Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#501) gingerbalm válasza st6969 (#499) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

Én sem jártam szerencsével a cipőjükkel, de a visszaküldés ellenére is végig kommunikatívak voltak. Telefonon is hiába hívtad őket?

(#502) lord_m


lord_m
senior tag

Én lemértem a belső talphosszomat, az alapján választottam méretet, ahogy Ők javasolták. Remélem, nem lesz gondom vele, nem szeretnék visszaküldéssel bajlódni...

(#503) Peterhappy válasza lord_m (#502) üzenetére


Peterhappy
őstag

A lényeg, hogy szobában próbálj és ott mászkálj. Akkor nem koszolódik a talpa, ha mégsem jó a méret, zokszó nélkül visszaveszik. Oké, van egy ezres postaköltség, ez tény, de még így is fair.

Nekem viszonylag gyorsan reagáltak a mailjeimre, többször beszéltem velük telefonon is.

Én a szállítással voltam első nekifutásra egy kicsit elégedetlen,de tény hogy iszonyatosan sok megrendelés futott be akkor hozzájuk pár nap alatt. Második alkalommal két-három napon belül megérkezett a rendelés.

(#504) lord_m válasza Peterhappy (#503) üzenetére


lord_m
senior tag

Köszi szépen a tapasztalatokat!

(#505) st6969 válasza gingerbalm (#501) üzenetére


st6969
őstag

Hívni nem próbáltam őket, annyira nem tartottam fontosnak, meg jobban szeretem, ha valaminek nyoma van, postán is vissza tudom küldeni...

(#500) petipetya
Az :K

(#506) nobiand


nobiand
aktív tag

Tud valaki esetleg JOY kupunt a Devergohoz?
Köszi!

(#507) Ádám16


Ádám16
addikt

Megbízható külföldi olcsó és eredeti cipőket forgalmazó cipőwebshopot tudtok ajánlani?

(#509) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
Topikgazda

mango 60% utolsó nap

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#510) Criminal017


Criminal017
őstag

Még a mai napon 10% kedvezmény és ingyenes szállítás H&M oldalán ezzel a kóddal: 0440.

(#511) ro_bert17


ro_bert17
őstag

(#512) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
Topikgazda

P&B cipők relatíve jó áron (4-5k)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#513) desigo válasza Mr.Csizmás (#512) üzenetére


desigo
senior tag

Nekem nagyon bejöttek a pullandbear cipők.Kényelmesek és élőben jól is néznek ki.

(#514) Mercutio_ válasza desigo (#513) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kár, hogy műanyag.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#515) pajszer91 válasza Mr.Csizmás (#512) üzenetére


pajszer91
tag

Sziasztok!

Ezeknek normális a méretezésük? Pl. Nike-ból fixen jó a 42, rendelhetem ebből is ezt a méretet? :D
Most látom nem mintha lenne más méret xD

[ Szerkesztve ]

(#516) MittuDomain_ válasza pajszer91 (#515) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Sziasztok!

Április 26-i QWERTEE rendelésem még mindig nem jött meg, másnál is haldoklik a dolog? Elvileg 30án feladták, és Írország nincs túl messze. Hivatalosan meg kellett volna jönnie 05.06-13 között, de "no later than 23.05.", szóval addig nem reklamálhatok.

Ha valaki, aki rendelt még az 5/7/9 EUR akciójukban már megkapta, akkor megint a Bp. XI. posta szivat.

Ment volna nyaralásra a hosszú hétvégére, de nem lesz ebből semmi. :(

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#517) #04441088


#04441088
törölt tag

Jelenleg milyen jó akciók vannak?
H&M, Sportdirect? :R

(#518) petipetya


petipetya
nagyúr

cipőségek

G&T aktív sportcipő: csúnya, ormótlan, hiába lélegző anyagból van de meleg mint a kályha belseje, a színe és stílusa egy káosz, ment is vissza. Lehet, hogy egy fekete-fehér kombót kellett volna kipróbálnom (ami a kedvenc összeállításom), de ezt már sosem tudjuk meg.

Kínai/Szingapúri 5ezres sportcipő (AliExpress-ről jött, de Szingapúrból). A méret rendben van (!), a stílusa és színei rendben vannak, az anyagok eldolgozása már a szokásos ezen az árszinten (sorjás varrás a belsejében stb.), de nem vészes. Az anyaghasználat viszont nem mérhető a Nike sportcipőhöz, mert ezen a Szingapúrin más a szövet és a talpa valami nagyon egyszerű és könnyű habosított műanyag lehet, de így legalább nem a Csendes-Óceánon keringő műanyag szemétszigetet gazdagítják az általatok kidobott üdítős palackok.

Nike Downshifter 8: mivel az előző Nike futócipőt 2 éve vettem, és a napokban sikeresen kiszakítottam a szövetet, gyorsan kellett egy új, szerencsére pont elcsíptem 14ezerért az amúgy 18ezres cipőt. Erről felesleges beszélni, remek nyári cipő.

Összegzés: a Szingapúri és Nike között ég és föld a különbség a járás közben. Mivel készakarva sokat gyaloglok, így nyárra megint csak a Nike lesz a társam (mint évek óta mindig, és sajnos nem szponzorálnak engem cserébe), míg a Szingapúri a céges sport napokon lesz rajtam. Egyébként ez a Szingapúri tökéletes lehet azoknak is, akiknek vezetéshez, váltócipőnek irodába vagy alkalmi cipőnek kell strandra egy olcsó darab.

Lényegében ezt a Szingapúrit csak kíváncsiságból rendeltem be, és kellemesen csalódtam ezekben a paraméterekben: szállítási díj a béka segge alatt (hazai boltoknak ellentétben), méret az európai szabványnak megfelelő, anyaghasználat és kidolgozás tekintetében pedig viselhető ruhadarabot kapunk fillérekért.

Habár a képen pont nem jön át, higgyétek el, hogy a Szingapúri és a Nike kívül-belül ugyanakkora méretű (42-es):

Végezetül pár fotó az AliExpress-es cipőről:

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#519) Rellind válasza MittuDomain_ (#516) üzenetére


Rellind
senior tag

Szintén nincs csomag még...

(#520) ro_bert17 válasza petipetya (#518) üzenetére


ro_bert17
őstag

Nehéz ez a G&T cipő?
Elgondolkodtam egy ilyenre a nyárra, rövid nadrághoz inghez: [link]
Főleg hogy 17-ért már nem is annyira drága.
De ha nehéz, nem annyira szellőzős...

[ Szerkesztve ]

(#521) petipetya válasza ro_bert17 (#520) üzenetére


petipetya
nagyúr

Akármit is mondanak vagy írnak róla, ez a G&T nem nyári cipő. Az aktív sport változat elég szedett-vedett kinézetű, a hagyományos kialakítású viszont megérhet egy misét. Ám ha valóban nyári cipőt szeretnél, akkor szerintem felejtsd el a márkát, mert egy gyöngyvászon Nike-hoz viszonyítva a G&T nem szellőzik.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#522) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali.
Nagy méretű öltönyt hol lehet olcsón kapni?

(#523) gingerbalm válasza petipetya (#521) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

Élőben nem olyan az aktív sport GT-csuka, mint a képen?

[ Szerkesztve ]

(#524) rushty válasza #04441088 (#522) üzenetére


rushty
senior tag

Kik?

Revolut meghívó pü-ben

(#525) kcsa válasza #04441088 (#522) üzenetére


kcsa
veterán

MrXl, de mérettől függően néha Mr Sale is okés. Tipikusan felpróbálós műfaj, így mindenképp oda kell menni.

(#526) ro_bert17 válasza petipetya (#521) üzenetére


ro_bert17
őstag

Oh, köszi.

(#527) #04441088


#04441088
törölt tag

Koszi mindkettotoknek. :R

(#528) petipetya válasza gingerbalm (#523) üzenetére


petipetya
nagyúr

Egyrészt egyik boltban kiállított darab színe sem nézett ki úgy, ahogyan a honlapon lévő fotókon (a kék egyáltalán nem olyan kék, a barna sem olyan barna stb.). Oké, a kép csak illusztráció, de más gyártónál azért egyezni szoktak az ilyen alapszínek... Másrészt az eddigi ocean-black színt pofátlanul módosították smaragd-black színre (a link persze ugyanaz maradt), ami lényegében egy sötét cserebogár zöld és fekete keveréke, elég csúnya. Tényleg nem akarok kereszteshadjáratot folytatni ellenük, de ha jó cipőt akarsz inghez, akkor vegyél Tiszát, vagy pólóhoz valami más márkájú sportcipőt.

"nincs rá lezsóidő"

(#529) Mercutio_ válasza petipetya (#528) üzenetére


Mercutio_
félisten

A 30k-s tiszák miben nyújtanak többet a G&T bőrcipőkhöz képest?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#530) Mr.Csizmás válasza petipetya (#528) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

én azért bepróbálok egy GT-t, a színekre valahogy közömbös vagyok, csak alapárnyalat legyen.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#531) gingerbalm válasza petipetya (#528) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

Csak azért kérdeztem, mert én a téli kuponos akció keretében rendeltem tőlük egy bőrcipőt, itt írtam róla és azon melegében ment is vissza. A netes képen csodás volt, élőben döbbenetesen pocsék, plusz kényelmetlen volt a lépés benne. Egyedül hosszra stimmelt. Annyian írtak róla szépeket és jókat, de nekem nem (sem) jött be... :(

[ Szerkesztve ]

(#532) kcsa válasza gingerbalm (#531) üzenetére


kcsa
veterán

Bár semmi közöm nincs (értelemszerűen) hozzájuk, de tényleg kár hogy ilyen tapasztalatod van. Nekem elsőre hibátlan, kényelmes, szín stimmel (szép is lenne ha a fekete nem fekete lenne :D), szerintem abszolút top kinézet és minőség.

(#533) gingerbalm válasza kcsa (#532) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

Nagyon sajnáltam, hogy így jártam, nem visszaküldeni akartam a cipőt, hanem hordani, de hát ez van. Mondjuk mintaboltjukban még nem jártam, nem a szomszéd várban van a legközelebbi, hogy személyesen is látnám az összkínálatot, de mivel petipetya is azt tapasztalta, hogy egyik szín se olyan élőben, mint a képeken, ez eléggé elbizonytalanító. Közben meg láttam, hogy többen tettek itt már fel a topikban saját fotót a saját cipőkről, és azok meg tényleg jól néznek ki. :D Lehet, hogy cipőnként ennyire másmilyenre sikerül a végeredmény? Egyszer szép a barna, máskor meg f*sszínű? Mert nekem barnából konkrétan az utóbbi jutott, ezért mondtam, hogy döbbenetesen pocsék volt és már a kibontáskor lelombozódtam...

[ Szerkesztve ]

(#534) #04441088


#04441088
törölt tag

És ezek után döntsem el, hogy rendeljek e vagy ne. :DDD

(#535) gingerbalm válasza #04441088 (#534) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

Ha van rá lehetőséged, inkább menj el egy mintaboltba és nézd meg, bizonyosodj meg arról, hogy milyen. :)

[ Szerkesztve ]

(#536) petipetya válasza #04441088 (#534) üzenetére


petipetya
nagyúr

Azt valóban neked kell eldöntened. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#537) #04441088


#04441088
törölt tag

Na, majd beugrok hozzájuk. :R.
Más:
Hollister pólók milyenek minőségben?

(#538) Mercutio_ válasza #04441088 (#537) üzenetére


Mercutio_
félisten

Romló minőség

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#539) #04441088 válasza Mercutio_ (#538) üzenetére


#04441088
törölt tag

:R akkor innen se rendelek, pedig van pár jó póló 9-13 euró között.

(#540) Mr.Csizmás válasza #04441088 (#539) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

bolyhosodik :(

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#541) #04441088 válasza Mr.Csizmás (#540) üzenetére


#04441088
törölt tag

Írj pár kinti webshopot, vagy hol érdemes jó pólókat venni max par ezerért?

(#542) Peterhappy válasza petipetya (#528) üzenetére


Peterhappy
őstag

GT-t eddig en vedtem, nagyon szeretem a cipoiket, de szineket illetoen maximalisan igazad van. Ot ciponk van eddig toluk, negy eseteben tobb arnyalatnyi elteresrol beszelhetunk. Igaz nekem altalaban meg jobban is tetszettek eloben, de volt amelyik eseteben mast kaptam, mint vartam.

Szerk: off az offban: a karbon cipomet eladni kenyszerulok, tul nagy a labamra. 2*500 meter, ha van benne. 44-es meret, nagyon akciosan vettem, nem kivanok keresni rajta. Ha valakit erdekelne, privatban keressen batran :)

[ Szerkesztve ]

(#543) Mr.Csizmás válasza #04441088 (#541) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

H&M, reserved, P&B, Zavvi, Qwertee ha épp akciós. idővel úgyis eldől, hogy marad rendes utcai viseletnek, vagy lefokozódik melós/alvós/macska alá rongynak.

kövi cél az aliexpress normálisabb minőség, zokni, alsó, póló ebben a sorrendben.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#544) #04441088 válasza Mr.Csizmás (#543) üzenetére


#04441088
törölt tag

Köszi miuau. :B :R

(#545) musli26 válasza Mr.Csizmás (#543) üzenetére


musli26
tag

A Reserved-en milyen sűrűn szokott ingyen szállítás lenni?
Esetleg akció 20-30%?

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#546) Mr.Csizmás válasza musli26 (#545) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

idk, legutóbb irl vásároltam náluk :N

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#547) lord_m válasza lord_m (#502) üzenetére


lord_m
senior tag

Nálam azon kívül, hogy 12 nap után vehettem át, szerencsére minden rendben volt ezzel a Szantál-Brazil GT cipővel.

Ennél a színek pont olyanok, mint a képen, a méret is rendben lett, belső talphossz alapján.

Lehet, hogy a nappa bőrnél vannak csalóka színek a képekhez képest, a fényes felület miatt.

(#548) #04441088


#04441088
törölt tag

Most valahol akciós pólók? :R
Most jött meg a lovem.

(#549) Rellind válasza MittuDomain_ (#516) üzenetére


Rellind
senior tag

Megjöttek a pólók. :C

(#550) MittuDomain_ válasza Rellind (#549) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Köszi, nekem még mindig nem, és már lejárt a véghatáridő is. Ma írtam nekik, elvileg 48 órán belül válaszolnak. Remélem hamarabb megkapom a szajrét, mint a választ...

Si tacuisses, philosophus mansisses.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.