Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock

Hozzászólások

(#51) Gyusz


Gyusz
őstag

Itt [link] elég sok hír elérhető a játékról, ez [link] pedig egy összefoglaló, aki akar, az tájékozódhat.

A kislányok az Adam nevű anyagot gyűjtik (a hullákból ezt nyerik ki), és mi is azt gyűjtjük, hogy tűléljük víz alatti kalandjainkat. Az Adam ad lehetőséget arra, hogy különleges képességekre tegyünk szert (pl.: telekinézis), ez biztosítja a fejlődési lehetőséget a játékban.

(#52) Ragnar_ válasza Gyusz (#51) üzenetére


Ragnar_
addikt

Ahah , már értem , most néztem meg a BSE 3DEMO videot , és valóban a narrátor fickó is vmi ilyesmit említ , hogy a kislány adamet gyűjt a hullákból, de nekünk is szükségünk van az adamre az életbenmaradáshoz. Nagyon durva. Nemkülönben az X06 Trailer , mikor a Big Daddy lehenteli a playert. Nagy játék lesz az biztos. Nálam most wanted. :R

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#53) Dotn válasza Gyusz (#51) üzenetére


Dotn
aktív tag

Oke,ertem. Viszont ahoz el kell kapni a kislanyokat,es....... Mindegy en megprobalom( ha lehet ) ugy elvenni toluk,hogy ne essen bantodasuk. :) Akar milyen csunyacska,valahogy megsajnaltam mikor a faszi beszoritotta a video vegen.

De ahogy elneztem nem lesz piti kinyirni azt a nagy monstrumot aki vedi ezeket a furcsa kislanyokat. Rendessen meg kell majd izzadnunk.


Szivessen jatszanek mar most vele,de ahogy olvasom itt a forumon,meg egy ideig varnunk kell. :(

(#54) Gyusz


Gyusz
őstag

Némi információ a játék zenéjével kapcsolatban [link].

(#55) SLYM válasza Gyusz (#43) üzenetére


SLYM
veterán

miért vagy ebbe ilyen biztos ;]

(#56) Gyusz válasza SLYM (#55) üzenetére


Gyusz
őstag

Miben is vagyok biztos? Az esetleges csúszást csak azért írtam oda, mert elég komplex játékról van szó, ráadásul augusztusban nemigen szoktak ilyen kaliberű játékot kiadni, inkább áttolják a megjelenést szeptemberre.

(#57) SLYM válasza Gyusz (#56) üzenetére


SLYM
veterán

ja én arra a napra pontosan kiszámított, igen távoli megjelenéi dáturra reagáltam :D

(#58) Gyusz


Gyusz
őstag

Új mozgóképes anyag jelent meg, elég rövidke [link].

(#59) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Elég messze még a megjelenés. Lehetne demo vmikor , mondjuk egy pályarész az elejéről
kb. 25-30 perc játékidővel.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#60) Gyusz


Gyusz
őstag

Újabb egy perces videó [link], én nem szívesen mennék Rapture-ben dokihoz :)

(#61) ToxLee válasza Ragnar_ (#59) üzenetére


ToxLee
őstag

Nem lesz belőle demo :U

(#62) Ragnar_ válasza ToxLee (#61) üzenetére


Ragnar_
addikt

Tudom , de azért ez így nem igazán jó. Ha mondjuk megveszem a játékot , hazaviszem , felinstallálom , és 10FPS - el döcög , az azért nem egy kellemes meglepetés. :F

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#63) Gyusz válasza Ragnar_ (#62) üzenetére


Gyusz
őstag

Ilyen géppel én nem aggódnék, hogy 10 FPS-el fog menni, az Unreal Engine elég jól skálázható, még ha itt a 3-as verzióról is van szó.

(#64) ChromeX válasza Ragnar_ (#62) üzenetére


ChromeX
addikt

Hát nem ilyen géppel én nem aggódnék:D
én is várom a gamet de lehet, hogy kell majd egy kis tuning mert elég jól néznek ki a videók a 3mal ezelötti is jó lesz:)

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#65) Gyusz


Gyusz
őstag

Egy youtube videó, a vége nem tartalmaz semmi újat, de az eleje szerintem még nem volt látható [link].

(#66) Gyusz


Gyusz
őstag

De jó, hogy 10 perce linkeltem a videót. Na mindegy, újabb infók [link].

(#67) Ragnar_ válasza Gyusz (#63) üzenetére


Ragnar_
addikt

Pedig elhiheted , hogy van miért aggódnom. R6 Vegas kb. 15 percet játszottam vele , aztán uninstall.Asszem azt már említetted , hogy kb. u.a. a motort foja használni a Bioshock is , mint az R6 Vegas. Valószínűleg gépigényesebb lesz az R6-nál az ingame képeket elnézegetve. R6 vegasnál1024*768-ban AA nélkül már nem volt vmi jó a képminőség egy 19''-os monitoron, szóval VGA vásárlás valószínű. Csak azt nem tudom még hogy vegyek még egy 7900GT-t SLI - hez , vagy adjam el a mostanit , és 8800GTX.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#68) Type-R válasza Ragnar_ (#67) üzenetére


Type-R
őstag

Az R6: Vegas alatt az UE3 fut és a Bioshock alatt meg ''csak'' az UE2.5 ami a Splinter Cell: DA alatt is volt. Így valószínűleg nem kell neki olyan erős gép mint az R6nek.

(#69) Ragnar_ válasza Type-R (#68) üzenetére


Ragnar_
addikt

Nah ez jó hír , ha nem áprilisi tréfa , a SC. DA demója egész jól futott a gépemen.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#70) Type-R válasza Ragnar_ (#69) üzenetére


Type-R
őstag

Nem tréfának szántam.

(#71) Gyusz válasza Type-R (#70) üzenetére


Gyusz
őstag

Ha nem is tréfa, de sajnos az információid helytelenek, már talán egy éve átálltak a fejlesztők az Unreal Engine 3-ra.

Ragnar_
Videokártyákat illetően nem igazán vagyok otthon, de én a Bioshock miatt nem váltanék most. A megjelenés úgyis csak augusztus 21-én esedékes, ha most nincsenek gondjaid, akkor ráérsz a nyáron kártyacserén gondolkodni. Egyébként nekem a Vegas a mostani konfigommal (csak a proci akkor egy 3200+ volt) 1024*768-ban minimum beállítások mellet is tetszetős volt, és csak a játék utolsó fél órájában voltak sebességgondok. Persze lehet, hogy én vagyok túl minimalista, valakinek még nagy felbontáson, maximum beállítások mellett is ronda volt a Vegas.

(#72) Type-R válasza Gyusz (#71) üzenetére


Type-R
őstag

Ez valahogy elkerülte a figyelmem, eddig végig azt hittem, hogy még csak a 2.5s motor fog alatatt futni. pfff :W

(#73) Ragnar_ válasza Gyusz (#71) üzenetére


Ragnar_
addikt

Jah én is nyáron gondoltam. Akkor már lesz R600 és a 8800GTX/7900GT már olcsóbb lesz valamivel remélhetőleg.

/Hacsak tényleg le nem állították az R600 fejlesztését :D/

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#74) SLYM válasza Ragnar_ (#73) üzenetére


SLYM
veterán

/Hacsak tényleg le nem állították az R600 fejlesztését

az lenne a csúnya :D

(#75) Ragnar_ válasza SLYM (#74) üzenetére


Ragnar_
addikt

Kicsit off
Ez Prohardver hír volt április elsején , elég hihető volt. :D

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#76) Dotn


Dotn
aktív tag

Tenleg nem lesz demo? Eleg furi. :F

(#77) SLYM válasza Ragnar_ (#75) üzenetére


SLYM
veterán

ja... április 1.-én :D

[Szerkesztve]

(#78) Gyusz


Gyusz
őstag

Egy Limited Edition kelleni fog nekem [link].

(#79) Boglya válasza Gyusz (#78) üzenetére


Boglya
senior tag

Jól hangzik:), remélem Magyarországon is kapható lesz.

(#80) SLYM válasza Gyusz (#78) üzenetére


SLYM
veterán

ezekszerint nyár végén jön a game

(#81) Gyusz válasza SLYM (#80) üzenetére


Gyusz
őstag

Egy ideje már augusztus 21. a megjelenés dátuma, reméljük tényleg nem csúszik.

Boglya
A GTA San Andreas Limited Edition, az Oblivion Collector's Edition (bár ebben nem vagyok egészen biztos), és a Civilization Chronicles is megjelent Magyarországon, talán ezúttal is kegyesek lesznek hozzánk.

(#82) Boglya válasza Gyusz (#81) üzenetére


Boglya
senior tag

Az Oblivion Collector's Edition tényleg megjelent Mo-n, itt pihen a polcon:), de csak előrendeléssel lehetett hozzájutni és még azoknak is csak egy részét tudták teljesíteni. Gondolom ha kell egy Limited Edition a Bioshockból, akkor most is érdemes sietni a rendeléssel :)) .

(#83) dante3


dante3
addikt

Új videó: [link]

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#84) dante3


dante3
addikt

Még csak most néztem meg, ÁÁÁÁ csodaszép vízeffektet láthatunk! :Y :))

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#85) Gyusz válasza dante3 (#83) üzenetére


Gyusz
őstag

Megint megelőztek :(((
Tényleg fantasztikus a víz megjelenítése, mondjuk illik jól megcsinálni, ha már a víz alatt kalandozunk.

(#86) Stalker-2572 válasza dante3 (#84) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Már csak emiatt is kipróbálom :C

All Black...

(#87) dante3


dante3
addikt

[link] új video

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#88) Gyusz válasza dante3 (#87) üzenetére


Gyusz
őstag

Végre vannak új jelenetek is! Egyébként nem csak a víz, hanem a tűz és a különböző részecske effektek is nagyon látványosak.

(#89) dante3 válasza Gyusz (#88) üzenetére


dante3
addikt

Igen, jó kis videó csak a minősége kaka! tetszett amikor a kiscsajt kikapta a csőből! :DDD

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#90) Gyusz válasza dante3 (#89) üzenetére


Gyusz
őstag

Igen, a minőség olyan gyatra, hagy a Gamestar honlapján valaki már meg is jegyezte: ''Csak kár, hogy ilyen sötét a játék.'' :DDD Sajnos az általad említett jelenet valamelyik régebbi renderelt videóból való, szép is lenne ingame formában.

[Szerkesztve]

(#91) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Lesz dx10 támogatása a gamenak ?

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#92) dante3 válasza Ragnar_ (#91) üzenetére


dante3
addikt

igen

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#93) Gyusz


Gyusz
őstag

Új képek: [link].

(#94) idiot válasza Gyusz (#93) üzenetére


idiot
tag

Hali!

Szerintem a képek magukért beszélnek.
Ennek is igényes grafikája lesz.
Várom már a megjelenést nagyon. :U

alter

(#95) ToxLee válasza idiot (#94) üzenetére


ToxLee
őstag

Meg még pl. minek lesz igényes grafikája? :DD

(#96) dante3 válasza ToxLee (#95) üzenetére


dante3
addikt

Pl.: Alan Wake, Crisis, Brothers in Arms: Hell's Highway, ;)

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#97) ToxLee válasza dante3 (#96) üzenetére


ToxLee
őstag

Nem tőled kérdeztem :U
Crysis-nak kell írni ;]

(#98) dante3 válasza ToxLee (#97) üzenetére


dante3
addikt

Nem tudtam, hogy te vagy a tökéletes ember!

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#99) ToxLee válasza dante3 (#98) üzenetére


ToxLee
őstag

Most már tudod ;] Amúgy csak szóltam :U

(#100) Gyusz


Gyusz
őstag

Új, 8 perces, HD videó, bár kissé spoiler veszélyes [link]. Én nem bírtam magammal és megnéztem. A grafika és a hangulat még mindig remek, a játékmenet is jó lesz, de szerintem továbbra is a hangok a legnagyobb erősségei a játéknak.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.