Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#1451) -secret- válasza #04441088 (#1) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Garage Store-ban a JORDAN cuccok akciózva vannak!

(#1452) Ideg válasza luckyboi82 (#1449) üzenetére


Ideg
aktív tag

Tuti kamu. Face vélemények és tékozló homár post alapján is. Kerüld el.

(#1453) luckyboi82 válasza Ideg (#1452) üzenetére


luckyboi82
tag

Nem tudom miért tolják az ember arcába a kakát. :W Megyek is az Outletbe a Gant boltba inkább. :) Köszönöm a megerősítést!

(#1454) motoflug


motoflug
őstag

Sziasztok!

Glamour napok alatt vàsàroltam a SportsDirectben, ahol kaptam egy 3000Ft. értékū kupont. Az eladó nem tudta megmondani a felhasználàsi feltételeit, azt leszámítva, hogy holnaptól él. Valaki tudja esetleg? :R

(#1455) Azie válasza motoflug (#1454) üzenetére


Azie
őstag

rá kell, hogy legyen írva :P

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#1456) petipetya


petipetya
nagyúr

6jn34ym2NN

1500 Ft-os factool kód, vegyétek, vigyétek. Nekem elegendő a rendelés, akit várok tőlük.

"nincs rá lezsóidő"

(#1457) petipetya válasza UHHH (#1325) üzenetére


petipetya
nagyúr

A Xiaomi sportcipő berendelve innen. Igaz csak tavasztól fog kelleni, de nem hiszem hogy ennél olcsóbb áron be tudnám szerezni, mivel általában 10 USD-vel drágábban látom - ha mégis lejjebb viszik, akkor legalább más jól jár majd vele.

A hasonló árú Nike nem bírta ki a nyarat, pedig csak utcán használtam sétára, úgyhogy azt a márkát most hanyagolom, emellett az Adidas sem volt jobb előtte.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#1458) vince válasza petipetya (#1457) üzenetére


vince
őstag

Hogyan/mennyit mész, hogy egy random márkás cipő nem bír ki egy nyarat utcán sétálva? :Y

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#1459) alázógyík válasza vince (#1458) üzenetére


alázógyík
őstag

Nekem a teniszcipőm egy Asics Gel.
Salakon használom, heti 6-8 órát. Amit az ott kap, na az igénybevétel.

Most 1 éves, és köszöni szépen, jól van. Egy fél év még van benne. :K

(#1460) petipetya válasza vince (#1458) üzenetére


petipetya
nagyúr

Szinte nulla, 5-6 km szokott lenni, mivel a buszt pár éve kiiktattam. Emellett nagyjából minden második hétvégén mentem vele másfél-két órát sétaképpen.

Most éppen egy tegnap vásárolt nevesincs sportcipő van a lábamon, amit nagy hirtelen megvettem a Decathlonban 7e Ft körül, semmi különbség a Nike-hoz képest, leszámítva a márkajelzést.

Persze nem feleslegbe vettem a nemrég rendelt Xiaomi mellé, mert ez a nevesincs Decathlonos terembe kell télen, heti 1 alkalomra. Csak gondoltam, most felavatom az utcán is.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#1461) Zeki válasza petipetya (#1460) üzenetére


Zeki
nagyúr

És ha a Decathlon saját márkás cipője, akkor 2 év garancia van rá. Nem jótállás, hanem garancia.

(#1462) Ghard válasza petipetya (#1457) üzenetére


Ghard
őstag

Az a nike eredeti volt? Garancia hogy ment?

(#1463) MittuDomain_ válasza petipetya (#1457) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Boldogok a kislábúak, mert övék a Xiaomi cipők országa. ;)

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#1464) petipetya válasza Ghard (#1462) üzenetére


petipetya
nagyúr

Sehogy, mert blokkot nem tettem el, emellett azért én is hibásnak érzem magam, mert emlékeim szerint tuti beleakadt egyszer a szövet egy ágba.

"nincs rá lezsóidő"

(#1465) st6969


st6969
őstag

Zara alkalmi inge van valakinek? Milyen minőségű? Futtában voltam csak bent, nem volt időm, de 2 kategóriát láttam hirtelen, 7 ill 10k-ért, mindkettő slim fit (ilyet keresek), mindkettő egész frankónak tűnt, de főleg a 10k-s. Annyit mondjuk nem szánnék rá, de a 7k-t kiadom érte, ha jó (tekintve, hogy nem 1db kéne). Mindennapos használatra kell, irodába.
Zara-ban lehet-e inget próbálni, vagy be van zacskózva és hazaviszed, aztán vagy jó, vagy mehetsz vissza könyörögni?

(#1466) werszomjas válasza st6969 (#1465) üzenetére


werszomjas
őstag

Nekem van Zara ingem, szerintem jó a minősége. Lehet próbálni igen.

De érdemes megnézni a C&A-ban is az ingeket, body fit és slim fit 6000ft-os ingek nagyon jók, főleg ha van 20%-os kuponod (pl telekom app) 4800-ért bestbuy.

üdv

(#1467) Mercutio_ válasza werszomjas (#1466) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jövő héten felhasználható a múlt héten osztogatott 20%-os kupon, aminek egységes kódja van és online is használható!

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1468) predakon válasza st6969 (#1465) üzenetére


predakon
őstag

Nekem többnyire Zara ingjeim vannak ennek ellenére azt javaslom, hogy menj ki a biatorbágyi outletbe és vegyél magadnak egy szép OLYMP inget.
9000-10000 körül kapsz és magasabb minőség mint a zara. A magasabb minőség alatt azt értem, hogy jobb az anyaghasználat és a gyűrődést és mosást is jobban viselik. Én mindig vasalásmentest veszek.

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#1469) Mr.Csizmás válasza st6969 (#1465) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

zara = h&m átcímkézve, és macsóbb dizájnos bolt

stradivarius n+1 hasonló, csak 1.xx szorzós árcímkével.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1470) Azie válasza werszomjas (#1466) üzenetére


Azie
őstag

én kihasználtam a last days of m&s-t és 12k/3 inges karácsonyi pakkból vettem párat, aminél a kövi vásárlásra volt asszem 4k engedmény.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#1471) Nikaré válasza predakon (#1468) üzenetére


Nikaré
őstag

Lehet tájékozatlan vagyok, de az OLYMP az outletben melyik boltban található?

(#1472) oszy válasza Nikaré (#1471) üzenetére


oszy
veterán

110

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#1473) Nikaré válasza oszy (#1472) üzenetére


Nikaré
őstag

Köszi!
Megtaláltam :B

(#1474) predakon válasza Mr.Csizmás (#1469) üzenetére


predakon
őstag

Férfi részleg tekintetében a H&Met es Zarat ne említsd egy lapon azért, minőségben a zara jobb és véleményem szerint eleganciában is. A h&m a lazább stílusra feküdtek rá, ha valaki azt szereti annak tuti jó.

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#1475) predakon válasza Nikaré (#1471) üzenetére


predakon
őstag

Az olymp boltban :D
[link]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#1476) predakon


predakon
őstag

Qwerteee kedvezmény : As a thank you please use the discount code "I-Am-Great" to get a whopping €3/£3/$3 off your next order! Code is valid for one use per customer and till Monday Oct 22nd.

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#1477) Mr.Csizmás válasza predakon (#1474) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

fast fashion mindkettő, a ruházat mcdonalds és kfc-je :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1478) predakon válasza Mr.Csizmás (#1477) üzenetére


predakon
őstag

na ezt adom :)

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#1479) WayneGace válasza Mr.Csizmás (#1477) üzenetére


WayneGace
őstag

Fast fashion tudtommal nem minőségre utaló kifejezés.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#1480) Azie válasza Mr.Csizmás (#1477) üzenetére


Azie
őstag

ácsiácsi, a mekiben ott a tölcséresfagyi!!!!!

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#1481) st6969


st6969
őstag

Köszi mindenkinek az inges segítséget. Olymp ingeket próbáltam már, van is egy vasalásmentes, de a méretezése sajnos nekem nem jó, ami minden más tekintetben megfelelő (még feszül is, épphogy csak nem kicsi), annak is az ujja 5cm-rel hosszabb. Ami meg összességében kicsit kényelmesebb, annak meg még inkább. Ami nekem van, az vasalásmentes (hogy mennyire az tényleg, azt az asszony tudja), viszont számomra borzasztó műanyag hatása van, izzadok is alatta. Szóval számomra ez a modell csalódás, de tudom, hogy az Olymp egyébként remek márka.
C&A kuponom még van, az ottani slim fit-eket megnézem, köszi, 4800-ért tényleg BB. A Zarát is meg fogom nézni, hátha az ujja annak kicsit rövidebb :R

(#1482) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
Topikgazda

Német-osztrák Hervisben egy, akár leértékelt cucc + egy termék a kuponos (STAFFEL-60) listából, akkor 140 euró felett levon 60-at.
A kuponos lista
Pl. fekete-fehér-narancs Polar M430 óra+Nike Downshifter 8 cipő együtt 139 euró, kb. 45000. Pl. Eisenstadtban átvehető. Utazni nem feltétlenül érdemes érte, de aki amúgy is menne Ausztriába, vagy van ismerőse kint, annak bestbuy. (vagy Sopronból kiugrik érte)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1483) Digitalpimp válasza Mr.Csizmás (#1482) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Az itteni Hervisben miért nincs ilyen? Megnéztem tegnap a nagy akciós áraikat, hát majdnem infarktust kaptam a helyszínen. :Y Vicc az egész bolt. Viszont nem is tolongott senki, úgyhogy kényelmesen lehet nézelődni. Csak tudnám miből élnek.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#1484) Mr.Csizmás válasza Digitalpimp (#1483) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

tekints rá úgy, mint egy kihelyezett óriási próbafülke a netes vásárláshoz :))

H&M szintén, megnéztem a méreteimet (hanyas jó rám tőlük) aztán online megvettem a fél raktárat. nem is tudom mikor vettem utoljára ruhaneműt IRL :F

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1485) Digitalpimp válasza Mr.Csizmás (#1484) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Max. arra jó. A H'n'M-ben nincs egy 40-es nadrág!!! 1 db. 38-as volt az egész boltban, a többi meg akkora, amekkorát 16 évesen hordtam. A Reserved szintén zenész, kicsi kínai bóvli dupla-tripla áron. Szégyen az összes.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#1486) Czimby válasza Digitalpimp (#1485) üzenetére


Czimby
addikt

Ez van amióta divatbajöttek a 40Kg-os vasalthajú páwagyerekek :DDD
Nekem 36-38kb a méretem de azt is szenvedés találni.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#1487) Mr.Csizmás válasza Czimby (#1486) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

én a carrot szabást nem értem, 178/80 vagyok kb., de bokában szűk szinte, a derekamon meg úgy áll mint tehénen a sátorponyva :U reservedben vettem pár ezerért chino nadrágot ilyen szabásban, de úgy érzem hogy játszós gatya lesz.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1488) rushty válasza Mr.Csizmás (#1487) üzenetére


rushty
senior tag

Én is ezt tapasztalom 40 kilósan.

Revolut meghívó pü-ben

(#1489) Hauptmann válasza st6969 (#1465) üzenetére


Hauptmann
addikt

Jó lenne már, ha ez a hülye slim fit divat kikopna, rendkívül buzis. :( De ezt nyomják most nagyon, sajnos ritka a szép body fit, vagy regular ing.

(#1490) Czimby válasza Mr.Csizmás (#1487) üzenetére


Czimby
addikt

Az még a halálom...
Főleg a bokavillantós.
Vagy a tenyérnyi lyukakkal szagatott.
Meg a super skinny...

Oltogatjuk is az ilyen gyerekeket haverokkal rendesen. 😂

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#1491) solti válasza Hauptmann (#1489) üzenetére


solti
senior tag

40/32 nadrágot hordok, de a mai 32 hosszúak egyszerűen feszülnek a vádlimon mint az állat... Már amelyik feljön egyáltalán. Kíváncsi lennék hogy a 40es nadrágot hordók közül kinek van ennyire pipaszár lába... Maradnak a stretchesek, de volt azért szokni kellett, hogy szoros a vádlimnál. Azért a mai tervezők néha megnézhetnének és lemérhetnének 1-2 hús vér embert..

(#1492) Ance válasza solti (#1491) üzenetére


Ance
őstag

Straight vagy bootcut nadrágot kellene hordanod. Én 38/32-est hordok és ezek általában jók vádliban is. A Tescoban egyébként mindegyik típus kapható.

(#1493) Mercutio_ válasza Hauptmann (#1489) üzenetére


Mercutio_
félisten

C&A , Reverse tele van regular inggel

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1494) Hauptmann válasza Mercutio_ (#1493) üzenetére


Hauptmann
addikt

Az Allee C&A-ban voltam, valahogy nem igazán tetszett egyi sem. De majd körülnézek még máshol. Meg van valami régebbi kuponom az MrSale-be is.

(#1495) st6969 válasza Hauptmann (#1489) üzenetére


st6969
őstag

Ez is egy vélemény :U
De én pl. nem szeretem, ha lóg rajtam a regular ing, az is elég igénytelen tud lenni, ha 2x beleférek. Én nem a divat miatt keresek ilyet, hanem elég vékony testalkatú vagyok, és egyszerűen ez áll jól. Tudom, egyek sok lángost :DDD
Ha feszül rajtam, és alig tudok mozogni benne, na azt én sem szeretem.

(#1496) WayneGace válasza Hauptmann (#1489) üzenetére


WayneGace
őstag

Mi a slim fitben a buzis? Hogy karcsúsított? A body fit ing, amit említesz, az nem pont a duplán karcsúsított?

Egyébként a nadrág is jobb esetben oda van írva a szabása. Tehát szűkített szárú, egyenes szárú,stb..

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#1497) Hauptmann válasza WayneGace (#1496) üzenetére


Hauptmann
addikt

Nem, a body fit elvileg a slim és a regular fit között van félúton. A nagyon feszülős az a skinny.

(#1498) rushty válasza Hauptmann (#1497) üzenetére


rushty
senior tag

elméletileg
Gyakorlatban elcseszett mindkettő, térd, mogyorók, comb feszül, derék, lábszár tág, de nehéz felhúzni.

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#1499) petipetya válasza anorche1 (#1427) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi a priviben adott infókat (főleg hogy a színe szerencsére jóval sötétebb barna, mint a gyári képeken), mivel tegnap berendeltem ezt a Decathlonos Light 500 vadászbakancsot. Ennyiért nem láttam máshol olyan bőr bakancsot, amely kényelmes lenne az utcán, esőben, latyakban, és a melóhelyen is elviselném a lábamon. Egyedül a fűzőjével nem vagyok elégedett így látatlanban sem, úgyhogy berendeltem hozzá egy erősebbnek tűnő, színben jobban passzoló példányt az aliról.

"nincs rá lezsóidő"

(#1500) batagy válasza Hauptmann (#1489) üzenetére


batagy
őstag

Egyetértek.

A H&M-ben baromi jó Regular ingek szoktak lenni.
A C&A-ban is előfordulnak jók.

Viszont normális szabású (nem slim) nadrágot hol lehet kapni? Azt mondjátok meg!

A KIK-ben pl. mindegyik nadrág szárának a teteje gyűrött, redőzött, nem tudom abban is mi a jó.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.