Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#27001) rushty válasza Sungoo (#27000) üzenetére


rushty
senior tag

Roze, lazac a kép alapján.

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#27002) csƵ


csƵ
őstag

Farmerből mi számít jobb minőségnek, ami félév után nem kezd el nyúlni?

(#27003) Lackki válasza csƵ (#27002) üzenetére


Lackki
senior tag

hát ha superskinny farmert hordasz, akkor ne csodálkozz ha nyúlik.

:P

Privátot hamarabb észreveszem

(#27004) csƵ válasza Lackki (#27003) üzenetére


csƵ
őstag

Úgy értettem, hogy a combom hajlatánál a gumi elfárad és rojtos lesz.

(#27005) WayneGace válasza adalbert1 (#26981) üzenetére


WayneGace
őstag

Nekem ugyanolyan méret van AF1-ból és Jordanből is. Én nem érzem, hogy egy teljes méretet lejjebb kellene menni.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#27006) adam1991 válasza csƵ (#27004) üzenetére


adam1991
tag

nekem a mustang bejött, egy éve nyúzom és eddig bírja.

(#27007) Lackki válasza csƵ (#27004) üzenetére


Lackki
senior tag

farmert kell venni, nem streccseset ;) ami gumis, az mind nyúlni fog.

[ Szerkesztve ]

Privátot hamarabb észreveszem

(#27008) la_cc válasza Lackki (#27007) üzenetére


la_cc
addikt

Rendes denim anyagot, igen. Ezek a streccs fiúkás farmerek meg mindig kifognak nyúlni, mert a gumis cuccok ilyenek.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#27009) csƵ válasza la_cc (#27008) üzenetére


csƵ
őstag

Mutassatok már férfi farmert nekem.

(#27010) Lackki válasza csƵ (#27009) üzenetére


Lackki
senior tag

[kép] ha jól értem pont ott nyúlik, ahol a csávókámon.
ha ilyet keresel megint akkor esélytelen tartósat találni.

Nézz egyszerű slim fit nadrágot, ne skinnyt.

Privátot hamarabb észreveszem

(#27011) csƵ válasza Lackki (#27010) üzenetére


csƵ
őstag

Nem ott, hanem elől a zseb alatt.
Ja és ennyire durván skinnyit nem hordok. Slim fit az én farmereim nagy része.

[ Szerkesztve ]

(#27012) MaddeNNNN


MaddeNNNN
őstag

Regebben AY-n vettem leakciozott Hollistereket. Se a szinuk nem fakult sem az anyaguk nem nyult es nagyon kenyelmesek. Mostanaban nem neztem van-e meg.

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#27013) krono. válasza MaddeNNNN (#27012) üzenetére


krono.
tag

Én is vettem, bár nekem ahol a biztonsági öv a vállamon van, meg a hátamnál a csípőm környékén kibolyhosodott 2 is, ami elég nagy csalódás. Nyilván vannak ezek a kis trükkök amivel leszedhető, de többet vártam azért.

[ Szerkesztve ]

(#27014) Mercutio_ válasza MaddeNNNN (#27012) üzenetére


Mercutio_
félisten

Best Secreten jobb áron van sokszor a 3-5-7 db-os csomag.

Srácok most jött hírlevél AY outletről, jól gondolom, hogy a normál AY-hoz hasonlóan felárazott cuccok látszólagos akcióval? :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#27015) Studi válasza Mercutio_ (#27014) üzenetére


Studi
addikt

Mi az, hogy felárazott? Ha múlt héten 60% kedvezmény volt, most meg 50% van, akkor az fel lett árazva, vagy csak kevésbé van leárazva? :F

(#27016) haiduo82 válasza Mercutio_ (#27014) üzenetére


haiduo82
aktív tag

Pont ma néztem gyorsan ott körbe...a látottak alapján tökéletes megfogalmazás

"Együtt vagyunk senkik"

(#27017) margithid


margithid
veterán

Én Bestsecret óta rá se nagyon nézek AY-ra, meg nagyonmásra se.

(#27018) Lauda válasza Lauda (#26971) üzenetére


Lauda
félisten

Ez a nike sztori egyre szebb.

Beszéltem chaten egy ügyintézővel, azt írja, rossz a nyomkövetési szám, pedig jó. Kérték az igazolást a postaköltségről, ami ugye nincs, mert a saját cimkéjükkel adtam fel a csomagot és ingyenes. Feltöltöttem neki a ups igazolást, erre azt írja:

PLEASE NOTE THAT THIS IS THE PROOF OF DELIVERY YOU GOT FROM UPS FOR DELIEVEY.

Hiába írom nekik, hogy csak ez van, erre válasz:

We advise you kindly to reach out the post office to provide you with a valid Proof of postage, then reach us back for further assistance.

Na ilyenkor mizu? :D Amúgy a ups-nél azt mondták, nem ritka, hogy csomagokat keres a nike. :U

(#27019) IntelKiller7 válasza MaddeNNNN (#27012) üzenetére


IntelKiller7
veterán

En is vettem anno 3-as Holi pack-ot. (Sotet szurke, navy blue, feher)
ezerszer huztam mar oket es mint az uj. :)

Neha ezek a kisebb brandek a legjobbak.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#27020) Mercutio_ válasza Studi (#27015) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha máshol a "normál" ára annyi mint itt az akciós, akkor az áthúzott ár nem valós (RRP vagy mifene)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#27021) szpeti40 válasza IntelKiller7 (#27019) üzenetére


szpeti40
addikt

A Hollister tudtommal annyira nem kicsi brand :D

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#27022) Lauda válasza Lauda (#27018) üzenetére


Lauda
félisten

Ez a chat is jó amúgy, hogy a beszélgetés közben már vagy harmadik alkalommal lépett ki és a következőnél kezdődik előről.

Most az utolsó azt írta, hogy még nincs beszkennelve, azért nem látja. :DDD 12-én átvették a csomagot. [kép]

szerk: bestsecret csomagot 7 napja adtam be a postán, ma itt a visszatérítés. Ennyit a nikeról, soha többet semmit tőlük.

[ Szerkesztve ]

(#27023) pohár válasza csƵ (#27011) üzenetére


pohár
félisten

nem is láttam még olyan kikoptatott farmert, ahol elöl, a zsebeknél kopott volna el használat közben :Y

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27024) csƵ válasza pohár (#27023) üzenetére


csƵ
őstag

Senki nem írta, hogy a kikoptatott farmer kikopik.

(#27025) pohár válasza csƵ (#27024) üzenetére


pohár
félisten

ja bocs, kinyúlt zseb alatt... olyat sem láttam igazándiból :F

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27026) MaddeNNNN


MaddeNNNN
őstag

Öhm úgy látom kicsit elsiklottunk :D
Én csƵ #27002-es farmeres posztjára írtam a Hollister gatyákat, szerintem a többiek meg pólókra értették. Legalább is én a 7-es packból erre gondolok, merthogy farmert még nem láttam packban :D

De van pólóm is tőlük, azok is jó minőségűek. :K

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#27027) szpeti40 válasza MaddeNNNN (#27026) üzenetére


szpeti40
addikt

Erre találták fel a válasz gombot ;]

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#27028) Lauda válasza Lauda (#27022) üzenetére


Lauda
félisten

Most jött email, hogy indítják a visszatérítést. Nyilván teljesen véletlenül azután, hogy 2 órát "vertem náluk az asztalt". :DDD

Ups ügyfeles mesélte, napi legalább 30 hívása van nike-s problémákkal, hogy nem érkeznek a pénzek, keresik a csomagokat stb. Illetve rengeteg panaszt hall, hogy nem is olyan méret érkezik/egyáltalán nem is olyan termék. Cipő helyett pólókat, zoknit stb küldenek, eltér méretű cipők stb stb. Elég nagy ott a káosz. Mindenesetre én ezentúl nem rendelek tőlük, inkább megveszem kisebb cégtől, azok nem nézik hülyének az embert és hamar visszapörgetik a visszaküldéseket.

[ Szerkesztve ]

(#27029) MaddeNNNN válasza szpeti40 (#27027) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

igen én bas*tam el. telefonról írtam és nem néztem hogy válaszolok-e vagy csak új hozzászólást írok :(

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#27030) pruf válasza Lauda (#27028) üzenetére


pruf
csendes tag

Ezek hasznos infók! Eddig kb 3x éreztem ingerenciát, hogy rendelek Nike official oldalról, de a fentebbiek fényében elengedem a dolgot. Inkább összevadászom AY-ról vagy BS-ről mint bevállaljak egy ilyen hercehurcát.

Bestsecret inv. privátban kérhető

(#27031) margithid válasza pruf (#27030) üzenetére


margithid
veterán

Nekem mondjuk pont nike.com ami eddig a leggyorsabb volt visszatérítésben.
Ups elvitte, ra két napra már küldte is vissza nike.com
Nekem inkább a nike minőségével van bajom.
Asics nálam sokkal jobban bírja és kényelmesebb is.

(#27032) szpeti40 válasza pruf (#27030) üzenetére


szpeti40
addikt

Én eddig 2x rendeltem nike.com-ról, mindig jó cuccot kaptam és gyorsan.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#27033) haiduo82 válasza pruf (#27030) üzenetére


haiduo82
aktív tag

Nekem is volt több rendelésem és több visszaküldésem is és soha semmi probléma nem volt. És ami az egyik legnagyobb plusz pont a Nike mellett, az egyedülálló visszaküldési politikájuk. Kipróbálás után is mehet vissza pl futócipő (számomra ez verhetetlen, mert pl a Zoom Fly 5 elsőre jónak tűnt, de tizenpár km után mégsem passzolt a lábamra, mert éreztem benne a térdem - ment is vissza).

"Együtt vagyunk senkik"

(#27034) Lauda válasza pruf (#27030) üzenetére


Lauda
félisten

Nem ajánlom őket. Nike termékeket is majd viszonteladóktól fogok vásárolni. A két ups ügyfélszolgálatos elég durva dolgokat említett.

(#27035) Lauda válasza pruf (#27030) üzenetére


Lauda
félisten

Nem ajánlom őket. Nike termékeket is majd viszonteladóktól fogok vásárolni. A két ups ügyfélszolgálatos elég durva dolgokat említett.

Az is érdekes, hogy közel 2 hétig semmi, majd miután 2 órát chateltem és telefonálgattam, 2 óra múlva jött az email. Az egy külön vicc, hogy nincs sem email címük, sem magyar ügyfélszolgálat. A chat gyakran disconnectel, lehet kezdeni előlről az egészet. Kb 5 külön chatelést folytattam. Ja és azt sem tudod kivel chatelsz, nike athlete néven fut az összes.

(#27036) tisn válasza margithid (#27031) üzenetére


tisn
addikt

Jo de nimbus sehol nincs emberi áron.

(#27037) margithid válasza tisn (#27036) üzenetére


margithid
veterán

Én most a kistesójában futok (cumulus), teljesen jó ez is.
Még 24k-ért vettem AYról.

[ Szerkesztve ]

(#27038) tisn válasza margithid (#27037) üzenetére


tisn
addikt

kover vagyok, kell a nimbus (vagy a hoka bondi, de azt most birtam kukazni egyet emberi aron)

(#27039) Studi válasza Lauda (#27035) üzenetére


Studi
addikt

Tudom, régimódi vagyok, de én felhívtam őket, és pár perc alatt megbeszéltem velük, amit akartam.

(#27040) margithid válasza tisn (#27038) üzenetére


margithid
veterán

Azért akkor nike olcsóbb cipoit se ajánlom.
Nekem pega se tűnik jobb csillapításunak mint cumulus.

(#27041) tisn válasza margithid (#27040) üzenetére


tisn
addikt

nikebol vomerot szoktam hasznalni, de nem gyakran, miota kiderult a terdporckopas. es valoszinuleg ujat se veszek mar belole. pega volt, az nem eleg parnazott nekem.

(#27042) alexnagy777


alexnagy777
csendes tag

Bestsecret hogy áll az alsóneműk, zoknik visszaküldésével? Lehet náluk? Kerestem pár percet, de nem találtam semmit. Gondoltam megkérdem gyorsba itt, mielőtt indulok melóba.

(lenne mindkettőből visszaküldeni való, fel se lettek próbálva, csak kibontva, de már ránézésre sem jók, boxerek amerikai méretezésűek, tehát nagyobbak, a zoknik meg túl vékonyak, mindkettő pakk)

(#27043) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Üdv! Ennyiért van ennél jobb ajánlat hasonló kabátból?

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#27044) alexnagy777 válasza alexnagy777 (#27042) üzenetére


alexnagy777
csendes tag

Közben írtam nekik is, az a biztos és meglepően villámgyorsan jött is a válasz:

Dear .....,

thank you for your email.

You can return underwear, as long as it’s in a hygienically impeccable condition and all labels, as well as original packaging, are being returned with it.
You can create a return for your order, by going to ‘Orders & Returns’ in the main menu and selecting ‘Create return’ for the respective order.
You can then see the created return under ‘Orders & Returns’ and when selecting 'Details' you will find the documents for printing.

What is your order number you are mentioning? If there will be any problem with returning items please write us back with number.

If you have any further questions, I am happy to help!

Kind regards,

Zuzanna Ciepla - Customer Service

(#27045) Lauda válasza margithid (#27031) üzenetére


Lauda
félisten

Nekem inkább a nike minőségével van bajom.

Meg tudom érteni. Például ezt a cipőt is azért küldtem vissza, mert tele volt hibával. Pl.: [kép] Ragasztópacák felül, ahol belelépsz stb stb. Ilyen tróger munkát a 15 ezer forintos skechers cipőkön nem láttam soha. Ezek a 130 eurós cipőt simán eladják így. Mondjuk nem nekem, ment is vissza. Amúgy ez már a második példány volt, mert az elsőn is vannak hibák, csak mások és kevésbé feltűnőek, így az maradt, mert szerettem volna egy ilyen cipőt és beleuntam a rendelgetésbe.

-----------------------

A visszautalás ma meg is jelent a számlámon. Azt már sosem tudom meg szerencsére, mi lett volna, ha tegnap nem chatelgetek velük két órát.

[ Szerkesztve ]

(#27046) Lauda válasza Studi (#27039) üzenetére


Lauda
félisten

Én is ezt tettem volna, csak nem tudok angolul telefonon kommunikálni. :)

(#27047) csƵ


csƵ
őstag

BS-en rendeltem egy melegítőt. Csak a felsőt küldték, most megy a return emiatt. Ugye nem fognak velem szarakodni, hogy nem küldtem a nadrágot, amit meg se kaptam?

(#27048) mert_csokis válasza pruf (#27030) üzenetére


mert_csokis
senior tag

Ott is emberek dolgoznak, így előfordulhatnak ilyenek, amibe a fórumtárs is belefutott.
Nagy számok alapján ez egyszerű statisztika.
Elképzelni nem tudjuk, milyen mennyiségű rendelést kell kezelniük.
Én sokat rendeltem már tőlük (tényleg sokat), és egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor kellett beszélnem velük valamilyen probléma miatt.
Ami valószínűleg magától rendeződött volna, csak én sem voltam türelmesebb, vagy nem akartam várni.

adidas UltraBOOST 21 (FY0371) 41 1/3-os méretben eladó

(#27049) Lauda válasza mert_csokis (#27048) üzenetére


Lauda
félisten

A ups részt olvastad? :) Ez nem egyedi probléma, egész egyszerűen szarnak az egészbe.

[ Szerkesztve ]

(#27050) Mercutio_ válasza Lauda (#27049) üzenetére


Mercutio_
félisten

Random UPS-arc mennyire hiteles forrás? :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.