán

Igen, ADAM-mel lehet őket megvenni, de a gépezet fantázianeve most nekem sem ugrik be, viszont amint találsz egyet, egyből meglátod, hogy az az (olyasmi, mint egy vending machine).

(#1764) fpeter07 válasza Janoska26 (#1762) üzenetére


fpeter07
veterán

Asszem az fegyver 'fejlesztés' ingyé' van, a little sisterek megmentése, leszívása (vagy mi) az nem pénz hanem adam, pánzből töltényt, meg egy csomó mindent lehet venni :)

(#1765) Eagle16 válasza Pala (#1763) üzenetére


Eagle16
addikt

2 Hsz-el előtte írtam a nevét :DDD
Power to People a neve(vagy valami hasonló :D)

Ahol plasmid slotok vannak, az a Gatherers Garden.(meg ott lehet magasabb szintre fejleszteni a plasmidokat is)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#1766) Pala válasza Eagle16 (#1765) üzenetére


Pala
veterán

Na igen, most, hogy írod, már nekem is beugrott a nevük. :)
Na megyek, picit továbbviszem...

(#1767) Janoska26 válasza fpeter07 (#1764) üzenetére


Janoska26
addikt

eddig aszittem, hogy az ADAM az az Én nevem :DD :C :Y
egyébként köszöm mindenkinek a segedelmet, meg a türelmet :B :U

[Szerkesztve]

(#1768) keIdor válasza Janoska26 (#1767) üzenetére


keIdor
titán

:DD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1769) Eagle16 válasza Janoska26 (#1767) üzenetére


Eagle16
addikt

:Y :))

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#1770) Stalker-2572 válasza Janoska26 (#1767) üzenetére


Stalker-2572
addikt

vazze :DDD

Csak 2 befejezés van? Mi van ha lányok egyik felét megmented, a másik felét meg megeszed?

[Szerkesztve]

All Black...

(#1771) Eagle16 válasza Stalker-2572 (#1770) üzenetére


Eagle16
addikt

Akkor rossz befejezést ad.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#1772) adalbert1 válasza Pala (#1757) üzenetére


adalbert1
veterán

Hát akkor erről lecsúsztam, remélem lehet még később is venni...
Most vagyok Fort Frolic-en, a nyerőgépezés nagyon jó ötlet volt a készítőktől, már párból ki is vettem a jackpotot. :) Viszont idegesítő hogy csak max. 500 dollár lehet nálam, nagyon könnyen el lehet költeni ammo-ra.

A telekinézissel gázpalackokat dobálni jó az ellenre, de amúgy én se sok hasznát láttam még.

(#1773) ssolitude válasza Stalker-2572 (#1770) üzenetére


ssolitude
őstag

Három befejezés van.

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#1774) Pala válasza adalbert1 (#1772) üzenetére


Pala
veterán

Na én egy pályával azután vagyok. Pénzszűke az engem is zavar néha, 80%-ban machine gun ammot vásárlok belőle, és arra hamar elfogy (igaz, cserébe a lőszer kitart egy darabig).

(#1775) Janoska26 válasza Eagle16 (#1771) üzenetére


Janoska26
addikt

Az mit jelent, hogy rossz???ilyen gonosz csákó képében mutatkozom akkor vagymi? :U :DDD

(#1776) borix válasza Eagle16 (#1746) üzenetére


borix
őstag

Igazad volt sikerült ujrakezdve le fényképeznem mind a 3.Azt nem tudom,hogy a kislányt kíséri az a védőruhás ember nyírjam ki és változtassam vissza a lányt vagy hagyjam őket békén.

(#1777) Janoska26 válasza borix (#1776) üzenetére


Janoska26
addikt

nyírjad ki és változtasd vissza a kiscsajt ;) :DDD

(#1778) Pala válasza Janoska26 (#1777) üzenetére


Pala
veterán

Én eddig az összes kiscsajt harvesteltem, és szerintem ezentúl is ezt fogom tenni. Hiába, minden ADAM-re szükségem van. ;]

(#1779) Gyusz válasza Pala (#1778) üzenetére


Gyusz
őstag

Pedig ha nem ölöd meg őket, akkor mindig adnak ajándékot is, ami tartalmaz egy jó adag ADAM-et is.

Egyébként ez volt már [link]?

(#1780) Pala válasza Gyusz (#1779) üzenetére


Pala
veterán

Igen, de tudtommal valamivel nagyobb adag ADAM jár a harvestért.
Amúgy meg... ez az a játék, ahol büntetlenül eljátszhatom a pszichopata gyerekgyilkost. ;] :DDD

(#1781) fpeter07 válasza Pala (#1780) üzenetére


fpeter07
veterán

2x anyit kapsz a harvestnél. ;] szihopata gyerekgyilkos^^

(#1782) Pala válasza fpeter07 (#1781) üzenetére


Pala
veterán

;]
Fúúú, már látom előre, milyen befejezést fogok ezért kapni... Lenyúzzák a bőrömet, leöntenek egy vödör citromlével és a végén ötfelé négyelnek. :DDD

(#1783) adalbert1 válasza Pala (#1774) üzenetére


adalbert1
veterán

Eddig úgy tünik, hogy ez a pálya a legkeményebb... Most nyírtam ki 2 elit big daddyt, a slicerek folyton támadnak, az ammo meg csak fogy. Jó móka. ;] Viszont a nyílpuska nem valami jó, ha nem lősz vele pontosan, akkor elég lassan lehet a következőt ellőni.
Az plasmides gépben meg túl nagy a választék, lehet hogy nekem is harvestelni kellett volna a kiscsajokat, de ha már a rescuet nyomom kezdetből, akkor mostmár csak azért sem engedek a csábításnak. :D

(#1784) Pala válasza adalbert1 (#1783) üzenetére


Pala
veterán

Az utána következő (Hephaeistos) picit durvább. :D

(#1785) Pala válasza adalbert1 (#1783) üzenetére


Pala
veterán

Whehhe, na igen, nekem a folyamatos harvestnek köszönhetően már szinte minden slotom nyitva van, ami kell. Nemrég 1000 Adamom volt, most költöttem el a háromnegyedét egy bazijó helyen!

(#1786) keIdor


keIdor
titán

Ez azért már szánalmas gyerekek: [link]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1787) pisti válasza keIdor (#1786) üzenetére


pisti
őstag

Szánalom a maximumon, miaz hogy nem adhatod kölcsön a testvérednek / havernak, akinek akarod...
Ez sem több, sőt kevesebb mint egy fizikai használati tárgy, azt meg annak adod kölcsön akinek akarod.

Ez undorító komolyan, gyomorforgató hozzállás.

[Szerkesztve]

(#1788) Pala válasza pisti (#1787) üzenetére


Pala
veterán

És akkor csodálkoznak, hogy virágzik a warez. ;]

(#1789) strebacom


strebacom
senior tag

Sziasztok, egy kérdés, menet közeben néha beakad a játék egy egy másodpercre, vajon miért, olyan mintha töltene a winyó de nem, vagy mégis, olyan hogy pl. megyek egy hosszú folyosón és egy pillanatra megáll és megy tovább....ez idegesitö, már a demonál is jelentkezett ez nekem valaki tud rá mondani valamit....

Köszi!! :R

(#1790) Apophis válasza fpeter07 (#1781) üzenetére


Apophis
őstag

13 Adamet nyersz hervestenként, viszont az ajándék macikban adnak mindenféle hasznos cuccot (medkit, eve, lőszer, $) plusz Hipnotize Big Daddy plasmidet, ami szórakoztató tud lenni (bár felesleges). Én most másodjára mindenkit megmentek. A fegyver upgrade ''Power to the People'' faligépekből jön, én az első végigjátszásnál a pisztoly és machine gun kivételével mindent maxoltam, de elvileg lehetséges mindet, a legfontosabb talán a shotgun.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#1791) adalbert1 válasza Pala (#1784) üzenetére


adalbert1
veterán

Azt épp most kezdem, az előzőn elég hosszú ideig tartott kiírtani mindenkit, főleg a plazaban. Az meg elég furcsa volt, hogy minden sarkot végigjártam, de még mindig került elő valahonnan pár splicer. Na meg ez a cohen is egy beteg állat, a mesterművével együtt... ;]

Én meg mindig adam hiánnyal küzdök, sosincs elég belőle. Viszont van egy tonic, amivel tök jól el lehet szórakozni. Ha nem mozogsz, hanem megállsz egy helyben, akkor láthatatlanná válsz az ellenfelek számára. Azok meg keresnek, közel engeded őket, és durr... :D

(#1792) Mozso26 válasza strebacom (#1789) üzenetére


Mozso26
senior tag

aZt nekem is csinálja de szerencsére elég ritkán. Nekem vista 32-bit dx 10 megy ami érdekes h crt 60hz a monitoron pedig 100hz-n kéne mennie163.44 driverrel. :F :W

(#1793) pisti válasza adalbert1 (#1791) üzenetére


pisti
őstag

Vannak olyan helyek ahol spawnolnak mindig új ellenfelek. Effektíve nem tudsz ezért mindig mindenkit leirtani.
Jaja a láthatatlanság tonic nagyon poén, főleg akkor jön jól ha észrevesz a biztonsági kamera. De csak árnyékba állva működik.
Azt tudtátok, hogy meg lehet hekkelni a bizt. kamerákat is? :) Én csak a végén vettem észre, pedig utána az ellenfélre küldi a security botokat, ha kiszúrja őket. A playert meg békénhagyja.

(#1794) ssolitude válasza strebacom (#1789) üzenetére


ssolitude
őstag

Szabályos időközönként akad, és állandóan?

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#1795) ssolitude válasza Mozso26 (#1792) üzenetére


ssolitude
őstag

Indítás után a menünél nyomj Ctrl+Alt+Del-t, nyisd meg a feladatkezelőt, amikor kitesz az asztalra akkor csukd be. Nálam csak így megy a 85 Hz.

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#1796) csutkaa


csutkaa
senior tag

hali!!

nagyon f@sza FPS lett ez a game... :DDD



de viszont lenne egy kérdésem: miközben megyek a pályákon és fokozatosan adja be a képességeket... mivan ha rámegyek és nem fogadom el...?? hanem megyek tovább... akkor később ott lesznek az automatánál?? vagy bukta?? :U :U

(#1797) adalbert1 válasza pisti (#1793) üzenetére


adalbert1
veterán

Ja, a turettekkel és botokkal együtt... Jó móka mindent meghackelni a pályán, utána meg figyelni, hogy mit kap az ellen. ;]
Elégé a vége felé járok már a játéknak, és eddig 8 fegyver upgradelő helyet találtam, szóval 4 fegyvert mindenféleképpen lehet max.-ra fejleszteni.


Szerk.:

csutkaa: ha felveszel/kapsz valami új tonicot, akkor mindig van egy olyan gomb is, hogy store in gene bank. Akkor biztos meglesz később is, a gene bankokban tudod a slotokban cserélgetni a plasmidokat/tonicokat.

[Szerkesztve]

(#1798) Csiborbogár válasza adalbert1 (#1797) üzenetére


Csiborbogár
őstag

Párat elberültél szvsz, mert én a frozen fort pályánál vagyok, és már 5-t találtam. Egyszerűen mindent fel kell forgatni, minden lyukba ba kell nézni. Volt, hogy félig víz alatt volt már az upgrade-elő hely.

Ha lehetne egy kívánságom, akkor törölném az emberek szókincséből a full, meg a max szavakat, mert úgysem jelentenek semmit

(#1799) 1face


1face
aktív tag

Ha valaki nV 8800-assal játszik: [link]

A rossz tetteimet nem bánom, inkább a jókat bánom, amit rossz emberekkel tettem!

(#1800) csutkaa válasza adalbert1 (#1797) üzenetére


csutkaa
senior tag

:R :R köxi!!! :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.