Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#1201) tomazin


tomazin
veterán

Nem tudom, h ez mennyire sztenderd, most jott a qwertytol, h buy1 get1free (tehat buy 3 get 3 free), 6tol free shipping. En nem akarok venni semmit, de ha valakit erdekel akkor megveszem neki ami kell.
Mod: 10napig el.

[ Szerkesztve ]

(#1202) Scale


Scale
őstag

Szeretne valaki még rendelni velem innen törölközőt? Most akciósak és 75 gbp felett ingyenes a szállítás nyomon követhető. Én speciel 2 8 gbp-sel szállnék be, vagy nagyon max hárommal.

Még valaki?

(#1203) oszy válasza Scale (#1202) üzenetére


oszy
veterán

2 db 8-assal én is beszállnék! De nem budapesti vagyok.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#1204) Azie válasza Scale (#1202) üzenetére


Azie
őstag

hacsak nem a kül. szín miatt a 2x8, akkor jobb a 15ös, mert ua. csak van benne egy fürdőlepedő is. :)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#1205) kerxy válasza Scale (#1202) üzenetére


kerxy
senior tag

Ezek milyen minőséget képviselnek? Egy 15-os csomag nekem elférne. :)

(#1206) atee válasza Scale (#1202) üzenetére


atee
őstag

Ismeri valaki ezeket? Milyen minőség? Mert szép meg jó, de lehet olyat küldenek ami vízlepergető :)

D-day 2002-01-04 01:54

(#1207) Zeki


Zeki
nagyúr

A jyskben MA még akciósak a törölközők.
Ez 500g/nm pamut. Az angol webshopos 460.

(#1208) Gerasz


Gerasz
aktív tag

Én egy fehér 15-össel beszállnék, budapesti átvétellel.. Köszi!

Az angol is 500.

[ Szerkesztve ]

(#1209) PainKiller13 válasza Gerasz (#1208) üzenetére


PainKiller13
őstag

Egy ilyennel én is beszállnék. BP környéki átvétellel, de akár vmi csomagautomás szállítással is megéri szerintem.

(#1210) Azie válasza Zeki (#1207) üzenetére


Azie
őstag

Jyskbol a krolborg ami bevalt. Az is 500as, de az 500asok kozott is vannak kulonbsegek. Arban parszaz penz a kulonbseg. Akkor rendelnem az angolt, ha mas is kene onnan. Egyebkent besetalnek jyskbe es csak nagymeretut vennek. Sajnos ena kicsikkel nem tudok mit kezdeni.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#1211) Mr.Csizmás válasza Azie (#1210) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

fogmosós, borotválkozós, vagy sima mosakodós reggelinek jók. én erre tartom külön azt a marék kicsit.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1212) Scale válasza Azie (#1204) üzenetére


Scale
őstag

Hát de főleg a különböző színek miatt, itthon úgy is már temérdek furdolepedo van.

Viszont én sem tudom hogy milyen minőségűek de egy próbát megér az én részemről :)

(#1213) Azie válasza Mr.Csizmás (#1211) üzenetére


Azie
őstag

erre nekem megfelel a nagy is, nem kastélyban lakok, hogy akkor a fürdőszoba legyen, hogy ennyi törölköző ki legyen rakva :D

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#1214) Mercutio_ válasza Mr.Csizmás (#1211) üzenetére


Mercutio_
félisten

Sloziban lévő mosdóhoz praktikus a kicsi :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1215) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
Topikgazda

S vagy L méretben BB alsónadrág: Puma, Alsónadrág szett - 2 db, Púderkék 2090 ft

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1216) spiderpig820 válasza Mr.Csizmás (#1215) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Én 2890-ért látom.

4B

(#1217) Mr.Csizmás válasza spiderpig820 (#1216) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

a linkelés idején annyi volt, árak forradalma akcióban. btw. előző akcióból vettem 2 ilyen pakkot, sztem megér egy ezrest bőven.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1218) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
Topikgazda

H&M refurb akció

Vidd el felesleges ruháidat egy zsákban a helyi H&M üzletbe. Minden textíliát örömmel fogadunk – bármilyen márkájú, bármilyen állapotú legyen – akár fél pár zokni, viseltes hatású póló vagy régi lepedő. A textíliákat elküldjük a legközelebbi újrahasznosítási üzembe, ahol kézzel különválogatják. Minden zacskó leadott textíliáért egy utalványt adunk, amelyet felhasználhatsz a következő izgalmas vásárlásodhoz.

valaki csinált már ilyet? :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1219) Agostino válasza Mr.Csizmás (#1218) üzenetére


Agostino
addikt

ha ez az állandó h&m vidd vissza akció, amiért 500 forintos utalványt kapunk, akkor jah. vittünk már vagy 5-6 kis tescos szatyros ruhát.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#1220) Nikaré válasza Mr.Csizmás (#1218) üzenetére


Nikaré
őstag

Igen.
Más formában is.
pl Máltai szolgálatnak leadni.

(#1221) Agostino válasza Nikaré (#1220) üzenetére


Agostino
addikt

ha tudsz olyan helyet ahol átveszik, de tényleg átveszik, mert személyes a tapasztalatod, komolyan érdekel a szolgálat címe és elérhetősége. az év elején futottam le egy ilyen kört, amikor 5-6 zsák, legalább egy mázsányi ruhát szeretettem volna felajánlani, és mindenki elhajtott! még a máltai szeretetszolgálat is. a pénznek jobban örültek volna. na persze... hozzáteszem a ruhák patyolat tiszták voltak, nem voltak szakadtak stb...

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#1222) Mr.Csizmás válasza Agostino (#1221) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

ha a közelben vagy, a monori nagycsaládosoknak (NOE, www.noe.hu) át tudom adni. mutter az egyik ügyvezetőjük, a saját rongyaimból már vagy 2 ikeás doboznyit küldtem nekik, amit kinőttem, vagy nem tetszik. (ezek a fránya ruhaakciók...)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1223) jansky1


jansky1
senior tag

Főtopic miért lett bezárva? :F

(#1224) Azie válasza Agostino (#1221) üzenetére


Azie
őstag

gogol utca

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#1225) Nikaré válasza Agostino (#1221) üzenetére


Nikaré
őstag

Kerültem már én is a segítség nyújtás közben kellemetlen helyzetbe, de tudod ezek emberi jellembeli megnyilvánulások. Rosszul esik, de át lehet lépni.
(Van negatív tapasztalatom is, a leadott ruhákat a válogatás során megtizedelik és nem mondanám, hogy a rászorulókhoz kerültek. Szóvá tettem, de le lettem korholva! Az alábbi linken lévő helyen ezt nem tapasztaltam)
Egy időszakban sokat utaztam, több helyen is adtam, felajánlottam.
Legutóbb ITT ha biztosra akarsz menni felhívhatod őket.

(#1226) rushty válasza Agostino (#1221) üzenetére


rushty
senior tag

Milyen méret?

Revolut meghívó pü-ben

(#1227) Sanki


Sanki
addikt

Mango outlet oldalról mennyi idő alatt érkezik meg a csomag? Illetve valahol nyomonkövethető?
Elvileg tof-ra irányít a honlap egy 24 karakteres számmal, de nem talál semmit a rendszer.

(#1228) rushty válasza Sanki (#1227) üzenetére


rushty
senior tag

Express One az új neve.
7-10nap

Revolut meghívó pü-ben

(#1229) Sanki válasza rushty (#1228) üzenetére


Sanki
addikt

Ott is néztem, de a 24 karakteres számsorra semmit nem talál, kb 2-3 napja van meg a szám.

(#1230) Zeki válasza Mr.Csizmás (#1218) üzenetére


Zeki
nagyúr

Személyenként max 2 szatyor ruhát vesznek be, kapsz érte 500Ft-os kupont, ami akciósra nem váltható be, és csak 2500Ft felett. Ha jól emlékszem.

(#1231) k-dani válasza Sanki (#1229) üzenetére


k-dani
csendes tag

Teljesen normális. Külföldről küldik az árut, a nyomkövetés csak onnantól működik, ha már az országba ért (tulajdonképpen aznap, esetleg 1 nappal előtte, hogy megkapod).

(#1232) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
Topikgazda

emagon kuponnal Jack&Jones pólók ~2000 ft körül vihetők. [link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1233) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
Topikgazda

[link]

60 % minden tavaszi dzseki O'nelil shopjában, és 5 euróért posta. Pl. a 40 eurós softshell dzsekik megérik.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1234) petipetya


petipetya
nagyúr

Vastagabb zoknit csomagban honnan érdemes most rendelni, vagy megvenni? Valami jó minőségűt, nem műanyagot.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#1235) predakon válasza Mr.Csizmás (#1233) üzenetére


predakon
őstag

Sajnos már csak S, XS, XXL méretek elérhetőek (nem minden típusból).

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#1236) lilikusz


lilikusz
újonc

Just Cavalli Wayfarer stílusú, fekete napszemüveg 21 %-os kuponnal (SZEP21) 9788 Ft Trendmakeren, bestbuy. Személyesen átvehető Fehérvárott és Kelenföldön, lehet helyben készpénzzel fizetni átvételkor, azaz ha nem jó, nem kell elhozni. Nem egyidényes fazon, "örökdarab".

[link]

Falusi bálban vagy kézműves sörös buliban puccoskodni is kiváló. :D

Umbro fehér 43-46-os zokni 400-ért 3 darab ugyanitt.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#1237) UHHH válasza lilikusz (#1236) üzenetére


UHHH
senior tag

Kis kiegészítés, figyelmeztetés: A Kedvezmény Kupon: "szep21" az vonatkozik a zoknikra is, meg mindenre! :)

Köszönöm, hogy beírtad, purcsászoltam! :R

[ Szerkesztve ]

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#1238) lilikusz válasza UHHH (#1237) üzenetére


lilikusz
újonc

Mindenre, ami készleten van. Azzal írtam a zokni árát is, bár így pontosan 387 forint. :D

(#1239) Theory66 válasza lilikusz (#1236) üzenetére


Theory66
aktív tag

Köszi, 3 csomag behúzva :P

(#1240) Scale válasza lilikusz (#1236) üzenetére


Scale
őstag

Nem ismerem ezt a márkát, milyen minőségű, és mennyire megbízható pl a bolt az eredetiségét tekintve?

(#1241) lilikusz válasza Scale (#1240) üzenetére


lilikusz
újonc

A Just Cavalli a világ egyik leghíresebb divattervezőjének, Roberto Cavallinak a fiatalabbaknak szánt brandje kb. 30 éve. Szemüveget a 3. számú olasz gyártó a Marcolin készít neki. 30 ezer forintos kategória. Kint ez olyan egy szezonos cucc, tehát nem egy polarizált lencsés komoly cucc 60-ért. Polaroidot egyébként jobbat kapsz árban (de Carrerát is, mármint azt nem 10-ért, hanem alapból). Viszont ha vigyáz rá az ember, pár évig semmi baja nem lesz. Főleg a feketének, mert az elvileg sosem festett. Cserébe erre rá van írva, hogy Just Cavalli. Ami sokaknak sokat jelent.

Nekem picit fura, hogy valaki nem hallott Cavalliról, de én divatb@zi vagyok. Egy wannabe Armani, Versace, ha gonosz akarok lenni. :D
A Trendmaker elég béna webshop, de a cuccok eredetiek. Outlet webshop, a magyaros fajtából. Voltak az RTL-en is műsorban egyébként. Lego Friendset vettem pl. féláron náluk.

[ Szerkesztve ]

(#1242) Scale válasza lilikusz (#1241) üzenetére


Scale
őstag

Értem köszi az infókat, akkor szerintem bepróbálkozok egyel, bár azért napszemüveg vásárlás netről előzetes próba nélkül elég öngyilkosság számomra :D
A boltban is a huszadik szokott jól állni. Remélem ott a helyszínen esetleg fel lehet próbálni vagy ugye netes rendelés miatt 14 napom van elállni a vételtől.

:R

(#1243) lilikusz válasza Scale (#1242) üzenetére


lilikusz
újonc

Igen, napszemcsit elég necces neten. Bár már elég jól belejöttem. Viszont ez elég általános fazon, a méret kérdéses, és személyes átvétel van. Ha nem engedik megpróbálni, akkor kifizeted, megpróbálod, és ha nem jó, elállsz a vásárlástól, visszaadod, és elkéred a pénzt. :D

(#1244) Scale válasza lilikusz (#1243) üzenetére


Scale
őstag

Igen, itt főleg a méret szokott túl nagy lenni próbánál :D

Köszi az infókat, rendeltem egyet.

(#1245) lilikusz válasza Scale (#1244) üzenetére


lilikusz
újonc

Szívesen, ez az egy volt. :) Remélem, jó lesz.

(#1246) joe979


joe979
aktív tag

Mall.hu : Oakley nyári nadrágok , serdülőknek vagy hobitkáknak ;] 28 vagy 30as méretben :
Oakley Slats 3132-
Oakley Represent 3132-

[ Szerkesztve ]

Szissz

(#1247) bugizozi


bugizozi
őstag

Sziasztok!

Csütörtöktől az Aldiban lesznek kerékpáros ruhák, többek között ez a CRANE Női vagy férfi kerékpáros felső (3 499 Ft). Szerintetek ez milyen minőséget képvisel, illetve ilyen "ujjbedugós" fazon-e?!

Köszönöm!

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#1248) rushty válasza bugizozi (#1247) üzenetére


rushty
senior tag

Nem tudom én ebayen találkoztam egyszer ujjbedugos karmelegitovel, de azóta se találom. Tudja valaki linkelni? Kb. 300 Ft. Kifejezetten a nap ellen kellett volna a kesztyűs fedés, szóval az ilyen uv védelem, nem melegít annyira.

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#1249) bugizozi válasza rushty (#1248) üzenetére


bugizozi
őstag

Nekem télire lenne rá szükségem, ráhúzok egy kesztyűt, és ha még a kabát kicsit fel is csúszik ahogy előredőlök a bringán, nincs kint a csukóm.

[ Szerkesztve ]

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#1250) rushty válasza bugizozi (#1249) üzenetére


rushty
senior tag

Ja az jó, én is utáltam mikor kint volt a csuklom.

Revolut meghívó pü-ben

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.