Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock

Hozzászólások

(#751) aginor


aginor
addikt

Üdv!

Valaki rakna fel olyan képeket a játékból, ami a kőfalat ábrázolja, és lehetőleg nv kártyával nézte?
Valami rendellenes csillogást tapasztalok, mintha nedves lenne a felület..

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#752) Johnny Cage


Johnny Cage
addikt

...én még mindig arra lennék kiváncsi, hogy G7x kártyával próbálta e valaki, és sikerült e előcsalni az élsimitást?

(#753) Johnny Cage válasza aginor (#751) üzenetére


Johnny Cage
addikt

Nálam a csillogás teljesen korrektül néz ki, csillognak a falak is és a padló is, de nem tűnik rendellenesnek.

(#754) Mozso26


Mozso26
senior tag

Én már kétszer végigtoltam és nagyon tetszik. Szuper grafika mégjobb hangok, paráztatos.
Na de egy kis negativum:NINCSEN LÁBAM :( :Y miért nincs én igy akkor csak egy repülö végtagcsonk vagyok aki tud gugolni, ezen felül jo kis véres lábnyomokat sem tudok hagyni magam után ami nagy szivfájdalmam :D

(#755) idiot


idiot
tag

Tudja valaki mikor jön ki a teljes játék? :O

alter

(#756) Gyusz válasza idiot (#755) üzenetére


Gyusz
őstag

A topik címét sikerült elolvasni? Bár Európában csak 24-én jelenik meg.

(#757) idiot válasza Gyusz (#756) üzenetére


idiot
tag

Thanks jóbarát! :U

alter

(#758) Johnny Cage válasza idiot (#755) üzenetére


Johnny Cage
addikt

A Steam-en már megy a visszaszámlálás, ami jelenleg itt tart:

[kép]

(#759) Johnny Cage válasza Johnny Cage (#758) üzenetére


Johnny Cage
addikt

(azaz 20 óra 48 perc 29 másodperc)

(#760) idiot


idiot
tag

x700 pro vkarival core2e4300 procival 1gb memo abit p35-e lapon elfuthat a játék? ;)

alter

(#761) idiot


idiot
tag

Csak azér kérdem mer shader 3.0 ír a readme.A gép amin próbátam 7900gto-val van felszerelve.

alter

(#762) Haart válasza Johnny Cage (#758) üzenetére


Haart
addikt

Hát ja úgynézem hogy este 10-kor jár le.

(#763) Eagle16


Eagle16
addikt

Na kipróbáltam én is, nagyon zsír játék :DD
Még nem vittem végig, csak úgy a feléig kb. :D
1024-ben megy, shadow maps, lightnings, és v-sync off, és harc közben is tökéletesen játszható :DD
Tetszik, már alig várom a teljeset is. Mikor az elején beadta az intro után a játékot, akkor azthittem az még a videó része :D A víz iszonyat szép. Mikor a kilépéskor megnéztem a videót...hát mik lesznek itt :D
162.18-as driverrel toltam, és ez még csak nem is Bioshock optimalizált driver...szóval jó lesz ez, az első jó játék a Rainbow Six Vegas, és a Graw 2 óta...

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#764) Eagle16 válasza idiot (#760) üzenetére


Eagle16
addikt

Szerintem vagy nem idul el, vagy hibásan jelenik majd meg a játék X700-al.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#765) Haart válasza Eagle16 (#763) üzenetére


Haart
addikt

Ja most játszottam ki a Vegast is, a legjobb raninbow lett sztem. Eddig soha nem játszottam Rainbow sixeket, de ez nagyon jóra sikerült. Várom a kieget.

(#766) Kecuhun válasza Eagle16 (#763) üzenetére


Kecuhun
senior tag

A Fileplanet oldaláról letölthető a legújabb NVidia driver (163.44), ami a Bioshockhoz tartalmaz egy kis teljesítménytöbbletet!

(#767) Eagle16 válasza Kecuhun (#766) üzenetére


Eagle16
addikt

Az nagyon király, le is töltöm, de majd csak a teljes játék megérkezése után pakolom fel.Remélem még ma estig megjön a teljes verzió is...jó lenne.

[Szerkesztve]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#768) Raki


Raki
aktív tag

csá all!!!!
én is feltettem a gémet és ki is próbáltam, hát
sztm iszonyatosan jó kis huntelős gém lesz ez, nagyon tetszik és várom a fullt
kív leszek a moddingolható fegyókra
nekem átlag 1024-be 75 FPS-t megy persze néhol lemegy de csak nagyon ritkán volt ilyen
amúgy letudná nekem vki írni mi is a gamma története, mert odáig vágom hogy repülőszerencsétlenség, de aztán hogy jön ide a lemerülés, meg a csávó aki mondja mit csináljak????

Ui.: a Big Daddy-ket hogy lehet majd kinyírni tudja vki?

Intel® Core™ i9-10900K @ 5,0 GHz | Asus ROG Strix GeForce RTX™ 3080 Gaming OC 10GB | MSI MPG Z490 GAMING CARBON WIFI | 32 GB G.Skill Trident Z RGB @ 3600 MHz | Seasonic Focus GX 850W | NZXT H710 | NZXT Kraken X73 | MSI Optix MAG322CQRV @ 144 Hz | WD Black SN750 M.2 SSD @ 1TB + HDD

(#769) Gyusz válasza Raki (#768) üzenetére


Gyusz
őstag

Itt egy összefoglaló [link], bár nem egészen pontos és naprakész, de a kérdésesdre azt hiszem választ ad.

Big Daddy vadászatáról készült már videó is, íme kis [link], valamint nagy felbontásban [link]. Kell majd hozzá sok sok lőszer, némi ügyesség, egy-két plazmidnak köszönhető képesség, de akár a magunk oldalára is állíthatjuk majd őket.

[Szerkesztve]

(#770) Fáraó válasza Haart (#765) üzenetére


Fáraó
őstag

OFF:
Ja most játszottam ki a Vegast is, a legjobb raninbow lett sztem. Eddig soha nem játszottam Rainbow sixeket, de ez nagyon jóra sikerült. Várom a kieget.

Van egy pici ellentmondás, nem? Ha játszottál volna a Raven Shielddel és a 2 másik kiegészítőjével sztem más lenne a véleményed.
OFF vége

VIGYORRRGAZMUS.....

(#771) ToxLee


ToxLee
őstag

Tegnap haza jöttem a nyaralásból és micsoda meglepetés várt. :) Most kipróbálom ,aztán mindjárt írok ,hogy ment meg ilyesmi.

(#772) ToxLee


ToxLee
őstag

A demo elég hosszú. A grafika odab@sz ,de van egy-két igénytelen rész. Majd megnézem a teljest is.

(#773) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

A demó elindul olyan VGA melett ami Shader Modell 2.0-t tud? Vagy 3.0 alatt esély nincs?

(#774) Eagle16 válasza Darth_Revan (#773) üzenetére


Eagle16
addikt

Volt rá példa hogy elindult, de sok jóra ne számíts utána...elég fura lesz SM. 2.0-ás karival a grafika, szinte játszhatatlan...sok embernek elsem indul...

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#775) m0h0senator


m0h0senator
őstag

Azért eltudnám képzelni h 1 big daddy ''segít'' nekem a nagy harcokban.. :D a demoba a vége felé a ''vízesésnél'' megálsz a víz szélén..és áramot a jónépnek..de azért mikor a zombi anyuka áll a babakocsi mellett és mész a franciakulcsal.. :U és megkapod a -talán- magnumot..komo :C :C :DD ly lesz..

An odyssey through the realm of consciousness.

(#776) Eagle16 válasza m0h0senator (#775) üzenetére


Eagle16
addikt

jaja...játékmenet 10/10...de ha jobban belegondolok minden téren 10/10 :D
A Big Daddy-k nagyon durvák...és meglepően gyorsak...

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#777) Buldozer99 válasza Darth_Revan (#773) üzenetére


Buldozer99
senior tag

Csak SM 3.0-án hajlandó elindulni! :)

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#778) Frigo


Frigo
őstag

AMD kiadott egy hotfixet a Bioshockhoz ,ennek felrakása után elvileg SM2-es kártyákon is hiba nélkül fog futni ,Radeon 9500-ig bezárólag :

[link]

[Szerkesztve]

(#779) Eagle16 válasza Frigo (#778) üzenetére


Eagle16
addikt

Fuhhh... :D Azt mondjuk megnézném hogy hogy megy a játék egy radeon 9500-ason, vagy akár egy X 700-on...(X 800-al már inkább lehet próbálkozni szerintem...)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#780) Csabahun


Csabahun
senior tag

De kinyirnám már azt a kislányt! :DDD

(#781) Eagle16 válasza Csabahun (#780) üzenetére


Eagle16
addikt

Hehe...hidd el hogy Én is :D
Ma érkezik a teljes játék nem? (aug. 21)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#782) m0h0senator válasza Eagle16 (#781) üzenetére


m0h0senator
őstag

Hivatalosan Európába v hozzánk 24. talán neten 2 v 3 napal elobb is lelehet szedni..sztem..

An odyssey through the realm of consciousness.

(#783) SzlobiG


SzlobiG
félisten

''Végezetül jöjjön Ken Levine üzenete, amiben azt kéri a játékosoktól, hogy aki már a héten be akarja szerezni magának a játékot, az kerülje az ezzel kapcsolatos fórumokat és chat szobákat, mert nagyon sok csavart és titkot helyeztek el a játékban, mit csak ezek ismerete nélkül lehet majd tökéletesen élvezni!'' By GS!


Szal ilyen rejtetett dolgokkal ne villogjon senki.:D

(#784) m0h0senator válasza Eagle16 (#781) üzenetére


m0h0senator
őstag

:)

[Szerkesztve]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#785) Alkarcsont


Alkarcsont
senior tag

Én Fraps-al lemértem mit mutat a Demo 1024-ben High beállításokkal: DX9-ben szépen futott. Ez azt jelenti, hogy bent a városban az átlag FPS-em 50-40 volt kint mikor lezuhan a repülő és ég körülöttem minden sem volt 32 FPS-nél kissebb. Mindez egy jó géppel, de nem egy über géppel 4600+ X2-m van ami manapság igen olcsó és egy X1950Pro-m amit újonnan 35ért lehet kapni használtan 28-30 és 2 GB DDR2 aminek szintén nem magas az ára...

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#786) Alkarcsont válasza Eagle16 (#774) üzenetére


Alkarcsont
senior tag

AMD hotfix ATI kártyákhoz ,akinek SM2-es kártyával hibásan ment ,elvíleg ezzel menni fog rendesen : [link]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#787) keIdor


keIdor
titán

Ma este full gyerekek! ;] Látom sokaknak tetszett a demo! :C

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#788) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Jól néz ki, főleg a víz, amikor beömlik. A ellenségek eléggé elnagyoltak sztem, jobban is kidolgozhatták volna őket. A demo és a végén található összefoglaló alapján tuti végigtolom. Steam-en már tölthető....

Resistencia eterna

(#789) Vistaboy válasza keIdor (#787) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nekem nem kellett a demo ahhoz, hogy tetszen. De inkább a teljeset próbálom majd ki. Leadtam a rendelést, amint meglesz, hozzák. A Tomb Raider - Legend-nek a Demóját is kipróbáltam, és kemény öt perc alatt már végig is vittem. Nagyon idegesít, amikor már kezdenék ráérezni az ízére, és vége a demónak. :D

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#790) dante3 válasza Vistaboy (#789) üzenetére


dante3
addikt

Hát igen, ez sem tartott sokáig! Pedig úgy toltam volna még!

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#791) feka007 válasza bagyulajuve (#788) üzenetére


feka007
nagyúr

Ja, a vízt azt nagyon dicsérték tavaly, akik látták az E3-as prezentációját.
MA már jön is a full? :Y :C

(#792) Eagle16 válasza feka007 (#791) üzenetére


Eagle16
addikt

A víz nagyon állat...végigvittem mégegyszer :D
Követelem a teljes játékot! Most! :D
MOD: na jó, estig kibírom :D

[Szerkesztve]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#793) dante3 válasza feka007 (#791) üzenetére


dante3
addikt

Szerintem este már várható! :))

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#794) keIdor válasza feka007 (#791) üzenetére


keIdor
titán

Én azért írtam, mert én már itt várom Steam-en, mert megvettem.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#795) aginor válasza Johnny Cage (#753) üzenetére


aginor
addikt

Este majd linkelek be róla képet, de ha nálad is ua. néz ki, akkor nem ati ''fícsörröl'' van szó.

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#796) feka007 válasza keIdor (#794) üzenetére


feka007
nagyúr

Valszeg holnap már a tört Bioshock is kijön :D

(#797) aginor válasza Vistaboy (#789) üzenetére


aginor
addikt

Én a system shock 2 után látatlanul is bizalmat szavaztam a fiuknak, mivel ezt a játékot ua. a gárda csinálta, mint anno azt, ráadásúl ugyan nem folytatás be ugyanazt ígérték, csak retróban.
Eddíg nem csalódtam a játékban.. :C

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#798) Johnny Cage válasza bagyulajuve (#788) üzenetére


Johnny Cage
addikt

Az ellenségeket én is elnagyoltnak tartom, a rag-doll effektus nagyon béna (miért ne lehetett volna egy jó fizikai motort licenszelni?), az ellenfelek meg ha közelről megnézzük őket olyanok, mint a próbababák a kirakatban. Kábé úgy is esnek össze...

Ezzel a hangulattal és történettel egy baromi jó kalandjátékot vagy RPG-t lehetett volna összehozni, kár volt egy bugyuta shooter-re pocsékolni.

(#799) Eagle16 válasza Johnny Cage (#798) üzenetére


Eagle16
addikt

Nemtudom te hogy vagy vele, de én az ellenségeket nem igazán nézegetem közelről :D

A Big Daddy-s rész volt a legjobb az egész demóban.(nagyon rövid volt....) A teljes játék mekkora is lesz?

[Szerkesztve]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#800) feka007 válasza Eagle16 (#799) üzenetére


feka007
nagyúr

Jobb is, mert utána már nem hatnak olyan félelmetesnek, ha láttad őket közelről

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.