Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#351) Watcher45 válasza sepsi0 (#349) üzenetére


Watcher45
tag

Én farmereket rendeltem innen, még úton vannak. Majd referálok, hogy jobb vagy rosszabb a minőség a sportdirectes low budget farmeroknál.

(#352) #04441088


#04441088
törölt tag

Zokniból jó minőségűt, olcsón tudtok? :R

(#353) echte


echte
csendes tag

sziasztok, reax-et láttatok valahol ilyen színben ahonnan meg is tudnám rendelni? én sajnos csak egy usában ténykedő oldalon találtam, akik nyilván nem szállítanak európába

(#354) Syd69 válasza echte (#353) üzenetére


Syd69
aktív tag

Vannak cégek amelyek hazaszállítják.

Pl "Létezik pár cég, aki vállalja, hogy elhozza Magyarországra a cuccodat. Van kinn egy átvevő helyük, oda kell rendelni, és ők hozzák haza. Uspack.hu, usafuvar.com" - itt leltem: [link]

Alma

(#355) AtHoS válasza Syd69 (#354) üzenetére


AtHoS
nagyúr

És ezek az oldalak jelenleg is működnek nálad?

Na már csak azért, mert nálam éppen: "A webhely nem érhető el ..... szerver IP-címe nem található."

read-only mode on the forum

(#356) grizlisandor válasza grizlisandor (#346) üzenetére


grizlisandor
addikt

Itt vagyok a ígért képpel, köszönöm még 1x a felhívást az akcióra! :B

(#357) Soulfly842 válasza grizlisandor (#356) üzenetére


Soulfly842
addikt

Örülök, hogy segíthettem. :) Jól néznek ki ;)

[ Szerkesztve ]

(#358) MittuDomain_ válasza Soulfly842 (#357) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Én is hálásan köszönöm. :R
45öst rendeltem, és furcsán nagynak érzem/éreztem elsőre. (A Tiszám 46os...) Ezért próbáltam a boltban 44est is, de az még vállalhatatlanul szűk. Fura egy lábam van, na. :B
De bitang kényelmes, tuti venni fogok még, pláne ha ilyen akciók jönnek.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#359) Soulfly842 válasza MittuDomain_ (#358) üzenetére


Soulfly842
addikt

:) Használd egészséggel :)

Van 44,5 -es is :) nekem is pont az a lábméretem :) A tiszta bőr belső is elsőnek furának tűnik. Én már hordom egy ideje, s elégedett vagyok vele. :) Biztos h. fogok még venni (legutóbbi akcióban a páromnak vettem, de nála ~18-20 fokig pihenni fog :)

(#360) Syd69 válasza AtHoS (#355) üzenetére


Syd69
aktív tag

Nerm néztem, bemásoltam csak a HSZ-t>

Nem megy, de itt van mindjárt 2:

[link]

[link]

Egyikről sincs semmi infóm, pusztán beírtam a Gugliba... :Y

Alma

(#361) Mercutio_ válasza Syd69 (#360) üzenetére


Mercutio_
félisten

Szerintem ilyen cégeket csak akkor linkeljen bárki, ha van megbízható információja/tapasztalata velük, vagy ha mellé linkel olyan hiteles forrást, ahol megbízhatónak ítélik. :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#362) Mr.Csizmás válasza Mercutio_ (#361) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

amerikai autós fb csoport pl., ott van pár.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#363) Mercutio_ válasza Mr.Csizmás (#362) üzenetére


Mercutio_
félisten

Akkora mennyiségben/méretben csak nem rendel senki:DDD közben találtam egy régi és bevállt postázós oldalról részletes leírást (azt nem tudom mekkora mérest/súly limit van)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#364) Breki válasza #04441088 (#352) üzenetére


Breki
veterán

Igen, olvass kicsit vissza.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#365) Watcher45


Watcher45
tag

Megérkezett egy fél órája az Mandmdirect-ről március 13-án rendelt két farmer [link] és ez [link]. Minőségük az elsődleges szemrevételezés és próba alapján olyan mint az általam korábban már rendelt Sportdirect low budget kategóriájú Pierre Cardin vagy Lee Cooper farmereké. Mosáskor kiderül majd a színtartósság is, az anyag tartóssága a jövő zenéje. Mindkét farmer övvel együtt érkezett, sajnos a slicc nem gombos, de ezzel együtt tudok élni. A Rigid Denim jelzetű dereka alacsonyabb, a Strech Denimé magasabb szabású és mint megnevetése is mutatja rugalmas anyagú. Szállítással 11.500 Ft-ba fájt a két nadrág a paypal zároláskor, ami elég baráti árnak tűnik ha azt vesszük, hogy a Sportdirect már 5000-nél kezdi a szállítást.

(#366) rushty válasza Watcher45 (#365) üzenetére


rushty
senior tag

Mi az etalon farmer amúgy?

Revolut meghívó pü-ben

(#367) Watcher45 válasza rushty (#366) üzenetére


Watcher45
tag

Hogy érted? Ha a felsoroltak közül kérdezed akkor a Lee Coopert hordtam szinte szakadásig. Szabásra, anyagvastagságra és tartósságra, színtartásra is jó volt, gombos sliccel. Ha más márkákra gondolsz akkor a Levi's amíg ősrégen megfizethető áron forgalmazták, de 18000-25000 Ft-ot már nem adnék farmerért.

(#382) Peterhappy válasza Soulfly842 (#357) üzenetére


Peterhappy
őstag

Én is köszönöm a tippet, nekünk is megérkeztek :)

44-es carbon-t rendeltem, picit nagy, de az a tervem, hogy készíttetek bele talpbetétet. Félek a 43-as túl passzentos lett volna. Amúgy ma abban jöttem dolgozni, borzasztóan kényelmes, nagyon komoly anyagminősége van, egyedül a színe fura (nem is a színe, a fényessége), mit mondjak, nem szokványos :) A képeken kékesebb hatása volt és talán kevésbé fényes, így azért eléggé meglepődtem, mikor megláttam. Alapvetően eléggé visszafogottan öltözködöm, úgyhogy hozzám mérten ez elég merész választásnak bizonyult.

Feleségem 38-as márvány-sötét mélyvát lőtt, nagyon szép (a cipő is :K ). Tökéletes a méret, nagyon jók a színek (kicsit sötétebbek, mint a képen tűntek, de így még jobban néz ki élőben).

Alább a képek (a carbon nem nagyon fotózható és már nem kapható, így csak rákerestem a képre, ami korábban fent volt az oldalon, élőben világosabb).

[ Szerkesztve ]

(#383) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
Topikgazda

Benetton farmer flash sale

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#384) pajszer91


pajszer91
tag

Sziasztok!

Tavaly a blackfriday alkalmával rendeltem a Qwertee-től 6 pólót, viszont azóta nem rendeltem, és nem is tervezek, de kaptam egy ilyen mailt, amit felajánlanék, de lehet, hogy névre szól a kód..

Buy 2 and get 2 FREE" etc all the way up to "Buy 4 get 4 Free" (limited to 6 tees per order for orders containing XXL or 3XL tees due to packing restrictions)

unique discount code "BM3694Z7"

(#385) beholder00


beholder00
tag

Megjött nekem is a zakóm. Ahogy Breki írta, tényleg jó minőség. Gondolkoztam, hogy XL v L legyen, maradt az XL (174/65). Még jó hogy a nagyobb mellett döntöttem, az újja így lehetne 1 cm-el hosszabb de amúgy tényleg ajánlott :) köszi a tippet Breki!:)

(#386) Mercutio_ válasza beholder00 (#385) üzenetére


Mercutio_
félisten

Merre vagy helyileg?
Csak, mert jó lenne élőben látni, hogy néznek ki, milyen a szabásuk/anyaguk :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#387) werszomjas


werszomjas
őstag

Ha már zakó, én is rendeltem Riinr zakót, de sajnos nem lett jó a méret.

Minőségre tényleg nagyon szuper, simán megéri az árát.

Navy sötétkék színben rendeltem egy 4XL-est.
93kg, 190cm vagyok, rövid lett az ujja, itthon vásárolt zakóim (Reserved, Zara) Slim fit EUR 54-es méretűek, ezt a Riinr-t 4XL méretben olyan 52-es méretnek gondolom, esetleg 50-es.

Ha valakit érdekel aliexpressz áron el lehet vinni, Pesten fel is lehet próbálni, vagy csere érdekel 5XL-re.

üdv

(#388) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
Topikgazda

én is csatlakoznék a zakóbámuláshoz :R hol lehet?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#389) Breki válasza beholder00 (#385) üzenetére


Breki
veterán

Szívesen,mindjárt berakom a mostani akcióban miket rendelek.

Nem volt nagyon összegyűrődve neked?

Azóta én voltam több rendezvényünkön benne és a nyakkendők is bejöttek, most már csak olyan ing kell amibe mandzsettagombot és az egész szettet -díszzsebkendő- vel együtt bele lehet rakni. :

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#390) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
Topikgazda

az ünnepek alatt rendberaknám az összefoglalót, van ötletetek? linkek, esetleg csoportosítgatás? :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#391) ro_bert17 válasza Mr.Csizmás (#390) üzenetére


ro_bert17
őstag

Én a mangooutletet javasolnám. Azt hiszem ebben a topikban (vagy a lehet a bestbuyosban) találkoztam a linkjével. A boltoktól eltérően van férfi részlege is. Majdnem teljesen magyar nyelvű weboldal, magyar nyelvű ügyfélszolgálat, és trans o'flex-el szállíttatnak több kevesebb sikerrel Spanyolországból. Pl. az év eleji időszakban nagyon sok mindent lehetett összevásárolni, 60-80%-os kedvezménnyel. Én jó pár inget, nadrágot, kabátot, kiegészítőt vettem, a minősége nem rosszabb mint a többi divatmárkáé, sőt talán jobbnak is tűnik eddig.

(#392) Mr.Csizmás válasza ro_bert17 (#391) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

Onnan van par dolgom nekem is :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#393) ro_bert17 válasza Mr.Csizmás (#392) üzenetére


ro_bert17
őstag

Előző években kétszer próbálkoztam hasonló időszakban a budaörsi outlettel, de nekem nem jött össze. Délelőtt 10-kor már nem volt parkolóhely, árak tekintetében meg nagyon elvétve volt kedvezőbb valami mint Budapesten bármelyik plázában. Az üzletek meg sok esetben inkább hasonlítottak egy túrkálóra. Tavaly ittam kint egy kávét, és megkérdeztem a pultost, hogy mindig ilyen őrölet van itt? Azt válaszolta, valaki még elhiszi.... ;]
Idén inkább web volt részemről. Mango, reserved, pull and bear. Ez utóbbi kettőnél nekem kényelmesebb volt hogy boltban is át lehet venni a rendelést. Az előbbinél viszont picit fájó volt, a 6000Ft-os hibás dzseki cseréje, ugyanis csomagként tudtam feladni, ami azt hiszem 1500Ft volt.

(#394) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
Topikgazda

Qwertee random akció este 23h-ig, 5€/db, 6 db felett ingyen szállítás.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#395) beholder00 válasza Mercutio_ (#386) üzenetére


beholder00
tag

PM

(#396) beholder00 válasza Breki (#389) üzenetére


beholder00
tag

Nem, az úja végén a vasalás lehetne határozottabb.

(#397) rellif


rellif
senior tag

A Pepco-ban kapható "sima" polók ~750 Ft-ért ill. a mintás polók is elég jó vételnek számítanak.
Szárítógépben nem ugranak felére össze. :)

(#398) grizlisandor válasza Mr.Csizmás (#394) üzenetére


grizlisandor
addikt

Köszi, berendelve! :R

(#399) Popes


Popes
őstag

Devergoban ingyenes szállítás van az ünnep alatt. (04.02-ig)

Kicsit elkéstem vele de még ma érvényes a 20% kuponkód is.

Deus ex machina

(#400) Mr.Csizmás válasza grizlisandor (#398) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

te vagy az első aki ráugrott most, meggyőztem magam, és rendeltem én is :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.