Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock

Hozzászólások

(#951) vazimódó válasza SzlobiG (#949) üzenetére


vazimódó
senior tag

:C :C :C :R :R
Ebben a pillanatban jöttem rá én is,de nagyon köszönöm Neked a segítséget.
Ez volt a gond.Én lol nem vettem észre hogy be van kapcsolva. Mostmár nagyon szép FPS-eket kapok. :)

"Mar elegem van a sok belpolitikabol,szoval itt van ez hiszen en se vagyok fabol"

(#952) maskimx válasza Eagle16 (#950) üzenetére


maskimx
őstag

Persze, értelme nem lenne sok, de a fullt majd lehet szépen alakítgatni talán ezzel a módszerrel. Fizikát is lehet berhelni, ha valaki nem lenne elégedett a fegyverek erejével :D

www.tacticalgamer.com

(#953) SzlobiG válasza vazimódó (#951) üzenetére


SzlobiG
félisten

Akkor nemcsak én jártam így.:) De legalább megoldódott.

(#954) Buldozer99


Buldozer99
senior tag

[link]

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#955) Buldozer99 válasza SzlobiG (#949) üzenetére


Buldozer99
senior tag

Ezt én is észre vettem,ki is kapcsoltam +10fps kb! :)

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#956) Eagle16 válasza Buldozer99 (#954) üzenetére


Eagle16
addikt

:C

Méregettem én is, most fraps-al. Min. FPS 20 volt (mikor megölték azt a szerencsétlen valamit/kit az elején és folyt előttem a víz), a max. meg 50 körül. 1024x768, minden high(DX9), kivéve v-sync és global lightning. A shadow map kikapcsolása 5+ FPS-t jelentett, legalábbis a fraps azt mutatta.

[Szerkesztve]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#957) Zerocool21 válasza Buldozer99 (#954) üzenetére


Zerocool21
csendes tag

Remélem holnapra itta tört verzió!! :D :R

(#958) Drizzt válasza SzlobiG (#949) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nekem kb. ugyanannyi a vysnchtől függetlenül. Persze annyi különbség van, hogy 60 fps fölé nem megy bekapcsolva, de az természetes.

I am having fun staying poor.

(#959) m0h0senator válasza Zerocool21 (#957) üzenetére


m0h0senator
őstag

Én is uh este majd a fogtündérrel egyezkedem.. :D :D

An odyssey through the realm of consciousness.

(#960) Eagle16


Eagle16
addikt

Most nézem csak...itt egy csomó embernek (talán négyünknek) Aerocool Aeroengine háza van :D Ez jelent valamit... :D

[Szerkesztve]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#961) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Én is kipróbáltam , és meg kell mondjam , hogy nem igazán fut úgy a konfigomon ahogy szeretném. Természetesen 1024*768-ban highon megvan az a kb. 25-45fps , de szerintem legalább 1280*1024 2*AA/8An beállításokon lenne az igazi. Meg a hang is bugos volt néha , és szerintem a 2GB ramnál is jobb , ha több van , bár elképzelhető , hogy nagyobb VGA-val a 2GB is elég neki. A játék egyébként biztos nagyon jó lesz , a teljes verziót is megveszem valószínűleg , de előbb VGA-t kellene vennem.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#962) deicide válasza SzlobiG (#953) üzenetére


deicide
veterán

30Hz-en megy a monitorod, azért kapsz 30fps-t? Mert a vsync kikapcsolásával ugye megszünteted a vizszintes frissitési frekvencia szinkronizálását, de ha 30-ról 40 fölé nő a kikapcsolással, az azt jelenti, hogy 30hz-en megy a monitorod/tv-d és vissza van fogva a VGA, vagy valami nagyon el van rontva.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#963) Silenzio válasza Ragnar_ (#961) üzenetére


Silenzio
addikt

És hol akarsz a menüben AA-t AF-et állítani? :DDD ...

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#964) m0h0senator válasza Eagle16 (#960) üzenetére


m0h0senator
őstag

Bizony ez tényleg különös csak le ne bukjunk.. :D :D

An odyssey through the realm of consciousness.

(#965) Ragnar_ válasza Silenzio (#963) üzenetére


Ragnar_
addikt

Azt nem mondtam , hogy lehet is , csak azt , hogy úgy lenne az igazi. Szerintem a teljesben azért lehet majd AA-et , meg AF-et állítani. :)

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#966) Eagle16 válasza Ragnar_ (#965) üzenetére


Eagle16
addikt

Annyira nem hiányzik ennek a játéknak az AA meg az AF...így is elég szép :)
A teljes is ugyanilyen lesz szerintem.Sokat már nem változtathatnak rajta 1 nap alatt :D

Ez konfig fájlból van: LevelOfAnisotropy=4
Szóval már alapból tesz rá AF-et.

[Szerkesztve]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#967) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Feltettem a Demo-t,ATi VGA van a gépemben (SM 2.0),viszont van 1 olyan probléma a játékkal,hogy a grafika még a rettenetesnél is rosszabb...a víz fekete,fekete kockák szállnak a képernyőn,meg ahogy forgatom a kamerát a kép el-el tűnik,pedig feltettem az ATi drivert amit külön kiadtak a játékhoz,hogy ne legyen ilyen probléma...valami 5let?

u.i.:Az egér se látszódik,érzékeli,hogy van,viszont maga a kurzor nem látszódik...

[Szerkesztve]

(#968) vazimódó válasza SzlobiG (#953) üzenetére


vazimódó
senior tag

Hát benéztem én is rendesen. :DDD :R Mondom ok,mehet minden max,csak felül a windowed mód-ot kapcsoltam ki és el is kerülte a figyelmemet a V-Sync,pedig alap hogy ezt kikapcsolom játékoknál.

"Mar elegem van a sok belpolitikabol,szoval itt van ez hiszen en se vagyok fabol"

(#969) vazimódó válasza Darth_Revan (#967) üzenetére


vazimódó
senior tag

[link]
Ezt próbátad?

"Mar elegem van a sok belpolitikabol,szoval itt van ez hiszen en se vagyok fabol"

(#970) b.zoli34 válasza vazimódó (#969) üzenetére


b.zoli34
csendes tag

én már próbáltam xp-n, vistán semmi változás :(((

ide nem írok semmit

(#971) Ragnar_ válasza Eagle16 (#966) üzenetére


Ragnar_
addikt

Jó a grafikája így is, de kb. 19''-os monitoron már kell a 2xAA 1280*1024-es felbontásnál . Ha máshogy nem , akkor driverből talán be lehet majd kapcsolni vhogy.



[Szerkesztve]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#972) Darth_Revan válasza vazimódó (#969) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Igen,azt próbáltam.
Nem csúcs VGA,de azért ilyennek nem kéne lennie...nem értem miért nem tudnak kiadni normális drivert,ami nem csak a 70-100e Ft-os kártyákhoz jó...


[Szerkesztve]

(#973) snecy válasza Darth_Revan (#972) üzenetére


snecy
senior tag

Tulajdonképp az összes kipróbált driverrel szarakszik nálad a game?

[Szerkesztve]

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#974) Buldozer99 válasza Eagle16 (#960) üzenetére


Buldozer99
senior tag

Nekem csak holnapig! :D

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#975) SzlobiG válasza deicide (#962) üzenetére


SzlobiG
félisten

A monitor nem 30Hz megy hanem 60Hz, de ma raktam fel az új drivert és HDMI kábellel rávan kötve a TV-re is és alapból klónozza a képet lehet ez kavart be neki, de más játékba meg jó volt szal nemhiszem, hogy ez volt a hiba a V-sync miatt, de mind1 kivan kapcsolva azt kész.:D

(#976) SzlobiG válasza Darth_Revan (#967) üzenetére


SzlobiG
félisten

Úgylátszik, hogy csak az ATI gondolta úgy, hogy fog normálisan menni SM2.0-ás kártyán a gém.:D

U3 engine elvileg már nem támogatja SM2.0-s kártyákat Vegas se, meg Splinter Cell DA. se ment már azokkal.:U

(#977) aginor válasza Ragnar_ (#971) üzenetére


aginor
addikt

#966-ban ott a válasz..

De majd programozó haverommal (aki nem mellesleg ut buzi) kivesézzük az ini fájlokat, anno ut tournament-ben is csodákra volt képes.. :DDD

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#978) Ragnar_ válasza Darth_Revan (#972) üzenetére


Ragnar_
addikt

Próbáld meg a high detail shadereket kikapcsolni , vagy mid. low. beállításokon.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#979) Drizzt válasza aginor (#977) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Inkább az lennee jó, ha valami olyat találnánk, mint a Fearben a soft shadows, amiből ugyan nem látszik semmi, kikapcsolva meg duplázza az fps-t. :)

I am having fun staying poor.

(#980) Darth_Revan válasza Ragnar_ (#978) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Snecy: más driverrel nem is próbáltam,mivel ''elvileg'' ezt a drivert ajánlják erősen hozzá,ezért a játék telepítése előtt már felraktam ezt. (Ami az előzővel szemben WHQL nem támogatott)

SzlobiG: hát,van benne valami,én se számítottam tökéletes grafikára,de ilyenre azért végképp nem...ráadásul az Nvidia vezető szerepe melett túl nagy luxus lenne nekik ekkora füllentés...
update:Hivatalos fórumon utánna néztem,a hivatalos hotfix ''patch'' totál nem csinál semmit,93MB-nyi felesleges dolog,totál nem csinálja azt amiért alapból kiadták,szal szép volt ATi...(X800-as tulajoknak is ugyanez a bajuk,pedig az X800 azért picitt jobb,mint a VGA amin én próbáltam).Magyarul ATi most megcsinálta a 2k-nak,hogy régebbi VGA melett is elinduljon a játék,csak ''elfelejtették'' optimizálni Shader Modell 2.0-ra,így a 3.0 miatt nem látni a játékból semmit...kicsit érdekes ''hivatalos'' megoldás...
Jah és a Splinter Cell legalább kilépett windowsos hibaüzenettel a pálya betöltése közben,ezzel is mutatva,hogy gond van :DDD

Ragnar_ : megpróbáltam,mindent low-ra állítottam,és mindent off-ra...(kb 30perc volt mire a ''láthatatlan'' egér kurzorral sikerült)

[Szerkesztve]

(#981) ChromeX


ChromeX
addikt

hello na végre fölraktam a demot és el is indult végigmentem a vizen le a lifthez be raptureba és annal a loadingnál kilép hogy bioshock.exe hibát észlelt ezért leáll, miért csinállja ezt, elötte 1200*800 on símán futott a vizesrésznél, tök szép volt :(

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#982) aginor válasza Darth_Revan (#980) üzenetére


aginor
addikt

Volt itt valaki korábban, neki valami integrált ati vga-ja volt, és nála megoldott a patch a problémát, ami szerinted ''totál nem csinál semmit,93MB-nyi felesleges dolog''. ;)

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#983) feka007 válasza Zerocool21 (#957) üzenetére


feka007
nagyúr

Szerintem nem csak te. ;]

(#984) feka007 válasza Zerocool21 (#957) üzenetére


feka007
nagyúr

Sry, kétszer ment el, mert akadozott a net :U

[Szerkesztve]

(#985) SzlobiG válasza Darth_Revan (#980) üzenetére


SzlobiG
félisten

Én nekem egy olyan sejtésem van, hogy ez a SM2.0-ás gond csak elfedés arról a hibáról amit a HD2900XT produkált DX10 alatt mert nagyon csúnya volt némleyik textúra a fegyver meg az emberek nem is látszottak szürkék voltak.:D Arról nem is beszélve, hogy picit gyorsult is a játék. Ez olyan mint amikor a DX10-es Lost Planettel textúra gondok voltak kiadkák a hotfixet és megoldódott, de mostmár minden játékhoz ATI-nak összekell dobnia gyorsan egy drivert vagy mi? Kezd elszaródni az ATI.:(

Szal ez a driver nem SM2.0 hotfix régebbi kártyákhoz hanem HD2900XT DX10 Bioshock patch, csak gondolom nemakarták már azt eljátszani mint Lost Planetnél.:D

[Szerkesztve]

(#986) Buldozer99


Buldozer99
senior tag

BioShock Collectors Edition German DVDCLONE-MAX.iso
BioShock PROPER SFCloneDVD-iTWINS

Fake már van! :DDD

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#987) vazimódó válasza ChromeX (#981) üzenetére


vazimódó
senior tag

Nincs túlhúzva a géped? Értem ezalatt hogy esetleg nem stabil az adott órajelen.

"Mar elegem van a sok belpolitikabol,szoval itt van ez hiszen en se vagyok fabol"

(#988) Ragnar_ válasza Darth_Revan (#980) üzenetére


Ragnar_
addikt

:) Akkor tényleg a SM2.0 a gond.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#989) Darth_Revan válasza aginor (#982) üzenetére


Darth_Revan
veterán

én ATi kártyám is integrált :)
ettől csak még érdekesebb lett a dolog...valakinek működik,valakinek meg nem?
Patch notes: Users may experience stuttering with Preload, Missing/black surfaces and/or display corruption.
Nekem is ugyanez a hiba van,de akkor miért nem javította ki? :F És másnak miért javítja ki? Mindjárt megnézem régebbi driverekkel mit produkál...

u.i.: Nem csak nekem nem csinált semmit,hivatalos fórumon is jelezte más is,hogy gebasz van...

(#990) aginor válasza Darth_Revan (#989) üzenetére


aginor
addikt

Hát, úgy látom tényleg bonyolódik a dolog.. :F

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#991) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Leszedtem a demot, de csak a menüje jön be full elcsúszva... (legújabb beta driver van fenn :F) szvsz a dpi-t kéne visszavennem. Másnak is csinálta ezt? :U

All Black...

(#992) ChromeX válasza vazimódó (#987) üzenetére


ChromeX
addikt

nincs túlhúzva, az új nvidia driver esetleg megoldaná :F

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#993) aginor válasza aginor (#990) üzenetére


aginor
addikt

Visszaolvastam, de biz' isten nem találom a hozzászólást amit a tag írt, de mintha rémlene, hogy tegnap éjszaka még jelentette, hogy megoldódott, vagy csak, hogy ki fogja próbálni?! Hol áll a fejem.. :F :B

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#994) csaboo válasza Buldozer99 (#986) üzenetére


csaboo
tag

Ezek fékek tényleg?? Jöhetne már a rendes teljes, bár eszem most a kefét, lévén hogy megdöglött a winchesterem, éshát az asszony 20 gigásán (amit épp használok) már nem igazán van hely :O :( :W

Aki korán kel...az előbb iszik.

(#995) vazimódó válasza ChromeX (#992) üzenetére


vazimódó
senior tag

Egy próbát megér. :R

"Mar elegem van a sok belpolitikabol,szoval itt van ez hiszen en se vagyok fabol"

(#996) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Nah kipróbltam régebbi driverrel is...ugyanaz a grafikai bug,mint korábban. Csak azt nem értem,hogy ha Shader Modell 2.0as VGA kevés neki,akkor 1álltaln miért indul el?

(#997) Buldozer99 válasza csaboo (#994) üzenetére


Buldozer99
senior tag

Aha azok!

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#998) PhilBrick


PhilBrick
őstag

Már csak 10 perc! :C
Chips, sör bekészítve. Szabadnap holnapra kivéve!

(#999) Buldozer99 válasza PhilBrick (#998) üzenetére


Buldozer99
senior tag

:DDD :C

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#1000) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

1GB rammal ki merjem próbálni, vagy várjam meg a párját? 1680x1050-en játszanék, lehetőleg fullon :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.