Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#851) Azie válasza Mr.Csizmás (#849) üzenetére


Azie
őstag

nem mindenhol

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#852) Azie válasza vince (#850) üzenetére


Azie
őstag

jah tényleg, minden ilyen helyen van olyan, mint pécsen a király utca. :P nem kell félni a kis üzletektől. amúgy még ahol van, ott aranypók is jó szokott lenni.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#853) jansky1 válasza Timyyy (#846) üzenetére


jansky1
senior tag

Öltönyöm több van Balance-ből meg Zarából, szeretem őket, nem voltak drágák. Zarában tuti találsz magadnak is ruhát.

[ Szerkesztve ]

(#854) Watcher45 válasza Timyyy (#846) üzenetére


Watcher45
tag

Győrben a fentebb említett üzleteket megtalálod, de pl. a Lachmann szabóság [link], olyan tradicionális mint a Bergmann cukrászfamília. Az Árkádban és a Jedlik utcában lévő üzletekben eléggé magas az ár. A Kovács Pál utcai [link] Lachmann testvér üzletében megfizethetőbbek voltak az öltönyök, de ott nem jártam már régen, így nem tudom most milyen az árszínvonal. A Révai utcában egy lepukkant vasúti épületben van a Viktória [link] ahol talán olcsóbb árfekvésben is kapható alkalmi öltözet

[ Szerkesztve ]

(#855) Digitalpimp


Digitalpimp
senior tag

Sziasztok! Jött egy ilyen Li-Ning pólóm [link] 4XL-es, de rám sajnos nagyon passzentos. :( Az anyaga, összerakás nagyon jó minőségű. 10USD volt, akinek esetleg bejön írjon privit, képeket, méretet küldök. Árában adom (kb. 2.700.-HUF), személyesen Miskolcon.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#856) Timyyy


Timyyy
őstag

Köszönöm a sok tippet, felírtam szépen mindet, hétvégén nekiindulunk. :DDD :U

(#857) petipetya válasza Mr.Csizmás (#840) üzenetére


petipetya
nagyúr

A kék elég Star Treke-s.

"nincs rá lezsóidő"

(#858) Beni97 válasza tomazin (#845) üzenetére


Beni97
őstag

Arről az oldalról, rendeléstől számítva mennyi idő volt mire házhoz ért a ruha?

[ Szerkesztve ]

(#859) Azie válasza Beni97 (#858) üzenetére


Azie
őstag

fórumkeresőfunkció, amúgy 1-3 hét, elég nagy a szórás, helyi posta balfaszsága is jelentős faktorral bír.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#860) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
Topikgazda

mango 75% akció megint, EXTRA kóddal -15% a már akciós cuccokra is.

mondjuk checkoutnál írja kisebb betűkkel a kupon mező fölött... :D

szerk.: ami jó vétel: piros/kék hátizsák 2e, zoknik, alsók 796 ft, pólók 1596 ft

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#861) st6969


st6969
őstag

Azt nem mondom, hogy extra sürgős, de eszembe jutott :DD
Brutál meleg téli kabátot hol érdemes keresni? Sajnos az átlagnál jóval fázósabb vagyok. 50k-nál nem szívesen költenék rá többet. Slim fazon jó lenne.
~10 éve vettem a Premier outletben egy Columbia kabátot 50-ről volt 21-re leárazva (árcédula szerint). Megfagyok benne, igaz lehetne egy számmal kisebb.

(#862) m4rk.89 válasza st6969 (#861) üzenetére


m4rk.89
aktív tag

wellensteyn?

(#863) st6969 válasza m4rk.89 (#862) üzenetére


st6969
őstag

Tetszetős a kínálat, köszi :K
Mondjuk árakat nem látni.

(#864) Herczi válasza st6969 (#863) üzenetére


Herczi
senior tag

Német amazonról van Petrus dzsekim. Wellensteyn márkája, imádom, - 10ig póló elég alá. Én akciosan vettem 90 euróért. Petrus Emerald talán. Egyetlen bánatom, hogy M-es is elég lett volna sztem, mert nem kell aláöltöznöm.

(#865) m4rk.89 válasza st6969 (#863) üzenetére


m4rk.89
aktív tag

Én úgy csináltam, hogy összegyűjtöttem a kabátokat amik tetszenek, majd utána beraktam Google-ba: például wellensteyn Acapulco és akkor első találatnál kidobja az árat

(#866) st6969 válasza Herczi (#864) üzenetére


st6969
őstag

Na, akkor ez kell nekem! :K
Ha bárki másnak egyéb tippje is van, nagyon szívesen veszem (akár privátban is, bár talán mást is érdekel). Az sose baj, ha több bevált márkából is lehet választani :R

(#865) m4rk.89
Köszi, simán lehet, hogy csak figyelmetlen voltam :B

[ Szerkesztve ]

(#867) Azie válasza st6969 (#866) üzenetére


Azie
őstag

én valami istentudja milyen noname, még a RÉGI skála metróban (igen, azóta remek kabát) vásárolt szövetkabátot hordok zakóhoz, pólóhoz meg northface 2 rétegűt, ami igazából csak egy polárpulcsi meg egy szélkabát.

btw. upto -50% kifutókra a northface-en, persze a balkán nincs a választható országok között.

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#868) eddieke666


eddieke666
tag

st6969

Helikon-Tex level 7 kabátot ajánlom.Mikor voltak a hidegek télen,végig egy pólóban jártam benne.

[ Szerkesztve ]

(#869) atee_13 válasza st6969 (#861) üzenetére


atee_13
őstag

SD-n próbálj nézni leakciózott HH -t. Én nemrég úgy vettem 40 volt idehaza legolcsóbb 110 ért láttam. Én is fázós vagyok, de nem volt feltűnő problémám a hideggel. Érdemes előtte megnézni, hogy milyen technológiák vannak a kabáthoz, mert sokszor csak amolyan héj kabátok amik kb esőkabát és annyi, szerintem a Columbiádnál is ez lehet a probléma ott az OMI tec/heat a jó ha jól emlékszem. Egy sapkát sikerült szereznem tőlük termo belsős állati jó.

(#870) atee_13 válasza atee_13 (#869) üzenetére


atee_13
őstag

Ezzel ha jó valamelyik méret megpróbálkozhatsz szerintem. Nekem is ilyen van.

Nem a legfrissebb modell, de jó értékeléseket kapott akkoriban

(#871) powerwade


powerwade
senior tag

Hát köszi annak aki itt ajánlotta a qwerteet, ma muszáj volt újra rendelnem napi ajánlat pólót DW mániákusként + hozzácsaptak egy random pólót beajánlás után :) Ha így folyatatom (ezzel együtt már 7 lesz) karácsonyra vehetek egy új szekrényt, csak a pólóknak :D

Amúgy kapcsolódó vicces "sztori": megkérdeztem a 4 éves lányomat, hogy tetszik -e neki ez a póló ami épp aznap rajtam volt. Az mondta igen, aranyos. Aztán rákérdeztem, hogy tudja-e mi van a képen. Mire ő halál nyugodtan: "egy jókedvű KUKA". Imádom a kölköket :))

[ Szerkesztve ]

(#872) Mr.Csizmás válasza powerwade (#871) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

:C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#873) petipetya válasza desigo (#629) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ezek bőr övek? Kivéve persze az öko elnevezésűt.

"nincs rá lezsóidő"

(#874) Azie válasza powerwade (#871) üzenetére


Azie
őstag

a saját érdekében, kezdjen el gyorsan angolul tanulni - és kávézni! :D

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#875) st6969 válasza atee_13 (#870) üzenetére


st6969
őstag

& mindenkinek

Köszönöm a téli kabátos tippeket :R

(#876) powerwade válasza Azie (#874) üzenetére


powerwade
senior tag

4 évesen nem szeretném egyiket se nyomatni neki, ráér még :)

(#877) powerwade


powerwade
senior tag

Köszi a tippet az akciós GT cipőkre, ma meg is jött, és minden szuper. Kb 2 perc után eldöntöttem, hogy enm ez lesz az utolsó GT cipőm :D

Olyan nehéz 38.5-39 méretű férfi cipőt találni a közelben, mindig is fájó pont volt vásárláskor. "Gyerekosztályon" persze van, de azok nyilván másfajta designnal készülnek mint azt én elképzelném...

Bocsi, lusta vagyok kikeresni ki ajánlotta :)

(#878) Azie válasza powerwade (#876) üzenetére


Azie
őstag

4 évesen hogyhogy már online rendelsz és posztolsz? :D

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#879) Nikaré válasza powerwade (#877) üzenetére


Nikaré
őstag

Hasonló cipőben járunk! :)
Ez a 39 -es méret ma már tényleg problémás.
Nem csodálkozom a sok hormon zavar miatt meg a táplálék láncba bevitt
ilyen jellegű adalékok hatásán. Épp néztem ismerős 12 éves fia 42 -es lábbal :Y tipeg.
Nem írom le a látványt, napi szinten találkozunk e jelenséggel.

(#878) Azie
Nemáááár :D :P

Ja, én a harmadik pár cipőt rendeltem tőlük.

[ Szerkesztve ]

(#880) Azie válasza Nikaré (#879) üzenetére


Azie
őstag

én azzal szívok, hogy volt egy boka-kifordulásom jópár éve, orvosi közbenjárás nélkül gyógyult, azóta a bal lábam fél-1 számmal nagyobb :) 43-45 között próbálok olyan cipőket találni, ami se nem nagy, se nem kicsi egyik lábra sem :D

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#881) Peterhappy válasza Azie (#880) üzenetére


Peterhappy
őstag

Nekem épp a jobb lábam nagyobb fél számmal, szólj ha cipőt vennél rámegyünk az "egyet fizet kettőt kap" akciókra és csereberélünk :DD
Én is 43 és 44 között lavírozok,mikor épp hogy sikerül (milyen lábbal kelek).

Viccet félretéve, ha jól emlékszem, GT-ékről anno írták, hogy készítenek cipőt akár eltérő számozással is. Nem tudom így, hogy ennyire kinőtték magukat, ez még fennáll-e, lehet hogy érdemes lehet utánajárni.

[ Szerkesztve ]

(#882) Azie válasza Peterhappy (#881) üzenetére


Azie
őstag

haha

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#883) Mr.Csizmás válasza powerwade (#877) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

faterom is csatlakozik a klubhoz, 45-ös bő láb, azaz van amiből 46 kell...namármost Lidl, Aldi, stb. elérhető árú nepperek meg 45-ig gyártanak, aztán vagy jó lesz, vagy nem :( :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#884) mrrr74


mrrr74
aktív tag

Fashion Days-nél ma kezdődik a "karácsony júliusban" fantázianevű akció, érdekes lehet.

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#885) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
Topikgazda

napi észrevétel: a mangonak két webshopja van, egy sima mango.com és mangooutlet.com :Y

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#886) bessenczy


bessenczy
újonc

Trendmakeren mindenre extra 20 % van kuponnal (JulyFinalSale). Ingyenes személyes átvétel Újbudán és Székesfehérott.
[link]

Pl. Polaroid napszemüveg vagy esetleg cipőt érdemes lehet nézni. Vagy vannak dolgok, amiket itthon nem árulnak.
Elég béna maga az oldal, de nem kamu, rendeltek is már.
Fashiondaysen extra 10 % van ma-holnap kuponnal bonus10.
Így hirtlen a Birkenstock papucsok tüntek fel. Valaki keresett ilyesmit. Ez a legtrendibb ebben a kategóriában. Az EVA nem is drága, bár gondolom, az strandra van. MandMDirecten is vannak Birkenstockok, Amazonon is stb.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#887) xEon1337 válasza Mr.Csizmás (#885) üzenetére


xEon1337
őstag

Már hány éve.. :DDD

"Less but better" - Dieter Rams

(#888) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
Topikgazda

mango.com jóárasítás

extra kuponnal még lejön vmennyi talán.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#889) powerwade


powerwade
senior tag

Kisméretű férfi vászoncipőt honnan KELL rendelni ami bestbuy és ideér még a nyáron ? :) Esetleg valami hazai cég mint a GT cipő csak nem bőr cipőkre specializálódva?

[ Szerkesztve ]

(#890) Popes válasza powerwade (#889) üzenetére


Popes
őstag

Szétnézhetsz az Office Shoes-ban, most elég jó akciók vannak.

Deus ex machina

(#891) MittuDomain_ válasza powerwade (#889) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Jó hogy mondod a GT-t, kifutó cipők 15e-ért!
mérethiányos
LINK

Szerk:
nagyon erősen mérethiányos :(

[ Szerkesztve ]

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#892) Mr.Csizmás válasza powerwade (#889) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

amazon UK/DE

unokanővéremnek Gabo cipőt rendeltem vmi 40€ körül.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#893) powerwade válasza Mr.Csizmás (#892) üzenetére


powerwade
senior tag

Köszi, átnyálazom ezeket :) Már nem "félek" a méretproblémától... max visszaküldöm.

(#894) Mr.Csizmás válasza powerwade (#893) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

yoox-on is van kuponnal elég olcsón pl. :K vagy MandM-en, méretet állítgasd: [link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#895) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Reserved akciós tételek (és árak) csak a webshopban elérhetőek, vagy a boltokban is jobbára ezek és ennyiért vannak?

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#896) gingerbalm válasza MittuDomain_ (#891) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

már legalább másfél hónapja tart a kifutós akció, szóval nem csoda, hogy erősen mérethiányos, az a csoda, hogy még egyáltalán van és nem fogyott el :D

[ Szerkesztve ]

(#897) powerwade válasza Mr.Csizmás (#894) üzenetére


powerwade
senior tag

oh de kedves, és még a méret filter is be van állitva a linkedben :) Lesz mit böngésszek a nyaralás alattt, köszi!

(#898) madrac válasza Mr.Csizmás (#888) üzenetére


madrac
őstag

Lehet tudni, hogy üzletben is át lehet venni?

(#899) Mr.Csizmás válasza madrac (#898) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

:K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#900) st6969 válasza powerwade (#893) üzenetére


st6969
őstag

"Már nem "félek" a méretproblémától... max visszaküldöm."

GT cipő esetén történ velem, hogy mivel én kifejezetten "félek" a méret problémától, elmentem egyet próbálni. Meg is vettem volna, de hiba volt a bőrön (el is ismerte a boltos hölgy, de másik darab nem volt készleten ebből). Mondom sebaj, méret megvan, majd neten megrendelem. Amikor akciós volt, meg is rendeltem. Hiába a próbált méret, ez mégis szorított, kényelmetlen volt. Persze, "semmi baj", 30 napon belül visszafizetik, indoklás nélkül elállhatok.
Valóban. Csak ez a játék 2500Ft-omba került. (1000Ft a posta ide, 1500Ft a visszaküldés, és így tök mindegy, hogy akciós volt-e) :(((
Soha többet neten cipőt, csakis próba után, boltból. Irigykedve olvasok azokat, akik még a gearbestről is mernek rendelni és még jó is lesz, mindez "fillérekből".

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.