Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#601) Peterhappy válasza Kos 7 (#600) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ez az én hibám és elnézést kérek, én vittem el a válaszadást alacsonyabb árkategória irányába (magamból kiindulva) :U

(#602) Mercutio_ válasza Kos 7 (#600) üzenetére


Mercutio_
félisten

Szerintem a többség tudja, hogy ezek a divat-cuccok nem érik meg a teljes árukat, ezért szezonvégi leárazáskor a reális árukon veszi meg.
De az Olymp ingeket se veszi meg akinek van esze teljes áron, hiába jobb minőség, annak is túlzó a "nemakciós" ára.

Sajnos a jobb minőségű termékeknél is megy az olcsósítás, tipikus példa a Levi's farmerek.... :(((

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#603) Kos 7 válasza Peterhappy (#601) üzenetére


Kos 7
tag

Igazából nem baj ez, egy tök jó dolog lehetne, ha több kategória is szóban forogna a topicban, ami majd egyszer, ha lesz topic összefoglaló, akkor jó kis bulletpointok lehetnek majd ezekből.

@Mercutio_
Igen szerencsére sokan tudják ezeket, de ezért is volna jó, ha jönnének a vélemények, sok szemszögből, forrásból. Pl.: Parndorfban vettem egy két éve egy Diesel nadrágot, átszámolva 15k-ért, tökély az egész, de simán előfordulhat, hogy vannak akiknek megvannak az ilyen titkos helyeik, márkáik, amiben még sosem csalódtak. Például nekem nagyon izgatja a fantáziámat a LOFT outlet, nem voltam még, de elég király dolgokat árulnak (persze simán lehet, hogy megvettek kilóra a marketinggel), felújítás előtt a Mom Parkban a reserved-nek nagyon király leárazott szekciója volt, felújítás után nincs már ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#604) desigo


desigo
senior tag

Cipőt,pólót,alsónadrágot,zoknit,papucsot,övet simán rendelek netről.
Viszont nadrágot,inget nem merek.Félek,hogy nem lesz jó a méret.

(#605) Zeki


Zeki
nagyúr

sportsdirectről melyik pénznemben jobb vásárolni?

(#606) Azie válasza Zeki (#605) üzenetére


Azie
őstag

boltban, forintért :)
elég random a méretezésük

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#607) Kos 7


Kos 7
tag

Nyári kiárusítás Parndorfban június 7-én: [link]

(#608) tuareg85 válasza Zeki (#605) üzenetére

Amilyen a kartyad, jellemzoen EUR, es akkor a bankod valt, ami kedvezobb. Illetve, nekunk volt olyan eset, amikor allitgattuk a valutat (a shipping address-t nem), es nemelyiknel eltunt a shipping fee. Szoval volt, amikor NOK-ban fizettunk... ha van shipping, akkor EUR.

(#609) tuareg85 válasza Azie (#606) üzenetére

Ha megszokott markat veszel, akkor eleg jo szokott lenni a meretezes. Asics, UA, esetleg Nike, rendszeresen jonnek, amikor akcio van, sosincs gond a meretekkel.

(#610) Zeki válasza tuareg85 (#608) üzenetére


Zeki
nagyúr

Köszi, már este megvettem a ruhákat.

(#611) #04441088


#04441088
törölt tag

Ismét lett lovem. Valahol jó póló akció? :R

(#612) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Megjött a Quertee rendelés. 25-én rendeltem, 29-én postázták, ma jött a csomag. Korrekt.

Három S-es női és három M-es férfi pólót rendeltünk. A méretek tökéletesek, az anyagminőség első nekifutásra nagyon jónak tűnik.

A női pólók mintái zseniálisak, azzal nagyon belenyúltunk (még úgy is, hogy a fehér annyira nem jött be a Feleségemnek). 5 EUR-ért ajándék volt mindhárom.

A férfi pólók sem rosszak.
Itt a Dragon Ball-ostól el tudtam volna tekinteni és a Kaplan's sem adja annyira. Utóbbit még el tudom magamon képzelni, mert egyébként nem rossz, de a DB sajnos nagyon nem az én világom.

Ez utóbbi kettőt (elsősorban a Dragon Ball-ost) felajánlom cserére (XVIII., XI. ker. előnyben), ha esetleg valakit érdekel, keressen meg privátban.

Képek:

férfi


(eladó/cserélhető)


(eladó/cserélhető)

női

[ Szerkesztve ]

(#613) grizlisandor válasza Peterhappy (#612) üzenetére


grizlisandor
addikt

De örülnék neki, ha én is egy ilyen print szériát kapnék! :B
Ha méretem lenne, akkor bizniszezhetnénk, de sajnos nem. :O

Szerk: Közben a sajátomnak is be kellene futnia lassan.

[ Szerkesztve ]

(#614) Peterhappy válasza grizlisandor (#613) üzenetére


Peterhappy
őstag

A női szériával tényleg nagy mákunk volt (kár, hogy női S a fehér póló, azt simán felvenném). A férfi sem rossz, bár a Kaplan's nem jön be igazán, a színe nagyon jó.

szerk: Most kaptam sms-t CCC-éktől, táskákra 50%, félcipőkre és körömcipőkre 40% kedvezmény június 10-ig, klubkártyával.

[ Szerkesztve ]

(#615) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Kérdés:

Nagy hülyeség volna egy ruhás offtopicot létrehozni, ahová be lehetne dobni eladó/cserélhető göncöket, illetve bővebben bele lehetne menni pl. az Azie-féle témába, divatba stb.? Nézegettem, nem igazán találtam hasonló (aktív) topicot.

(#616) MittuDomain_ válasza Peterhappy (#615) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Ez a fórum nem pörög annyira, szerintem itt is elfér...

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#617) Azie válasza Peterhappy (#612) üzenetére


Azie
őstag

nekem a 17-i rendelésem, amit 25-én shippeltek még nem jöttt meg.
a 24-25-30-i rendeléseim 29-31 shippelték, még semmi hír.

az utolsó tetszik, de XL a méretem

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#618) desigo válasza Peterhappy (#615) üzenetére


desigo
senior tag

Szerintem jó ötlet csak ne legyenek használt ruhák.
Új dolgok legyenek amik nem lettek jók a mérethiba miatt.

(#619) petipetya válasza desigo (#618) üzenetére


petipetya
nagyúr

Egyszer viselt alsónadrág mérethiba miatt ingyen vihető. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#620) Zeki válasza petipetya (#619) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az nem kell senkinek, de használt női alsóknak van piaca. :)

(#621) Peterhappy válasza desigo (#618) üzenetére


Peterhappy
őstag

Igen, pontosan igy gondoltam en is :K
Foleg a Quertee miatt, ahogy nezem, sokan es sokszor szoktatok (szoktunk) rendelni es konnyebbnek tunik igy csereberelni, mit vasarnaponkent a Pecsanal (ennek tobb oka is van) :)

(#622) petipetya


petipetya
nagyúr

M-es, sötétkék színű, fegyvert vagy más értelmes mintát ábrázoló Quertee pólót szivesen átveszek a megfelelő áron.

"nincs rá lezsóidő"

(#623) Azie válasza petipetya (#622) üzenetére


Azie
őstag

igen, az "értlemes minta"-val szépen definiáltad is. felmerül, hogy aki így definiál valamit, annál mit is jelenthet az értelmes. :Y no offense.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#624) Azie válasza Peterhappy (#621) üzenetére


Azie
őstag

akkor már csak a fórum topik nevét kéne kitalálni

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#625) petipetya válasza Azie (#623) üzenetére


petipetya
nagyúr

Például a Dragon Ball és hasonlók nem tartoznak bele.

"nincs rá lezsóidő"

(#626) Kos 7


Kos 7
tag

Hollister summer sale: [link]

Hogy véleményt is írjak, van innen pár cuccom, szerintem jó minőségűek, előttem valaki írta, hogy a pólók hamar bolyhosodnak, nekem eddig még nem jött elő, a slim ingeknek jó szabása van, méret szerint passzolt egyből.

(#627) Timyyy


Timyyy
őstag

Női felső aliról

Nemrég jött meg, a leírásban megadott mérettábla valóban akkora és centire pontos!!
A ruha anyaga jó, enyhén műszálas, de semmi műanyag érzete nincs, azért van benne pamut is bőven. Tök kellemes, lenge nyári, nem lekopós a minta. Ha kicsit csinosabb valami kell de mégsem túl formális így a nyárra, akkor ez tökéletes, meg persze hétköznapra is. Nem túl hosszú, nem tunika!! De a derekam sincs kint belőle. Most rendeltem mégegyet másik színben.

(#628) promagus00


promagus00
tag

Sziasztok!

Tudnátok nekem olyan övet ajánlani/linkelni/mutatni,amibe nincs egyáltalán fém?
A munkahely váltás miatt,elég sokszor kell ellenőrző kapukon átkelnem,és nincs sok kedvem naponta 20-30xor levenni az övemet,majd visszafűzni... :R

[ Szerkesztve ]

Villanyszerelés, és minden más: https://nemmukodik.hu/

(#629) desigo válasza promagus00 (#628) üzenetére


desigo
senior tag

Nézelődj hátha találsz :
Cropp

(#630) Herczi válasza promagus00 (#628) üzenetére


Herczi
senior tag

Kell, hogy elegáns legyen?

Ha nem, akkor valami egyszerűbb taktikai öv, pl. [link]

jobb ötletem nincs sajna.

[ Szerkesztve ]

(#631) petipetya válasza Herczi (#630) üzenetére


petipetya
nagyúr

Pont ennél érdemes nézni a vásárlói visszajelzéseket, mert például nekem jó ez a méret, de lehet neki nem.

"nincs rá lezsóidő"

(#632) promagus00 válasza Herczi (#630) üzenetére


promagus00
tag

Egyáltalán nem kell hogy elegáns legyen, nem fog latszodni(maximum amikor fizu emelést kérek ;])
Ha ezt figyelembe vesszük, tudsz még esetleg ehhez hasonló oveket ajánlani? :R

Villanyszerelés, és minden más: https://nemmukodik.hu/

(#633) Herczi válasza promagus00 (#632) üzenetére


Herczi
senior tag

Sajnos én is csak keresgélni tudok, amit én hordok taktikai öv, az neked valószínűleg túl széles lenne, nem férne bele a nadrág bújtatójába. [link]

Nézz szét military shopokban, ha nem akarsz külföldről rendelni, hátha.

(#634) AndrewBlase válasza promagus00 (#632) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Én ilyet vettem annak idején.
Simán hordható (a fekete) akár öltönynadrággal is.

Miért mindig én???

(#635) promagus00 válasza AndrewBlase (#634) üzenetére


promagus00
tag

S ez nem fém a csattnal?

Villanyszerelés, és minden más: https://nemmukodik.hu/

(#636) AndrewBlase válasza promagus00 (#635) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Ez tiszta műanyag.

Miért mindig én???

(#637) tomazin


tomazin
veterán

Nem tudom mennyire valo ide, de talpbetetet honnan erdemes? Semmi extra nem kell. Vagy elso random cipobolt es kesz?
Illetve fekete titokzoknira valami jo forras?

(#638) Azie


Azie
őstag

megjöttek a randomok, a zombikirálylányostól megválnék. XL méret. szerintem jó szórás volt, nincs benne full gáz.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#639) Kos 7 válasza tomazin (#637) üzenetére


Kos 7
tag

Attól függ milyen cipőd van, ha nem sajnálod rá a pénzt, akkor csináltatni érdemes szerintem.
Régen lúdtalpam volt, én azért csináltattam, de anélkül is lehet, és amellett, hogy már nincs, nagyon kényelmes volt, plusz bőr a felső felülete (lehet, hogy az egész az, már nem emlékszem rá). Viszont ehhez 'sok' hely kell a cipőben, mert viszonylag vastag.

(#640) MittuDomain_ válasza Azie (#638) üzenetére


MittuDomain_
őstag

14db?
Nem apróztad el. ;)

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#641) Azie válasza MittuDomain_ (#640) üzenetére


Azie
őstag

nem szoktam. :) különben is, olcsóbb, mint a mosópor!

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#642) tomazin válasza Kos 7 (#639) üzenetére


tomazin
veterán

olcsó cipő, emiatt is ment szét benne a talpbetét (kb 2 hét alatt). de gondolom, hogyha rászánom egyre a pénzt, akkor azt nem tudom áttenni majd másik cipőbe, így nem leszek vele nagyon előrébb.

(#643) lord_m


lord_m
senior tag

Decathlon, Quechua férfi pulóver 990 ft.

Csak a világoskék. [link]

(#644) Mercutio_ válasza lord_m (#643) üzenetére


Mercutio_
félisten

Csak webshopban?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#645) gingerbalm


gingerbalm
aktív tag

Akinek még nincs, és esetleg már látta élőben/próbálta mintaboltban a fazont, és okés is:

www.gtcipo.hu/termekkategoria/kifuto_termek/AKCIÓ

a készlet erejéig, csak a webshopban, 14990Ft+pkg/csuka, csak az egyes cipőknél feltüntetett méretekben

(#646) lord_m válasza Mercutio_ (#644) üzenetére


lord_m
senior tag

Nem. Áruházi vásárlásnál megnézed az adott boltot, ott is írja a készleteket. Dunakeszin pl. van sok.

(#647) Peterhappy válasza lord_m (#646) üzenetére


Peterhappy
őstag

Továbbmegyek, ha az áruházban nincs is esetleg adott termék, online rendelésnél - pl. a linkelt pulcsi esetében - van lehetőség áruházi átvételre. Azaz, ha pl. dunakeszi áruházban nem lenne készleten, átvételre akkor is volna ott lehetőség (igaz pár napos átfutási idő biztosan van).

@gingerbalm: nagyon jó áron mérik a cipőket, elég jó modellek vannak, jó méretekben.

[ Szerkesztve ]

(#648) gingerbalm válasza Peterhappy (#647) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

a jó ár nem kétséges, most meg pláne, ahogy netes kép vonzereje sem, de talán olvastad te is, hogy vagyunk/voltunk fentebb itt a topikban páran, akiknek sajnos csalódást okozott a cipő, ezért hangsúlyoztam a lehetőség szerinti élőben megtekintést és próbálást

[ Szerkesztve ]

(#649) lord_m válasza Peterhappy (#647) üzenetére


lord_m
senior tag

:K Annyi, hogy azt hiszem, online rendelés esetén nem lehet az áruházban fizetni.

(#650) Peterhappy válasza gingerbalm (#648) üzenetére


Peterhappy
őstag

Igen, erről már beszélgettünk anno, emlékszem.
Nálunk a Családban eddig öt pár van, nekünk nagy szerencsénk volt velük, nagyon beváltak.

@lord_m: Igen, online előre kell fizetni. De ha az áruházban átvetted és nem tetszik, gondolom visszaadják a pénzt.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.