Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#251) Syd69 válasza Predator2 (#248) üzenetére


Syd69
aktív tag

Sports Direct - Karrimor Urban 30 [link]

Alma

(#252) Digitalpimp válasza Predator2 (#248) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Ilyen Tigernu-t [link] használok lassan 1 éve napi használatban. Anyaga szuper, jól pakolható, a cipzárak igazán most kezdenek bejáródni. :) Vettünk már többen ilyet a fórumtagok közül, eddig mindenki dicsérte. :K

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#253) Breki


Breki
veterán

Én különlegesebb egyedibb táskákat veszek.

A fentebb írtaknál színesebbek olcsóbbak, azok nekem nem túl egyediek. Persze az olcsósága miatt nem is várok nagyon nagy minőséget, de eddig kellemesen csalódtam.

Ilyeneket pl. De mindjárt megkeresem amit pár ezerért vettem.

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#254) Breki


Breki
veterán

Na meg is van, jelen pillanatban ilyet hordok.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#255) Breki


Breki
veterán

De aki drágábbat minőségibbet szeretne van egy nagyon jó cég.

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#256) bugizozi válasza Breki (#255) üzenetére


bugizozi
őstag

Köszi, épp laptoptartós hátizsák vásárlását fontolgatom. A 4 éves 3k huf Canyon már kezd szétmenni.
Ez egész jónak tűnik amit linkeltél. Amit még nézegetek az egy Decathlon-os QUECHUA NH500
Az abszolút favorit persze egy Osprey Radial 26 lenne, de azt sajna annak az árát nem magyar pénztárcához mérték :(

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#257) xEon1337 válasza Breki (#254) üzenetére


xEon1337
őstag

12 éves vagy? ;]

"Less but better" - Dieter Rams

(#258) Breki válasza bugizozi (#256) üzenetére


Breki
veterán

Most nézem, hogy van napelemes hátizsák is külső töltővel. Méghozzá power bankos :Y

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#259) Breki válasza xEon1337 (#257) üzenetére


Breki
veterán

Nem, 9 :DD

Beszólás nem kell.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#260) TheMiller


TheMiller
tag

Oldaltáskát tudtok esetleg ajánlani? nem cél a laptoptáska, de ha azt is normálisan lehetne benne vinni olykor, az csak előny. Köszönöm!
Esetleg valami edzőtáska? vett már valaki valami ajánlhatót?

The World is Yours

(#261) Breki válasza TheMiller (#260) üzenetére


Breki
veterán

Ilyen oldaltáskára gondolsz?

Vagy ilyenre?

Biciklizéshez sportoláshoz és a korábban mutatott Chicago Bulls-os viszem.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#262) Mercutio_ válasza Breki (#261) üzenetére


Mercutio_
félisten

A color display-ből a vászonhatású :C linket tudsz róla dobni?:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#263) st6969 válasza Mercutio_ (#262) üzenetére


st6969
őstag

Szintén érdekel :K

(#264) Breki válasza Mercutio_ (#262) üzenetére


Breki
veterán

[link dobva]

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#265) TheMiller válasza Breki (#261) üzenetére


TheMiller
tag

A második verzió érdekelne (megnéztem a linket köszönöm!), de nekem ez a típus túl "csajos".

Sporttáskából olyan kéne mint a régi tesco-s fila táska volt. Néztem itthon, de 3-4-5 ezerért kb. szatyor erősségű volt..

The World is Yours

(#266) Mercutio_ válasza Breki (#264) üzenetére


Mercutio_
félisten

:R (sajnos ez kb. akkora mint egy A4-es lap és vékony, azt hittem nagyobb, az ekkora méretű verzió lett volna jó a kisebb szerinti kialakításban)

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#267) Nikaré válasza Breki (#261) üzenetére


Nikaré
őstag

Első verzióra van linked?
Köszi!

(#268) Breki válasza Nikaré (#267) üzenetére


Breki
veterán

Nem ez az, azt mindjárt megkeresem, de ez most még egy óráig akciós.

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#269) Breki válasza Nikaré (#267) üzenetére


Breki
veterán

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#270) Nikaré válasza Breki (#269) üzenetére


Nikaré
őstag

Ú köszi! :R
Na most kell döntenem melyiket? Vagy mindkettőt! :)

(#271) Aidan85


Aidan85
aktív tag

Helló,
Kettlebell edzéshez beltérre keresnék valami lábbelit, rendelt már ilyesmit valaki, van tapasztalat vele? Ugye legrosszabb esetben egy lapos talpú cipő megteszi, de jobb lenne, valami zokni cipő, mint ami gyerekeknek van, gumis talppal, ami akadályozza a csúszást, ezekből inkább a vízi cipőket találni. A legjobb talán egy five fingers "cipő" lenne, de amit találtam 40-50 USD körül mozognak, azt reméltem találok 10-20 USD-ért is. :F

(#272) tuareg85 válasza Aidan85 (#271) üzenetére

Hello, a KB legjobb mezitlab, tobb ev tapasztalat alapjan mondom. Legalabbis edzotermi gumipadlon, parkettan, fuvon. Nyilvan ha hideg van es kulteren vagy, akkor valami kell valami, de mar par fokos edzoteremben is siman izzadni fogsz az edzestol es nem fog fazni a labad.

(#273) Aidan85 válasza tuareg85 (#272) üzenetére


Aidan85
aktív tag

Köszi, nekem is van benne 2 év tapasztalatom, az elmúlt évet kihagytam, most megyek újra, és az edző mondta, hogy változott a terem, és ajánlott a cipő. Eddig mezítláb nyomtuk mi is. Legkésőbb hétfőn kiderül mi változott, de bízom az instruktorban, ezért kezdtem keresgélni.

Lehet ez lesz a befutó.

(#274) xcvbxcvb


xcvbxcvb
aktív tag

Vasalás mentes inget nem tud valaki olcsón ? Lidlben szokott lenni, nagy ritkán sajnos.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#275) tiperke


tiperke
csendes újonc

Ha szerettek játszani, getthelabel.com-on 10-80 %-os kedvezményt dob kuponra (SHOWME). 30-ra elég jó esély van, de láttam már 50-est is, 10-zel nem érdemes vásárolni, mert gyakran van 20-as amúgy is.

8-euróért szállítanak ide. 100 felett ingyen, de néha már 60 felett is megadja.

Egyébként alapból nagyon olcsó bolt, outletszerű. Régi, márkás cuccok, némelyik fillérekért. Asics, Adidas Diesel mindig van jó áron.

[link]

Megbízható bolt, többször rendeltem már.

[ Szerkesztve ]

(#276) bugizozi


bugizozi
őstag

Bedobom ide is ha már van ilyen topik.

Aki esetleg most nézelődik téli kabát után megéri betérnie egy Decathlon-ba. Mi tegnap voltunk a budaörsibe és csomó kabát van akcióba (még olyanok is, amik a weboldalon teljes áron vannak) és méretek is vannak. Pl:

SH900 FÉRFI HŐTARTÓ KABÁT TÉLI TÚRÁZÁSHOZ, FEKETE QUECHUA 25k helyett 17k
SH900 HŐTARTÓ NŐI KABÁT TÚRÁZÁSHOZ, BÉZS QUECHUA 25k helyett 17k
RAINWARM 500 3 AZ 1-BEN FÉRFI TÚRAKABÁT, NARANCSSÁRGA QUECHUA 25k helyett 15k a boltban
NŐI KABÁT , 3 AZ 1-BEN TÚRÁZÁSHOZ, RAINWARM 100, SZÜRKE QUECHUA 15k helyett 9-10k a boltban

Mi az utolsóból vettünk egyet, nekem pedig az elsőből van már korábbról kék színű, tényleg nagyon jó meleg, főleg ehhez az enyhe télhez.

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#277) Mr.Csizmás válasza tiperke (#275) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

ezt mentem, köszi :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#278) tiperke válasza Mr.Csizmás (#277) üzenetére


tiperke
csendes újonc

Mandmdirect is ilyen filléres bolt, 7 fontos szállítás, 75 felett ingyenes.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#279) Mr.Csizmás válasza tiperke (#278) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

kellene ide egy topikgazda, és az ilyeneket felpakolhatná az indexbe.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#280) #04441088 válasza Mr.Csizmás (#279) üzenetére


#04441088
törölt tag

Nem kaptam jogokat, sok alkalommal rosszkisfiu voltam. :DDD

(#281) Mr.Csizmás válasza #04441088 (#280) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

persze...én se adnék semmilyen jogot profi tippmix-úsztatónak :P

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#282) tiperke


tiperke
csendes újonc

Ha ilyenekre van igény, végtelen számú van. Egy németből, Outlet46, flash sale-be kb. 1 eurótól lehet bestbuy cuccokat kifogni, de van, hogy ingyen adnak Tommy Hilfiger parfümöt az aznapi első 100 rendelőnek.

Vannak átlagos akciók, megvannak kb. hozzád vágják cuccok, és néha bizony itt új modellek is. nem tudom, hogy működik, de eredeti minden. Amazonon, Ebayen is lehet csekkolni a boltot.

8 euró a szállítás hozzánk.

[link]

(#283) Digitalpimp válasza tiperke (#282) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Azért, mert a rongy az egyik legnagyobb biznisz a világon. Amit legyártatnak fillérekből Ázsiában meg Dél-Amerikában, azt szépen becsomagolva a marketing maszlagba annyiért adják utána amennyiért nem szégyenlik. Aztán a maradék mehet normál áron. [link]

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#284) tiperke válasza Digitalpimp (#283) üzenetére


tiperke
csendes újonc

Aktuális szezonbeli prémium 50 rúgós Mizuno futócipőt rendeltem harmadáron, ami máshol akciós sem nagyon volt még a szokásos 10-20 %-nál jobban, 30-40 még főleg nem, ez meg majdnem 70 volt. Csak pár méret volt belőle, de ez sehol máshol nem jellemző. Kuponnal szezon végefelé stb. az más mázlival, vagy egy-két év múlva Durva ez a bolt. Minden nap valami újat küldenek hírlevélben. Persze nem mind ilyen tuti.

[ Szerkesztve ]

(#285) Mr.Csizmás válasza tiperke (#282) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

0€-s póló, csak 19€ a min. rendelési érték :C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#286) tiperke válasza Mr.Csizmás (#285) üzenetére


tiperke
csendes újonc

Nyilván nem teljesen hülyék. A parfüm is így szokott lenni. De az akkor is bestbuy, mert a Hillfiger önmagában annyi.

De volt triatlonos ruha 2-7 euró, Zoot cipők 10, Brooksok 30 stb. Ezek mind itt a legolcsóbbak. Márkás zoknik, alsógatyák 1-2 euró darabja. És németeknek 29-től a szállítás is ingyenes.
Ezek úgy vannak kitalálva, ha veszel bármit, bedobálhatod őket mellé kb. ingyen.
New Balance sneakersek szoktak pl. mocskos olcsók lenni, mikor bekerülnek hírleveles akcióba. Természetesen nem mindig minden van fillérekért. Figyelni kell, de szerintem ez érthető.

[ Szerkesztve ]

(#287) storm3


storm3
senior tag

Wow,ezek nagyon jó boltoknak tűnnek. Köszi a linkeket. Esetleg ha Vans/emerica/Etnies ruházati outleteket is tudsz,ne kímélj . :)

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#288) tiperke válasza storm3 (#287) üzenetére


tiperke
csendes újonc

Egyik sem az én márkám, bár nyilván ismerem őket. Szóval nem tudom, mi számít jó árnak, vagy mennyire szokták őket leakciózni. Outletinnen van mindhárom, és onnan nem is szállítanak drágán. Talán 4-6 euró mérettől függően. Általánosságban itt is az érvényes, hogy akkor éri meg rendelni valamit, ha hírleveles akcióban van (ami a főoldalon is van), akkor kb. 45-70 %, a félárhoz közelebb átlagban.

[link]

Vanst meg amazonos buyvipen láttam mindig olcsón, mikor még volt, szóval most német Amazonon biztos találni legalább olcsó cipőket, ahogy nézem.

(#289) ro_bert17


ro_bert17
őstag

Február 25-ig a mango outleten minden 2017-es ing, nadrág 2000 Ft. (női is)

(#290) tobias40 válasza tiperke (#282) üzenetére


tobias40
veterán

Ezekre nem jön vám meg áfa mivel Németországból jönnek,igaz?
Illetve amiket linkeltél az mind európai raktárakból jönnek?

(#291) tiperke válasza tobias40 (#290) üzenetére


tiperke
csendes újonc

Pontosan.

Csak EU-s boltot linkeltem. Ez német, a másik kettő UK, a mai spanyol.

[ Szerkesztve ]

(#292) Watcher45 válasza tiperke (#278) üzenetére


Watcher45
tag

Aki használná az mandmdirect-et egy tanács ne állítsátok át a fejlécben a régiót Hungary-ra mert utána csak szívás van. Én megtettem és nem értettem miért ad hibajelzést a szállítási cím megadásánál, sőt a kosárban lévő termék fizetés előtti csekkolásánál is hibát jelzett a szállítási módra amin nem lehetett változtatni. Ezek egyből megoldódtak amikor UK régióbeállítással léptem be.

(#293) tiperke válasza Watcher45 (#292) üzenetére


tiperke
csendes újonc

Elég rég be vagyok regelve, így nem is figyeltem. Épp tegnap rendeltem tesómnak gond nélkül. Most megnéztem, UK-re van állítva.

(#294) st6969


st6969
őstag

Elegáns öltözethez cipőt hol érdemes venni (mindennapos használatra, szóval minőségi, kényelmes kellene). Árban nem lenne baj, ha 20k körül megállna. Deichmann, CCC és társaiban van ilyen, valódi bőr, még akár olcsóbban is, de az kibír vagy fél évet... :(((

(#295) WayneGace válasza st6969 (#294) üzenetére


WayneGace
őstag

Mit jelent az, hogy kibír fél évet? Minden nap azt hordod?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#296) Mr.Csizmás válasza st6969 (#294) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

Outlet nyugati, vaci ut sarkanal az optika mellett jobbra kettovel talan.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#297) Peterhappy válasza st6969 (#294) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ha nagyon elegáns kell, akkor CCC-ben van egy jóféle márka (nem a Lasocki), nekem olyan az öltönycipőm, nagyon bevált, nagyon szép, igaz már nem hordom napi szinten, de bírja a strapát.
Szerk: Pat Calvin a márka neve (erőt vettem magamon és lementem megnézni :) ), a CCC oldalán nem találtam a márkát, de mintha legutóbb még láttam volna a CCC-ben ilyen cipőket, 15-20K-s kategória, minőségi darabok.

Ellenkező esetben a Doma lehet érdekes, vagy a G&T, mindkettő minőségi anyagokkal dolgozik. Utóbbinak van Budapesten mintaboltja. Én biztos, hogy soha többé nem költök CCC vagy Deichmann cipőre, inkább kigazdálkodom és lesz két-három G&T cipőm.

[ Szerkesztve ]

(#298) ro_bert17 válasza Peterhappy (#297) üzenetére


ro_bert17
őstag

A Pat Calvin a humanicban van. Amúgy tényleg tök korrekt szerintem is. Jó minőség, ízlésesek és nem a 40-50 ezres kategória.

[ Szerkesztve ]

(#299) st6969 válasza WayneGace (#295) üzenetére


st6969
őstag

Nem mindennap, hétvégén nem ;]

(#296) Mr.Csizmás
Köszi, az nekem 150km, de ha ott járok, benézek :K

(#297) vighpeter
A G&T-t korábban is kinéztem, be is fogok szerezni belőle, főleg úgy, hogy Martfű közel van. :K De ez nem igazán öltönyhöz való.

Ilyesmi fazonokban kell gondolkodnom.

Humanicot is megnézem, köszi mindenkinek :R

[ Szerkesztve ]

(#300) WayneGace válasza st6969 (#299) üzenetére


WayneGace
őstag

Csak az igénybevétel miatt kérdeztem.

BestSecret invitációt privátban adok.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.