Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock

Hozzászólások

(#1301) ollie válasza CJ3 (#1299) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Így van. Nekem az alapbeállításu high grafikán, 1280-ban nem szaggatott a Bioshock. Mondjuk AA nélkül, de ne legyünk telhetetlenek. Viszont nagyon állat a hangulata a demónak.

***

(#1302) ollie válasza PhilBrick (#1296) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kb hány óra a játékidő?

***

(#1303) Silenzio


Silenzio
addikt

/Moderálva. - Race/

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#1304) ollie válasza Silenzio (#1303) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Most tényleg csak 3x lehet installálni a játékot? :F

***

(#1305) Silenzio válasza ollie (#1304) üzenetére


Silenzio
addikt

A fórumokon össze lehet olvasni mindent... A probléma úgy néz ki reális. Majd meglátjuk mi lesz belőle.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#1306) Silenzio


Silenzio
addikt

Kipróbáltam a ''patch''-t, az aktivációs menü ugrik be, azon nem tudok átjutni sajnos... Úgy tűnik nem működik... A torrentet azóta törölték...

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#1307) Memphis79


Memphis79
aktív tag

Órák,napok kérdése és tuti menni fog mindenkinek :DD

Origin:Memphis79HUN

(#1308) PhilBrick válasza ollie (#1302) üzenetére


PhilBrick
őstag

15-20 óra volt egy-egy menet. Másodjára még találtam benne új részeket, szóval bejártam a pályákat. de nem keresgéltem végig minden zugot. Vissza lehet menni a már felfedezett részekre is, ahol mindig cirkál néhány enemy, szóval akár nagyon hosszú ideig is tápolhatod magad benne.
Olvastam, hogy valaki 6 óra alatt lenyomta, na neki nem is nagyon volt fogalma a történetről és a lehetőségekről.

(#1309) Ragnar_ válasza snecy (#1270) üzenetére


Ragnar_
addikt

:C

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#1310) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Na emberek, ha még egy szó is esik itt törésekről, crackekről, akkor csúnya világ fog következni!! :(((

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1311) Tzeentch


Tzeentch
csendes tag

Hehe úgylátom a házigazda hogy úgy mondjam csak eredeti játékokkal játszott idáig tele van pénzzel az fix :D :DDD

Asleep on the Frontlines!!!!

(#1312) Racecam válasza Tzeentch (#1311) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Okoska, írtam én valahol, hogy ki, mivel játsszon? :F
Úgy látom nem olvasol alapelveket. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1313) acura


acura
tag

Engem így is nagyon meglepett ez a topic. Ez a fórum sosem arrol volt híres, hogy a játék töréseket csak úgy meg lehetne beszélni, régen már a torrent hozzászolásért is bünti járt(képletesen). Úgytünik már más idők járnak..... :(
Egyébként szerintem meg kár a warez változatokról szót is ejteni, mert amint feltörik, úgyis minden más oldalon lehet majd rolla informálódni, de fölleg a mellékelt nfo-ban.
Légyszi mindenki: Ezt a fórumot hagyjuk már ''jog-tisztán''.
Nemmintha én mindent meg tudnék venni eredetiben, de ide akkor sem írnám le, hogy:
basszus még mindig nem tudtam crackelni ezt a sz**t, ráadásul tök lassan jön le a kalózmásolatok.hu-ról.
köszi


ui.: a demo nekem is nagyon tetszett!

[Szerkesztve]

(#1314) Csabahun válasza acura (#1313) üzenetére


Csabahun
senior tag

Van benne valami amit mondasz!!
Aki meg letölti az ugyis megtalálja,hogy honnan lehet,sok oldal van erre a célra fenttartva!!
Én is észrevettem,hogy kicsit sok a Warez-olás,mostanában!

(#1315) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Már várom ki fogja az első LOGOUT cikket Írni a gaméről . . . :DDD
Biztos lesz egy pár... mint ahogy a stalkerről is volt... :DD


on: remélhetőleg született egy undying szintű horrorjáték, amiben végre fél is az ember kicsit...

[Szerkesztve]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#1316) snecy válasza Ferdzsoo (#1315) üzenetére


snecy
senior tag

Rossz helyen keresgélsz, ez messze van az Undying hangulatától :)
Másrészről nem is horrorjáték.

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#1317) Silenzio válasza acura (#1313) üzenetére


Silenzio
addikt

Na ja, nem itt a helye a warezolásnak, de, mint már mondottam, ''kicsit'' sok gond van a játék védelmével, és nem a szó hagyományos értelmében... Mind1, az alapelvek alapelvek, a szabály az szabály, ehhez tartani kell magunkat. A törésekről eztán csitt! :))

...
Már az Undying nem horrorjáték? Vagy a Bioshock? Hát nem tudom honnan veszed bármelyiket, mellesleg én simán beparáztam rajta, ami az Undyingra már nem igaz... Az nem gyakorol ilyen pszichikai hatást, rám tuti nem, legalábbis... Meg aztán el is járt felette az idő... Harmadszor: nem túl egyedi, már a stílusát, és nem a játékmenetét tekintve... Barker kolléga regényei sokkal színesebbek mint ez a játék, amely egyértelműen a nyugati kultúrkör horror archetípusain lovagol erős Lovecraft ízzel nyakonöntve.

[Szerkesztve]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#1318) arpi6k válasza Silenzio (#1317) üzenetére


arpi6k
addikt

Az Undying a maga idejében elképesztően jó játék volt. Egyik kedvencem volt sokáig. Nagyon tudtam rajta parázni...

Intel & ATI

(#1319) Apophis


Apophis
őstag

Három játék volt életemben, ami valóban meg tudott ijeszteni: Alone in the Dark első része, AVSP2 marine campaign és az Undying. Persze mindhárom scriptelt és csak elsőre váltja ki a hatást, de az újabb játékok fel sem érnek hozzájuk.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#1320) Silenzio válasza Apophis (#1319) üzenetére


Silenzio
addikt

Alone 1, hát igen... A kedvencem a mai napig. A Doom 3, bár sok tekintetben nem az igazi, szintén megugrasztott néhányszor. Állati jó hangulata van, főként az elején. A Silent Hill beteges világa is rátelepszik a játékosra, nem egyszer megborzongtam amikor egy-egy betegesebb jelenettel szembesültem. De lehetne sorolni: Suffering, F.E.A.R., sőt, a Gothic-ban is paráztam mikor a játék eleje felé, mikor még gyenge voltam, kint ragadtam az erdőben éjszakára. Az életveszély volt :D...
AvP2 is eléggé kemény volt, jól hozta a filmek paráját, már amennyire tőle telt. Az Undying meg az -akkori szemmel nézve- remek parajelenetek és effektek, nomeg a nehézsége miatt (is) ütött. De sztem a Bioshock is felzárkózik. Az őrült csókák szövegei, meg az apró utalások már a demóban is elképesztőek...

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#1321) dante3


dante3
addikt

Gyerekek, kijött a játék teljes verziója! :)) :Y

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#1322) Chalez


Chalez
őstag

Moderálva - Loretto

(#1323) -Nemtom-


-Nemtom-
senior tag

nuked...

(#1324) Zerocool21


Zerocool21
csendes tag

Moderálva - Loretto

(#1326) snecy válasza Zerocool21 (#1324) üzenetére


snecy
senior tag

One Shit Wonder, ahogy már korábban ellőtték.

Mondjuk ettől függetlenül nem értem miért téma ez még itt mindig, RaceCam már egyszer szólt ezért.

[Szerkesztve]

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#1327) Csabahun


Csabahun
senior tag

Skacok,nemrég mondta a HÁZIGAZDA,hogy még1x Warezoltok nagy baj lesz!
De mivel nem ismerem a srácot ,és nemtudom,hogy komolyan mondta-e ,szerintem fejezzétek be,és csak privátban beszéljetek erről!!
Én sem szeretném ha PL:Őstagból újjonc lennék,mert kivágtak a fórumról!!

(#1328) csapos2 válasza Csabahun (#1327) üzenetére


csapos2
addikt

Komolyan gondolta. Remélem kivágja a kis hernyókat.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#1329) Loretto


Loretto
veterán

Nem tudom felfogni, mit kell még ideírnunk, hogy a megfelelő mederben haladjon a topic.
Büntik kiosztva.


Hétfőig a topic zárolva.

Soirée...

(#1330) Loretto


Loretto
veterán

A téma megnyitva, remélem nem kell röptetnünk senkit.

Soirée...

(#1331) arpi6k


arpi6k
addikt

Ha valki látná üzletben a játékot az szóljon. (576, Cdgalaxis)

Intel & ATI

(#1332) ollie


ollie
MODERÁTOR

Igaz, hogy a The Inquirer, de azért igazuk van: [link]

***

(#1333) ent


ent
őstag

Volt szerencsém a hétvégén xboxon megsasollni a sokak által csodának hitt játékot. Nem estem hanyat... Régebben linkelve volt a gamekapocsról egy összehasonlítós videjó: csak egyet mondok, nem hiába pc a játékok istengyára.

PCn gyönyörű lett, xboxhoz képest.

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#1334) Johnny Cage válasza ollie (#1332) üzenetére


Johnny Cage
addikt

A cikk felháborodott hangnemének sajnos alapja van. És tovább szítja a tüzet a 2K rezignáltsága, ahogyan a vásárlóinak panaszait kezeli.

(#1335) SzlobiG válasza ent (#1333) üzenetére


SzlobiG
félisten

''csak egyet mondok, nem hiába pc a játékok istengyára''

Hát ez már közel se igaz. Konzolra sokkal könnyebb megírni a játékokat mert ott adott a hardver nem kell mindenféle optimalizációt végig csinálniuk és ezáltal nincsneke se akadás, se más grafikai problémák. Ezért is jönnek előbb konzolra az új játékok. Amúgy közel se mind1, hogy milyen TV-n láttad a játékot meg milyen HD szabványba.:)

[Szerkesztve]

(#1336) ent válasza SzlobiG (#1335) üzenetére


ent
őstag

Ez az első amit láttam xbox nextgenen, és hát első benyomás. Ezek szeirnt többet foglalkoztak a PC s verzsönnel, sokkal.

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#1337) keIdor


keIdor
titán

Srácok használjátok a Steam-et!:) Semmi gond nincs vele, ott nincs SecuROM, se ''2x lehet csak installálni'' probléma se semmi. Csak annyi a ''hátránya'', hogy kártyával kell fizetni és nem KP-vel... :R

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1338) SzlobiG válasza keIdor (#1337) üzenetére


SzlobiG
félisten

De van ott is secuROM és 5X lehet aktiválni.

Steam: Contains SecuROM copy control software. Installations limited to five PCs per license.

(#1339) frame>24 válasza SzlobiG (#1338) üzenetére


frame>24
addikt

Ettől azért nagyon elborul az agyam: LIMITÁLT install...
De, persze nyugalom, ez még mindig nem minden:
olyan is van, h egy game installálása után, ha megváltozik a gép-konfiguráció (én spec. vettem még 1GB RAM-ot a gépembe): akkor progi úgy érzékeli, h tök új gép ''lett alá téve'', ''need to activate again'' (pl. TWO WORLDS c. game)
MENJENEK ezek a... messze túllövés a célon

amúgy igen, ollie által linkelt cikk engem is felháborított (erről ugyanis még nem hallottam)

[Szerkesztve]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#1340) keIdor válasza SzlobiG (#1338) üzenetére


keIdor
titán

[link]

Tudtommal ez megoldja ezt a problémát, de ha nem, akkor mire oda jutok már szerintem lesz rá megoldás. ;)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1341) SzlobiG válasza keIdor (#1340) üzenetére


SzlobiG
félisten

Akkor nem lenne ott a Notéba, amit az előbb írtam le, ettől független a SecuROM működik és figyel.:) Én inkább kihagyom ezt a vásárlást.:)

(#1342) b.zoli34


b.zoli34
csendes tag

[link] itt az sm2.0 kártyás működésröl van szó , van pár kép is ,hogy elindult x800 , x600-al ,aki eltudja
olvasni pontosan miröl van szó (én nem tudom ,csak kis részét) irja már le hol tartanak

ide nem írok semmit

(#1343) Drizzt válasza keIdor (#1337) üzenetére


Drizzt
nagyúr

A kártyás fizetés szerintem egyértelműen előny, nameg az is, hogy nem kell kilépni az utcára se. :D Sajnos azonban most nincs erre pénzem. :(

I am having fun staying poor.

(#1344) SzlobiG válasza Drizzt (#1343) üzenetére


SzlobiG
félisten

Dobozos verzióért se kell sehova menni, megrendeled és hozza a póstás.:D
Én meg csak olyan gémet veszek meg amivel tolom neten ami a cod2.:)

(#1345) Silenzio


Silenzio
addikt

Ha a cikkben felsorolt vádaskodások hosszú távon is igazak maradnak és tovább bosszantják a játékosokat, azt javaslom, még véletlenül se vegye meg senki ezt a játékot. Siránkozással az üzleti életben nem sokra mész, petíciókkal talán kicsit eredményesebb a dolog, de az igazi nagyágyú a fogyasztó kezében a bojkott: hogy megmutatja nem teljesen hülye, és hogy olvasni tud a sorok között. Hogy hogy játszik vele -ha tud- tök magánügy, de ha ezt most beszopjuk, és igazi sikerszéria lesz a játékból, a kiadók körében majd elterjed a szokás hogy szarjanak a jogainkra, és limitálják a lehetőségeinket. Ez a játék egy adás-vételi szerződés, ami sajnos főként nekik kedvez... Nem szeretném ha ez többször előfordulna. A Half-Life 2 megoldása bőven emészthető volt. Ez már nem az.

P.S.: Ezek mellett eltörpül a SM 3.0-s probléma. Lehet hogy páran berágnak erre; igaz, aláírtam a petíciót hogy legyen 2.0-n is, de igazából nevetséges a dolog. A hardverigények emelkedésének nem lehet gátat szabni. Amikor 25k-ért vehetsz egy kártyát amin a játék tökéletesen fut, kár emiatt hőbölögni... A SC Double Agent se indult el SM 2.0-n. Nem indult a TDU sem, ha jól tudom, a Spiderman 3 és a Colin McRae Dirt meg se nyikkantak szintén. Ezt el kell fogadni, mese nincs.

[Szerkesztve]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#1346) arpi6k válasza SzlobiG (#1344) üzenetére


arpi6k
addikt

És hol tudom megrendelni a dobozos verziót?

Intel & ATI

(#1347) Dotn válasza SzlobiG (#1338) üzenetére


Dotn
aktív tag

Na szep monthatom. En eddig haromrol tudtam de ugy latszik egy kicsit megsajnaltak minket es megemltek 5-re. Ha elerem az 5-szori telepitest,utana dobhatom ki?
Most akkor,hogy?

(#1348) Szipi válasza Dotn (#1347) üzenetére


Szipi
aktív tag

Üdv.

A csapból is ez folyik, de azért leírom.

2 gépre telepítheted fel, a 3.-nál már nem engedi aktiválni :( csak ha a másik 2 gép közül valamelyikről uninstallálod előtte. Azt azért hozzá kell tenni hogy sokan panaszkodtak, hogy hiába uninstallálták akkor sem engedte aktiválni a 3. gépen. :(((

Szerk.: Ja igen állítólag 5-re emelték, de szerintem még így is szemét dolog. :(((

[Szerkesztve]

(#1349) ollie válasza Silenzio (#1345) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát én tuti nem veszem meg addig, amíg nem lesz megnyugtató megoldása ennek a limitált installnak. És nincs szándékomban warezolni sem, szóval inkább nem játszok vele. :(

***

(#1350) Silenzio válasza Dotn (#1347) üzenetére


Silenzio
addikt

2 a dobozos verzió. Nem 3, 2 azaz kettő. És ez így is maradt. Az 5x-i telepítés a steam-változatra vonatkozik. A kiadó válasza, hogy háááát, ööööö, izéééé, mondhatom, mindenkit megnyugtatott. Az ''uninstalláld normálisan''-féle acme ''how to'' guide pedig tényleg annyira szívmelengető...

Nos, én 15 éve foglalkozom számítógépekkel, és teljesen autodidakta módon állam hozzá a dologhoz. Nem hiszek a tanfolyamokban. Ezért jó pár rendszert elcsesztem hogy rájöjjek bizonyos dolgokra. Tehát nem vagyok különösebben béna, sem kezdő. A Plug and Play és a multi tasking ''pistike is megértse'' c. konzumidiótáknak -illetve populáris programokat is használni kívánóknak- való operációs rendszerekben, értsd: Microsoft Windows, az uninstall állati egyszerű, viszont semmi sem biztos. Nekem a programok 10%-át SOSEM sikerült uninstallálnom, maradt a törlés, rosszabb esetben a registry kényszeredett takarítgatása. Hogy ne csináljak popsit a számból, elárulom, ezt azért mondom, mert állítólag a Bioshock is a labilis uninstallálási procedúrák szoftverei közé tartozik, ezért nem megy az újbóli install.

The Inquirer: az alább a kolléga által belinkelt renegát lapot illik olvasgatni, ha valaki beszéli a nyelvet, mert -bár nem mindennel kell egyet érteni- gyakran érdekes állásponton nyilatkoznak meg. Például a Bioshock kapcsán úgy vélik, ékes bizonyítéka ez a PC-t kinyírni szándékozó törekvéseknek. A Bioshock gépigénye mondjuk szerintük magas, szerintem inkább fura, bugos a rendszer. A demó tökéletesen futott, majd másodszorra játszva néhol durván szaggatott, noha nem voltak futó programok a háttérben -egyik alkalommal sem. Ám az tény, hogy a Microsoft üzletpolitikája, miszerint fasiszta módon diszkriminálják a PC-felhasználók többségét a DX10 exkluzivvá tételével, legalábbis NEM FAIR. Emellett a Bioshock DX10 alatt nem számottevően szebb, de legalább kompatibilitási, rendszer-instabilitási és védelmi problémák tömkelegével küzd meg a vásárló API-tól függetlenül, fogyasztói jogai korlátozása mellett, természetesen. X-Boxon mi van? PLUG and PLAY. A Microsoft már a spájzban van.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.