Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#1001) vince válasza petipetya (#998) üzenetére


vince
őstag

Aldiban, Lidlben 3k körül szokott lenni, ilyeneket használok én is, van itthon három is.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#1002) tomazin válasza petipetya (#998) üzenetére


tomazin
veterán

nekem is 10+-os planet earth övem van, a szíj részét már 2x cseréltem rajta, de a csatnak semmi baja.

(#1003) petipetya


petipetya
nagyúr

Köszi mindenkinek. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#1004) Digitalpimp válasza petipetya (#1003) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Én egy ilyen csatot vettem 3.19-ért, nagyon jó. [link] Cak már ennél az eladónál nincs, de találsz dögivel másnál.

[ Szerkesztve ]

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#1005) 8


8
senior tag

Van valahol túracipő akció mostanában?

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#1006) Azie válasza 8 (#1005) üzenetére


Azie
őstag

van, csak basznak kiszállítani.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#1007) Digitalpimp válasza Azie (#1006) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Jött email, hogy úton a Merrell bakancs! Most már csak azon izgulok, hogy jó is legyen.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#1008) Azie válasza Digitalpimp (#1007) üzenetére


Azie
őstag

dettó. mondjuk reggel írtam nekik, hogy elállok, utalják vissza a pénzt. arra sem válaszoltak. CS at its best...
meg shipped a kverti pakk is

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#1009) Karaya válasza Azie (#1008) üzenetére


Karaya
tag

Officeshoes leszerepelt nálam. Levélre nem válaszoltak, 1 hét után ennyi jött a Merrell 43 baki rendelésre:
Sajnálattal értesítjük, hogy rendelésének az alábbi tételét nem tudjuk postázni (a feladni kívánt termék sérült, mérethibás stb)
A stb. igaz belőle..

(#1010) petipetya


petipetya
nagyúr

Találtam egy belvárosi boltot, ahol jó árban kaphatóak az övek, ide be fogok menni a következő héten:
gyöngyvászön öv fémcsattal, szinte aliexpressz árban
bőröv

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#1011) Azie válasza petipetya (#1003) üzenetére


Azie
őstag

Decathlonos vadász öv.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#1012) petipetya válasza Azie (#1011) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nyert, szintén apróvadak elejtéséhez való pulcsim már úgyis van innen. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#1013) CactuS válasza petipetya (#1010) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én itt vettem anno a "rövid" nacimat. Mármint megvettem a hosszú katonai nacit, megmutattam, hogy milyen hosszú legyen és ők méretre vágták + helyben egyből meg is varrták. Jó kis bolt. :K

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1014) Peterhappy válasza petipetya (#1010) üzenetére


Peterhappy
őstag

Kicsit más kategória, de nekem ILYEN van. Kettő is :) Saxoo.
Teljesen kulturáltan, igényesen van megcsinálva, klubhovatartozástól függetlenül is hordható (szerintem).
Nagyon jó minőségű. Online nem elérhető, de legutóbb még láttam a boltban (azt hiszem 5K-ért)
Ha érdekel, holnap bemegyek és megnézem.

(#1015) st6969 válasza petipetya (#1010) üzenetére


st6969
őstag

Ezzel a fajta csattal szerintem ne. Borzasztó. Oldani sem túl kényelmes. Van ez az "automata" racsnis vagy mi. Fényévekkel jobb. Szerintem.

(#1016) Azie


Azie
őstag

Megjott ma az officeshoesos merell moab adventure mid 45. A 43-44 lábamra hosszban icipicit nagy, szelessegre tokeletes.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#1017) xcvbxcvb


xcvbxcvb
aktív tag

Nekem is lemondta az officeshoes a Merrell bakancsomat :((( , a fél cipőt kiküldték.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#1018) w.miki válasza Azie (#1016) üzenetére


w.miki
veterán

honnan tudtad, melyik méret lesz jó?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#1019) Digitalpimp válasza w.miki (#1018) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Szintén megkaptam a Merrell bakancsot, 45-ös méret a 45-ös lábamra tökéletes. A tél pár évig letudva.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#1020) Azie válasza w.miki (#1018) üzenetére


Azie
őstag

előtte nap próbáltam 3 fajta merellt decathlonban, köztük ezt, mindháromból a 45ös még jó volt, a 56 már nagy, a 44 meg keskeny igazából 44.5-ös lett volna az igazi. most egy közel 10 éves kaylandot használok, azt is elég akciósan húztam be anno, még a körúti világjárók boltjában

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#1021) petipetya


petipetya
nagyúr

Ennyire jó ez a Merrell, hogy megér 20ezret egy téli bakancs? Lassan elkezdek nézelődni, mert nem akarom az utolsó pillanatra hagyni, és az ecipőn van fent pár modelljük.

"nincs rá lezsóidő"

(#1022) Zeki válasza petipetya (#1021) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ha akciós, akkor. Amúgy decathlonban valami vadász-túrás téli bakancs. :)

(#1023) Azie válasza petipetya (#1021) üzenetére


Azie
őstag

Túrázáshoz. Nem ennyire jó, hanem a többi márkát nem nagyon látod "sima" cipőboltban, meg nem nagyon van akció belőle. Mondjuk úgy, ez a toyota a túracipők között. 😊 +széles lábfej fazonuk kb nekik van ebben az arszegmensben, + meg skechers, de ok inkabb az urban vonal. Ahogy irtam azzal is elegedett vagyok, de nem valo kirandulasra sajnos.

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#1024) petipetya válasza Azie (#1023) üzenetére


petipetya
nagyúr

Berendeltem ezt a Merrellt, bevállalva a méretből adódó visszaküldési költséget (a cipőbolti vásárlás nem az én műfajom). Lényeg, hogy ne ősszel kelljen kapkodni, amikor mindenki felvásárolja az aktuális kínálatot.

Nálam egyébként a városi aszfalt koptatása felér a túrázással, mivel direkt sokat gyaloglok, így a normál cipők abszolút nem kényelmesek. Nyáron futócipő kell, télen meg túrabakancs.

"nincs rá lezsóidő"

(#1025) Azie válasza petipetya (#1024) üzenetére


Azie
őstag

akkor kell vásárolni, amikor: a., olcsó b., nagyon kell és gyorsan :P

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#1026) AtHoS válasza petipetya (#1024) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Azért ez elég elég kemény a termékleírásnál: "Ideális cipők az igényesebb alkalmakra"

Most már csak azt kell kideríteni, hogy mire gondolhattak "igényesebb alkalmak" alatt egy bakancs esetében ;]

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#1027) IldiH válasza AtHoS (#1026) üzenetére


IldiH
aktív tag

Hát de miért? Teljesítménytúrákon összejött pár esküvője erdőszéli kápolnában lett megtartva. A rövidebb, könnyebb gyalogos megközelítés terepen volt. Többen is érkeztünk ünneplőben és túrabakancsban :D

[ Szerkesztve ]

(#1028) petipetya válasza AtHoS (#1026) üzenetére


petipetya
nagyúr

Egyszerű, nem a medveszart taposom vele, hanem az aszfaltot. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#1029) Digitalpimp válasza petipetya (#1021) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Az OS-en igen baráti volt az akciós ára. Igaz eddig csak pár percet volt rajtam, de igen jónak érződik. Könnyű, béléselt, kényelmes, brutális a talpa, van benne kiemelés + a "légsarok". A rendes árán nem venném, de ennyiért bb volt.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#1030) Mercutio_ válasza Digitalpimp (#1029) üzenetére


Mercutio_
félisten

C&A 50% engedmény az akciós cuccokra (részleteket nem látom mobilról)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1031) UHHH


UHHH
senior tag

Takko-ban 50% további kedvezmény van a leértékelt termékekre, mely a kasszánál kerül levonásra. Van pár jó cucc jó áron.

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#1032) AndrewBlase válasza st6969 (#1015) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Nekem az ilyen automata racsni 3 hónap alatt "megette" az övet. Természetesen akkor, amikor éppen ippirippibe kellett volna kioldani. :W Soha többet ilyen csattal rendelkező övet! :(

Azóta egy darabig a Petipetya által linkelt övet használtam a dolgozóbajáros nadrágon, majd amikor megérkezett a Breki által korábban linkelt bőr öv az aliról, átköltözött a melósgatyámba. Köszöni, bírja a strapát mind a csat, mind az öv.

Miért mindig én???

(#1033) petipetya válasza Azie (#1011) üzenetére


petipetya
nagyúr

Már a kezemben derekamon is van a Decathlonos vadászöv, így elsőre tetszik ez a csat. Remélem, nem fogja hamar felzabálni az anyagot.

"nincs rá lezsóidő"

(#1034) Azie válasza petipetya (#1033) üzenetére


Azie
őstag

mondanám, hogy annyiért felzabálhatja :D de nekem bírja, bár csak túrás/játszós cucchoz hordom.

más megvolt az első túra a "picitnagy" cipőben, sehol nem éreztem, hogy nagy lett volna. ami hátránya, hogy ülve (haza buszon) már nem dolgozik a szellőzése, hajlamos benehezedni benne a láb.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#1035) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
Topikgazda

H&M 70%

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1036) xcvbxcvb


xcvbxcvb
aktív tag

Megjöttek a qwertees pólók :) . Most elég jó időt futott a posta, 6 nap amibe volt egy hétvége is.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#1037) jansky1 válasza xcvbxcvb (#1036) üzenetére


jansky1
senior tag

Lássuk akkor őket :D

(#1038) Azie válasza xcvbxcvb (#1036) üzenetére


Azie
őstag

lehet nekem is, akkor megkérdezem az irodaház portáján, hagytak-e papírt

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#1039) xcvbxcvb válasza jansky1 (#1037) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Tessék.

Rosszabbra számítottam 2 sw-os,lotr, fallout,hős akadémia .A Stitches nem jön be egyedül. Azt nem tudja vki hogy a 2 képen a jobb szélső miből van,v mit ábrázol?

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#1040) MittuDomain_ válasza xcvbxcvb (#1039) üzenetére


MittuDomain_
őstag

A második képen jobb szélen az Dr. Strange. (MARVEL)

Szerk:
kábé ez a póz

[ Szerkesztve ]

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#1041) rushty válasza MittuDomain_ (#1040) üzenetére


rushty
senior tag

Mi az a Marvel? Hány perces film(sorozat)?

Revolut meghívó pü-ben

(#1042) xcvbxcvb válasza MittuDomain_ (#1040) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Tényleg, köszi.
Érdekes, az aktuális kínálatban csak a rózsaszín bogyós szerepel.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#1043) petipetya válasza rushty (#1041) üzenetére


petipetya
nagyúr

Szuperhősös sorozatok/filmek tömkelege.

"nincs rá lezsóidő"

(#1044) MittuDomain_ válasza petipetya (#1043) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Szerintem csak cinkel, a csapból is ez folyik.
De ha nem, akkor sry.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#1045) rushty válasza MittuDomain_ (#1044) üzenetére


rushty
senior tag

Nem, tényleg érdekelt. Nem vagyok egy társasági ember, így még nem világosítottak fel róla. Neten mondjuk belefutottam már, hogy vannak, akik ezekért rajonganak.

Revolut meghívó pü-ben

(#1046) tomazin válasza xcvbxcvb (#1039) üzenetére


tomazin
veterán

Elso kepen snoopyék vannak.

(#1047) powerwade


powerwade
senior tag

Tuti boxert honnan? Unom már, hogy a tököm alatt kilyukadnak fél-1 év alatt. :DDD

(#1048) Mr.Csizmás válasza powerwade (#1047) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

erős a bottom-out? ;] ja ez nem az a topic :DDD

btw. h&m, mango ami épp akciós, úgyse látja senki. 7-800 ft/db-ért jó amíg bírják. aldi-lidl esetleg, amikor épp van.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1049) powerwade válasza Mr.Csizmás (#1048) üzenetére


powerwade
senior tag

lol, bottom out, az :D:D

aldi-lidl bírja kb fél évig. mango nincs a közelben, hm megnézem, de ott még gyerekcuccon kivül mást nem vettünk, nem vagyok egy sablon alkat.

(#1050) Peterhappy válasza powerwade (#1047) üzenetére


Peterhappy
őstag

C&A-ban épp ma láttam két- és háromdarabosat 990, illetve 1490 forintért (3990-ről leárazva).
Nem tűntek rossznak.

szerk: Ilyesmik voltak: Pl. Pl., Pl., de ezek kétdarabosak, míg a legtöbb féle háromdarabos volt.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.