Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#651) lord_m válasza Peterhappy (#650) üzenetére


lord_m
senior tag

Én pár hete használok egy GT cipőt és Nekem is nagyon bevált szerencsére, mind színben, mind méretben. Teljes áron is megérte, de most az is kifutó lett, a fene... :D

(#652) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
Topikgazda

Olcsók,márkások. Ingyenes szállítás, visszaküldés UPS-szel.

XTRA 30% off until 10/06/18. Markdown applied in Shopping Bag.

Bőr Diesel, 36 euró, a kék, a fehér és szürke szerintem nem rossz, bár ízlésen nehéz vitatkozni.
Bőr és textil Geox 31 euró.
Bőr boxfresh 35 euró.
Vagy a most übermenő bőr boat shoes, Rockort 36 euró.
Bőr Vans 36 euró.
Bőr, Olaszországban varrt, Sparco, 37 euró.
31€ boxfresh

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#653) desigo válasza Peterhappy (#647) üzenetére


desigo
senior tag

Ha nem jó a méret akkor cserélhető más méretre (már ha van raktáron) vagy vissza adják az árát?

(#654) Kos 7 válasza Mr.Csizmás (#652) üzenetére


Kos 7
tag

Elég királynak tűnik ez a webshop :Y
Megbízható, rendeltél már innen ?

[ Szerkesztve ]

(#655) Mr.Csizmás válasza Kos 7 (#654) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

még nem, de ismerős igen :K van paypal, és saját androidos appja, ergo nem mutyi :N

sportsdirecten csökkent a szállítás alapára 10 -> 5,8 GBP

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#656) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Jó kis Timberland akció. Szállítás ruha esetén 3, cipőknél 8 eurótól indul.

The Truth is out there...

(#657) vince válasza lord_m (#643) üzenetére


vince
őstag

Köszi, rendeltem egyet.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#658) powerwade


powerwade
senior tag

Ezek a Qwertee pólók mennyire hordhatóak "utcán" az 5. mosás után? Mennyire vállalható a minősége?
Ez a Qwertee Referral jó mókának tűnik, mindenki kap 1 random pólót :)

[ Szerkesztve ]

(#659) petipetya válasza petipetya (#564) üzenetére


petipetya
nagyúr

Röpke 2 hét + 1 nap alatt megjött a gearbest-es cipő. Egyenlőre nem akarom elhinni, hogy valóban 13,54 USD volt, amit a nemzetközi registered csomagban kaptam. De kezdjük a legfontosabbal: ahogy a vásárlói visszajelzések tanúsítják, valóban az idehaza vásárolt méret + 1 a jó választás, mert ebből tényleg a 43-as akkora, mint a megszokott 42-es bakancsaim. Főleg akkor, ha valakinek szintén Íves a lábboltozata mint nekem, és nem lúdtalpas.

A külső fő anyag valóban bőrnek tűnik, az illata ugyanolyan, mint a valódi bőrből készült undivided / serman brands pénztárcáknak. A talpa gumi, ennek egyértelműen autógumi szaga (illetve így kutyaszar szüzen még illata) van. Belül a talpat és az oldalát végig szöszmösz réteg fedi. Összességében nem tűnik túl vastagnak, de egy tavaly ősz végén megtekintett lengyel télinek feltüntetett, 20ezres bőrcipő (passzolom a márkáját) is ugyanilyen volt, csak azt nem fedte belül ez a melegítő réteg. A talpa kb. 1 cm vastag, így lehet kellene majd bele egy talpbetét télire? A cipő magassága a földtől számítva 9 cm a száraknál. A varrások és összeillesztés minősége teljesen korrekt, habár azt nem tudom megítélni, hogy esőben mennyire lesz vízálló. A CAT alacsony szárú bőrcipőm a vízhatlan spray-vel befújva abszolút esőálló. Viselésre egy őszi zoknival próbáltam, nehogy a vastag kétrétegű téli zokni hamis méretet vetítsen felém. Ezzel újra megerősítést nyert, hogy a 43-as valójában 42-nek felel meg. Nagyon kényelmes, mintha egy bőrréteg ölelné körül a lábamat, ehhez képest a CAT bőrcipő már merevebbnek tűnik. Mintha csak egy indián mokaszin lenne a lábamon, ráadásul a sarkoknál lévő dőlésszög miatt biztosan nem fogja feltörni azt.

Egy hónapos viselési teszt és az esővel kapcsolatos kellene ahhoz, hogy nyugodt szívvel tudjam ajánlani ezt a gearbest-es cipőt a teljes árán, ám akcióban 3800-4000 ft-ért ajándék - márpedig ajándék lónak ne nézd a faszát fogát. Ősszel ebben kezdek el járni, úgyhogy akkor úgyis minden kiderül majd - kivéve az ég. Érdemes eltenni kedvencnek, mert talán még leakciózzák majd a nyár folyamán.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#660) xEon1337 válasza petipetya (#659) üzenetére


xEon1337
őstag

Meglepne, ha vízálló lenne, elég durva hézagok rajta így szemre. Márpedig egy téli cipőnek szerintem ez kell legyen az egyik alap tulajdonsága. :)

Durván cyberpunk amúgy, utcára fel nem venném. :D

"Less but better" - Dieter Rams

(#661) Azie válasza xEon1337 (#660) üzenetére


Azie
őstag

a skechersemen is elég jó hézagok vannak látszólag. aztán nem ázott be télen.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#662) Kos 7


Kos 7
tag

Hollisteren a sales cuccokból még -20% ami a kosárban kerül leszámolásra.
[link]

(#663) Azie válasza Kos 7 (#662) üzenetére


Azie
őstag

boltjuk van ezeknek valahol? az a 22 € farmer jól hangzik, de extra-mega-ueber-skinny-fit... hát picit bátortalan vagyok :D

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#664) Kos 7 válasza Azie (#663) üzenetére


Kos 7
tag

Amennyire én tudom nincs boltjuk Magyarországon, legközelebb talán Bécsben van. Vissza tudod küldeni, de ahhoz még nem volt szerencsém. Minden ruhánál az oldal alján van sizing guide, ott vannak leírva a méretek, abból tudsz információt szerezni. Az Epic Flex cuccaik elég jók, nyúlós anyag, de a szabástól is függ gondolom.

(#665) Mr.Csizmás válasza Azie (#663) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

facebookon turis csoportokban elmegy árában, az tuti.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#666) Kos 7 válasza Mr.Csizmás (#665) üzenetére


Kos 7
tag

még talán többért is :)

(#667) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
Topikgazda

gearbest cipők erős kiárusításban - sizing guide-t tessék nézni, és a kollégának egy :R -t adni ott, ha rendeltetek :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#668) Mr.Csizmás válasza Mr.Csizmás (#667) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

[link] bocccss

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#669) powerwade válasza Mr.Csizmás (#668) üzenetére


powerwade
senior tag

hsz gyűjtő komment félisten módra? :D

amúgy köszi, megnézzük.

[ Szerkesztve ]

(#671) #04441088 válasza -secret- (#670) üzenetére


#04441088
törölt tag

Már drágult, pedig rendeltem volna ennek a bagzó Csizmás maskának. :( :D

(#672) -secret- válasza #04441088 (#671) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:DDD

(#673) 01andris válasza Mr.Csizmás (#667) üzenetére


01andris
tag

Ha 41-es lábra kellene cipő.Akkor 42-es cipőt rendeljek??
Ezt is kinéztem:[link]

[ Szerkesztve ]

(#674) Azie


Azie
őstag

desigual westendben upto 50% van elég sok cuccra. én behúztam egy ilyet (W36) 17k-ért. Nagyon örülök neki! rendes méretek is vannak. sztem más üzletben is van az akció, nem tudom meddig.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#675) cselmaster


cselmaster
csendes újonc

Yooxon 10 napig szerencsekerék van.

[link]

100 dollár a fődíj. Nyilván erre esélyünk, mint Mohácsnál, de ma pl. fixen 25 %-os kupont dob az elegáns férfi cipőkre és magas sarkúakra (PUMPS & LACE-UPS). Az akciósokra is ( a már 15 %-os extra promóciónál is működik, de az eredeti árból vonja a 25-öt), meg eleve akciós minden kb. Ár szerint növekvőbe rendezni, és lehet vadászni.

Indul pl. a 26 eurós utolsó darabos bőrcipőtől.

[link]

Ingyenes szállítás+ingyenes visszaküldés UPS-szel.

De ha valaki nem szeretne lyukra futni kezdésként, akkor rászűr az ismerősebb márkákra (pl. Geox), bár az igazi bestbuy az olasz cipők, de az lutri is ismeretlenül.

[ Szerkesztve ]

(#676) Azie válasza cselmaster (#675) üzenetére


Azie
őstag

továbbra is tartom, hogy cipőt csak RL próbálás alapján. a többi cuccuk árának meg utána kell nézni :S

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#677) cselmaster válasza Azie (#676) üzenetére


cselmaster
csendes újonc

Mindenki el tudja dönteni. Én márkafüggő vagyok, amit bepróbáltam, abból merek rendelni cipőt is. Ha nem jó, akkor eladom. Bestbuynál simán elmegy. Még a futócipőkkel is így vagyok, bár ott könnyű próbálni is itthon.

Egyébként meg ingyenes szállítás, ingyen visszaküldés, szóval rettentő nagy kockázat nincs. Felteszi eladni, hanem viszik, visszaküldi.

Teljesen képben vagyok, mi mennyi, amit rendelek. Csak bestbuy cuccokat veszek. Erre van a Yoox. Egyébként meg 26 euróért valódi bőrből nem nagyon adnak cipőt, főleg nem eredeti olaszt.

(#678) Azie válasza cselmaster (#677) üzenetére


Azie
őstag

szuper az eredeti bőr cipő, ami a tetjébe olasz, ha nyomja a lábad.

Értem én ezt a magyar visszaküldöm, ha szar mentalitást, csak azonosulni nem tudok vele. Ha valamiről nem tudom, hogy kell, akkor nem rendelem meg, nem utaztatom, nem terhelem másokra a felsorolt költséget és nem szopatom az eladót - cserébe marika, aki a szarokat csomagolja és adminisztrálja munkanélküli lesz.

Persze, amit bepróbáltam, abból rendelek akár. csak nem életszerű, hogy bepróbálok egy cipőt, jó, megveszem, majd 2 év múlva ugyanazt ugyanúgy megrendelem, mert ugyanúgy kapható és ugyanolyan még a lábam és a ruhatáram és a divat is.

De mindenki azt hord, amire ingere (+pénze és igénye) van. :) Ha jól rémlik, elég egyértelmű volt, hogy szubjektív vélemény, amire így kiborultál. :)

AZ külön dicséretes, hogy tisztában vagy minden termékül árával, én konkrétan a card holderek között nézelődtem és halvány fingom sincs, hogy best buy-e egy kártyatartó 25€-ért. :) Örmmel veszem a segítséget. :P

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#679) cselmaster válasza Azie (#678) üzenetére


cselmaster
csendes újonc

Nem borultam ki, csak semmi újat nem tettél hozzá a dologhoz. Minden webshopos cipős linkhez beírhatnád ennyi erővel. Egyébként a szerencsekerék miatt tettem be, minden nap más kupon lesz, ha valakinek nincs szülinapos 20 %-os. Tegnap nem cipős volt, hanem pulcsis pl.

Mondjuk 10 éve innen öltözködöm, egy kezemen meg tudod számolni, hány csomagot küldtem vissza. Szerencsére eléggé konfekcióméret vagyok, és az ismert márkák ismert fazonjai jók, szóval farmert is simán rendelek. És mondom, ha nem lenne jó, először eladom, ha tudom. Még fogni is lehet rajta simán, bár nem ez a cél.

Ingyenes szállítás+visszaküldés a legnagyobb multiknál van általában, nem vágja falhoz őket, benne van az üzleti modellben. Nyugatra szakadt ismerős csajok (és ott mindenki) egyébként úgy rendelgetnek, hogy hozatnak 20-30 cuccot, és kiválasztják a párat, ami kell. Nekem ehhez pofám sincs, és a magyar bankrendszer miatt nem is volna túl olcsó. A netes rendelésnek ez a normális módja, csak mi túl kicsi és csóró piac vagyunk. Fizikai boltban is felpróbálják, ezért van az elállás. A magyarokat falhoz vágná, az kétségtelen.

Alsógatya, ezt úgysem lehet próbálni. :D

Szülinapos kuponnal 20 euró 3 darab Diesel. Ennyiért sehol máshol nincs.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#680) petipetya válasza cselmaster (#679) üzenetére


petipetya
nagyúr

Azt mondod, hogy ha nekem felsőből M-es, cipőből pedig 42-es kell, akkor a yoox-ról simán rendelhetem ezeket a méreteket?

"nincs rá lezsóidő"

(#681) petipetya válasza 01andris (#673) üzenetére


petipetya
nagyúr

Idehaza is 41-es cipőt veszel a 41-es lábra? Vagy nem teljesen értem a dolgot. :F Nekem 41-es lábra 42-es cipőméret a jó a hazai kínálatból, különben szorítana.

"nincs rá lezsóidő"

(#682) cselmaster válasza petipetya (#680) üzenetére


cselmaster
csendes újonc

Nem, én ilyet nem mondtam.:)

Minden márkából más a méret eleve. Cipőknél főleg. Akinek van futócipője, sportcipője, amiben benne van a centiméter is, az tudja, mekkora különbségek vannak.

Pl. két japán márka.

Mizuno:

[link]

Asics:

[link]

A férfi 46-os Asicsban 29 cm, Mizunóban 30. Óriási különbség.

Általában sneakersekben járok, kinézem a cm-t a gyár mérettáblázatból a saját weboldalon, és úgy választok. Ruhában meg az olasz konfekció M-es jó szokott lenni, de pl. a lidlis is, aldis is, mert 48-50-es. Illetve nézem a képet, hogy lehetőleg slim legyen, mert vékony vagyok relatíve, futok. De pl. alsógatyából L-es kell, 6-os, pedig rövidnadrágból M-es. Tapasztalat, utána már megy.
Farmerban meg fix márka.

[ Szerkesztve ]

(#683) Peterhappy válasza cselmaster (#682) üzenetére


Peterhappy
őstag

Futócipők esetében ahol csak lehet, belső talphosszt nézzetek.

Az ökölszabály szerint talphosszúság (a kettő közül, amelyik hosszabb) + 15mm a javasolt belső talphossz. És ez valóban más és más, különböző márkáknál.

(#684) cselmaster válasza Peterhappy (#683) üzenetére


cselmaster
csendes újonc

Mármint nyilván futni kell akkora :) (speciel én nem igénylek másfél szám pluszt semekkora távra, de ajánlják, az tény).

Utcára akkora jó abból is, mint a másikból.

Egyébként ma vannak futócuccok a Lidlben a 2in1 futóshort 2300-ért bestbuy.

Nekem nem kellett, de vettem az 1000 forintos technikai rövidnadrágból négyet, pöpec. Sima bélés nélküli, mint egy focistagatya, csak vékonyabb. Játszósnak otthoninak tökéletes. Kár, hogy csak feketét nem lehet, szürkével van párban.

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#685) Kos 7


Kos 7
tag

Mango summer sale: [link]

(#686) grizlisandor válasza grizlisandor (#613) üzenetére


grizlisandor
addikt

Megjött az enyém is még 6-án, album(katt)
A xenomorphosat én válaszottam, a többi random.
Az elsőt nem tudom hova rakni, de a többi jó.

(#687) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Halihó!

Véletlenül találtam rá erre a topikra (ebay-esben linkelték) és egyből megakadt a szemem a Quertee-s pólókon. Eddig nem ismertem azt az oldalt, szoktak rajta rendszeresen akciók lenni vagy ez valami egyszeri alkalom volt, amikor mindenki rendelt? :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#688) Mr.Csizmás válasza CactuS (#687) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

rendszeres, tessék hírlevélre feliratkozni, aztán eldugni a tárcát asszony elől :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#689) #04441088 válasza CactuS (#687) üzenetére


#04441088
törölt tag

Hali.
Bizonyos időközönként vannak akciók náluk.

(#690) powerwade válasza Mr.Csizmás (#688) üzenetére


powerwade
senior tag

Hírlevélhez szoktak csatolni 1 eurós/dolláros kupont, érdemes azt is felhasználni.

(#691) Azie válasza CactuS (#687) üzenetére


Azie
őstag

most pl. 1+1random akció van (amivel ugye 8€ a póló). a random azért volt nagyon jó, mert free shipping is volt hozzá.

közben megjött az egyik printes csomag (mint kiderült 6-án, csak a buzeráns postás nem hozta fel sem a csomagot, sem az értesítőt, nyilván viccből van rajta a csomagon a cég+emelet is a nevem alatt)

a pólós szórás szuper, a pokémonos print nem igazán tetszik

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#692) cselmaster


cselmaster
csendes újonc

Ha valakiben kiolthatatlanul ég a most amúgy is tomboló 90-es évek retroláza, akkor tetszeni fog az 5 eurós Carrera Jeans pólóakció.

[link]
[link]

Sajnos hozzánk 20 euró a szállítás, és csak 150 felett ingyenes. Szóval érdemes grupettót alakítani és/vagy mást is rendelni.

[ Szerkesztve ]

(#693) Mr.Csizmás válasza cselmaster (#692) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

4 db-al neveznék.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#694) cselmaster válasza Mr.Csizmás (#693) üzenetére


cselmaster
csendes újonc

Mondjuk 4 nekem is jöhetne, ha valaki megszervezi.

(#695) ro_bert17 válasza cselmaster (#694) üzenetére


ro_bert17
őstag

4-5 engem is érdekelne ha valaki megszervezi. :)

(#696) Nikaré válasza cselmaster (#692) üzenetére


Nikaré
őstag

Csatlakozom, szintén 4-5 db érdekelne.

(#697) etrop01


etrop01
tag

Én is beszállnék 4-el.

Az egyszerűség a kifinomultság csúcsa.

(#698) #04441088


#04441088
törölt tag

Eddig olyan 20-22-nél tartotok, 100-110 euró. Meglesz itt a 150. :P

[ Szerkesztve ]

(#699) Mr.Csizmás válasza #04441088 (#698) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

:R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#700) Gerasz


Gerasz
aktív tag

Sziasztok!

Rendeltem egy Geox cipőt a Yooxról, köszönöm az akciós tippet. Nem is olyan apró szépséghibája, hogy már az egyik bújtató elszakadva érkezett, és ennek kiküszöbölésére azt kihagyva fűzték be az alábbi kókány módon a cipőfűzőt:

Magyarán teljesen szándékosan hibás darabot küldtek.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.