Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4044) Bryan65


Bryan65
tag

Sziasztok!
Kérdésem a következő lenne, van egy Gigabyte Aurus B450 pro rev 1.0 lapom amin a F5-ös Bios verzió futót már az F50-nél tartanak gondoltam frissítem erre a verzióra,amit ír az alaplap oldalán hogy sorba kell felrakni különböző verzió számmal F30 arra épül az F32 erre lehet csak az F40-et és utána a végső F50.Persze közte rengeteg verzió van de azokat nem kell felrakni,gondoltam ennek nem állok neki levittem a gépemet egy számítástechnikai szaküzletbe ahol elkezdték a műveletet ott hagytam a gépem majd mikor visszaértem az F50-et rakta az alaplap kb 80%-nál tartót megvártam haza vittem és az alap Bios F5 volt rajta.Másnap ismét ugyan így történt szépen felrakta a szerelő mindet megvártam míg az F50 felmegy hazavittem és most az F32-es van fent.Mi lehet az oka hogy hibát soha nem írt ki szépen végig csinálta mind a 4-et és nem tartotta meg csak 2 verzióval lépet feljebb nincs baj a gép működéssel csak tanácstalanul állok,nekem egy kis anomália de van akinek egyértelmű szeretném ha megosztaná velem köszönöm.
Üdv. :F

You'll never walk alone

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.