Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#4001) petipetya válasza Viktor S (#4000) üzenetére


petipetya
nagyúr

A Sportsshoes oldalon a visszaküldés menüpontban található linkre kattintva előjön egy magyar nyelvű útmutató. Azt próbáltad már?

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#4002) Ance válasza hhenry (#3999) üzenetére


Ance
őstag

Most nem piszkálódásból, de ilyen van leárazva a Decathlonban is. [link]

(#4003) Viktor S válasza petipetya (#4001) üzenetére


Viktor S
csendes tag

Érdekes. Én a https://sportsshoes.returns.international/ linken indultam el. Végigkattintva a végeredmény is más: az általad talált link közvetlen magyar posta szolgáltatásban végződik (12 Eur), a másikkal pedig a fent emlegetett ZigZag, aminek elvileg szintén a magyar posta lenne a kezdőpontja.

(#4004) hangyász2 válasza Ance (#4002) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Nem tudom, ki szeretne interes melegítőben járni (szurkereken kívül), és a 25 %-os akció egy alapból aranyáras Nike melegítőre egy bestbuy topikban szerintem amúgy is elég sovány.

Mondjuk Nike-t pont nem hordok, én ilyen kapcinist vettem a héten 7000-ért, és nem voltam elájulva az árától különösebben, pedig %-ban igen szép nagy kedvezmény, és nagyjából valós is.
[link]
Ez a nadrággal együtt megállna a 15-ből ezen az oldalon, de azt már vettem korábban 5-ért Fashiondaysen, igaz, nem Tiger, hanem sima Asics. Nálam az volt bestbuy kb.

Viktor S
Futnék még egy kört a postánál, de előtte felhívnám a központi számukat, mert nekem pl. Asos MPL Standard Európa csomagjának DHL-es (külföldi partner) címkéjét nem ismerték fel, a központtal kellett íratnom emailt, hogy bevegyék

[ Szerkesztve ]

(#4006) Digitalpimp válasza petipetya (#4005) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

A mérettáblázatuk alapján a 45-ös lábamra 46-os, vagy 47-es cipőt kellene vennem, ha a cm-ben megadott hosszt veszem alapul. Szóval lutri.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#4007) petipetya válasza Digitalpimp (#4006) üzenetére


petipetya
nagyúr

Korábban írtál 29.5 centit. Az a talpad hossza, vagy a cipőid belső talpbetétjének hossza?

"nincs rá lezsóidő"

(#4008) Digitalpimp válasza petipetya (#4007) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Az nem a lábfejem hossza volt, hanem valamelyik 45-ös cipőé. A lábam olyan 28,5-29cm körül van. Na nem mintha vennék ilyet, elég ortopédül néz ki.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#4009) customer114 válasza petipetya (#4005) üzenetére


customer114
senior tag

“Lapos” talpú. 25 km után szétmegy a sarka. :(

De köszönöm, hogy emlékeztél. :R

(#4010) customer114 válasza petipetya (#4005) üzenetére


customer114
senior tag

Azért egy feketét rendeltem. :U

(#4011) petipetya válasza customer114 (#4010) üzenetére


petipetya
nagyúr

Kíváncsi vagyok milyen lesz, ha rendben megérkezik neked.

Tavaly télen a JoyBuy-ról gond nélkül jöttek a Xiaomi cipők, idén viszont nem találtam ott ezekre akciós árat, így az AliExpress-ről rendelgettem, melynek során 3 eladó is beszopatott: elfogyott, más színt akart rám sózni, vagy éppen fel sem akarta adni a cuccot (ezektől ne rendeljetek):
1. Xiaomi skateboard shoes (XiaomiMI Store)
2. Xiaomi skateboard shoes (Xiaomi 2 Dropshipping store)
3. Xiaomi Freetie 80 retro sport shoes (AiPGT Store)
itt kapható, 33.99 USD (banggood)

Ezekkel viszont láthatóan minden rendben van:
4. Xiaomi Uleemark retro sport shoes (MI-Mijia Store
mondjuk érdekes, hogy csak 3 megrendelés, és 2 értékelés van (egyik az enyém, mivel rég megérkezett), azóta pedig kikerült a kínálatból
5. Xiaomi skateboard shoes (MI House Store)
úton van valós nyomkövetéssel, és látható szállítási bejegyzésekkel
6. Kappa Denser DLX Trainers Mens (factcool, az egyetlen oldal amelynél nem izgultam a megrendelés miatt)

"nincs rá lezsóidő"

(#4012) petipetya


petipetya
nagyúr

atyaúristen :D

"nincs rá lezsóidő"

(#4013) customer114 válasza petipetya (#4011) üzenetére


customer114
senior tag

Január 6.-ra itt legyen vagy megy a reklamáció. ;]

Írok, ha megérkezik. Illetve elfelejtek írni, ha nem. Majd hozd fel a témát január végén. :D

(#4014) vince válasza petipetya (#4011) üzenetére


vince
őstag

Én egy Xiaomi Mijia Shoes 3-at rendeltem a Mijia Homes Store-ból 11.11-én. Egy héttel később váltott shippedre, a kapott RP...CN azonosító viszont sosem váltott át Waiting for pick up-ról bármi másra. Írtam az eladónak, hogy mi lesz, jött is a válasz: jajbocsi, összekeveredett a tn, küldött egy másikat, várjak pár napot és menni fog. Vártam két hetet, persze meg sem mozdult, ez is maradt Waiting for pick up. Írtam megint, ismét sűrű bocsánatkérések között kaptam egy RO...EE azonosítót (itt már december 18-at írtunk, a küldeményt pedig 19-én indították el – micsoda véletlen egybeesés ;] ), ami úgy néz ki, hogy működik, jelenleg már Németországban van, a posta.hu-n is is van egy bejegyzése DEHNHY helyszínnel.
Meglátjuk, hogy ideér-e rendben és megfelelő lesz-e a portéka...

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#4015) benjoe1


benjoe1
aktív tag

Téli kabátot, parka jellegűt, amiben nagyobb hidegben sem fázik az ember, hol érdemes nézni? Milyen márkák azok, ami ár-érték arányban jók?
Sport/túra gyártó is jó, ha van utcaibb kinézet is.

[ Szerkesztve ]

https://www.szarvaskovendeghaz.hu/

(#4016) jansky1


jansky1
senior tag

SD-n nincs freedel idén ? :F

(#4017) hangyász2 válasza jansky1 (#4016) üzenetére


hangyász2
aktív tag

25-én volt. És újévkor szokott még lenni.

(#4018) atee_13 válasza benjoe1 (#4015) üzenetére


atee_13
őstag

Az a nagy kérdés, hogy mennyi a keret? Van pár tízezerért és van millió felett is :D

Városba/Utcára ha tartósat akarsz amivel nem lősz mellé célszerű befutott márkát venni ami víz/szél 20/20 as az nagy valószínűséggel meleg is lesz. Ha nem sok a keret akkor célszerű valami kifutó modellre vadászni nagyobb márkánál.

(#4019) petipetya válasza benjoe1 (#4015) üzenetére


petipetya
nagyúr

Trespass Clip

Ebben idén még csak melegem volt, 0 fok alatt is. Érezhetően 0 és -10 fok közé tervezték, persze ez csak a személyes véleményem. Vízálló, szélálló, védi a nyakat és a derekat egyaránt, de a hosszított stílus ellenére nem széles. A szív feletti külső zsebben könnyedén elfér a tepsifon is.

Viszont ez inkább túrázós jellegű, tehát bőrkesztyű és chelsea bakancs nem megy hozzá.

"nincs rá lezsóidő"

(#4020) benjoe1 válasza atee_13 (#4018) üzenetére


benjoe1
aktív tag

Van valami konkért ajánlatod? Nem akarok csillagászati árat fizetni, max 40-50e, de ha van olcsóbban jó minőségben valami leárazás alatt, az jó lenne.

petipetya
Neked is köszi, de ennél kevésbő sportosra gondoltam.

https://www.szarvaskovendeghaz.hu/

(#4021) Kos 7 válasza benjoe1 (#4020) üzenetére


Kos 7
tag

Most egy Tom Tailort nyúzok már sokadik éve, de nekem is aktuális lesz lassan a csere, várom majd a téli leárazásokat...
Hollisternek szimpatikusak a kabátjai (is 😅), de gondolom egy Columbia vagy North Face-el nem nagyon lehet mellé lőni. Wellensteyn aranyárban van 100k körül, de elvileg jók. Patagonia is jó elvileg, de az is inkább 60-70k+. Van még olyan hogy Geographical Norway az ilyen 50k körül van. Canada Goose ha a pénz nem számít, bár arról elég vegyes dolgokat hallani.
Remélem azért tudtam segíteni 💁

(#4022) weberbarna


weberbarna
csendes tag

Reserved férfi boxerek 3db/csomag:4000ft-1500Ft

[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#4023) Kos 7 válasza weberbarna (#4022) üzenetére


Kos 7
tag

Ezek a boltban is érvényesek vagy csak online?

(#4024) Mr.Csizmás válasza weberbarna (#4022) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

995-ért vannak/voltak zoknik is hármasával.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4025) atee_13 válasza benjoe1 (#4020) üzenetére


atee_13
őstag

Márkában én egy helly hansen kabátot vettem SD ről pár éve 400 font helyett volt 90-en. Maximálisan elégedett vagyok vele. Vásárlás előtt olvasgattam róla teszteket, itt azért nincsenek olyan mostoha körülmények mint ahová tervezték úgyhogy mindennek megfelel.

Tavaly egy Columbiát vettem SD ről az valami 24 000 re jött ki szintén így év végén ingyenes szállítással azt nagyon még nem hordtam, de tesztelgettem mikor nagy mínuszok voltak arra jutottam, hogy érzésre nem veszek észre különbséget.

Ha max 40-50 a keret én azt mondanám, hogy azzal próbálkozz, hogy keresel nagy leárazásokat minden vonalon kinti és itthoni shoppokban is és ha találsz olyat ami valid leárazás és még tetszik is akkor azok szerintem be fognak jönni.

helly hansen, columbia, solomon, the north face tuti nem okoznak csalódást max a típusra érdemes rákeresni, hogy tesztek vásárlói vélemények alapján mennyire meleg.

Ha kimondottan adott márkát vagy modellt keresel nevesebb márkákból akkor oda szerintem karcsú lesz a 40-50.

(#4026) atee_13 válasza atee_13 (#4025) üzenetére


atee_13
őstag

Most gyorsban körbenézegettem de kb semmi nagy ajánlat nincs, nem használ, hogy csúcsidőszakban akarod megvenni.

SD

Dockyard

Mountex

Ezt a Columbiát vettem
és HH-ból ennek a 2.0 ás verzióját

(#4027) fjudors válasza atee_13 (#4026) üzenetére


fjudors
aktív tag

ezeknek a divat márkáknak a tartóssága kérdéses, az ára mellett. nem hozzák az árhoz elvárható tartósságot.
van sokféle cuccom, nem az árat,a tartósságot nézzem.a salomon cipőm pl másfél év után elvesztette a formáját, és elkoptak a szövet fűzőlyukak.
annál már csak a made in england-os martensem a nagyobb csalódás..régen minden jobb volt.. a jetta-m anno nem esett szét fél év után

én idén ilyet vettem, eddig pólóval is meleg, nem kellett alá semmi a szeles hétvégén sem.
előtte ilyet használtam, semmi baja hat év után sem, csak untam. pedig szezonban napi 8 órát hordtam. nem nyúlt ki, nem kopott meg. ennek kivehető a bélése.
viszont ezeknek csak béna képei vannak, nincs beállított katalógusfotó.

[ Szerkesztve ]

(#4028) atee_13 válasza fjudors (#4027) üzenetére


atee_13
őstag

HH kabát már 4 éves hibátlan, annyi, hogy tisztítása macerás így látni, hogy használt, de kopás vagy megszakadt varrás/cérna sehol sincs. Volt Oxbo kabátom is az koránt sem bírta ennyire, azelőtt egy Billabong volt az is lényegesen gyorsabban amortizálódott mint a HH. Cipőt nem tudom ott inkább a sport vonalat követem. Columbia kabát tartósságáról meg azért nem tudok mit mondani mert nagyon nem használtam az tartalék.

Lehet típus függő is márkán belül, de én ismét mernék HH-t vagy Columbiát venni. Nyilván csak akciósan teljesáron soha nem veszek ilyesmiket :))

(#4029) oszy


oszy
veterán

Sajnos az SD-n nem lett ingyenes a szállitás...

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#4030) ManUnited válasza fjudors (#4027) üzenetére


ManUnited
aktív tag

Nem tudom most mi a helyzet, nekem van egy 10+ éves Helly Hansen széldzsekim, szinte napi használatban, hibátlan állapotban. Még egy cérna se áll ki belőle. Idén tervezek egy kabátot is venni, biztos hogy HH-t veszek.

(#4031) hhenry válasza oszy (#4029) üzenetére


hhenry
őstag

Én is azt vártam :(

(#4032) oszy válasza hhenry (#4031) üzenetére


oszy
veterán

Én karácsonykor rendeltem, akinek kellett. :) De azért most is lett volna 1-2 dolog.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#4033) AtHoS válasza oszy (#4029) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nekem előbb dobott az arcomba 10 fontnyi ajándékot, mikor megnyitottam a fentebbi SD linket (amit szállításnál lehet felhasználni 5font+5fontot emailben küldenek volt írva)

read-only mode on the forum

(#4034) Czimby válasza AtHoS (#4033) üzenetére


Czimby
addikt

Bolti vásárlásnál.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#4035) oszy válasza hhenry (#4031) üzenetére


oszy
veterán

Amúgy sem szabad ma vásárolni! ;)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#4036) hhenry válasza oszy (#4035) üzenetére


hhenry
őstag

Én most rendeltem SD-ről :DDD

(#4037) benjoe1 válasza atee_13 (#4025) üzenetére


benjoe1
aktív tag

Köszönöm a visszajelzést.
Timberland mennyire minőségi (ezt néztem)?
Columbiából ezt néztem ki, de nem tudom, hogy 189cm magasság/90kg súlyhoz az L vagy XL lenne az ideális.

[ Szerkesztve ]

https://www.szarvaskovendeghaz.hu/

(#4038) atee_13 válasza benjoe1 (#4037) üzenetére


atee_13
őstag

Alapjában a Timberland egy tartós márka nem is noname, viszont kabátban szerintem inkább divat mint technikai. Ettől persze még lehet meleg, de ezt nem tudom. Én ha meleg kell valami technikait vennék. Snowboard, Sí ilyesmi.

Columbiában az Omni-Heat et kell keresni, ha meleget akarsz, az a hőtartó réteg náluk. Az általad kinézettnél még a hivatalos oldalon sem látom feltüntetve az omni heat et. Persze ettől még lehet, hogy neked ez is elég meleg, de én ha nem tudom előre felpróbálni, megnézni és fázós lennék akkor inkább omni heat eset keresnék.

Nekem még a sapkám is ilyen dockyardól rendeltem így nem akartam rizikózni :D

Méretre annyit tudok mondani, hogy én 177 cm vagyok és 85 kg nekem az M-es tökéletes méret lett.

(#4039) petipetya válasza atee_13 (#4038) üzenetére


petipetya
nagyúr

Kérhetek linket a sapkához?

ez?
+
ez?

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#4040) atee_13 válasza petipetya (#4039) üzenetére


atee_13
őstag

húú már vagy 3 éve vettem de rákeresek

Ilyen kinézetre csak fehér a csík nem sárga

Azok is olyanok lesznek amiket te linkeltél aminél ott van az omni heat az belülről olyan mintha valami szűrke alufólia jellegű valami lenne az a hőtartó rétek, ha személyesen is meg tudod nézni akkor ha kifordítod látni fogod, de ha csak rendeled az sem baj tuti ott lesz :)

Esetleg youtubon írd be a sapka típusát és keres róla videókat abban is benne lesz szerintem

[ Szerkesztve ]

(#4041) petipetya válasza atee_13 (#4040) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi

"nincs rá lezsóidő"

(#4042) grizlisandor válasza fjudors (#4027) üzenetére


grizlisandor
addikt

Szimpatikus az a QUALITEX PRO Softshelljacke(katt) gyártó oldala és csinálnak ember méretet is 3XL és 4XL és itt(katt) 18k-ért vesztegetik. Méretben hogy viszonyult más kabátjaidhoz?

(#4043) fjudors válasza grizlisandor (#4042) üzenetére


fjudors
aktív tag

ugyanazt a méretet használom.
az a baj, hogy én spec eset vagyok a közel két méteremmel. emiatt hiába lenne jó szélességbe a l vagy XL, ha rövid.
ebből is 3XL-t vettem a 110 kg-mra
normál méretezésnél pl az 56-os is jó lenne, de rövid.így ott 58-as. nadrágból meg 38/36-38

(#4044) oszy válasza grizlisandor (#4042) üzenetére


oszy
veterán

Ezek nekem is tetszenek! Az áruk is elfogadható.

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#4045) erdey_a


erdey_a
őstag

cropp-on elárazásgyanús télikabát, két színben: [link]

én behúztam egyet...

Vérboci

(#4046) #65537792 válasza erdey_a (#4045) üzenetére


#65537792
törölt tag

:R

20 barna 20 fekete. Köszi!

(#4047) Mercutio_ válasza erdey_a (#4045) üzenetére


Mercutio_
félisten

Volt már ott hasonló, amit ki is küldtek?
Nem szeretném potyára megadni az adataimat

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4048) Mr.Csizmás válasza Mercutio_ (#4047) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

Tiboy86 cipői ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4049) erdey_a válasza Mercutio_ (#4047) üzenetére


erdey_a
őstag

volt bizony :)

Vérboci

(#4050) weberbarna válasza erdey_a (#4045) üzenetére


weberbarna
csendes tag

Megy rá 10% is 😀

Köszi.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.