Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#451) Mr.Csizmás válasza Mr.Csizmás (#440) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

MANGO chino nadrágok:

mindenből regular-t vettem. a méretezés: MANGO 40 = stock 32/32 farmer kb., 42-esből a 32/34-es. (előbbi éppenhogy jó rám, utóbbi kényelmesebben)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#452) rushty válasza Mr.Csizmás (#451) üzenetére


rushty
senior tag

Nem mertem rendelni, mert nem tudom mennyire szívás visszaküldeni. Ha esetleg van valakinek tapasztalata ez ügyben, megirhatná.

A 17.5 lábszár nem tudom mennyire regular. Nem egy egyenes fazonú.

Revolut meghívó pü-ben

(#453) Mercutio_ válasza Mr.Csizmás (#451) üzenetére


Mercutio_
félisten

Másodiknál a 34 a hossza, vagy a dereka?

Nekem a halálom, hogy a hosszabb lábaim miatt alig van hosszban jó naci, C&A-ban is vadásznom kell a 33/34-es nacikat.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#454) rushty válasza Mercutio_ (#453) üzenetére


rushty
senior tag

Nekem meg, ha fel kellene tűrni, a képen olyanok voltak.

Revolut meghívó pü-ben

(#455) Mr.Csizmás válasza Mercutio_ (#453) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

ha nem felejtem el, összehasonlítom. (vagy behozok egyet zacsiban, és elviszed felpróbálni)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#456) ro_bert17 válasza rushty (#452) üzenetére


ro_bert17
őstag

Mi számít szívásnak? Egy pesti címre kell elpostáznod.

(#457) rushty válasza ro_bert17 (#456) üzenetére


rushty
senior tag

Postaköltség miatt máris meggondolom.

Revolut meghívó pü-ben

(#458) Mr.Csizmás válasza rushty (#457) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

ha olyan olcsó, akkor itt az aprón, vagy fb-n helyi/turis csoportban úgyis elmegy árában.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#459) ro_bert17 válasza rushty (#457) üzenetére


ro_bert17
őstag

Én egy hibás dzsekit küldtem vissza pár hete. Azt reméltem elmegy levélnek, de a postás fiú szerint nagy kiterjedemű dolgokat, csak csomagként vesznek fel a magyar postánál (nem tudom mi számít már csomagnak). Ennek a költsége nálam azt hiszem1500Ft volt.

Mondjuk egy percig sem dilemmáztam. Eleve nem volt szállítási díj kiszállításkor, mert sok mindent vettem. Azokat meg annyira olcsón, hogy még ezzel a postaköltséggel is bőven a piaci ár alatt volt minden. (kb olyan mint amikor pl. bringás dolgokat a 8 eurós posta költséggel is jobban megéri Németországból rendelni, mint itthon a legolcsóbb boltból megvenni akár személyes átvétellel)
Eladni nem akartam hibás terméket, mert utána már nem volt annyira akciós, hogy megvegyem, szállítási költséget fizessek, stb.

[ Szerkesztve ]

(#460) NORBl


NORBl
aktív tag

Itt megy a Quertee - től rendelt random pólók csereberéje/ $ ?

(#461) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
Topikgazda

mango ingek, meg pár dolog 3-4e

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#462) #04441088 válasza NORBl (#460) üzenetére


#04441088
törölt tag

Mehet, persze.

(#463) Mercutio_


Mercutio_
félisten

H&M webshop akció sok tétel mérethiányos pl. zakó 3,5k de csak 56-ostól felfelé van.

+12k fölött ingyenes házhozszállítás: 0456 kód

#akció

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#464) bugizozi


bugizozi
őstag

Sziasztok!

Tegnap véletlenül beszédültünk a Takko-ba és láttam, hogy minden már akciós termékre 50% kedvezmény van. Nem is tudtam róla, vagy elsiklottam itt a fórumon. Farmerből viszonylag nagyobb választék volt minden méretből, vettem is egyet. 8k az alapár, 6k volt akciósan, és abból jött le az 50% így 3k-ért sikerült elhozni. Aki esetleg még ma arra jár az hátha talál vmit.

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#465) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Vettem a H&M-ből bebújós tornacipőt, sajnos a többiekhez hasonlóan nekem is nagy. Számozás szerint 44-es de ez inkább 45-45.5-es cipő.

Van esetleg olyan aki cserélne velem? Számozás szerinti 43-ast keresek.

Üdv

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#466) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali.
Hasított bőr cipőből mivel lehet kiszedni, elfedni pár mész foltot? Fekete a cipő. :R

(#467) TheMiller válasza #04441088 (#466) üzenetére


TheMiller
tag

cipőpaszta? ;]

The World is Yours

(#468) petipetya


petipetya
nagyúr

Találtam egy pont jó rövidnadrágot a C&A-ban, ami éppen a térd alatt végződik és szinte tökéletes számomra. Ám másik színben se ott, se más boltban nem kapok még egyet, mert mindegyik rövidebb. Hol lehetne venni? Derékban csak a 32-es jó, a 31 szűk, a 33 tág. Ezek vannak ráírva:
W32, EUR 46/48, FR-ES-PT 40/42, IT 46/48. Colstokkal mérve kb. 65 cm hosszú, a magasságom pedig 176 cm.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#469) petipetya


petipetya
nagyúr

Egyedi pólót honnan érdemes venni (akár Kínából), ezekkel a paraméterekkel: pamut kereknyakú, az M valóban M, színe sötétkék, pisztoly vagy stilizált Vostok űrhajó mintával. Tudom, vannak igényeim.

"nincs rá lezsóidő"

(#470) Mr.Csizmás válasza petipetya (#469) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

Qwertee? :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#471) petipetya válasza Mr.Csizmás (#470) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nem nyerték el a tetszésemet.

"nincs rá lezsóidő"

(#472) storm3 válasza petipetya (#471) üzenetére


storm3
senior tag

Threadless

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#473) petipetya válasza storm3 (#472) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi, ezen elgondolkodom. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#474) Mercutio_ válasza petipetya (#473) üzenetére


Mercutio_
félisten

Írhatták volna M-nek azt a T-t ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#475) petipetya válasza Mercutio_ (#474) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az mit jelentene?

"nincs rá lezsóidő"

(#476) Mercutio_ válasza petipetya (#475) üzenetére


Mercutio_
félisten

Úgy elmékszem a ciril m-et ejtjük t-nek. Bocmok = vosztok

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#477) kcsa válasza Mercutio_ (#476) üzenetére


kcsa
veterán

Read-only üzemmódból váltok :)

The Vostok (Russian: Восток, translated as "East") was a type of spacecraft

De az a durva hogy Wikipedian még Boctok szerepel, átmásolva a fórummotor Bocmokká váltja. :Y

[ Szerkesztve ]

(#478) Mr.Csizmás válasza kcsa (#477) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

a megfejtés a nyomtatott, és kurzív alak eltérése ;)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#479) petipetya


petipetya
nagyúr

Ismeritek, vagy hordtok ilyen cipőt? Természetesen elszakadt a szövet a Nike sportcipőmön, a kínai pedig nem mostanság fog megérkezni, így a G&T-t hétfőn meló után megnézném ha van értelme:

https://www.gtcipo.hu/termek/gt-sportcipo-fekete-feher-nappa/

"nincs rá lezsóidő"

(#480) grizlisandor válasza petipetya (#479) üzenetére


grizlisandor
addikt

Topiktermék a múltkori kiárusítós akció után. Van értelme megnézni!
Én 1,5 hónapja hordom a fazont, örülök neki, hogy nem hagytam ki az akciót, mert nagyon jó cipő. Szerintem egyik cipőmet se dicsérték meg, pedig mindig valami márka volt a lábamon. ;]

(#481) petipetya válasza grizlisandor (#480) üzenetére


petipetya
nagyúr

Mennyire kényelmes benne a gyaloglás egy sportcipőhöz képest?

"nincs rá lezsóidő"

(#482) Peterhappy válasza petipetya (#479) üzenetére


Peterhappy
őstag

Hordjuk, imadjuk, a multkori leertekeleskor erkezett egy-egy a Csaladba (Felesegeme a masik), a legutobbi akcioban meg egy-egy, oriaskedvencek, kivalo kinoseguek, igenyesek, nagyon szepek.

Kulonbozo tropusi hasfajasaim miatt volt szerencsem tobbszor is telefonon egyeztetni veluk, maximalisan korrektek, nagyon jo szivvel ajanlom mind a ceget, mind a termeket!

Vannak itt-ott mintaboltjaik is, ha van a kozeledben, erdemes szemelyesen elmenni probalni.

(#483) petipetya válasza Peterhappy (#482) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi neked is. Pár perc séta a munkahelyről, úgyhogy holnap elnézek arra. Milyen kényelmes benne a gyaloglás?

"nincs rá lezsóidő"

(#484) Peterhappy válasza petipetya (#483) üzenetére


Peterhappy
őstag

Meg kell szokni, hogy belul is bor. Egyebkent vilagbajnok, toronymagasan az eddigi legkenyelmesebb cipom.

Nagyon jo a gyari betet, sajnos nekem sajat talpbetettel kell hordanom, igy azt csak kiprobaltam, nem hasznalom.

Elso alkalommal nagyon feltorte a sarkam, soha cipo nem torte fel ennyire, igaz nalam voltak meretproblemak, nem a cipo hibaja.

(#485) petipetya válasza Peterhappy (#484) üzenetére


petipetya
nagyúr

Milyen méret probléma volt vele? Alapesetben 42-es cipő kell, mivel ez 1 számmal nagyobb. Gondolom itt is ez lesz a nyerő. Vagy ennek más a mérete, mint az átlag megszokott cipőknek?

"nincs rá lezsóidő"

(#486) grizlisandor válasza petipetya (#481) üzenetére


grizlisandor
addikt

A GT cipő mellett egy Adidas Superstart koptatok, szerintem jobb cipő(gyaloglás is kényelmesebb) a GT.

(#487) kcsa válasza petipetya (#479) üzenetére


kcsa
veterán

Ilyenem van egy, imádom. Tényleg kiemelkedő minőségű, kibontás után szenzációs a bőr illata. Viszont ha izzadós a lábad, negyven fokos nyárban meggondolandó. Én átmeneti évszakokban és fél-alkalmi cipőnek használom (full black nappa).

(#488) gingerbalm válasza kcsa (#487) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

Vannak már nyári viseletre szánt modelljeik is.

(#489) petipetya válasza gingerbalm (#488) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi neked is, ez az aktív–óceán–black fog kelleni az eredetileg kinézett helyett. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#490) Peterhappy válasza petipetya (#485) üzenetére


Peterhappy
őstag

Fél számmal nagyobb a jobb lábam, mint a bal.
Nem tudtam boltban próbálni, így ex has berendeltem a 44-est, 43-as helyett. Az nagynak bizonyult, míg a legutóbbi vásárláskor már 43.5-t rendeltem, ami viszont tökéletes (az egyik lábamra, a másikra picit nagy :) )
Mindezt megfejelve nem gyári betétet használok, hanem spéci lúdtalpbetétet, így megint csalóka számomra a méretezés.

Szerintem a mérete hagyományos, Feleségem és egy kedves barátunk egyaránt 38-as cipőt hord, mindketten azt rendeltek és mindkettőjüknek tökéletes volt a méret. Én is 43-t vettem eddig mindig, csak a lúdtalpbetét miatt akartam 44-est, de hülyeség volt. (igaz a 43 meg már lehet, hogy kicsi lenne...)

(#491) Peterhappy válasza petipetya (#489) üzenetére


Peterhappy
őstag

Jó választás!

Nekünk EZEK jöttek első alkalommal, legutóbb csak a Feleségemé lett lefotózva, női cipő, de azért becsatolom a képet, mert nem csúnya munka.

(#492) Exsior


Exsior
csendes tag

H&M 15% kedvezmény és ingyenes szállítás ma este 22:00-ig: 0352.

(#493) petipetya válasza petipetya (#489) üzenetére


petipetya
nagyúr

Felpróbálva a bolti kiállított fél darab, iszonyat kényelmes, úgyhogy be is rendeltem. Meló előtt/után simán átveszem majd, ha elkészült.

Most egy kicsit bánom, hogy ősszel ezt a Cat félcipőt vettem átmeneti időszakra, mert habár az is sportos kinézetű és kényelmes, ám a G&T talpa sokkalta kényelmesebb.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#494) xEon1337 válasza petipetya (#493) üzenetére


xEon1337
őstag

Én is bánnám, ha ilyen ízléstelen, otromba cipőt vettem volna. ;] Tény, hogy a CAT cipők elvileg tartósak, erdőbe kirándulni talán felvenném, de még oda is csúnya. :DDD
Úgy is az az egészséges, ha minden hordás után pihen a cipő legalább egy napot, én vennék a helyedben, ha ennyire kényelmes.

Most már elmegyek egy ilyen G&T üzletbe, ahogy nézem Győrben is vannak, de ha más nem, akkor marad a körúti üzlet.

Ha már a kényelmes cipőknél tartunk, van 3 pár Geox Nebulám, sajnos ez sem szépségdíjas, de mindenkinek ajánlom, aki tényleg nagyon-nagyon kényelmes cipőt akar magának.
Ami még bevált az évek alatt a Geox márka mellett, az a Timberland, Vagabond és Hugo Boss.

Lacoste és Nike cipőt többé nem veszek, többszörösen leírták magukat, nyikorgás, morzsolódó-, kilyukadó talp, stb.

[ Szerkesztve ]

"Less but better" - Dieter Rams

(#495) sepsi0 válasza petipetya (#493) üzenetére


sepsi0
őstag

Köszönöm a linket, rendeltünk 2db gyerek cipőt. :R

(#496) lord_m


lord_m
senior tag

Sziasztok!

GT Cipős rendelés átlagban hány nap alatt érkezik meg? 2-án adtam le egyet, de azóta is csak "Feldolgozás alatt", semmi fejlemény...

Illetve GLS küld majd mail-t? Mert módosítanám csomagpontra és rendelésnél nem volt ilyen opció.

(#497) gingerbalm válasza lord_m (#496) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

Bizonyára olvastad, hogy ezek a cipők nincsenek tucatjával készleten, rendelésre gyártják, a folyamat általában 5 munkanap. Elképzelhető, hogy most még több a munkájuk, ahogy egyre népszerűbbek a cipők, nő a kereslet stb. Nyugodtan írj nekik egy nem sürgető, de érdeklődő e-mailt és biztosan válaszolni fognak. :) Sőt, szerintem a csomagpontos kézbesítést is meg tudod beszélni velük.

[ Szerkesztve ]

(#498) lord_m válasza gingerbalm (#497) üzenetére


lord_m
senior tag

Persze olvastam csak kíváncsi volnék a gyakorlati tapasztalatokra.

A GyIK szerint 5 munkanap múlva vehetem át. Mondjuk ott speciel szállítónak MPL van, nem GLS, úgyhogy nem mérvadó. :)

Ha ma sem lesz változás, holnap írok nekik.

(#499) st6969 válasza gingerbalm (#497) üzenetére


st6969
őstag

"biztosan válaszolni fognak."
Vagy nem fognak... Nem akarom leminősíteni őket, mert tényleg remek a cipő, de méretben nem lett jó. Világ életemben jó volt a 41-es, hát ebből 42-es kell. A kérdés csak annyi volt, hogy a martfűi mintaboltjukban van-e lehetőség 42-es méretet próbálni, illetve mivel útba esik a visszaküldési cím, leadhatom-e postázás helyett. Semmilyen választ nem kaptam.

(#500) petipetya válasza st6969 (#499) üzenetére


petipetya
nagyúr

Martfű? "Rémes" környék.

"nincs rá lezsóidő"

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.